Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

2 minutes ago, Myrtoulita είπε:

καλημερα κοριτσια μου!! τι ομορφα νεα;; να χαιρεστε τα μωρακια σας κ με το καλο να τα ανταμωσετε!!! εγω κοριτσια μιλησα με τον γιατρο και κου ειπε οτι θα με δει την αλλη εβδομαδα και οτι δεν χρειαζεται να ξανακανω χοριακη!!! το προβλημα μου ομως ειναι οτι εδω και λιγη ωρα ειχα λιγα καφεμπεζ υγρα!!! τα ειχε καμια σας??? ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΗΣΩ??? εχω στεναχωρηθει μηπως κατι δεν παει καλα!!! μιλησα με τον γιατρο και μου εδωσε 2 φαρμακακια να παιρνω και βλεπουμε....λετε να μην το κρατησω τελικα το μωρακι;;;

καλημερα Μυρτουλιτα!να μην φοβασαι κοριτσι μου...ειναι καποιες φορες συνηθες απο την προσκολληση στη μητρα!καφε μπεζ υγρα δεν ειναι ανησυχητικα!σου εδωσε ουτροτζεσταν?να παρεις οτι σου εδωσε κ επισης....ξαπλα....οχι καθιστη κατω η πλατουλα και ξαπλα!ξεκουραση οσο περισσοτερο γινεται!ΦΥΣΙΚΑ και θα το κρατησεις το μωρακι σου!ποση ηταν η χοριακη σου?και σε ποια μερα την μετρησες?ειχες καθυστερηση η οχι ακομα?γτ αν θυμαμαι εκανες λιγο νωρις το τεστ!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

οχι ακομα δεν εχω καθυστερηση...εκανα χοριακη χθες κ ηταν αρκετα χαμηλη 28.76 λογω μου ειπε ο γιατρος που την εκανα παρα πολυ νωρις!! παρολα αυτα μου ειπε οτι ειναι θετικοτατη!! δυστυχως μονο καθιστη μπορω να ειμαι γιατι δουλευω...μακαρι να πανε ολα καλα!!!

περιοδο κανονικα περιμενα το σαββατο που μας ερχεται...

ναι ουτροτζεσταν και φιλισιν!!

  • Μου αρέσει 2

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Myrtoulita είπε:

οχι ακομα δεν εχω καθυστερηση...εκανα χοριακη χθες κ ηταν αρκετα χαμηλη 28.76 λογω μου ειπε ο γιατρος που την εκανα παρα πολυ νωρις!! παρολα αυτα μου ειπε οτι ειναι θετικοτατη!! δυστυχως μονο καθιστη μπορω να ειμαι γιατι δουλευω...μακαρι να πανε ολα καλα!!!

περιοδο κανονικα περιμενα το σαββατο που μας ερχεται...

ναι ουτροτζεσταν και φιλισιν!!

φυσικα και ειναι θετικοτατη!!!!!την εχεις κανει πολυ νωρις γι αυτο ειναι σχετικα χαμηλη!ολα καλα θα πανε...οταν γυρνας σπιτι να ξαπλωνεις!!εγω θα εκανα μια δευτερη χοριακη να δω οτι διπλασιαζεται σωστα!βεβαια καθε γιατρος εχει αλλη πολιτικη!με τα ουτρο θα σταματησουν τα καφε θα δεις!!!!ηρεμια μονο για αγχωνεις και το σπορακι που παλευει να στεριωσει!!!θετικη σκεψη κ ολα καλα θα πανε!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Τονι@ said:

Κορίτσια βγήκα.  Είναι μια χαρά μεγάλο.  260 γραμμαρια κοριτσακι.  Μου έδωσε και μαγνήσιο και ασβέστιο.  Όλα μια χαρά. 

Καλημέρα κοριτσάρες μου :)

Τονι μου συγχαρητήρια για τον κορίτσαρο σου με το καλό να την υποδεχτείς!!! Ότι καλύτερο για την συνέχεια :)

16 minutes ago, Myrtoulita said:

οχι ακομα δεν εχω καθυστερηση...εκανα χοριακη χθες κ ηταν αρκετα χαμηλη 28.76 λογω μου ειπε ο γιατρος που την εκανα παρα πολυ νωρις!! παρολα αυτα μου ειπε οτι ειναι θετικοτατη!! δυστυχως μονο καθιστη μπορω να ειμαι γιατι δουλευω...μακαρι να πανε ολα καλα!!!

περιοδο κανονικα περιμενα το σαββατο που μας ερχεται...

ναι ουτροτζεσταν και φιλισιν!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου γλυκό όλα να πάνε κατευχήν για το μπεμπάκι σου :) μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!

  • Μου αρέσει 2

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχα Μουτζουρα μου όπως το λες! ! Ο άντρας μου έχει ήδη κατουρηθει.  Μυρτουλιτα κάτσε ξαπλωμένη και ήρεμη και μια χαρά θα τα καταφέρει το σπορακι.  Συμβαίνει καμιά φορά αυτό.  Κι εγώ είχα δει καφέ ένα βράδυ.  

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εβελινα μου προσπαθησε να εισαι ηρεμη.βαλε δικηγορο

Μυρτουλα ολα καλα θα πανε.ειχα κ γω καφε στην κορη.4ουτρο τη μερα.να ξεκουραζεσαι

Τονια μου το περασα σττον μικρο.στην αυχενικη μας ειπε 90%κοριτσι,δ το ειχαμε σιγουρο αλλα φανταζομουν την ιωαννα με την αδερφη της.στη β επ αγορι σοκ!το χωνεψα στο ντοπλερ επειδη δ ειχα κ ετοιμασιες.θα αρχισεις να ψωνιζεις κ θα συνηθισεις.αλλα γνωμη μου μετα τη β επ.(εμεις το ειδαμε τοτε γτ ενδιαμεσα πηγαινα μονο στο νοσοκομειο χαλια υπερηχο κ γιατρος λιγομιλητος)

Μυρτουλιτα κανε αν θες μια επαναληπτικη χοριακη.χθες εκανες;αυριο τοτε

Κ αν συνεχισουν τα καφε η αυξηθουν η νιωθεις πονους περιοδου αν μπορεις αδεια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Τονακι μου γλυκό με το πρώτο φορέματακι όλα θα αλλάξουν! Θα δεις!! ❤

Μυρτουλιτα μου μην αγχώνεσαι.. την έκανες νωρίς τη χοριακη για αυτό κ μικρή κ τα καφε υπήρχαν σε πολλές στην αρχή..όσο μπορείς να μην κουραζεσαι κ τα ουτρο οπωσδήποτε... εγω πάντως θα έκανα κ δεύτερη χοριακη να δω αν διπλασιαζεται για να ηρεμήσεις ότι τουλάχιστον προχωρά καλά μέχρι να σε δει ο ντοκ..

Εβελινακι μου μιλά συνέχεια στη μικρή σου.. καντην να αγαπήσει το το αδερφακι που έρχεται... κ εσύ όσο μπορείς να είσαι ηρεμη... με το βλακα που σε αναστατώνει...

Πουλάκι μου γλυκό πως εισαι;

Νινακι μου τι έγινε πια με τις εξετασεις;

Εγώ πήγα σε μια παρουσίαση που έκανε ο άντρας μου σημερα και δεν κατάφερα να πάω να συναντήσω τα κοριτισα μου. Ελπίζω σε επόμενη σύντομη..

Κατά τα άλλα..Όχι καλή διάθεση σήμερα..ποναω πολύ κ θα αδιαθετησω!  

Σας φιλώ όλες!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rena87 είπε:

Τονακι μου γλυκό με το πρώτο φορέματακι όλα θα αλλάξουν! Θα δεις!! ❤

Μυρτουλιτα μου μην αγχώνεσαι.. την έκανες νωρίς τη χοριακη για αυτό κ μικρή κ τα καφε υπήρχαν σε πολλές στην αρχή..όσο μπορείς να μην κουραζεσαι κ τα ουτρο οπωσδήποτε... εγω πάντως θα έκανα κ δεύτερη χοριακη να δω αν διπλασιαζεται για να ηρεμήσεις ότι τουλάχιστον προχωρά καλά μέχρι να σε δει ο ντοκ..

Εβελινακι μου μιλά συνέχεια στη μικρή σου.. καντην να αγαπήσει το το αδερφακι που έρχεται... κ εσύ όσο μπορείς να είσαι ηρεμη... με το βλακα που σε αναστατώνει...

Πουλάκι μου γλυκό πως εισαι;

Νινακι μου τι έγινε πια με τις εξετασεις;

Εγώ πήγα σε μια παρουσίαση που έκανε ο άντρας μου σημερα και δεν κατάφερα να πάω να συναντήσω τα κοριτισα μου. Ελπίζω σε επόμενη σύντομη..

Κατά τα άλλα..Όχι καλή διάθεση σήμερα..ποναω πολύ κ θα αδιαθετησω!  

Σας φιλώ όλες!

αυτο το ΘΑ αδιαθετησω .....γγκκκρρρρρρ!!!!!!!

 

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Rena87 είπε:

Τονακι μου γλυκό με το πρώτο φορέματακι όλα θα αλλάξουν! Θα δεις!! ❤

Μυρτουλιτα μου μην αγχώνεσαι.. την έκανες νωρίς τη χοριακη για αυτό κ μικρή κ τα καφε υπήρχαν σε πολλές στην αρχή..όσο μπορείς να μην κουραζεσαι κ τα ουτρο οπωσδήποτε... εγω πάντως θα έκανα κ δεύτερη χοριακη να δω αν διπλασιαζεται για να ηρεμήσεις ότι τουλάχιστον προχωρά καλά μέχρι να σε δει ο ντοκ..

Εβελινακι μου μιλά συνέχεια στη μικρή σου.. καντην να αγαπήσει το το αδερφακι που έρχεται... κ εσύ όσο μπορείς να είσαι ηρεμη... με το βλακα που σε αναστατώνει...

Πουλάκι μου γλυκό πως εισαι;

Νινακι μου τι έγινε πια με τις εξετασεις;

Εγώ πήγα σε μια παρουσίαση που έκανε ο άντρας μου σημερα και δεν κατάφερα να πάω να συναντήσω τα κοριτισα μου. Ελπίζω σε επόμενη σύντομη..

Κατά τα άλλα..Όχι καλή διάθεση σήμερα..ποναω πολύ κ θα αδιαθετησω!  

Σας φιλώ όλες!

Οοοοο Ρενακι μου..κάτσε να έρθουν οι μέρες. .Μην σε παίρνει από κάτω από τώρα. . 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μυρτουλιτα μία χαρά είναι όλα..μην αγχωνεσαι..κι εγώ με 27 είχα ξεκινήσει γιατί την έκανα πολύ νωρίς..

Ναι Vicky μου, μόνο δικηγόρο από δω κ πέρα ..τι κάνουν τα ζουζουνια σου?? Πολλα φιλιά και στα δύο!!!

Ρενα μου, δε θέλω ηττοπαθειες.. θα δείξει , λίγες μερουλες μείνανε...

Κι εγώ Τόνι μου, τή Β'επιπεδου περιμένω να ξεκαθαρίσει το τοπίο..γιατί κ αυτό το σποριδιο είναι οκλαδον συνέχεια..

Νινι μου , τι έγινε τελικά με τ αποτέλεσματα;; βρηκαν άκρη;;

  • Μου αρέσει 2

DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


48 minutes ago, Rena87 said:

Τονακι μου γλυκό με το πρώτο φορέματακι όλα θα αλλάξουν! Θα δεις!! ❤

Μυρτουλιτα μου μην αγχώνεσαι.. την έκανες νωρίς τη χοριακη για αυτό κ μικρή κ τα καφε υπήρχαν σε πολλές στην αρχή..όσο μπορείς να μην κουραζεσαι κ τα ουτρο οπωσδήποτε... εγω πάντως θα έκανα κ δεύτερη χοριακη να δω αν διπλασιαζεται για να ηρεμήσεις ότι τουλάχιστον προχωρά καλά μέχρι να σε δει ο ντοκ..

Εβελινακι μου μιλά συνέχεια στη μικρή σου.. καντην να αγαπήσει το το αδερφακι που έρχεται... κ εσύ όσο μπορείς να είσαι ηρεμη... με το βλακα που σε αναστατώνει...

Πουλάκι μου γλυκό πως εισαι;

Νινακι μου τι έγινε πια με τις εξετασεις;

Εγώ πήγα σε μια παρουσίαση που έκανε ο άντρας μου σημερα και δεν κατάφερα να πάω να συναντήσω τα κοριτισα μου. Ελπίζω σε επόμενη σύντομη..

Κατά τα άλλα..Όχι καλή διάθεση σήμερα..ποναω πολύ κ θα αδιαθετησω!  

Σας φιλώ όλες!

Καλά είμαι Rena μου στο τρέξιμο και στο πήξημο της δουλειάς!! Φουσκώνω και μου αρέσει πολύ :)

Σε φιλώ γλυκά!!!

  • Μου αρέσει 2

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γεια σας δεν προλαβαινω να διαβασω τιποτα. ΤΟ βραδακι ομως θα σας διαβασω. Μόλις με πηρανε τηλ για τα αποτελεσματα και μου ειπε οτι ειναι ολα καλά. Θα μου τα στειλει και με mail για να τα εχω. Σασ φιλώ ολες.

  • Μου αρέσει 3

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε....; Εγώ συνήλθα από χθες το ξεπέρασα...Συνεχίζουμε για τον επόμενο μήνα...Πάντως από την μία καλύτερα που ήρθε νωρίτερα...Αλλιώς μέχρι την Κυριακή θα εσκαγα....Το ότι ήρθε νωρίτερα σήμαινει ότι είχα και νωρίτερα ωορρηξία;...

Τόνι  μου να είναι γερό το κοριτσάκι σου..

Ρένα μου είναι πολύ νωρίς για να πέφτεις.. ψυχολογικά...Μην σκέφτεσαι την κοκκινουμουρα...Να είσαι αισιοδοξη....

@Myrtoulita μην αγχώνεσαι μία χαρά θα είναι το σπορακι σου...Θα έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη...Και ένα γερό παιδακι..

@nini84 νίνι βάλε την Ρένα να πάρει τηλ να τους βουρλισει....

  • Μου αρέσει 4

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι κοριτσια σκεφτομαι αυριο να μην παω δουλεια να κατσω να ξεκουραστω και μπορει να παω να κανω και μια επαναληπτικη χοριακη!!! 2 σταγονες εχω δει απο το πρωι μονο...μπορει να ναι και φυσιολογικο....απλα ειναι η πρωτη μου φορα και αγχωθηκα!

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Myrtoulita είπε:

Ναι κοριτσια σκεφτομαι αυριο να μην παω δουλεια να κατσω να ξεκουραστω και μπορει να παω να κανω και μια επαναληπτικη χοριακη!!! 2 σταγονες εχω δει απο το πρωι μονο...μπορει να ναι και φυσιολογικο....απλα ειναι η πρωτη μου φορα και αγχωθηκα!

Να κάτσεις να ξεκουραστείς.  Φύλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισά.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...