Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Καλημέρα μουτζουρίτσα μου!! Εγώ θεωρώ πως είναι καλή η απόφασή σου να πάρεις μία δεύτερη γνώμη. Δεν είναι κακό, ίσα ίσα σε κάποια ζητἠματα είναι καλό να διασταυρώνονται οι απόψεις των γιατρών.

Μυρτουλίτα μου καλημέρα και σε σένα. Μπράβο που σταμάτησαν τα καφέ. Μάλλον ξεκουράστηκες όσο έπρεπε!!!Και έτσι να συνεχίσεις!!Να μας πεις πότε θα κλείσεις ραντεβού για να σε έχουμε στο νου μας. Πω πω τι ωραία που θα το δείτε το σποράκι σας!!!

Jo sephine να το χαίρεσαι το παιδάκι σου και υπομονη τώρα με τα δοντάκια!!!

Τονάκι μου καλημέρα και σε σένα και στη μπεμπούλα σου στην κοιλίτσα!!!

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

27 minutes ago, Jo sephine είπε:

Καλημέρα, κοριτσούδια μου! Μπήκα να σας πω ένα ζεστό καλημέρα και να στείλω μια αγκαλιά σε όλες σας! Μου είπε η Σάνγκρε μας ότι κανονίσατε συνάντηση, θα ήθελα πολύ να έρθω, αλλά εκείνη ακριβώς τη μέρα ξεκίνησα δουλειά! Τα κεφάλια μέσα λοιπόν για μένα από δω και πέρα! Ο μπεμπούλης μου είναι ένα γλυκό σιφουνάκι που τρέχει σαν σβουρίτσα, αλλά βγάζει και δοντάκια τώρα και κάθε βράδυ κάνουμε πάρτυ από την αϋπνία! Σε συνδυασμό και με δουλειά καταλαβαίνετε! Ευτυχώς είμαι απόγευμα αρκετά συχνά κι έτσι την παλεύουμε. Κατά τ' άλλα χαιρετάει και χαμογελάει σε όλο τον κόσμο όπου πάμε, στο mall, στο σούπερ, στην παιδική χαρά και στη γειτονιά με έχει γνωρίσει σε όλους θέλω δε θέλω!

Εσείς τι νέα; Βλέπω καινούρια κορίτσια και να τα καλωσορίσω και γρήγορα με γερά παιδάκια να ευχηθώ. 

Οι υπόλοιπες τι κάνετε;

Τόνια μου, το μπεμπέ σου; Πώς είσαι;

Βικάκι, ο μπομπιράκος ξεπετάχτηκε; Πώς τα πάτε; Η Ιωάννα σου;

Μαμά μου, τι κάνει το Μελινάκι;

Μουτζουρίτσα; Προς τα μέρη σου ετοιμάζομαι να έρθω το καλοκαίρι! όχι ακριβώς, αλλά στο περίπου. σε τι φάση είσαι; Παρακολουθείτε ωορρηξία με τον ντοκ; Φιλάκια και μια μεγάλη αγκαλιά!

Ιοιο μου, η μπουμπού σου καλά; Τι κάνει αυτόν τον καιρό; Πώς είστε;

Μάρτη μου, τι κάνουν οι μέσι σου;

Ρενάκι μου; Θ' ανέβεις στη βουρλισμένη πατρίδα τώρα το Πάσχα;

Σάμμερ μου, τι κάνει το αγοράκι σου; Να σε ρωτήσω, πηγαίνετε παιδικό;

Σάνγκρε μου, φιλιά στα τρία μαγκάκια και στην κουρασμένη αλλά μάχιμη μανούλα!

Τζο μου πόσο χαίρομαι που σε βλέπω!! Το γλυκό ζουζουνακι είναι στα πάνω του ε? ? Μας λείπεις! !!

 

25 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα κοριτσακια μου ομορφα!!!!καλη εβδομαδα να εχουμε!!!

αχ Δευτερα τσαγκαροδευτερα!!!

Ιοιο μου φιλια στο κοριτσακι σου!

Τονακι μου γλυκο τρελαινομαι οταν λες λιωνωωωωω!!!

Νινακι μου ομορφουλι καλημερα!

ποια κοριτσακια εχουν γιατρο να δουν σπορακια αυτη την εβδομαδα?Μυρτουλιτα ποτε πας?τελειωσαν τα καφε?

εγω σκεφτομαι να παρω την γνωμη ενος δευτερου γιατρου κοριτσια μου...χωρις αγχος βεβαια...ετσι σε πρωτη φαση να δουμε αν εκανε οκ ωορρηξια και μετα να παρω τη γνωμη του σχετικα με ολους αυτους τους μηνες...το επεξεργαζομαι ακομα...ισως παρω κ σημερα τηλεφωνο να κλεισω ενα ραντεβου!θα το σκεφτω λιγακι ακομα!

φιλια σε ολες τις κοιλιτσες!τις μανουλες και τις μελλουσες μανουλες!

ακουγεται δυσκολη η καθημερινοτητα του γλυκια μου Τζο...αλλα επισης φανταζομαι πως το χαμογελακι του αρκει να διωξει ολη την κουραση μακρυα!!1

αυτο το μηνα την παρακολουθησα με τεστακια ωορρηξιας...επαφες ειχαμε απο την 9η μερα ...μερα παρα μερα....κ ελπιζω να ειναι ο τυχερος μου κυκλος!αλλα σκεφτομαι να παρω την γνωμη ενος ακομα γιατρου!το επεξεργαζομαι και νομιζω θα το κανω!ετσι για διασταυρωση!

Καλημέρα Μουτζουριτσα μου! Αφού νιώθεις ότι αυτό θέλεις να το κάνεις.  Δεν υπάρχει λόγος να δεσμεύεσαι με ένα γιατρό και να αναρωτιέσαι.  Τι έγινε τελικά με τα τεστ αυτό το μήνα? Μπερδεύτηκα.  

 

10 minutes ago, Myrtoulita είπε:

Μουτζουριτσα μου ναι ευτυχως τελος...τωρα εχω πολλα υγρα αλλα κυριως διαφανα...αυτη την εβδομαδα θα παω να δω το σπορακι μου!!! σημερα θα κλεισω ραντεβου...ο ντοκ μου ειπε η τεταρτη η πεμπτη!!

Μυρτώ μου πολύ χαίρομαι που πάνε όλα καλά.  Σε παρακαλώ πολύ όμως να προσέχεις πολύ πολύ πολύ.  Όλο το πρώτο τρίμηνο πρέπει να προσέχουμε.  Είναι ευαίσθητα τα σπορακια σε αυτήν τη φάση.  Αντε ανυπομονούμε να πας να μας πεις! 

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Τονι@ είπε:

Τζο μου πόσο χαίρομαι που σε βλέπω!! Το γλυκό ζουζουνακι είναι στα πάνω του ε? ? Μας λείπεις! !!

 

Καλημέρα Μουτζουριτσα μου! Αφού νιώθεις ότι αυτό θέλεις να το κάνεις.  Δεν υπάρχει λόγος να δεσμεύεσαι με ένα γιατρό και να αναρωτιέσαι.  Τι έγινε τελικά με τα τεστ αυτό το μήνα? Μπερδεύτηκα.  

 

Μυρτώ μου πολύ χαίρομαι που πάνε όλα καλά.  Σε παρακαλώ πολύ όμως να προσέχεις πολύ πολύ πολύ.  Όλο το πρώτο τρίμηνο πρέπει να προσέχουμε.  Είναι ευαίσθητα τα σπορακια σε αυτήν τη φάση.  Αντε ανυπομονούμε να πας να μας πεις! 

κ εγωωω μπερδευτηκα μην νομιζεις!αχαχαχα!για αυτο λεω να παω για δευτερη γνωμη!νομιζω οτι θετικο εδειξε Πεμπτη και Παρασκευη!λεω νομιζω γτ ποτε η γραμμη δεν εγινε 100% το ιδιο σκουρα με την γραμμη ελεγχου!τα κοριτσια που τα ειδαν βαιμπερ εχουν την ιδια αποψη!βεβαια μπορει αυτο να ναι το θετικο τους!η Ρενα που τα χρησιμοποιει ειπε οτι μαλλον τοτε ηταν οι δυο μερες του θετικου!Σαββατο ηταν πια αρνητικο!τα hometest με μπερδευουν ρε αγαπες με την γραμμη!βολευομαι μια χαρα τα κλιαρ αλλα ειναι πανακριβα για καθε μηνα!θεωρητικα δεν περιμενω στις 18/3 και βλεπουμε.....

22 minutes ago, nini84 είπε:

Καλημέρα μουτζουρίτσα μου!! Εγώ θεωρώ πως είναι καλή η απόφασή σου να πάρεις μία δεύτερη γνώμη. Δεν είναι κακό, ίσα ίσα σε κάποια ζητἠματα είναι καλό να διασταυρώνονται οι απόψεις των γιατρών.

Μυρτουλίτα μου καλημέρα και σε σένα. Μπράβο που σταμάτησαν τα καφέ. Μάλλον ξεκουράστηκες όσο έπρεπε!!!Και έτσι να συνεχίσεις!!Να μας πεις πότε θα κλείσεις ραντεβού για να σε έχουμε στο νου μας. Πω πω τι ωραία που θα το δείτε το σποράκι σας!!!

Jo sephine να το χαίρεσαι το παιδάκι σου και υπομονη τώρα με τα δοντάκια!!!

Τονάκι μου καλημέρα και σε σένα και στη μπεμπούλα σου στην κοιλίτσα!!!

για να δουμε τι θα μας πει κ αυτος Νινακι!!!!απλα ελεγα να το αφηνα για λιγο αργοτερα να ηρεμησω λιγο ψυχολογικα...αλλα οπως βλεπετε με τρωει κ μενααα!αχαχαχα!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

ααα νινακι μου δεν εχω πια κανενα αγχος!!!οτι ειναι να γινει θα γινει!κ εγω μανουλα θα γινω παση θυσια!αχαχαχα!με εχει πιασει το εγωιστικο μου τωρα!εχω βρει μαλλον αυτη τη φορμουλα κ νιωθω καλυτερα ετσι!!!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

36 minutes ago, nini84 είπε:

Καλημέρα μουτζουρίτσα μου!! Εγώ θεωρώ πως είναι καλή η απόφασή σου να πάρεις μία δεύτερη γνώμη. Δεν είναι κακό, ίσα ίσα σε κάποια ζητἠματα είναι καλό να διασταυρώνονται οι απόψεις των γιατρών.

Μυρτουλίτα μου καλημέρα και σε σένα. Μπράβο που σταμάτησαν τα καφέ. Μάλλον ξεκουράστηκες όσο έπρεπε!!!Και έτσι να συνεχίσεις!!Να μας πεις πότε θα κλείσεις ραντεβού για να σε έχουμε στο νου μας. Πω πω τι ωραία που θα το δείτε το σποράκι σας!!!

Jo sephine να το χαίρεσαι το παιδάκι σου και υπομονη τώρα με τα δοντάκια!!!

Τονάκι μου καλημέρα και σε σένα και στη μπεμπούλα σου στην κοιλίτσα!!!

Καλημέρα και σε εσένα Νινι μου!

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μπουγαρίνια  μου! Τι μου κανετε;  

Τζο μου πολύ χάρηκα που μας εγραψες...καλη αρχη στη δουλειά σου κ καλη υπομονή με αυτό το συνδυασμό τώρα! Λογικά θα έχεις βοήθεια για το μπεμπαρο ε; εγώ ναι...λεω να πάω πασχα Κέρκυρα..έχω από πέρσι το καλοκαίρι να πάω!

Ιοιο μου μπουσουλαμε;;;; τι ωραιαααα....

Τονακι μου πως εισαι; το κοριτσάκι μας; πέρασαν οι συσπασουλες με το μαγνησιο;

Νινακι μου η ψυχολογία μια χαρά ε; έτσι σε θέλω!

Μυρτουλιτα μου πολύ χάρηκα που έφυγαν τα καφε...συνεχίζεις όμως να προσέχεις πολύ πολύ ετσι; 

Χαρούμενη μανούλα μου τι κανεις; μαμυ μου; σιτακι μου; εβελινακι μου; πουλάκι μου; κερασακι μου; σας φιλώ πολύ!

Αμποτακι π εισαι; μπες να μας γράψεις....όλα καλα;

  • Μου αρέσει 4

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Rena87 είπε:

Καλημέρα μπουγαρίνια  μου! Τι μου κανετε;  

Τζο μου πολύ χάρηκα που μας εγραψες...καλη αρχη στη δουλειά σου κ καλη υπομονή με αυτό το συνδυασμό τώρα! Λογικά θα έχεις βοήθεια για το μπεμπαρο ε; εγώ ναι...λεω να πάω πασχα Κέρκυρα..έχω από πέρσι το καλοκαίρι να πάω!

Ιοιο μου μπουσουλαμε;;;; τι ωραιαααα....

Τονακι μου πως εισαι; το κοριτσάκι μας; πέρασαν οι συσπασουλες με το μαγνησιο;

Νινακι μου η ψυχολογία μια χαρά ε; έτσι σε θέλω!

Μυρτουλιτα μου πολύ χάρηκα που έφυγαν τα καφε...συνεχίζεις όμως να προσέχεις πολύ πολύ ετσι; 

Χαρούμενη μανούλα μου τι κανεις; μαμυ μου; σιτακι μου; εβελινακι μου; πουλάκι μου; κερασακι μου; σας φιλώ πολύ!

Αμποτακι π εισαι; μπες να μας γράψεις....όλα καλα;

Καλημέρα ρενακι μου.  Καλά είμαι.  Έχουν σχεδόν περάσει.  Ελάχιστα συμβαίνουν. Εσύ τι κάνεις?  Αδιαθετησες? 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα ρενακι μου.  Καλά είμαι.  Έχουν σχεδόν περάσει.  Ελάχιστα συμβαίνουν. Εσύ τι κάνεις?  Αδιαθετησες? 

Αδιαθετησα κανονικοτατα σήμερα αγάπη ...γιατι χθες ειχα καφέ... κ ποναωωωω....  ποτε θα αρχίσεις να ψάχνεις καροτσακια;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!τι κανετε?πως ξεκινησε η εβδομαδα?

Ρενα μου δεν πειραζει...λιγες μερουλες υπομονη να περασει και βουυυρ μετα!σιγα μην μας ριξει η ακατανομαστη:-D

Νινι μου να πανε ολα καλα με την εγχειρηση και μετα θα ανοιξει ο δρομος για το μπεμπε...θα ειναι πλεον ενα μικρο βηματακι μακρια σου..!

Μουτζουρα μου πως εισαι?μακαρι αυτος ο μηνας να ειναιειναι ο τυχερος σας!!!!!κι εγω συμφωνω να παρεις την γνωμη ενος δευτερου γιατρου και να μην δεσμευεσαι με εναν μονο..

Τονι μου...τι υπεροχα συναισθηματα ειναι αυτα!!!!!ποσο ομορφο να ακους το κοριτσακι σου και να λιωνεις...!να της τραγουδας πιο συχνα!!

Μυρτουλιτα μου μπραβο που σταματησαν τα καφε..με το καλο να πας στον γιατρο να δειτε σακο...ξαπλα εσυ ομως:)

Τζο καλη αρχη στην νεα σου δουλεια!!!

Φιλακια πολλα πολλα σε ολες τις κοπελες!!!σιτακι,χαρουμενη μανουλα,εβελινα,πουλακι,μαμμυ μου και συγγνωμη αν ξεχναω καποια...!

Εγω σημερα πηγαινω θεσ/κη και βαριεμαι αφανταστα το ταξιδι...!

  • Μου αρέσει 3

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 minutes ago, Rena87 είπε:

Αδιαθετησα κανονικοτατα σήμερα αγάπη ...γιατι χθες ειχα καφέ... κ ποναωωωω....  ποτε θα αρχίσεις να ψάχνεις καροτσακια;

Ρίξαμε μια ματιά προχθές.  Σιγά σιγά βέβαια.  Δεν βιαζόμαστε.  

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

@kerasaki10 βαριεσαι την θεσσαλονικαρα;; εγω τρελαινομαι χαχαχαχ 

κοριτσια μου εγω ηρθα δουλεια και θα ερθω κι αυριο γιατι δεν γινεται αλλιως!!! αλλα προσεχω γενικα παρα πολυ και δεν κανω τιποτα κουραστικο!!! σημερα το απογευμα θα κλεισω ραντεβου με τον ντοκ!!!

επισης κοριτσια εχω αρχισει και πειναω συνεχεια χιχιχι

  • Μου αρέσει 5

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Myrtoulita είπε:

@kerasaki10 βαριεσαι την θεσσαλονικαρα;; εγω τρελαινομαι χαχαχαχ 

κοριτσια μου εγω ηρθα δουλεια και θα ερθω κι αυριο γιατι δεν γινεται αλλιως!!! αλλα προσεχω γενικα παρα πολυ και δεν κανω τιποτα κουραστικο!!! σημερα το απογευμα θα κλεισω ραντεβου με τον ντοκ!!!

επισης κοριτσια εχω αρχισει και πειναω συνεχεια χιχιχι

Μυρτουλιτα μουν η θεσ/κη μου αρεσει τρελα!!!!το ταξιδι βαριεμαι...γτ τεταρτη θα φυγω και καθε βδομαδα ανεβαινω γ 2 μερες...ειναι κουραστικο!

Στην δουλεια μην κουραζεσαι πολυ...προσεκτικα προσεκτικα!αντε να πας να δεις το σπορακι σου!!!!τι ωραια!!!!

Χαχα αρχισαν οι λιγουρες?:-D

  • Μου αρέσει 3

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Myrtoulita, η αύξηση της όρεξης είναι μεν σύμπτωμα της εγκυμοσύνης, αλλά το πρώτο τρίμηνο πρόσεχε μην ξεφύγεις, γιατί θα είσαι πιο βαριά στον ένατο.  Το πρώτο τρίμηνο δεν αυξάνονται πι θερμίδες που χρειάζεσαι

 

Τόνια μου, όταν με το καλό τη δεις από κοντά θα αποτρελαθείς! 

Τζο μου, και τη μικρή μου την ενοχλούν τα δόντια της,  ευτυχώς προς το παρόν κοιμάται το βράδυ!  Δπωσε φιλί στο γλυκούλη σου!  Προσαρμόστηκε στην αλλαγή;  πώς σου φαίνεται η επιστροφή στη δουλειά; 

Μουτζούρα, καλά έκανες και πας για δεύτερη γνώμη και όσες χρειαστεί μέχρι να νοιώσεις ότι σπυ λύνονται πι απορίες!  

Κερασάκι,  να περάσεις όμορφα!  

Ρένα μου, έχω ένστικτο για σένα αυτό το μήνα!  Θα έρθει το μπουγαρίνι σπυ για να μεινει! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...