Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

8 minutes ago, nini84 είπε:

Πάλι δηλαδή είναι ανεβασμένη λεσ ΤΟνάκι μου ε;;;; Πάντως η κοπελα εχθες στο τηλέφωνο δεν μου ειπε κατι. Οταν παω για λαπαροσκοπηση θα τα εχω μαζι μου φυσικα για να τα δει και ο ιδιος γιατι δεν ξερω αν τωρα τα ειδε.

Τι να σου πω καλό μου? Δεν είμαι και γιατρος και δεν θέλω να σε βάζω σε σκέψεις άδικα.  Εμένα απλά ο ενδοκρινολογος μου θέλει να είναι μέχρι 2 το πολύ.  Κάθε γιατρός έχει τη γραμμή του. Εκείνος θα σου πει 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

22 minutes ago, nini84 είπε:

Τονάκι μου όλα πάνε καλά!!! Έχεις μία κοριτσάρα όμορφηη!!!

Μουτζουρίτσα μου καλή...Κάντε τις προσπάθειές σας και θα ερθει το σποράκι σας!!! Μην σε απασχολούν τα τεστ αφού εχετε τις συχνες επαφουλες σας. Νομιζω τα τεστ καμια φορα μας βαζουν σε σκεψεις που δεν πρεπει...Το περασα κι εγω μια φορα αυτο.

Μυρτουλιτα καλα αποτελεσματα, εδω θα ειμαστε για να μας πεις!!! Μπραβο για την αισιοδοξια.ετσι πρεπει!!!!Θετικες σκεψεις!!!!

΅Εγω μόλις ελαβα τα αποτελεσματα με mail. Ξεκινώ με την ΑΜΗ: 4,37!!!Και διπλα δειχνει οτι ειναι υψηλη γονιμοτητα!!!Πολύ χαρηκα!!!!

Προλακτίνη 11,13.

Θυρεοειδής: tsh 2,72  (μου ειχε πει οταν πηγαμε για εξεταση ότι το θελουμε 2 με 2,5) ελπιζω να ειναι καλο και τοσο.

Μετα εχει κατι αντισωματα θυρεοειδους μαλλον που τα βλεπω εντος φυσιολογικων οριων. Να μην σας τα γραφω ολα και σας κουραζω.

Ένα VDRL λεει ειναι αρνητικο όπως πρεπει δηλαδη.

Και μετα ειναι η γενικη μου που ειναι καλή εκτος απο τον αιματοκρθτη μου που ειναι παντα χαμηλοε και τωρα ηταν 36,9.

 

Σαν παιδάκι χαιρομαι για την αμη!!!χαχααα

Νινακι μου γλυκο ολα καλα!!!!επιτελους!ουφ!μια ανασα!βρε σουπερ γονιμη μαμα εχουμεεεε εδω!αντε τωρα να γινει  κ η επεμβασουλα και μετααααα βουρ και εσεις!!!και αν η tsh θελει ρυθμιση τιποτα δεν ειναι αυτο!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, nini84 είπε:

Ευχαριστώ μουτζουρίτσα μου !!! Ναι, δεν με πειραζει ισα ισα!!!ας ρυθμιστει κι αυτο αν ειναι για το σπορακι!!!

ολα ολα για τα σπορακια μας!!!κ εγω δεν ανησυχω για τα τεστ!ενα που εκανα τωρα εξαλλου δειχνει θετικο...οποτε νομιζω σημερα αυριο σκαει το αυγουλακι...εμεις τις επαφες μας φουλ ετσι κ αλλιως και ελπιζουμε να ναι ο τυχερος μας μηνας!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!! Τι κανετε;;

Νινι μου μπραβο για τθς εξετασεις!! Αντε το επομενο βημα με την λαπαροσκοπηση και βουρ για σπορακι!!

Αννουκα μου βαρα και δεν ειναι μακρια!!

Τονια με γεια τα ψωνια για την κουκλα σου!! Πες τους ολους να κην ψωνισουν ολα ροζ γιατι θα μπουχτισετε μονο ροζ!!

Μαρτη μου δεν νομιζω να κανεις κακο που προσφερεις!

Ολα τα μωρα που θηλαζουν βλεπουν βυζι και τρεχουν να πιουν γαλατακι!!

Μυρτουλα να ξεκουραστεις!! Περιμενουμε νεα χοριακης!!

Ιοιο δεν θελω να σ απογοητευσω αλλα ισως καθυστερησει να φαει ,πρεοει να νιωσει ετοιμη κι αυτη, ισως δεν της αρεσουν και τα αλεσμενα, εμενα η μελινα αναγουλιαζε και απο 10 μηνων τρωει κομματακια και πλεον πιο μεγαλες κουταλιες!

Φιλακια κοριτσια μου σε ολες! Θα ξαναμπω!ν

  • Μου αρέσει 3

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια μου η χοριακη μου ανεβηκεε!!! πηγε 110,50 και πριν 2 μερες ηταν μονο 28,76!! η μικροβιολογος μου ειπε οτι ειναι πολυ καλη ανοδος!!! ειμαι τοσο ανακουφισμενη και χαρουμενη!! θα ξεκουραστω οσο δεν παιρνει χιχιχι!!! σας ευχαριστω ολες για την συμπαρασταση και τις ευχες!!!

  • Μου αρέσει 6

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Myrtoulita είπε:

κοριτσια μου η χοριακη μου ανεβηκεε!!! πηγε 110,50 και πριν 2 μερες ηταν μονο 28,76!! η μικροβιολογος μου ειπε οτι ειναι πολυ καλη ανοδος!!! ειμαι τοσο ανακουφισμενη και χαρουμενη!! θα ξεκουραστω οσο δεν παιρνει χιχιχι!!! σας ευχαριστω ολες για την συμπαρασταση και τις ευχες!!!

Μυρτω μου στγχαρητηριαααααα!!!ειδες?αδικα αγχωνοσουν..ολα τέλεια !!!αχ τι ομορφα νεα ειναι αυτα!!!!!

Καλημερα σε ολεεεεες!!!

 

 

@nini84 ολα υπεροχα στις εξετασεις σου!αντε βουυυυρ για το σπορακι!

  • Μου αρέσει 1

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια δεν μπορω να σας διαβασω κολλαει το ρημαδι.νινακι ειδα οτι ολα οκ.μπραβο κοριτσι μου..παμε παρακατω τωρα.μπραβο κ στη μυρτουλιτα....το σιτακι μπηκε???γεια σου τονια με τον κοριτσαρο σου.φιλια σε ολες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μυρτουλίτα μου μπραβο και συγχαρητηρια!!!Όλα καλα!!!Ξεκούραση και προσοχή λοιπόν μέχρι να πας στον γιατρό!!!

 

Σαμμεράκι σε εχασα!!!Ναι καλές οι εξετάσεις:!!!Σε ευχαριστώ!!!Εσύ τι κάνεις;;;

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια καλο μεσημερι βασικα τελειος ο καιρος και ερχετε σαββατοκυριακο ωραια..!!!!!! νινι μπαραβο για της εξετασεις σου που ειναι πολυ καλες λιγο σε ανησυχισανε απο το εργαστηριο μεχρι να στις στειλουν αλλα τελος καλο ολα καλα....!!!!!!!!! μυρτουλα τελεια η χοριακη σου χαλαρωσε ηρεμησε και απλα απολαυσε το..!!!! μουτζουρα μου μην αγχωνεσε θα κανεις ωοριξια... τονια μου μια χαρα θα ειναι η κορουλα σου  θα σας ξετρελανει μπραβο... σαμμερ πως εισαι;;;; ρενα αν θυμαμαι καλα αυριο δεν περιμενεις η κανω λαθος;;;;; τα υπολοιπα κοριτσια βικι μαμα μαρτη με τα δυδιμακια σου που τρωνε σουπερ η αμποτ εχει μερες να μας πει νεα της πιστευω να ειναι καλα.....και σε ολα τα κοριτσι που ξεχναωωω

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε; Εγώ μία χαρά...Περιμένω να τελειώσει η η κοκκινουμουρα για να ξεκινήσουμε τις επαφουλες..

@moutzoura2016 μου αφού έχεις επαφουλες μην αγχώνεσαι με τα τεστακια....Όλα μία χαρά θα πάνε....

@nini84 τέλειες οι εξετάσεις σου...Άιντε να τελειώσεις και την επέμβαση και μετά σίγουρα με τέτοια γονιμότητα θα έρθει γρήγορα το σπορακι σου...

@Myrtoulita τέλεια η χοριακουλα ....Ξεκουράσου κ όλα τέλεια θα πάνε....

@Σαμμερ πώς είσαι το αντράκι σου τι κάνει;

Φιλάκια σε όλα τα κορίτσια... ιοιο, Τόνι νίκι, Μάρτη μου, ρενακι κερασάκι φιλιά κ σε όποιο άλλο κορίτσι ξεχνώ.... Φιλάκια

  • Μου αρέσει 1

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mama82 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!! Τι κανετε;;

Νινι μου μπραβο για τθς εξετασεις!! Αντε το επομενο βημα με την λαπαροσκοπηση και βουρ για σπορακι!!

Αννουκα μου βαρα και δεν ειναι μακρια!!

Τονια με γεια τα ψωνια για την κουκλα σου!! Πες τους ολους να κην ψωνισουν ολα ροζ γιατι θα μπουχτισετε μονο ροζ!!

Μαρτη μου δεν νομιζω να κανεις κακο που προσφερεις!

Ολα τα μωρα που θηλαζουν βλεπουν βυζι και τρεχουν να πιουν γαλατακι!!

Μυρτουλα να ξεκουραστεις!! Περιμενουμε νεα χοριακης!!

Ιοιο δεν θελω να σ απογοητευσω αλλα ισως καθυστερησει να φαει ,πρεοει να νιωσει ετοιμη κι αυτη, ισως δεν της αρεσουν και τα αλεσμενα, εμενα η μελινα αναγουλιαζε και απο 10 μηνων τρωει κομματακια και πλεον πιο μεγαλες κουταλιες!

Φιλακια κοριτσια μου σε ολες! Θα ξαναμπω!ν

Μαμά, να ωριμάσει περιμένω! Τα αλεσμένα τα έχουμε κόψει εδώ και πολύ καιρό,  το ίδιο και τα πατημένα με πηρούνι. Έχω δοκιμάσει διάφορες υφές, αλλά το αποτέλεσμα είναι το ίδιο.  Αν είναι σε μέρα που τρώει θα φάει.  Αν δεν είναι,  ό, τι κι αν κάνω χαμένος κόπος.  

Μυρτώ, συγχαρητήρια για τη χοριακή!

Χαρούμενη μαμά,  εμείς την πήγαμε το πρωί τη βολτίτσα μας και δεν έχω σκοπό το ΣΚ να το αφήσω ανεκμετάλλευτο! Πόσο μου αρέσει ο καιρός αυτός! 

Κορίτσια, σας φιλώ όλες κι εύχομαι καλό ΣΚ!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Myrtoulita είπε:

κοριτσια μου η χοριακη μου ανεβηκεε!!! πηγε 110,50 και πριν 2 μερες ηταν μονο 28,76!! η μικροβιολογος μου ειπε οτι ειναι πολυ καλη ανοδος!!! ειμαι τοσο ανακουφισμενη και χαρουμενη!! θα ξεκουραστω οσο δεν παιρνει χιχιχι!!! σας ευχαριστω ολες για την συμπαρασταση και τις ευχες!!!

συγχαρητηρια Μυρτουλιτα μου!τωρα ηρεμια και ξεκουραση και το πιο ομορφο ταξιδακι ξεκινα!!!

3 hours ago, citty είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; Εγώ μία χαρά...Περιμένω να τελειώσει η η κοκκινουμουρα για να ξεκινήσουμε τις επαφουλες..

@moutzoura2016 μου αφού έχεις επαφουλες μην αγχώνεσαι με τα τεστακια....Όλα μία χαρά θα πάνε....

@nini84 τέλειες οι εξετάσεις σου...Άιντε να τελειώσεις και την επέμβαση και μετά σίγουρα με τέτοια γονιμότητα θα έρθει γρήγορα το σπορακι σου...

@Myrtoulita τέλεια η χοριακουλα ....Ξεκουράσου κ όλα τέλεια θα πάνε....

@Σαμμερ πώς είσαι το αντράκι σου τι κάνει;

Φιλάκια σε όλα τα κορίτσια... ιοιο, Τόνι νίκι, Μάρτη μου, ρενακι κερασάκι φιλιά κ σε όποιο άλλο κορίτσι ξεχνώ.... Φιλάκια

Σιτακι μου εχω το ιστορικο μου που με τυραννα για τις ωορηξιες!αλλιως δεν με ενοιαζε!εχουμε λιωσει στο βαρεμα  κατα τ αλλα!χαχαχα!αντε κ σε σενα ευχομαι εναν τυχερο κυκλο!

το Αμποτακι εχει μερες να μπει!

Ιοιο στεναχωριεσαι που δεν τρωει εε?αχ τι τραβατε οι μανουλες!!!

Τονακι μου δουλιτσα εε?αντε λιγες ωρες μας χωριζουν απο το σ/κ!

οι φρεσκοεγκυουλες μας πως ειναι?Μαμυ,Μαιρουλι,Τζεινακι?


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...