Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Καλα ειναι τα ζουζουνια μου εβελινα σε γενικες γραμμες.εχω την κορη με διαρροιες.δ ξερω τι μας βρηκε.ετσι να μην ηρεμουμε ποτε

Για το θεμα του μωρου σε μας δουλεψε να της μιλαω πολυ.κ την επαιρνα κ σε υπερηχους

Σιτι ποσες μερες κυκλο εκανες; αν αφαιρεσεις 12-16μερες θα βρεις ωορρηξια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 hours ago, citty είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε....; Εγώ συνήλθα από χθες το ξεπέρασα...Συνεχίζουμε για τον επόμενο μήνα...Πάντως από την μία καλύτερα που ήρθε νωρίτερα...Αλλιώς μέχρι την Κυριακή θα εσκαγα....Το ότι ήρθε νωρίτερα σήμαινει ότι είχα και νωρίτερα ωορρηξία;...

Τόνι  μου να είναι γερό το κοριτσάκι σου..

Ρένα μου είναι πολύ νωρίς για να πέφτεις.. ψυχολογικά...Μην σκέφτεσαι την κοκκινουμουρα...Να είσαι αισιοδοξη....

@Myrtoulita μην αγχώνεσαι μία χαρά θα είναι το σπορακι σου...Θα έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη...Και ένα γερό παιδακι..

@nini84 νίνι βάλε την Ρένα να πάρει τηλ να τους βουρλισει....

Σιτακι μου γλυκό με τέτοια συμπτώματα που νιώθω λες κ θα αδιαθετησω επί τόπου...δε μπορώ να σκεφτώ κ πολύ θετικά!!  Εύχομαι ο επόμενος να είναι ο μηνας σου γλυκό μου!!@-

2 hours ago, nini84 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας δεν προλαβαινω να διαβασω τιποτα. ΤΟ βραδακι ομως θα σας διαβασω. Μόλις με πηρανε τηλ για τα αποτελεσματα και μου ειπε οτι ειναι ολα καλά. Θα μου τα στειλει και με mail για να τα εχω. Σασ φιλώ ολες.

Νινακι μου ευτυχώς που ειναι ολα καλα!!! Αυτό περιμέναμε πως κ πως να ακούσουμε!!

Εβελινακι μου και τονακι μου το παλευω να μην πέφτω!!

Βέβαια αν δεν ειχα τα κοριτσια στο βαιμπερ  .. θα είχα τρελαθει!! 

Μυρτουλιτα μου μην αγχώνεσαι..ξεκούρασου ..κάνε την χοριακη σου ξανά κ υπομονή!!

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε??μολις τελειωσα την δουλεια και μπηκα να σας διαβασω!

Τονι μου παρε κανενα ρουχαλακι κι ολη η ψυχολογια σου οσο περνανε οι μερες θα αλλαξει και θα το συνηθισεις!!!

Νινι μου μπραβο τελεια νεα που ολα ειναι μια χαρα!!!

Μυρτουλιτα μου ολα καλα θα πανε!!!!να εισαι ηρεμη μονο!

Ρενα μου μακαρι να μην ερθει η ακατανομαστη...αν ερθει ομως βουρ τον επομενο μηνα!!!

Εμεις κοριτσια τελικα καναμε την αρχη χτες κι ο αρραβωνιαστικος μου δειχνει τοσο ενθουσιασμενος!!!

Φιλω ολη την παρεα!!!!:)

  • Μου αρέσει 3

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

μπραβο @kerasaki10 με το καλο σας ευχομαι!!!  

@Rena87 μην απογοητευεσαι...κι εγω πριν μια εβδομαδα ειχα ενοχλησουλες και τελικα δεν ηταν απο την περιοδο αλλα απο το σπορακι!!

 

  • Μου αρέσει 3

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!

Τονια μου συγχαρητηρια για τον κοριτσαρο σου!!

Κι εμας μας ειχε πει αγορι και σοκαριστηκαμε οταν μας ειπε σε επομενο υπερηχο κοριτσι αλλα πανω απ ολα γερα!! Τωρα δεν την αλλαζω με τιποτα μου φαινεται οτι δεν ακουσα ποτε οτι ισως ειναι αγορι! Επισης μας ειχε μπερδεψει ο λωρος που ηταν αναμεσα στα ποδια!! Με το καλο σε ενα μην η β επιπεδου!!

Μυρτω μου μην αγχωνσαι κατσε ξεκουρασου!

Κι εγω ειχα καφε και δυο τρεις φορες μεχρι την ενατη εβδομαδα που εγινε και κοκκινο ! Εθτυχως ολα καλα πηγαν!!

Εβελινα μου προσπαθησε να σαι ηρεμη, δυσκολο αν ει αι και οικογενεια, χαλαρα θα βρεις υην ακρη! Οσο για τη μπουκιτσα σου θελει κι αυτη τον χρονο της προετοιμασε την και ολα θα ναι καλα!

Νινι μου επιτελους αποτελεσματα!! Και καλα αποτελεσματα!! Καλη συνεχεια και να ξεμπερδεψεις γρηγορα και να ερθει το σπορακι!!

Κερασακι καλη αρχη και γρηγορα να φουσκωσει η κοιλιτσα!!

Πουλακι μου ποσο χαιρομαι που το απολαμβανεις!! Δωσε ενα φιλακι στην γλυκια σου κοιλιτσα!

Μαρτη πως πηγε το βραδακι σας; Μια χαρα τρωνε φτου φτου!!

Ιοιο κι εμενα η μελινα δεν ηθελε φαγητο ουτε φρουτα ουτε τιποτα βυζι κι αγιος ο θεος!! Ξεκινησε να τρωει 14 μηνων....τωρα εχουμε φτασει σε καλο επιπεδο αλλα το βυζι βυζι!! Να προσφερεις κανονικα τα γευματα και καποια στιγμη θα φαει!

Χαρουμενη μαμα με το καλο να ξεκνησετε κι εσεις προσπαθειες!!

Σιτακι επομενος κυκλος ανοιξιατικος με ευχαριστα ευχομαι ! Μην πεφτεις αγαπουλα!

Ρενακι μου θα στο πω κι εδω!! Περιμενε και ισως υπαρχει θαυματακι στην κοιλιτσα!! Θα ακοθστουμε πιο περα απο την κερκυρα!!

Φιλακια σε ολες!!

  • Μου αρέσει 3

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσι μου πως ειστε;; αργησα σημερα αλλα.. οικογενειακες υποχρεωσεις...!!!! τονια χερομαι που ολα πηγαν καλα και ηρεμησες τωρα θα κανεις ροζ σκεψεις μπραβο...νινι χερομαι που ολα πηγαν καλα με τις εξετασεις  σου.....!!!! ρενα μου... δε θελω απογοητευσει απο τωρα κρατα γερα..........  σας φιλω ολες!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νινακι μου επιτελους!και αποτελεσματα και καλα αποτελεσματα!!!!

Τονακι μου τι κανετε???στη δουλιτσα εε?πηγες για τις αιματολογικες?ποτε παιρνεις αποτελεσματα?με το καλο κοριτσαρε!

χαρουμενο μανουλα χτυπας απο αυτον το κυκλο?θυμησε μου!

εγω κοριτσια ειμαι κοντα στην ωορρηξια...(την τσεκαρω με τεστ ωστοσο οι επαφες μας ειναι απο την 8η μερα ανα μερα..τωρα θα εντατικοποιηθουν χαχαχα)...16-17η μερα...μεχρι σαββατο θα δωσω ημ/νια στη βικυ για πινακακι!για να δουμε...Μαρτη..Μαρτη μας επιφυλασσεις κατι μαγικο αραγε???? 

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Myrtoulita είπε:

μπραβο @kerasaki10 με το καλο σας ευχομαι!!!  

@Rena87 μην απογοητευεσαι...κι εγω πριν μια εβδομαδα ειχα ενοχλησουλες και τελικα δεν ηταν απο την περιοδο αλλα απο το σπορακι!!

 

Μυρτουλιτα μου πονουσες κάθε μέρα λες κ θα ερθει; εγώ αυτό νιώθω...

3 hours ago, kerasaki10 είπε:

Κοριτσια τι κανετε??μολις τελειωσα την δουλεια και μπηκα να σας διαβασω!

Τονι μου παρε κανενα ρουχαλακι κι ολη η ψυχολογια σου οσο περνανε οι μερες θα αλλαξει και θα το συνηθισεις!!!

Νινι μου μπραβο τελεια νεα που ολα ειναι μια χαρα!!!

Μυρτουλιτα μου ολα καλα θα πανε!!!!να εισαι ηρεμη μονο!

Ρενα μου μακαρι να μην ερθει η ακατανομαστη...αν ερθει ομως βουρ τον επομενο μηνα!!!

Εμεις κοριτσια τελικα καναμε την αρχη χτες κι ο αρραβωνιαστικος μου δειχνει τοσο ενθουσιασμενος!!!

Φιλω ολη την παρεα!!!!:)

Καλή αρχή κερασάκι μου γλυκό!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλα να ξερετε περιμενω πως και πως να επιστρεψω απο τη δουλεια για να μπω να σας διαβασω!!!

Πολυ χαιρομαι για την παρεα μας. 

Ευτυχως καλα τα αποτελεσματα, βεβαια μου ειπε η κοπελα οτι θα μου τα στειλει με mail αλλα ακομη τιποτα. Θελω να τα δω κι εγω αλλιως δεν ηρεμω. Επισης εχω περιεργεια να δω την αμη που πρωτη φορα την εκανα. Ετσι να εχω μια εικονα κι εγω. 

Αντε κι αυτος ο μηνας ειμαι αισιοδοξη οτι θα ειναι τυχερος κοριτσια μου για εσας που προσπαθειτε!!! Να γεμισετε το πινακακι μας με εγκυουλες!!! 

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τώρα γύρισα από τη δουλειά.  Σχεδόν το έχω συνειδητοποιησει πια. Η μαμά μου πήγε και μου ψώνισε φορεματακια και η πεθερά μου καλτσακια! ! Όπως φαντάζεστε όμως τώρα είμαι πτώμα ξύπνια από τις 5 το πρωί. .

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 hours ago, nini84 είπε:

Κορίτσια μου καλα να ξερετε περιμενω πως και πως να επιστρεψω απο τη δουλεια για να μπω να σας διαβασω!!!

Πολυ χαιρομαι για την παρεα μας. 

Ευτυχως καλα τα αποτελεσματα, βεβαια μου ειπε η κοπελα οτι θα μου τα στειλει με mail αλλα ακομη τιποτα. Θελω να τα δω κι εγω αλλιως δεν ηρεμω. Επισης εχω περιεργεια να δω την αμη που πρωτη φορα την εκανα. Ετσι να εχω μια εικονα κι εγω. 

Αντε κι αυτος ο μηνας ειμαι αισιοδοξη οτι θα ειναι τυχερος κοριτσια μου για εσας που προσπαθειτε!!! Να γεμισετε το πινακακι μας με εγκυουλες!!! 

Νινακι μου γλυκό! Δεν απέχει πολύ η στιγμή που θα είσαι κ εσύ πινακακι!!!❤

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Κορίτσια μου τώρα γύρισα από τη δουλειά.  Σχεδόν το έχω συνειδητοποιησει πια. Η μαμά μου πήγε και μου ψώνισε φορεματακια και η πεθερά μου καλτσακια! ! Όπως φαντάζεστε όμως τώρα είμαι πτώμα ξύπνια από τις 5 το πρωί. .

Ααα οι γιαγιάδες οι γλυκές!❤

Καλή ξεκούραση αγαπακι!ξεκουραστειτε  το εχετε αναγκη!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

τονια μου.... οοολα μια χαρα!!!!!!!! μπραβο!!!!! ολες το εχουμε παθει πανω κατω.... παρτο κι αυτο χαλαρα!!!!!  τι καλες γιαγιαδες εχει το σπορακι σου καλε!!!!! και γρηγορες ε?????καλο σου υπνο και καλη ξεκουραση...... με πολλα γλυκα ονειρα με την μπουμπου σου!!!!!!! φιλακια και στις δυο!!!!!! απο τωρα της μιλας ως προς κυρια!!!!!!!!!

εβελινακι μου να ξεκουραζεσαι οοοσο μπορεις!!!!!!! δυσκολο με την μικρη σου αλλα επιβαλλεται!!!!!! αχ η γλυκα μου!!!!!! και ντα..... και φιλακι στο μωρο!!!!!!!!! μιλα της και ολα θα αλλαξουν σιγα σιγα!!!!!! ειναι πολυ καλη ιδεα να την παιρνεις στους υπερηχους μαζι σου!!!!!

μυρτουλα μου.... εχω παρει το ουτρω με το τσουβαλι!!!!!!! οοολα θα πανεκαλα αρκει να ξεκουραζεσαι...... ξαπλαμε την πλατη ανασκελα!!!!!! και μην χαιδευεις την κοιλια σου..... γιατι κανει πιο πολλες συσπασεις!!!!!!! οοολα ειναι μεσα στα φυσιολογικα επιπεδα!!!!!!! ναι αν μπορεις παρε μια αδεια...... οσες πιο πολλες μερες μπορεις!!!!!! και οχι σκυψηματα... τεντωματα..... βαρη..... ορθοστασια......περπατημα........ πραγματικα κρεββατι και τα ποδια λιγο ψηλα!!!!!! ενημερωσε μας μολις κανεις την δευτερη χοριακη!!!!!!

νινακι μου.... επιτελους!!!!!!!!!! ουφ..... ευτυχως που ειναι ολες καλες!!!!!!! πες μας νουμερο αμη!!!

4 hours ago, mama82 είπε:

Μαρτη πως πηγε το βραδακι σας; Μια χαρα τρωνε φτου φτου!!

Ιοιο κι εμενα η μελινα δεν ηθελε φαγητο ουτε φρουτα ουτε τιποτα βυζι κι αγιος ο θεος!! Ξεκινησε να τρωει 14 μηνων....τωρα εχουμε φτασει σε καλο επιπεδο αλλα το βυζι βυζι!! Να προσφερεις κανονικα τα γευματα και καποια στιγμη θα φαει!

μανουλα μου....... μου φιλησες το μελινακι??????? λοιπον απο εχτες 21,00-.....00,30......-6,00.......-8,30........και 11.00 ζιζι και καπακι φρουτο............ και 14,00 ζιζι  και καπακι φαι με κοτοπουλο!!!!........... και 17,00 ζιζι ........και στις 19,00 ζιζι και καπακι κρεμα...... και 21,00 και θα δουμε........ ψωφισα ομως!!!!! ποναει η πλατη μου!!!!! χαλαλι ομως!!!!! παρατηρησα ο ενας ανετειλε  δυο δοντια κατω δεξια αριστερα στα ηδη βγαλμενα!!!!!! ο αλλος εχει μυτακια στα ουλα και νευρα για το καθετι!!!!!!! μαμα μου......λες επειδη τους βαζω εγω στο ζιζι.....σε λιγο να βλεπουν βυζι και να τρεχουν μακρυα??????? χαχαχα μηπως το παρακανα!!!!!!

μουτζουριτσα κοντα στην ωορηξια ε????? καλες επιτυχημενες χαλαρες επαφουλες... σου ευχομαι!!!!! σκεψεις που προετοιμαζεσαι ε??? ξερω...ξερω!!!! ο μαρτης εχει εκπληξεις ομως!!!!!!

ε ρενακι μου?????????? ο μαρτης εχει εκπληξες ομως!!!!! κανει ανατροπες!!!!!!!! βαστα!!!!! δεν ειπα βαρα...χαχαχα.... μην μπερδευτεις!!!! βαστα!!!! κρατα γερα!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!! θα κατσω σιγουρα 3 μερες κι απο Δευτερα αν ολα πανε καλα βλεπουμε!!! στον ντοκ θα παω μαλλον τεταρτη!!! σημερα θα παω για την χοριακη ετσι για να μου φυγει εμενα η ιδεα...ο ντοκ λεει οτι δεν χρειαζεται!!! τα αποτελεσματα θα τα εχω το μεσημερακι!!! παντως βρε κοριτσια δεν το περιμενα οτι απο την αρχη της εγκυμοσυνης υπαρχει τετοιο αγχος!!! 

  • Μου αρέσει 3

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Myrtoulita said:

Καλημερα κοριτσια μου!!! θα κατσω σιγουρα 3 μερες κι απο Δευτερα αν ολα πανε καλα βλεπουμε!!! στον ντοκ θα παω μαλλον τεταρτη!!! σημερα θα παω για την χοριακη ετσι για να μου φυγει εμενα η ιδεα...ο ντοκ λεει οτι δεν χρειαζεται!!! τα αποτελεσματα θα τα εχω το μεσημερακι!!! παντως βρε κοριτσια δεν το περιμενα οτι απο την αρχη της εγκυμοσυνης υπαρχει τετοιο αγχος!!! 

Καλημερα Μυρτουλιτα!!! Μπραβο καλα κανεις και δεν θα πας στη δουλεια, για να ξεκιυραστεις αυτες τις πρωτες ημερες. 

Θα περιμενουμε τα νεα σου για τη χοριακη σου!!

Ειναι λογικο μυρτουλιτα να υπαρχει αγχος γιατι αισθανεσαι την αναγκη να προστατευσεις το σπορακι σου. Ολα ομως θα πανε καλα!!!!

Να ξεκιυραστεις τωρα!!!!

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...