Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

καλημερα νινακι...χαρουμενομανουλα.....σιτακι.....τονακι.....μυρτουλα!!!!!!

εμεις βολτα εχτες... βολτα προχθες..... σημερα θα δουμε.... εχει ωραιο ηλιο...ο ενας μεσι αρρωστουλης και βηχει αρκετα!!!!! θελει προσοχη να μην αρχισουμε μασκεςμε κορτιζονη!!!!! εσεις καλα???


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια μου! !! Που είσαι βρε Μάρτη μου και άρχισα να αναρωτιέμαι! ! 

Εγώ ένιωσα τη μπουμπού λιγάκι και έχω αρχίσει να ηρεμώ γιατί με είχε στην πρίζα η σκατουλα. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τονιαμου να της βαζεις συχνοτερα μουσικουλα!!!!!! ειναι ευεργετικο για την διαπλαση του εγκεφαλου της!!!!! και να της μιλας ...να της τραγουδας.... ακουει την φωνη σου!!!!!! οι συσπασεις οκ με το μαγνησιο??????


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα κοριτσιααα!πω πω ειχα υλικο να διαβασω χιχι 

Πως ειστε?θα απαντησω σε λιγακι στην καθεμια οπως θελω γιατι ειμαι απο κινητο και δεν μπορω καλα...

Εμενα σημερα  αυριο ξεκινουν οι γονιμες μερες οποτε λεμε να βαρεσουμε πιο εντατικα..βεβαια δευτερα τριτη θα λειπω εγω αλλα δεν πειραζει..

  • Μου αρέσει 4

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλησπέρα! 

Τόνια μου,τί ωραία που ακούς το μωράκι σου! κι εμείς τα ίδια κάναμε!  Μην αγχώνεσαι που δεν κλωτσάει όταν τρέχεις,  νανουρίζεται και κοιμάται!  Να της μιλάς και να της τα λες όλα!

Νινί, όλα μπήκαν σε ένα πρόγραμμα!  Μπράβο για την οπτική σου! Με το καλό η επέμβαση και σύντομα θα έρθει το νινακι! 

 Μάρτη μου,  περαστικά στο Μέσι σου! Κι εμείς κάνουμε τις βολτιτσες μας! 

Ρένα μου, βουρλίστηκες αγάπη μου! Το τεστ όταν βλέπουμε ότι είναι αρνητικό το πετούμε κι ηρεμούμε! 

Τζο, Άμποτ, μπείτε να μας πείτε τα νέα σας! Μου λείψατε!

Το μεγάλο μας νέο είναι ότι αρχίσε να μπουσουλάει η μικρή μου! Κατά τα άλλα λέμε τις συλλαβές μας! κάνουμε τα ναζάκια μας!

Σας φιλώ!  

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 17μαρτη2015 είπε:

τονιαμου να της βαζεις συχνοτερα μουσικουλα!!!!!! ειναι ευεργετικο για την διαπλαση του εγκεφαλου της!!!!! και να της μιλας ...να της τραγουδας.... ακουει την φωνη σου!!!!!! οι συσπασεις οκ με το μαγνησιο??????

Σε γενικές γραμμές είναι καλύτερα αλλά συμβαίνουν που και που ακόμα.  Δεν έχουν εξαφανιστεί.  

 

44 minutes ago, Ioio είπε:

Κορίτσια, καλησπέρα! 

Τόνια μου,τί ωραία που ακούς το μωράκι σου! κι εμείς τα ίδια κάναμε!  Μην αγχώνεσαι που δεν κλωτσάει όταν τρέχεις,  νανουρίζεται και κοιμάται!  Να της μιλάς και να της τα λες όλα!

Νινί, όλα μπήκαν σε ένα πρόγραμμα!  Μπράβο για την οπτική σου! Με το καλό η επέμβαση και σύντομα θα έρθει το νινακι! 

 Μάρτη μου,  περαστικά στο Μέσι σου! Κι εμείς κάνουμε τις βολτιτσες μας! 

Ρένα μου, βουρλίστηκες αγάπη μου! Το τεστ όταν βλέπουμε ότι είναι αρνητικό το πετούμε κι ηρεμούμε! 

Τζο, Άμποτ, μπείτε να μας πείτε τα νέα σας! Μου λείψατε!

Το μεγάλο μας νέο είναι ότι αρχίσε να μπουσουλάει η μικρή μου! Κατά τα άλλα λέμε τις συλλαβές μας! κάνουμε τα ναζάκια μας!

Σας φιλώ!  

Ioio μου της μιλάω.  Αλλά πρέπει κι εκείνη να μου δίνει λίγο σήμα ότι ακούει η μαγουλιτσα μου. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, 17μαρτη2015 είπε:

καλημερα εβελινακι!!!!! ειναι καλα η μπουκιτσα σου???? δωσε της ενα φιλακι και απο εμενα!!!! το σπορι μεγαλωνει????? ποτε εχεις γιατρο???

Μία χαρά Μαρτη μου!! Είμαστε έξω με τον ήλιο κ τρελαίνεται ..ε χω 20 του μήνα..περιμένω πως κ πως να το δω κ το μικρό μου..εσένα οι μεσι σου;;κάπου διάβασα οτι ο ένας είναι αρρωστουλης;;πολλά φιλιά σε οοολα τα παιδάκια σου!!!

4 hours ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! !! Που είσαι βρε Μάρτη μου και άρχισα να αναρωτιέμαι! ! 

Εγώ ένιωσα τη μπουμπού λιγάκι και έχω αρχίσει να ηρεμώ γιατί με είχε στην πρίζα η σκατουλα. 

Τι καλά που τη νιωθεις..εγώ έχω  πάλι πρόσθιο πλακούντα κ θα αργησω .. στους υπερήχους που βλέπω να κουνιεται..

1 hour ago, kerasaki10 είπε:

Καλημεραααα κοριτσιααα!πω πω ειχα υλικο να διαβασω χιχι 

Πως ειστε?θα απαντησω σε λιγακι στην καθεμια οπως θελω γιατι ειμαι απο κινητο και δεν μπορω καλα...

Εμενα σημερα  αυριο ξεκινουν οι γονιμες μερες οποτε λεμε να βαρεσουμε πιο εντατικα..βεβαια δευτερα τριτη θα λειπω εγω αλλα δεν πειραζει..

Έτσι κερασάκι μου.. δυναμικά!!

  • Μου αρέσει 1

DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Ioio είπε:

Κορίτσια, καλησπέρα! 

Τόνια μου,τί ωραία που ακούς το μωράκι σου! κι εμείς τα ίδια κάναμε!  Μην αγχώνεσαι που δεν κλωτσάει όταν τρέχεις,  νανουρίζεται και κοιμάται!  Να της μιλάς και να της τα λες όλα!

Νινί, όλα μπήκαν σε ένα πρόγραμμα!  Μπράβο για την οπτική σου! Με το καλό η επέμβαση και σύντομα θα έρθει το νινακι! 

 Μάρτη μου,  περαστικά στο Μέσι σου! Κι εμείς κάνουμε τις βολτιτσες μας! 

Ρένα μου, βουρλίστηκες αγάπη μου! Το τεστ όταν βλέπουμε ότι είναι αρνητικό το πετούμε κι ηρεμούμε! 

Τζο, Άμποτ, μπείτε να μας πείτε τα νέα σας! Μου λείψατε!

Το μεγάλο μας νέο είναι ότι αρχίσε να μπουσουλάει η μικρή μου! Κατά τα άλλα λέμε τις συλλαβές μας! κάνουμε τα ναζάκια μας!

Σας φιλώ!  

Τι όμορφα Ioio μου...δε θα σταματάει τώρα..αχ, είναι όλα τα λεφτά!!

2 minutes ago, Myrtoulita είπε:

γεια σας κοριτσια μου!!! κι εγω σημερα πηγα βολτουλα με τον αντρα μου!!!

Τι ωραία Μυρτουλιτα μου!!έχει τέλεια μέρα για βολτιτσα..

  • Μου αρέσει 2

DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

ομορφουλες μου χαρουμενη Κυριακη να εχετε ολες!!!ολο σουλατσο ειμαι εγω αυτο το σ/κ..και στα ενδιαμεσα δουλειες του σπιτιου!ωστοσο σαν τον ηλιο της Ελλαδας μας ΔΕΝ εχει!ας τον απολαυσουμε λοιπον!

Τονακι μου γλυκο τι καλαααα...την ακουσες ξανα και φυσικα σε ακουειιιιι μανουλα!ακουει την ομορφη φωνουλα σου κ ηρεμει!

Εβελινακι 20 εε?αντε να περασουν οι μερες να την δεις κ εσυ με το καλο!

Ιοιο μου φιλακια στην ομορφη σου!

Αμποτακι μας λειπεις!και εσυ Μαρακι!και εσυ Τζο!

Σιττακι,Πουλακι,Τζεινακι,Μαιρουλι φιλακια πολλα!

Μυρτουλιτα ωραια η βολτουλα?Κερασακι ευχομαι τυχερο καρπερο μηνα!!!

με τις τρελες μιλαμε ολη μερα βαιμπερ!

τις υπολοιπες σας φιλωωωω απο εδωωω!!!

  • Μου αρέσει 3

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου ωραιες οι βολτουλες αλλα οταν ειναι απρογραμματιστες μετα τρεχει η μανουλα και δε φτανειι ουφ... πηγαμε και εμεις μια βολτουλα με τον αντρα μου και το μωρο αλλα οταν γυρισαμε ετρεχα σαν το βεγγο για να ετοιμασω του μωρου να φαει και σε εμας και να συμαζεψω τα ασημαζευτα μετα.. αλλα το ευχαριστηθηκαμε..!!!!

  • Μου αρέσει 4

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαρουμενουλα συγκινηθηκα πολυ με την ιστορια σου.εισαι καλο παιδι κ θα σου ρθουν ολα καλα.νινι μου γλυκο αν ερθεις βαιμπερ πολυ θα χαρω.κ οποια αλλη θελει φυσικα.ιοιο μου μπραβο στο κοριτσι σου..τρεχα τωρα απο πισω....ανοιξε η μερα κ δεν μαζευεται μεσα ο εμινεμ...φιλια στις κοιλιτσες....στις γεματες κ στις ετοιμες να γεμισουν....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...