Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Μαρτη μου περαστικα σας!!! Υπομονη. Ευχομαι γρηγορη αναρρωση!! 

Σαμμερακι μου καλα ειμαι. Προς στιγμην σκεφτομαι μονο αισιοδοξα. Ανυπομονω να γινει η λαπαρ και υστερ για να μαθω επιτελους τι συμβαινει μεσα εκει.καλη ξεκουραση σε σενα καλη μου σαμμερ. 

Μυρτουλιτα Παρασκευη λοιπον;;; Αντε ωραια.

η μουτζουριτσα πεμπτη, η μυρτουλιτα παρασκευη, εγω δευτερα!!! Γεματες ημερες!!! Ελπιζω ολες να εχουμε τα καλυτερα νεα!!!

χαρουμενη μανουλα θυμισε μου ποτε περιμενεις να αφιαθετησεις;;; Αντε και μετα βαρεμα κι εσυ!!! 

 

  • Μου αρέσει 3

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τονι@ είπε:

Ναι αγάπη μου γυρίσαμε.  Σε γενικές γραμμές κι εγώ δεν πιστεύω να αλλάξει και έχω πει ότι από εδώ και πέρα εγώ θα έχω δεδομένο ότι είναι κοριτσάκι.  Αλλά κρατάω στο πίσω μέρος του μυαλού μου ένα 1%  γιατί αν δεν το έχω και τύχει να αλλάξει κάτι δεν ξέρω πόσο εύκολα θα το διαχειριστω πάλι.  

εε θα ηταν πολυ δυσκολο ομολογουμενως!!!δεν πιστευω ομως!εσυ καλα κανεις κ το κρατας γτ αλλιως χαζεψες!αλλα δυσκολο καρδουλα!"μιλησατε" σημερα???σου εκανε ναζακια?

3 minutes ago, nini84 είπε:

Μαρτη μου περαστικα σας!!! Υπομονη. Ευχομαι γρηγορη αναρρωση!! 

Σαμμερακι μου καλα ειμαι. Προς στιγμην σκεφτομαι μονο αισιοδοξα. Ανυπομονω να γινει η λαπαρ και υστερ για να μαθω επιτελους τι συμβαινει μεσα εκει.καλη ξεκουραση σε σενα καλη μου σαμμερ. 

Μυρτουλιτα Παρασκευη λοιπον;;; Αντε ωραια.

η μουτζουριτσα πεμπτη, η μυρτουλιτα παρασκευη, εγω δευτερα!!! Γεματες ημερες!!! Ελπιζω ολες να εχουμε τα καλυτερα νεα!!!

χαρουμενη μανουλα θυμισε μου ποτε περιμενεις να αφιαθετησεις;;; Αντε και μετα βαρεμα κι εσυ!!! 

 

αχ ναι Νινακι οταν εχουμε στο πλανο αναμονες για οτιδηποτε...οι μερες κυλανε πιο γρηγορα!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nini84 είπε:

Μαρτη μου περαστικα σας!!! Υπομονη. Ευχομαι γρηγορη αναρρωση!! 

Σαμμερακι μου καλα ειμαι. Προς στιγμην σκεφτομαι μονο αισιοδοξα. Ανυπομονω να γινει η λαπαρ και υστερ για να μαθω επιτελους τι συμβαινει μεσα εκει.καλη ξεκουραση σε σενα καλη μου σαμμερ. 

Μυρτουλιτα Παρασκευη λοιπον;;; Αντε ωραια.

η μουτζουριτσα πεμπτη, η μυρτουλιτα παρασκευη, εγω δευτερα!!! Γεματες ημερες!!! Ελπιζω ολες να εχουμε τα καλυτερα νεα!!!

χαρουμενη μανουλα θυμισε μου ποτε περιμενεις να αφιαθετησεις;;; Αντε και μετα βαρεμα κι εσυ!!! 

 

λογικα αυριο περιμενω αντε το πολυ μεθαυριο... πιστευω να μη μου κανει καψωνια γιατι εχω πριστει παρα πολυ.......ουφφ....!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

εε θα ηταν πολυ δυσκολο ομολογουμενως!!!δεν πιστευω ομως!εσυ καλα κανεις κ το κρατας γτ αλλιως χαζεψες!αλλα δυσκολο καρδουλα!"μιλησατε" σημερα???σου εκανε ναζακια?

αχ ναι Νινακι οταν εχουμε στο πλανο αναμονες για οτιδηποτε...οι μερες κυλανε πιο γρηγορα!

Ναι σήμερα ευτυχώς μου έκανε πολλά ναζακια από το πρωί.  Είχε πολλές μέρες να την νιώσω τόσο πολύ..

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Τονι@ μου ειπε ο ντοκ οτι πρωτα θα με δει να δουμε αυτα, μετα απο καποιες μερες περιπου στην 7η εβδομαδα θα παω παλι να ακουσουμε καρδουλα και να μου γραψει τον προγεννητικο ελεγχο...μπορει κιολας επειδη το εμαθα σχετικα νωρις για την εγκυμοσυνη σε σχεση με αλλες κοπελες που το ανακαλυπτουν πιο μετα και ισως στον πρωτα κιολας υπερηχο να ακουνε καρδουλα!!!


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

19 minutes ago, Τονι@ είπε:

Ναι σήμερα ευτυχώς μου έκανε πολλά ναζακια από το πρωί.  Είχε πολλές μέρες να την νιώσω τόσο πολύ..

τονια μου απο εδω και περα θα τι νιωθεις ποιο πολυ περνανε οι μερες και μεγαλωνει....!!!!! σε λιγο καιρο τα κοντινα σου ατομα θα τους μηλας εσυ και αυτοι θα κοιτανε κοιλιτσα να δουνε αν θα κουνησει...


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπουγαρίνια μου...

Τονακι μου είναι κορίτσι! Δεν αλλάζει....θα τον πλακώσω το ντοκ σου!! 

Ιοιο μου αληθεια έχεις ενστικτο για εμένα για αυτό το μηνα;;;  ευχαριστώ αγαπούλα μου!! Μακαρι!!

Τζο μου στο μικρό θες να πάω; θα πάω κ θα πιω μια καφεδαρα για εσένα!!! Πολύ χαίρομαι που έχεις σούπερ ψυχολογία... με τι ασχολείσαι; δε θυμάμαι αν το έχουμε πει...

Σιτακι μου γλυκό..έλα πάμε Κέρκυρα παρεααααα....

Μυρτουλιτα μου την Παρασκευή περιμένουμε ευχαριστα νέα..κ ας μην είναι ακόμα καρδούλα. Θα είναι πιο μετά. . 

Νινακι μου εσύ τη Δευτέρα!! Θα σε σκεφτόμαστε!!!  

Το τζεινακι νομίζω 16 είχε πει αυχενικη;

Χαρούμενη μανούλα μου ευχομαι να ξυπνήσεις αύριο κ να έχεις περίοδο!!  Να  ηρεμήσεις αγάπη!

Αμποτακι μου εμφανισου!!

Μαρτακο μου που εισαι; σε ψάχνουμε βαιμπερ..  Θέλω να ρθω...μου λείψατε..

Μαμυ μου πως πας; εβελινακι;  ηλεκτρακι; πουλάκι μου;

Μάρακι και Μαρινακι άφαντες..

 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ομορφες μου!!!αν και συννεφιασμενη μερα...δεν θα αφησουμε τον καιρο να μας χαλασει!!!

πως ειστε σημερα?

Τονακι μου γλυκο ξεκουραστηκατε?φιλησε μας την πριγκιπισσα!

Νινακι μου γλυκο...σου εχει πει για την διαδικασια της επεμβασης?αμεσως θα βγεις εε?αχ βηματα κοντα στο θαυμαααα!αυτο να σκεφτεσαι!

τα μικρα σπορακια μας τι κανουν?Μαμυ,Τζεινακι,Μαιρουλι,Μυρτυλιτακι!!!

Ιοιο μου καλημερα ...τι κανετε?μπουσουλατε φουλ?

Τζο μου καλημερα ...φιλακι στον ζουζουνακι σου!

Χαρουμενομανουλα απο αυτον τον κυκλο μπαινεις πινακακι εε???????αντε με το καλο!

Αμποτακι μας λειπεις!

Πουλακι μου γλυκο φουσκωνεις φουλ?φιλι στον παιδαρο!

Εβελινακι φιλια στις ομορφες σου!

Ηλεκτρακι,Μαρακι,Σιτακι να γραφετε πιο συχνα!

σας φιλω ολες και διπλα οσες ξεχνω!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλα μου κοριτσια!!!! 

Μουτζουριτσα μου θα βγω την επομενη το μεσημερι, αν ολα πανε καλα αλλοως τη μεθεπομενη. 

Βροχερος ο καιρος κι εδω κοριτσια μου. Φιλι γλυκο σε ολες σας!!!

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσαρες μου...νινακι παλι μπραβο για τον τροπο αντιμετωπισης...μυρτω σακο θα δειτε αλλα ειναι αρκετο.τονακι δεν νομιΖω να στο αλλαξει.χαρουμενουλα ηρθε???αντε να μπεις κ εσυ στο κλαμπ

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nini84 είπε:

Η Αμποτ κοριτσια γιατι να χαθηκε;;; Ελπιζω να ειναι καλα η κοπελα. Δεν ειχε μπει στο viber μαζι σας;;;

Νινακι μου γλυκο οχι!!!ελπιζω να ειναι καλα κ απλα να παιρνει το χρονο της!θυμαμαι πως ελεγε οτι ειχε δυσκολο προγραμμα τους προσεχεις μηνες...αλλα ας μπει να πει ενα γεια οταν θελησει!

επισης ολα θα πανε καλα και θα βγεις αμεσα και να δεις που σε βλεπω πινακακι πολυ συντομα!!!!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου :)

Πως είστε σήμερα? Δεν πρόλαβα να σας διαβάσω είχα λίγο τρέξιμο αυτές τις μέρες!!! Θα διαβάσω αναλυτικά τα νεάκια σας και θα επανέλθω δυναμικά!!!

Τα φιλιά μου για ένα όμορφο πρωινό Τρίτης!!!

  • Μου αρέσει 5

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...