Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

κοριτσια ηταν πολυ ωραια μερα σημερα!!! εμενα προς το παρον με περιποιουνται ολοι...χιχιχι για να μην κουραζομαι!!! τωρα ξαπλα παλι γιατι αυριο θα παω δουλεια...αλλα οκ 2-3 μερες θα παω αναγκαστικα γιατι δεν γινεται αλλιως και μετα θα παρω αδεια 5 μερες να παω και στον γιατρο μου χαλαρα και να ξεκουραστω παλι!!!

  • Μου αρέσει 3

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σου Νινακι μου γλυκο!ελπιζω να περασες ομορφα το σ/κ ...απο αυριο ολοι δουλιτσα και καθημερινοτητα!

σουλατσαρα φουλ κ εγω και με τον αντρουλη και με φιλες!τωρα σπιτακι λιγο ηρεμια πριν ξεκινησει η νεα εβδομαδα!

  • Μου αρέσει 3

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου, καλησπέρα! Σας διάβασα και μετά μου ξύπνησε η μικρή, ευτυχώς ξανά κοιμήθηκε!

 Τόνια μου, είναι πολύ μικρούλα για να ανταποκρίνεται πάντα, όταν της μιλάς. Μπορεί να τη νανουρίζεται κιόλας. Ακόμα και στον ύπνο της όταν σε ακούει χαμογελάει μέσα στην κοιλίτσα σου! 

Είναι καμιά εδώ ή όλες στοviber τα λέτε;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια μου!  Καλή εβδομάδα να έχουμε και ελπίζω όχι με τόσες βροχές όσες λένε.  

9 hours ago, Ioio είπε:

Κορίτσια μου, καλησπέρα! Σας διάβασα και μετά μου ξύπνησε η μικρή, ευτυχώς ξανά κοιμήθηκε!

 Τόνια μου, είναι πολύ μικρούλα για να ανταποκρίνεται πάντα, όταν της μιλάς. Μπορεί να τη νανουρίζεται κιόλας. Ακόμα και στον ύπνο της όταν σε ακούει χαμογελάει μέσα στην κοιλίτσα σου! 

Είναι καμιά εδώ ή όλες στοviber τα λέτε;

Ioio μου όντως είναι ακόμα μικρούλα αλλά λιώνω όταν την νιώθω. 

 

Πως είστε σήμερα? 

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κοριτσούδια μου! Μπήκα να σας πω ένα ζεστό καλημέρα και να στείλω μια αγκαλιά σε όλες σας! Μου είπε η Σάνγκρε μας ότι κανονίσατε συνάντηση, θα ήθελα πολύ να έρθω, αλλά εκείνη ακριβώς τη μέρα ξεκίνησα δουλειά! Τα κεφάλια μέσα λοιπόν για μένα από δω και πέρα! Ο μπεμπούλης μου είναι ένα γλυκό σιφουνάκι που τρέχει σαν σβουρίτσα, αλλά βγάζει και δοντάκια τώρα και κάθε βράδυ κάνουμε πάρτυ από την αϋπνία! Σε συνδυασμό και με δουλειά καταλαβαίνετε! Ευτυχώς είμαι απόγευμα αρκετά συχνά κι έτσι την παλεύουμε. Κατά τ' άλλα χαιρετάει και χαμογελάει σε όλο τον κόσμο όπου πάμε, στο mall, στο σούπερ, στην παιδική χαρά και στη γειτονιά με έχει γνωρίσει σε όλους θέλω δε θέλω!

Εσείς τι νέα; Βλέπω καινούρια κορίτσια και να τα καλωσορίσω και γρήγορα με γερά παιδάκια να ευχηθώ. 

Οι υπόλοιπες τι κάνετε;

Τόνια μου, το μπεμπέ σου; Πώς είσαι;

Βικάκι, ο μπομπιράκος ξεπετάχτηκε; Πώς τα πάτε; Η Ιωάννα σου;

Μαμά μου, τι κάνει το Μελινάκι;

Μουτζουρίτσα; Προς τα μέρη σου ετοιμάζομαι να έρθω το καλοκαίρι! όχι ακριβώς, αλλά στο περίπου. σε τι φάση είσαι; Παρακολουθείτε ωορρηξία με τον ντοκ; Φιλάκια και μια μεγάλη αγκαλιά!

Ιοιο μου, η μπουμπού σου καλά; Τι κάνει αυτόν τον καιρό; Πώς είστε;

Μάρτη μου, τι κάνουν οι μέσι σου;

Ρενάκι μου; Θ' ανέβεις στη βουρλισμένη πατρίδα τώρα το Πάσχα;

Σάμμερ μου, τι κάνει το αγοράκι σου; Να σε ρωτήσω, πηγαίνετε παιδικό;

Σάνγκρε μου, φιλιά στα τρία μαγκάκια και στην κουρασμένη αλλά μάχιμη μανούλα!

  • Μου αρέσει 3

vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου ομορφα!!!!καλη εβδομαδα να εχουμε!!!

αχ Δευτερα τσαγκαροδευτερα!!!

Ιοιο μου φιλια στο κοριτσακι σου!

Τονακι μου γλυκο τρελαινομαι οταν λες λιωνωωωωω!!!

Νινακι μου ομορφουλι καλημερα!

ποια κοριτσακια εχουν γιατρο να δουν σπορακια αυτη την εβδομαδα?Μυρτουλιτα ποτε πας?τελειωσαν τα καφε?

εγω σκεφτομαι να παρω την γνωμη ενος δευτερου γιατρου κοριτσια μου...χωρις αγχος βεβαια...ετσι σε πρωτη φαση να δουμε αν εκανε οκ ωορρηξια και μετα να παρω τη γνωμη του σχετικα με ολους αυτους τους μηνες...το επεξεργαζομαι ακομα...ισως παρω κ σημερα τηλεφωνο να κλεισω ενα ραντεβου!θα το σκεφτω λιγακι ακομα!

φιλια σε ολες τις κοιλιτσες!τις μανουλες και τις μελλουσες μανουλες!

4 minutes ago, Jo sephine είπε:

Καλημέρα, κοριτσούδια μου! Μπήκα να σας πω ένα ζεστό καλημέρα και να στείλω μια αγκαλιά σε όλες σας! Μου είπε η Σάνγκρε μας ότι κανονίσατε συνάντηση, θα ήθελα πολύ να έρθω, αλλά εκείνη ακριβώς τη μέρα ξεκίνησα δουλειά! Τα κεφάλια μέσα λοιπόν για μένα από δω και πέρα! Ο μπεμπούλης μου είναι ένα γλυκό σιφουνάκι που τρέχει σαν σβουρίτσα, αλλά βγάζει και δοντάκια τώρα και κάθε βράδυ κάνουμε πάρτυ από την αϋπνία! Σε συνδυασμό και με δουλειά καταλαβαίνετε! Ευτυχώς είμαι απόγευμα αρκετά συχνά κι έτσι την παλεύουμε. Κατά τ' άλλα χαιρετάει και χαμογελάει σε όλο τον κόσμο όπου πάμε, στο mall, στο σούπερ, στην παιδική χαρά και στη γειτονιά με έχει γνωρίσει σε όλους θέλω δε θέλω!

Εσείς τι νέα; Βλέπω καινούρια κορίτσια και να τα καλωσορίσω και γρήγορα με γερά παιδάκια να ευχηθώ. 

Οι υπόλοιπες τι κάνετε;

Τόνια μου, το μπεμπέ σου; Πώς είσαι;

Βικάκι, ο μπομπιράκος ξεπετάχτηκε; Πώς τα πάτε; Η Ιωάννα σου;

Μαμά μου, τι κάνει το Μελινάκι;

Μουτζουρίτσα; Προς τα μέρη σου ετοιμάζομαι να έρθω το καλοκαίρι! όχι ακριβώς, αλλά στο περίπου. σε τι φάση είσαι; Παρακολουθείτε ωορρηξία με τον ντοκ; Φιλάκια και μια μεγάλη αγκαλιά!

Ιοιο μου, η μπουμπού σου καλά; Τι κάνει αυτόν τον καιρό; Πώς είστε;

Μάρτη μου, τι κάνουν οι μέσι σου;

Ρενάκι μου; Θ' ανέβεις στη βουρλισμένη πατρίδα τώρα το Πάσχα;

Σάμμερ μου, τι κάνει το αγοράκι σου; Να σε ρωτήσω, πηγαίνετε παιδικό;

Σάνγκρε μου, φιλιά στα τρία μαγκάκια και στην κουρασμένη αλλά μάχιμη μανούλα!

ακουγεται δυσκολη η καθημερινοτητα του γλυκια μου Τζο...αλλα επισης φανταζομαι πως το χαμογελακι του αρκει να διωξει ολη την κουραση μακρυα!!1

αυτο το μηνα την παρακολουθησα με τεστακια ωορρηξιας...επαφες ειχαμε απο την 9η μερα ...μερα παρα μερα....κ ελπιζω να ειναι ο τυχερος μου κυκλος!αλλα σκεφτομαι να παρω την γνωμη ενος ακομα γιατρου!το επεξεργαζομαι και νομιζω θα το κανω!ετσι για διασταυρωση!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Μουτζουριτσα μου ναι ευτυχως τελος...τωρα εχω πολλα υγρα αλλα κυριως διαφανα...αυτη την εβδομαδα θα παω να δω το σπορακι μου!!! σημερα θα κλεισω ραντεβου...ο ντοκ μου ειπε η τεταρτη η πεμπτη!!

  • Μου αρέσει 4

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtoulita είπε:

Μουτζουριτσα μου ναι ευτυχως τελος...τωρα εχω πολλα υγρα αλλα κυριως διαφανα...αυτη την εβδομαδα θα παω να δω το σπορακι μου!!! σημερα θα κλεισω ραντεβου...ο ντοκ μου ειπε η τεταρτη η πεμπτη!!

αντε καρδουλα μου με το καλο!!!!ωραια τελος κ τα καφε!να εισαι ηρεμη τωρα!ολα βαινουν καλως!!!

εκλεισα κ εγω τελικα Πεμπτη να παω για μια επισκεψη σε ενα νεο ιατρειο εδω με εξελιγμενους υπερηχους...ανα χειρας τις εξετασεις κ να δουμε τι θα μας πει κ αυτος!!!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...