Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 22/4/2024 at 10:46 ΠΜ, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως δεν έχω τίποτα … είναι δεύτερη μετά από την ετ.. και μάλιστα παράδοξο χθες το βράδυ είχα παρολιγο Ονείρωξη … και δ κερω απογοητεύτηκα …έχω ανησυχήσει πάρα πολύ …

       

      Βρε κορίτσια μου … τι γίνεται με την Ονείρωξη .. είμαι η μόνη ;;; Τους τελευταίους μήνες πάθαινα Ονείρωξη λίγο πριν την περίοδο .. χθες το βράδυ είχα πάλι ξύπνησα χαράματα …. Ήταν παρολιγο Ονείρωξη αυτό .. αλλά δ ξέρω μωρε απογοητεύτηκα …. Τι σκατα ριναι αυτό ; Κάνει συσπάσεις η μητρα ;;; Τόσο νωρίς ;;; Σήμερα είμαι δεύτερη μέρα από την ετ με βλαστοκύστη 5 ημερών …

      εδώ εγώ εχω πάρει  master στην ονείρωξη ! αλλά τελευταία  επειδή ξυπνούσα για να μην κάνει συσπάσεις η μητρα πλεον πάει σε fast forward χαχαχαχα να προλάβει να γίνει δουλίτσα. 😂 δεν επηρεάζει καπου μ είπε ο γιατρός , δεν μπορείς να κανείς και κάτι άλλωστε! εγώ τώρα που ειμαι έγκυος επαθα ονείρωξη ενώ ονειρευόμουν μια πίτσα με πέπερονι

      πρίν από 40 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι θα πάρω κ τέτοια,απλά θα μπορούν να ανιχνεύσουν την ορμόνη? Είμαι έκτη μέρα από την εμβρυομεταφορά

      ΜΠΟΡΟΥΝ 🥳

      • Μου αρέσει 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Μουτζουρίτσα, εννοείται να πάρεις 2η γνώμη, κάτι νέο θα σου πει, κάτι θα έχει να προτείνει ή και τα ίδια να πει θα ξέρεις ότι πορεύεστε σωστά μέχρι τώρα.

Ιοιο, το πρώτο μας βγήκε αναίμακτα χωρίς να το πάρουμε χαμπάρι και τα υπόλοιπα μας χορεύουν στο ταψί!

Ρενάκι, να πας να βουρλιστείς και να περάσεις όμορφα, να δεις θάλασσα και να πιεις κι έναν καφέ στο Μικρό για μένα! Και να δεις για πότε θα χαλαρώσουν οι αντιστάσεις και θα γίνουν όλα!

Νινάκι, όλα καλά θα πάνε σιγουρότατα! Είναι απλή ρουτίνα. Θα ξεκουραστείς και θα ανακάμψεις δριμύτερη και με μωράκι πολύ σύντομα. Μακάρι όλα τα προβλήματα να ήταν ορατά έτσι και να τα λύναμε!

Τόνια μου, μάθατε το φύλο, ε; Θα σας τρελάνει η μπουμπού σίγουρα! Αυτόν τον μπαμπά σκέφτομαι, χαχαχα

Η επιστροφή στη δουλειά μου έχει ανεβάσει την ψυχολογία στα ύψη! Βέβαια βοηθάει που είμαι ήρεμη και τον κρατάνε οι παππούδες, που τους βλέπουμε καθημερινά από τη μέρα που γεννήθηκε και γενικώς καλοπερνάνε οι 3 τους σε πάρκα και παιδικές χαρές. Και δουλεύω και με τον σύζυγο, οπότε η μέρα μου κυλάει όμορφα! Αλλά αρχή είναι ακόμα, σίγουρα τις μέρες που θα 'χει πολλή δουλειά θα μου λείψει τρελά το αγοράκι μου...Για την ώρα δεν έχει δείξει σημάδια έλλειψης και παράπονα, οι ώρες είναι διαχειρίσιμες και του έρχεται ομαλά προς το παρόν. 

  • Μου αρέσει 3

vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου τι κάνετε;  

Μουτζούρα μου καλά κάνεις κ πας αφού σου μπήκε η ιδέα...Καλά έκανες;..Αν και νομίζω ότι σπορακι θα είναι ανοιξιάτικο...

Ρένα μου πάρε με κ μένα στην Κέρκυρα....Θέλω κ εγώ ζηλεύω....Άιντε να τελειώσει η ακατανομαστη και βουρ πάλι...Εμένα τελείωσε χτες και ξεκινάω πάλι....

Τζο η δουλειά είναι η ψυχοθεραπεία μας....Σε αναζωογόνει ....Βέβαια είναι κ η σωματική κούραση αλλά μία μάνα όλα τα μπορεί....Σωστά...;

Μυρτουλιτσα να προσέχεις το σπορακι....

Τόνι μου πως την νιώθεις τη μπουμπού σου....Αχ κ εγώ κοριτσάκι θέλω....

Σαμμερ , ιοιο ,πουλάκι, κ σε όλα τα κορίτσια που ξεχνάω διπλό φιλί...Σε όλες  .....

  • Μου αρέσει 4

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου τι μου κανετε;;;;; ολα καλα;;;;; αντε να αδιαθετισω και εγω γιατι στο τελος θα εκραγωω ουφφ.....!!!!! μουτζουρα μου καλα κανεις αφου θες να παρεις και δευτερη γνωμη..!!! ετσι χαλαρη σε θελω και θα ερθει το σπορακι και σε σενα και σε ολα τα κοριτσια!!!!!!!!! τζο καλη αρχη στη δουλιτσα σου!!!!citty αντε και σε σενα νεος κυκλος καλη αρχη. και ευχομαι αυτο το μηνα να εχεις το πολυποθειτο αποτελεσμα...!!!!!!!! ρενα σαμμερ νινι τονια με τη μπουμπουκα σου  σαγκερ μαμα βικι  μαρτη μυρτουλα κερασακι ιοιο φιλια σε ολες...!!!!

  • Μου αρέσει 4

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας διαβασα!!!!! εγραψα σε ολες και τα........... εχασα!!!!!! εδω ειμαστε ολοι αρρωστοι εκτος τον αντρουλη που λειπει πολλες ωρες στην δουλια!!!!!! ποναει ο λαιμοςκαι τααυτιαμου... παιρνω προπολη σιροπι... ρινικο... για τα αυτα!!!! ωραια μου τελειωνει και η ματαρια του ταμπλετ!!!! σας φιλω μια μια οοοοοολες σας!!!!

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

κοριτσια σας διαβασα!!!!! εγραψα σε ολες και τα........... εχασα!!!!!! εδω ειμαστε ολοι αρρωστοι εκτος τον αντρουλη που λειπει πολλες ωρες στην δουλια!!!!!! ποναει ο λαιμοςκαι τααυτιαμου... παιρνω προπολη σιροπι... ρινικο... για τα αυτα!!!! ωραια μου τελειωνει και η ματαρια του ταμπλετ!!!! σας φιλω μια μια οοοοοολες σας!!!!

μαρτη περαστικα σας γρηγορη αναρρωση....!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

κοριτσια σας διαβασα!!!!! εγραψα σε ολες και τα........... εχασα!!!!!! εδω ειμαστε ολοι αρρωστοι εκτος τον αντρουλη που λειπει πολλες ωρες στην δουλια!!!!!! ποναει ο λαιμοςκαι τααυτιαμου... παιρνω προπολη σιροπι... ρινικο... για τα αυτα!!!! ωραια μου τελειωνει και η ματαρια του ταμπλετ!!!! σας φιλω μια μια οοοοοολες σας!!!!

 Μαρτη μου περαστικα!γρηγοτα να γινετε καλα..μεχρι τοτε ξεκουραση.!!!


sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Ioio είπε:

Myrtoulita, η αύξηση της όρεξης είναι μεν σύμπτωμα της εγκυμοσύνης, αλλά το πρώτο τρίμηνο πρόσεχε μην ξεφύγεις, γιατί θα είσαι πιο βαριά στον ένατο.  Το πρώτο τρίμηνο δεν αυξάνονται πι θερμίδες που χρειάζεσαι

 

Τόνια μου, όταν με το καλό τη δεις από κοντά θα αποτρελαθείς! 

Τζο μου, και τη μικρή μου την ενοχλούν τα δόντια της,  ευτυχώς προς το παρόν κοιμάται το βράδυ!  Δπωσε φιλί στο γλυκούλη σου!  Προσαρμόστηκε στην αλλαγή;  πώς σου φαίνεται η επιστροφή στη δουλειά; 

Μουτζούρα, καλά έκανες και πας για δεύτερη γνώμη και όσες χρειαστεί μέχρι να νοιώσεις ότι σπυ λύνονται πι απορίες!  

Κερασάκι,  να περάσεις όμορφα!  

Ρένα μου, έχω ένστικτο για σένα αυτό το μήνα!  Θα έρθει το μπουγαρίνι σπυ για να μεινει! 

για να δουμε Ιοιο μου τι θα μας πει!εχω ηδη κανει λιστα με αποριες κ ερωτηματα!ευτυχως που κοιμαστε το βραδυ!δωστης ενα γλυκο φιλι απο εμας!!

4 hours ago, Jo sephine είπε:

Μουτζουρίτσα, εννοείται να πάρεις 2η γνώμη, κάτι νέο θα σου πει, κάτι θα έχει να προτείνει ή και τα ίδια να πει θα ξέρεις ότι πορεύεστε σωστά μέχρι τώρα.

Ιοιο, το πρώτο μας βγήκε αναίμακτα χωρίς να το πάρουμε χαμπάρι και τα υπόλοιπα μας χορεύουν στο ταψί!

Ρενάκι, να πας να βουρλιστείς και να περάσεις όμορφα, να δεις θάλασσα και να πιεις κι έναν καφέ στο Μικρό για μένα! Και να δεις για πότε θα χαλαρώσουν οι αντιστάσεις και θα γίνουν όλα!

Νινάκι, όλα καλά θα πάνε σιγουρότατα! Είναι απλή ρουτίνα. Θα ξεκουραστείς και θα ανακάμψεις δριμύτερη και με μωράκι πολύ σύντομα. Μακάρι όλα τα προβλήματα να ήταν ορατά έτσι και να τα λύναμε!

Τόνια μου, μάθατε το φύλο, ε; Θα σας τρελάνει η μπουμπού σίγουρα! Αυτόν τον μπαμπά σκέφτομαι, χαχαχα

Η επιστροφή στη δουλειά μου έχει ανεβάσει την ψυχολογία στα ύψη! Βέβαια βοηθάει που είμαι ήρεμη και τον κρατάνε οι παππούδες, που τους βλέπουμε καθημερινά από τη μέρα που γεννήθηκε και γενικώς καλοπερνάνε οι 3 τους σε πάρκα και παιδικές χαρές. Και δουλεύω και με τον σύζυγο, οπότε η μέρα μου κυλάει όμορφα! Αλλά αρχή είναι ακόμα, σίγουρα τις μέρες που θα 'χει πολλή δουλειά θα μου λείψει τρελά το αγοράκι μου...Για την ώρα δεν έχει δείξει σημάδια έλλειψης και παράπονα, οι ώρες είναι διαχειρίσιμες και του έρχεται ομαλά προς το παρόν. 

ναι Τζο μου κ εμεις ειοαμε να κανουμε εστω μια διασταυρωση του δικου μου ντοκ...χωρις να σημαινει πως δεν του εχω εμπιστοσυνη!

πολυ χαιρομαι που σε ακουω ανεβασμενη!μια χαρουμενη μαμα παρολη την κουραση οοοολα τα μπορει!

4 hours ago, citty είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;  

Μουτζούρα μου καλά κάνεις κ πας αφού σου μπήκε η ιδέα...Καλά έκανες;..Αν και νομίζω ότι σπορακι θα είναι ανοιξιάτικο...

Ρένα μου πάρε με κ μένα στην Κέρκυρα....Θέλω κ εγώ ζηλεύω....Άιντε να τελειώσει η ακατανομαστη και βουρ πάλι...Εμένα τελείωσε χτες και ξεκινάω πάλι....

Τζο η δουλειά είναι η ψυχοθεραπεία μας....Σε αναζωογόνει ....Βέβαια είναι κ η σωματική κούραση αλλά μία μάνα όλα τα μπορεί....Σωστά...;

Μυρτουλιτσα να προσέχεις το σπορακι....

Τόνι μου πως την νιώθεις τη μπουμπού σου....Αχ κ εγώ κοριτσάκι θέλω....

Σαμμερ , ιοιο ,πουλάκι, κ σε όλα τα κορίτσια που ξεχνάω διπλό φιλί...Σε όλες  .....

Σιτακι μου αντεεεε καλες καρπερες προσπαθεις ευχομαι!!!

3 hours ago, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια μου τι μου κανετε;;;;; ολα καλα;;;;; αντε να αδιαθετισω και εγω γιατι στο τελος θα εκραγωω ουφφ.....!!!!! μουτζουρα μου καλα κανεις αφου θες να παρεις και δευτερη γνωμη..!!! ετσι χαλαρη σε θελω και θα ερθει το σπορακι και σε σενα και σε ολα τα κοριτσια!!!!!!!!! τζο καλη αρχη στη δουλιτσα σου!!!!citty αντε και σε σενα νεος κυκλος καλη αρχη. και ευχομαι αυτο το μηνα να εχεις το πολυποθειτο αποτελεσμα...!!!!!!!! ρενα σαμμερ νινι τονια με τη μπουμπουκα σου  σαγκερ μαμα βικι  μαρτη μυρτουλα κερασακι ιοιο φιλια σε ολες...!!!!

χαρουμενομανουλα θα δουμε τι θα μας πει κ αυτος!!θα σας ενημερωσω!!!φιλησε μας τον μικρουλη σου!

1 hour ago, 17μαρτη2015 είπε:

κοριτσια σας διαβασα!!!!! εγραψα σε ολες και τα........... εχασα!!!!!! εδω ειμαστε ολοι αρρωστοι εκτος τον αντρουλη που λειπει πολλες ωρες στην δουλια!!!!!! ποναει ο λαιμοςκαι τααυτιαμου... παιρνω προπολη σιροπι... ρινικο... για τα αυτα!!!! ωραια μου τελειωνει και η ματαρια του ταμπλετ!!!! σας φιλω μια μια οοοοοολες σας!!!!

αααχχχ βρε Μαρτακο περαστικα!!!κ σε ψαχναμε ολη μερα βαιμπερ....ανησυχησαμε!ευχομαι να συνελθετε γρηγορα ολοι!και κυριως η μεσι κ η κορη που θα  ναι η μεγαλη σου εννοια!σας φιλω!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου εκλεισα ραντεβου για την παρασκευη το πρωι γιατι μου ειχε πει ο ντοκ οτι καλυτερα να με δει απο τα μεσα της εβδομαδας και μετα για να δουμε πιο καλα το σπορακι!!!

  • Μου αρέσει 3

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Myrtoulita είπε:

κοριτσια μου εκλεισα ραντεβου για την παρασκευη το πρωι γιατι μου ειχε πει ο ντοκ οτι καλυτερα να με δει απο τα μεσα της εβδομαδας και μετα για να δουμε πιο καλα το σπορακι!!!

τελεια Μυρτουλιτα μου!!!ναι να ακουσετε κ καρδουλα καλυτερα!!!!αντε με το καλο να μας πεις τα ευχαριστα απο την εμπειρια!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου γλυκα τι κανετε???εμεις πολυ παιχνιδι κ ζαβολιες...jo μου εκανα αιτηση τον ιανουαριο που εγινε 2,6 αλλα περιμενω.θελω να τον στειλω τωρα που ειναι ανοιξη κ παιζουν εξω.περαστικα στην οικογενεια μαρτη....σιτακι χαρουμενομανουλα ξεκινηστε βαρεα ξανα απο την αρχη...το νινακι μου καλα???μυρτουλα φαε με προσοχη...τονακι συνηθησες στην ιδεα της κορης...η jane ποτε ειπε για αυχενικη???το αμποτακι δεν μπηκε ε??ιοιο μου πως περνατε με το μπουσουλημα???

Εγω γενικα πολλη κουραση ρε κοριτσια...φιλια σε ολες..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μάρτη μου Περαστικά σας!!! Γρήγορα καλά όλοι! !

Μυρτώ όσο πιο μετά τόσο πιο πιθανό να δείτε το σπορακι μέσα στο σάκο.  

25 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Κοριτσια μου γλυκα τι κανετε???εμεις πολυ παιχνιδι κ ζαβολιες...jo μου εκανα αιτηση τον ιανουαριο που εγινε 2,6 αλλα περιμενω.θελω να τον στειλω τωρα που ειναι ανοιξη κ παιζουν εξω.περαστικα στην οικογενεια μαρτη....σιτακι χαρουμενομανουλα ξεκινηστε βαρεα ξανα απο την αρχη...το νινακι μου καλα???μυρτουλα φαε με προσοχη...τονακι συνηθησες στην ιδεα της κορης...η jane ποτε ειπε για αυχενικη???το αμποτακι δεν μπηκε ε??ιοιο μου πως περνατε με το μπουσουλημα???

Εγω γενικα πολλη κουραση ρε κοριτσια...φιλια σε ολες..

Σαμμερακι μου ναι το έχω συνηθίσει.  Κι εγώ και όλοι.  Ελπίζω μόνο να μην μας αλλάξει πάλι στην Β επιπέδου γιατί θα χαζέψω  

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Μάρτη μου Περαστικά σας!!! Γρήγορα καλά όλοι! !

Μυρτώ όσο πιο μετά τόσο πιο πιθανό να δείτε το σπορακι μέσα στο σάκο.  

Σαμμερακι μου ναι το έχω συνηθίσει.  Κι εγώ και όλοι.  Ελπίζω μόνο να μην μας αλλάξει πάλι στην Β επιπέδου γιατί θα χαζέψω  

γυρισατε κοριτσαρες μου???αχ Τονακι το εχεις εννοια εε?εεεε δεν πιστευω ρε αγαπη..τι στο καλο!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

γυρισατε κοριτσαρες μου???αχ Τονακι το εχεις εννοια εε?εεεε δεν πιστευω ρε αγαπη..τι στο καλο!!!

Ναι αγάπη μου γυρίσαμε.  Σε γενικές γραμμές κι εγώ δεν πιστεύω να αλλάξει και έχω πει ότι από εδώ και πέρα εγώ θα έχω δεδομένο ότι είναι κοριτσάκι.  Αλλά κρατάω στο πίσω μέρος του μυαλού μου ένα 1%  γιατί αν δεν το έχω και τύχει να αλλάξει κάτι δεν ξέρω πόσο εύκολα θα το διαχειριστω πάλι.  Εσύ πως είσαι? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...