Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Γειά σας κοριτσάκια μου!!! Διάβασα τα νέα σας.. Βλεπω έχουμε νεα εγκυουλα!!! Τι τελεια νέα... 

Εγώ είμαι πάλι κρυωμένη... Δυστυχώς όχι και να προσέχω, η επαφή με τα παιδιά είναι κατι που τα έχει άυτα. Ευτυχώς έχω μόνο λίγο βήχα και βαρύ κεφάλι.. 

Κατά τ άλλα κλείσαμε αυχενική στις 16 Μαρτίου.. Έχω τρελή αγωνία.. Ανυπομονησία βασικά.. Κατά τ άλλα, ευτυχώς ρύθμισα τη δυσκοιλιοτητα του σιδήρου με δημητριακά ολικής κάθε πρωί και ένα ακτινίδιο το απόγευμα γιατί πέρασα δύσκολες μέρες.. Χαχα 

Οι ναυτιες επίσης καλά κρατουν κορίτσια.. Να είσαι καλά το τζιντζερ το θαυματουργό.. 

Τώρα περιμένουμε αποτελέσματα κυστικής ίνωσης και στίγμα.. 

Επίσης δε σταματαω να κοιτάω στο ίντερνετ κούνιες, καλαθουνες, καρότσια... Αχ 

 

  • Μου αρέσει 6

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κι εγω @jane.austen που κι που χαζευω...μη σου πω οτι τα χαζευα πριν μεινω εγκυος!! μου αρεσουν παρα πολυ τα μωρουδακια τρελαινομαι για την ακριβεια!! να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!! το πρωτο σου ειναι;;

  • Μου αρέσει 3

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες μου εδώ είμαι.  Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω γιατί φεύγω να πάω να δω τους γονείς μου με τον αντρουλη μου. Θα σας διαβάσω μετά με ησυχία γιατί επιτέλους έχουμε ΣΚ! !!!!!!!!!!!Γιουπι! !!!!!!!!! Σας φιλώ όλες! !!

  • Μου αρέσει 4

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τζεινάκι μου γεια σου!!! Περαστικούλια σου εύχομαι!! Και καλή επιτυχία για την αυχενική και τις υπολοιπες εξετάσεις!!!

Τονάκι μου καλά να περάσετε!!! Να ηρεμήσεις και να ξεκουραστείς. Και απο βδομάδα με γεμάτες μπαταρίες!!!

Κορίτσια μου εγώ αδιαθέτησα το μεσημέρι και έτσι προγραμμάτισα και την εγχείρηση. Δευτέρα 13 Μαρτίου!!!

  • Μου αρέσει 3

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@jane.austen οχι δεν εχω παει ακομα γιατρο γιατι ειναι πολυ νωρις ακομα... τεταρτη πεμπτη θα παω να δουμε σακο κτλ!! κι εμας το πρωτο ειναι!! 

@nini84 ολα θα πανε κατ'εχην και συντομα θα εχεις κι εσυ ενα νινακι στην κοιλιτσα σου....

  • Μου αρέσει 1

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

ιοιο μπραβο καλα το κανατε ο καιρος το επιβαλει και εγω θα προσπαθησω αυριο να παρω τον μικρο να παμε καμμια βολτουλα....!!!!!! nini τελεια να κανεις την  επεμβαση ευχομαι να πανε ολα καλα και να ηρεμησεις και εσυ....!!!!! jane καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου οι αναγουλες σε μερικες εβδομαδες λογικα θα σου περασουν και θα απολαμβανεις ποιο ηρεμα την εγγυνοσυνη σου..!!!! τονια να περασετε τελεια και να χαλαρωσεις..!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Κοριτσαρες μου εδώ είμαι.  Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω γιατί φεύγω να πάω να δω τους γονείς μου με τον αντρουλη μου. Θα σας διαβάσω μετά με ησυχία γιατί επιτέλους έχουμε ΣΚ! !!!!!!!!!!!Γιουπι! !!!!!!!!! Σας φιλώ όλες! !!

Καλά να περάσετε καρδουλα μου!Αντε να ηρεμησεις και να ξεκουραστεις ❤

1 hour ago, nini84 είπε:

Τζεινάκι μου γεια σου!!! Περαστικούλια σου εύχομαι!! Και καλή επιτυχία για την αυχενική και τις υπολοιπες εξετάσεις!!!

Τονάκι μου καλά να περάσετε!!! Να ηρεμήσεις και να ξεκουραστείς. Και απο βδομάδα με γεμάτες μπαταρίες!!!

Κορίτσια μου εγώ αδιαθέτησα το μεσημέρι και έτσι προγραμμάτισα και την εγχείρηση. Δευτέρα 13 Μαρτίου!!!

Νινακι μου ...είναι ανακούφιση όταν όλα μπαίνουν σε μια πορεία! Σε νιώθω πιο ήρεμη και χαίρομαι! Είσαι ενα τόσο δα βηματακι πριν το θαύμα!❤

1 hour ago, jane.austen είπε:

Νινί μου σ ευχαριστώ! Όλα καλά θα πάνε με την εγχείρηση...!!! 

Τζεινακι περαστικά κορίτσι μου! Ααα περιμένουμε κ την δική σου εξέταση! Ολά καλά να είναι!❤

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Τι κάνετε? ?

Μυρτώ πάρα πολύ καλή η χοριακη σου!!! Ξάπλωσε και πρόσεχε το σπορακι σου!! Όλα θα πάνε τέλεια! 

Τζέιν μου περαστικά. Ξεκουρασου όσο μπορείς να συνέλθεις.  Δοκίμασε όταν γυρνάς από το σχολείο και τα ιδιαίτερα να κάνεις πλύσεις με αλατόνερο στην μύτη σου μήπως γλιτώσεις μερικά μικρόβια.  

Ρενακι μου που είσαι? ? Αύριο δεν περιμένουμε έτσι? ??

Τα υπόλοιπα κορίτσια πως είναι σήμερα? ?

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα μπουγαρίνια μου! Τι κανετε; θέλω να σας ενημέρωση για τα δικά μου ...  χθες ειχα μια πολύ βασανιστικο μέρα... έκανα το πρωί τεστ κ στα 3 λεπτά αρνητικό... ετοιμάζω το πρωινό μου ..πηγαίνω να το δω ξανά στα 10 λεπτά κ βλέπω αχνο θετικο! Τα κοριτσια μου στο βαιμπερ βουρλιστηκαν από τη χαρά τους! Εγώ πάλι...δεν το πιστεψα λεπτό ότι είμαι έγκυος. Θες το ένστικτο; δεν ξέρω.. ήμουν σίγουρη ότι ήταν λάθος! Κάνω χοριακη 11 το πρωί κ μέχρι τις 7 π ήμουν κ δουλειά πέθανα! Έρχεται μειλ: αρνητική! Το ξερα..  Να το κλαμα... αν δε νομίζω είχα τις τσουπρες μου όμως στο βαιμπερ...τώρα δε θα σας μιλούσα με τοση χαρά! Κ θέλω να τις ευχαριστήσω για όλα κ από εδώ γιατί όλο αυτό το παρεακι μου έχει αλλάξει τη ζωή!  Έκλαψα πολύ..ξέρω είμαι υπερβολική!! Αλλά τώρα είμαι καλά... κ εξάλλου ο Μάρτης δεν έφυγε..τώρα άρχισε! Άρα σταθερά στο στόχο μας!  

Κ κανόνας κοριτσια:  μετά το πέρας των 10 λεπτων..αγνοηστε το αποτέλεσμα! Ακόμα κ το κλιαρ μπλου που το θεωρούσαμε κορυφή..αυτό μου την έκανε! Κ δεν ξανά κάνω νωριτερα τεστ!

αυτά τα δικά μου...

Τονακι μου αγαπη μου βλέπω συνήθησες ήδη στην ιδέα από τον κοριτσαρο σου!!! Ήρθε το σκ για να ξεκουραστεις 

Τζεινακι μου γλυκοοοο ...αναμένουμε λοιπόν με το καλο την αυχενικη σου!!  Δλδ το τζιντζερ σε βοηθά στις αναγουλες;;; μπραβοοοοοοο!! Λεγε μας κόλπα!!

  • Μου αρέσει 4

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rena87 είπε:

Καλημέρα μπουγαρίνια μου! Τι κανετε; θέλω να σας ενημέρωση για τα δικά μου ...  χθες ειχα μια πολύ βασανιστικο μέρα... έκανα το πρωί τεστ κ στα 3 λεπτά αρνητικό... ετοιμάζω το πρωινό μου ..πηγαίνω να το δω ξανά στα 10 λεπτά κ βλέπω αχνο θετικο! Τα κοριτσια μου στο βαιμπερ βουρλιστηκαν από τη χαρά τους! Εγώ πάλι...δεν το πιστεψα λεπτό ότι είμαι έγκυος. Θες το ένστικτο; δεν ξέρω.. ήμουν σίγουρη ότι ήταν λάθος! Κάνω χοριακη 11 το πρωί κ μέχρι τις 7 π ήμουν κ δουλειά πέθανα! Έρχεται μειλ: αρνητική! Το ξερα..  Να το κλαμα... αν δε νομίζω είχα τις τσουπρες μου όμως στο βαιμπερ...τώρα δε θα σας μιλούσα με τοση χαρά! Κ θέλω να τις ευχαριστήσω για όλα κ από εδώ γιατί όλο αυτό το παρεακι μου έχει αλλάξει τη ζωή!  Έκλαψα πολύ..ξέρω είμαι υπερβολική!! Αλλά τώρα είμαι καλά... κ εξάλλου ο Μάρτης δεν έφυγε..τώρα άρχισε! Άρα σταθερά στο στόχο μας!  

Κ κανόνας κοριτσια:  πετά το πέρας των 10 λεπτων..μαγνήτες το αποτέλεσμα! Ακόμα κ το κλιαρ μπλου που το θεωρούσαμε κορυφή..αυτό μου την έκανε! Κ δεν ξανά κάνω νωριτερα τεστ!

αυτά τα δικά μου...

Οοοο κοριτσάκι μου! !! Έλα ρε γ******!!! Δε θέλω να κλαις! ! Κάνε κάτι όμορφο να περάσεις καλά αγάπη μου! !

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μυρτουλιτα μου τελιεααααα η δεύτερη χοριακη σου!! Με το καλό να μας πεις τα πρώτα ευχαριστα στον υπερηχο!!

Νινακι μου τι χαρααα.... επιτέλους ήρθε η στιγμή! Λίγο έμεινε! Η σκέψη μας θα είναι κοντά σου...και ολα θα πανε τέλεια στην επέμβαση κ μετά κατευθείαν πινακακι το νινακι!!!

1 minute ago, Τονι@ είπε:

Οοοο κοριτσάκι μου! !! Έλα ρε γ******!!! Δε θέλω να κλαις! ! Κάνε κάτι όμορφο να περάσεις καλά αγάπη μου! !

Όσο έκλαψα έκλαψα καρδούλα μου....αυτο δεν μπορώ να το αποφύγω! Τουλάχιστον ξεσπαω έτσι! Αντε να δουμε...ποτε θα έρθει! Όσο κ να κλαίω...δε με λυπάται πάντως!! Πως πάνε οι κλωτσιες μας; ένιωσε καμία ο αντρουλης σου;

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Rena87 είπε:

Μυρτουλιτα μου τελιεααααα η δεύτερη χοριακη σου!! Με το καλό να μας πεις τα πρώτα ευχαριστα στον υπερηχο!!

Νινακι μου τι χαρααα.... επιτέλους ήρθε η στιγμή! Λίγο έμεινε! Η σκέψη μας θα είναι κοντά σου...και ολα θα πανε τέλεια στην επέμβαση κ μετά κατευθείαν πινακακι το νινακι!!!

Όσο έκλαψα έκλαψα καρδούλα μου....αυτο δεν μπορώ να το αποφύγω! Τουλάχιστον ξεσπαω έτσι! Αντε να δουμε...ποτε θα έρθει! Όσο κ να κλαίω...δε με λυπάται πάντως!! Πως πάνε οι κλωτσιες μας; ένιωσε καμία ο αντρουλης σου;

Όχι ακόμα .είναι μικρό  ακομα γία να το νιώσουν οι άλλοι. γενικά αυτές τις μέρες είναι λίγο πιο ήσυχη.  Δεν ξέρω αν έχει να κάνει το μαγνήσιο που μου είπε η Μουτζουρα χθες ή το ότι εγώ έτρεχα συνέχεια.  Ελπίζω τώρα να την νιώσω πιο πολύ.  Ήδη την ένιωσα λίγο να γυρνάει πριν. Είναι τόσο γεμάτο το μυαλό μου με σκέψεις. .

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Τονι@ είπε:

Όχι ακόμα .είναι μικρό  ακομα γία να το νιώσουν οι άλλοι. γενικά αυτές τις μέρες είναι λίγο πιο ήσυχη.  Δεν ξέρω αν έχει να κάνει το μαγνήσιο που μου είπε η Μουτζουρα χθες ή το ότι εγώ έτρεχα συνέχεια.  Ελπίζω τώρα να την νιώσω πιο πολύ.  Ήδη την ένιωσα λίγο να γυρνάει πριν. Είναι τόσο γεμάτο το μυαλό μου με σκέψεις. .

Βρε ψυχουλα μου....άδειασε το μυαλό σου!! Εγώ θέλω να σε αντιγράψω όταν μείνω έγκυος.. ετσι σε έμαθα... να απολαμβάνεις την κάθε στιγμή της εγκυμοσύνης σου...μαζι με τις αγωνιες τις...  μπορεί να ισχύει αυτό με το μαγνησιο!!  Τι όμορφο που θα ναι να τη νιώθεις να γυρναειιιι....❤❤❤

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...