Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε όλη την ομάδα,

      Πρώτη φορά γράφω σε forum αλλά επειδή κοντεύω να τρελαθώ από την αγωνία έπρεπε κάπου να τα πω που ξέρω ότι θα με καταλάβουν.

      Την Τρίτη 26/03 έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορά με 2 άριστες βλαστοκύστες όπως μου είπαν και στο κέντρο αλλά και ο γυναικολόγος μου. Το θέμα ήταν στο σπέρμα εγώ δόξα το θεό κανένα θέμα δεν είχα. Αλλά από την επόμενη της εμβρυομεταφοράς με έπιασε άγχος αγωνία μήπως έκανα κάτι λάθος μήπως από το άγχος μου δεν πετύχει και ξεκινάει ένας φαύλος κύκλος προσπαθώ να ηρεμήσω αλλά όλο εκεί γυρνάει το μυαλό. Πως θα περάσει αυτό το διάστημα πραγματικά δεν ξέρω. 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

8 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Κοριτσακια μου σας διαβασα.νινακι μου γλυκο ειμαι πολλη χαρουμενη που εισαι τοοοσο ηρεμη.ολα μπηκαν σε μια σειρα.τονια μ αρεσει που ΤΗΣ μιλας .....jane περιμενουμε εσενα τωρα.περαστικα.σιτακι ηρθε η ρημαδα ε???ιοιο μου ολα καλα???χαρουμενουλα κ εδω εχει καλες μερες κ ειμαστε ολο βολτουλα.εγκυουλες προσοχη κ ξεκουραση..εγω βαραω παντως.φιλια σε ολες

Γειά σου Σαμμερακι! ! Καλά κάνεις και βαρας! ! Πάνω του! Της μιλάω.  Σήμερα της διάβασα ένα παραμύθι.  Δεν της άρεσε όμως. Δεν ανταποκριθηκε.  Της έβαλα κι ένα τραγούδι και της άρεσε καλύτερα. Κουνιόταν.  Κι άλλες φορές το έχει κάνει.  Χάχα.  

  • Μου αρέσει 4

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια μου τι μου κανετε;;; μη στεναχωριεστε σε ολες θα ερθουν τα σπορακια σας και θα το δειτε κ επειδη διαβαζοντα σας εχω καταλαβει ποσο καλες ειστε και ποσο πολυ το θελετε βαση αυτου που ειπε η ρενα (οτι καταλαβε ποσο δυνατη ειναι ) θελω να μειραστω μαζι σας κατι προσωπικο μου.. πριν μερικα χρονια ηταν μια περιοδο στη ζωη μου που δεν ηταν τοσο καλη ειμουν πολυ απεσιοδοξη και πιστευα οτι δε θα καταφερω να φτιαξω ποτε τη ζωη μου.. μια πολυ καλη μου φιλη μου λεει για εναν παπα που παει και την διαβαζει και ειναι καπως διορατικος... πηγα και εγω γιατι το ειχα αναγκη με διαβασε και μου ειπε οτι θα πανε ολα καλα στη ζωη μου.. μετα απο λιγο καιρο γνωριζω τον αντρα μου.. αυτον τον παπα εφερα στο σπιτι οταν στρωναμε το κρεβατι πριν τον γαμο.... οταν ξεκινησαμε να προσπαθουμε με τον αντρα μου για παιδακι ειχα παει την προηγουμενη μερα στον γιατρο για τεστ παπ μου ειπε απο τον υπερυχω οτι ειχα ωοριξια και μου εγραψε και προγεννητικο ελεγχο.. την αλη μερα παω παλι στον παπα να με διαβασει το ειχα αναγκη με διαβαζει μου σταυρωνει την κοιλια και μου λεει μεχρι το πασχα θα εισαι εγκυος και πραγματι τοτε λιγο μετα το πασχα εκλεινα το πρωτο τρημινο της εγκυμοσυνης.. μετα που γεννησα με το καλο μετα απο λιγους μηνες ειχα παει να με διαβασει παλι ο παπας γιατι επερνα δυναμη απο αυτον με διαβαζει και μου λεει θα ξαναμηνεις εγκυος μου σταυρωνει την κοιλιτσα μου λεει θα ειναι κοριτσακι την ξανασταυρωνει κατι σκεφτετε λεει τελος παντων γερο να ειναι και οτι ναναι... εμενα κατι δε μου πηγενε καλα ετσι οπως ειδα την εκφραση στο προσωπο του λεω τι να γινει αραγε... το σκεφτομουνα συνεχει οταν λιπων ξαναμενω εγκυος επειδη δεν μπορουσα να ξεχασω την εκφραση του κατι δε μου αρεσε ηθελα να ξαναπαω πηγενα αλλα δεν τον εβρισκα ηταν αρρωστος με πνευμονια και εκανε και εγχηρηση στην καρδια του ξανα πηγα πολλες φορες δεν ειχε γυρισει ακομα μεσα μου καταβαθως ηξερα.. αυτο που λενε το πεπρομενο φυγην αδυνατον... και με τα πολλα ξαναπαω την προηγουμενη τεταρτη με το που με βλεπει μου λεει ο καλος ανθρωπος δοκιμαζετε πεφτει( κατι αλο που δε το θυμαμαι ) και στο τελος ΝΙΚΑ μου το ειπε πολλες φορες αυτο μου ειπε οτι εχω το μελλον μπροστα μου και θα κανω οσα παιδακια θελω .. εκει που ηθελα να καταληξω ειναι οτι ολες θα νικισετε και θα κανετε τα παιδακια που θελετε και θα ειστε πολυ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ.. γιατι ειναι κατι που το θελετε πολυ...!!!!!!! σορυ για ολο αυτο το τεραστιο κατεβατω αλλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας επειδη εχω δεθει μαζι σας ξερω πως νιωθετε......

  • Μου αρέσει 5

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lover bird είπε:

Renaki μου γλυκό μην στεναχωριέσαι καθόλου κορίτσι μου :) Σύντομα θα μας ανακοινώσεις και εσύ τα ευχάριστα είναι θέμα χρόνου!!! Όλες θε γίνουμε μανούλες :) 

Καλημέρα  κορίτσια μου!!!

Συγχαρητήρια Μυρτουλίτα :) για άλλη μια φορά!!! Να έχεις μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη !!! 

Μακαρι πουλάκι μου γλυκό!! ❤ φιλακι στην φουσκωτη κοιλιτσα σου..

2 hours ago, citty είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου....

@Rena87 μην απογοητευεσαι σύντομα θα έρθει το μωράκι...Θέλω να είσαι ψύχραιμη και να κάνεις υπομονή...Εύχομαι αυτός ο μήνας ο ανοιξιάτικος να είναι ο τυχερός μας....

Κορίτσια βαρατε κ όλα καλά θα πανε....Σύντομα θα φουσκωσουμε όλες....

Όσο για τις ήδη εγκυουλες....ξεκουραση...Ξάπλα...Και ροζ ή γαλάζιες θετικές σκέψεις....

@nini84 χαίρομαι που επιτέλους μπήκες σε μία σειρά... Θα κάνεις την επεμβασουλα σου και μετά βουρ για το σπορακι... Μετά την επέμβαση δεν χρειάζεται κάτι άλλο...ξεκινας τις προσπαθειουλες ....Σωστά;

..

 

Σιτακι μου γλυκό...κ ελπιζω τώρα που ανοίγει κ ο καιρός..αλλάζει κ η διάθεση... αν ηρεμουσαμε κ λιγο...Να γίνει τι θαύμα μας!! Τελείωσες περιοδο; πότε ωορρηξια;

43 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια μου τι μου κανετε;;; μη στεναχωριεστε σε ολες θα ερθουν τα σπορακια σας και θα το δειτε κ επειδη διαβαζοντα σας εχω καταλαβει ποσο καλες ειστε και ποσο πολυ το θελετε βαση αυτου που ειπε η ρενα (οτι καταλαβε ποσο δυνατη ειναι ) θελω να μειραστω μαζι σας κατι προσωπικο μου.. πριν μερικα χρονια ηταν μια περιοδο στη ζωη μου που δεν ηταν τοσο καλη ειμουν πολυ απεσιοδοξη και πιστευα οτι δε θα καταφερω να φτιαξω ποτε τη ζωη μου.. μια πολυ καλη μου φιλη μου λεει για εναν παπα που παει και την διαβαζει και ειναι καπως διορατικος... πηγα και εγω γιατι το ειχα αναγκη με διαβασε και μου ειπε οτι θα πανε ολα καλα στη ζωη μου.. μετα απο λιγο καιρο γνωριζω τον αντρα μου.. αυτον τον παπα εφερα στο σπιτι οταν στρωναμε το κρεβατι πριν τον γαμο.... οταν ξεκινησαμε να προσπαθουμε με τον αντρα μου για παιδακι ειχα παει την προηγουμενη μερα στον γιατρο για τεστ παπ μου ειπε απο τον υπερυχω οτι ειχα ωοριξια και μου εγραψε και προγεννητικο ελεγχο.. την αλη μερα παω παλι στον παπα να με διαβασει το ειχα αναγκη με διαβαζει μου σταυρωνει την κοιλια και μου λεει μεχρι το πασχα θα εισαι εγκυος και πραγματι τοτε λιγο μετα το πασχα εκλεινα το πρωτο τρημινο της εγκυμοσυνης.. μετα που γεννησα με το καλο μετα απο λιγους μηνες ειχα παει να με διαβασει παλι ο παπας γιατι επερνα δυναμη απο αυτον με διαβαζει και μου λεει θα ξαναμηνεις εγκυος μου σταυρωνει την κοιλιτσα μου λεει θα ειναι κοριτσακι την ξανασταυρωνει κατι σκεφτετε λεει τελος παντων γερο να ειναι και οτι ναναι... εμενα κατι δε μου πηγενε καλα ετσι οπως ειδα την εκφραση στο προσωπο του λεω τι να γινει αραγε... το σκεφτομουνα συνεχει οταν λιπων ξαναμενω εγκυος επειδη δεν μπορουσα να ξεχασω την εκφραση του κατι δε μου αρεσε ηθελα να ξαναπαω πηγενα αλλα δεν τον εβρισκα ηταν αρρωστος με πνευμονια και εκανε και εγχηρηση στην καρδια του ξανα πηγα πολλες φορες δεν ειχε γυρισει ακομα μεσα μου καταβαθως ηξερα.. αυτο που λενε το πεπρομενο φυγην αδυνατον... και με τα πολλα ξαναπαω την προηγουμενη τεταρτη με το που με βλεπει μου λεει ο καλος ανθρωπος δοκιμαζετε πεφτει( κατι αλο που δε το θυμαμαι ) και στο τελος ΝΙΚΑ μου το ειπε πολλες φορες αυτο μου ειπε οτι εχω το μελλον μπροστα μου και θα κανω οσα παιδακια θελω .. εκει που ηθελα να καταληξω ειναι οτι ολες θα νικισετε και θα κανετε τα παιδακια που θελετε και θα ειστε πολυ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ.. γιατι ειναι κατι που το θελετε πολυ...!!!!!!! σορυ για ολο αυτο το τεραστιο κατεβατω αλλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας επειδη εχω δεθει μαζι σας ξερω πως νιωθετε......

Μου σηκώθηκε η τριχα χαρούμενη μανούλα μου!!! Πολύ συγκινητικό... πράγματι μέσα από όλες αυτές τις δυσκολίες....καταλαβαίνω τελικά πως αντεχω περισσότερο από όσο καν πίστευα...  δε μου λες; αυτός ο παπάς ζει;; μπορεί να κάνει κανένα ταξιδάκι προς τα εδώ μπας κ με διαβάσει κ γίνει το θαυμα;;; αλήθεια λέω...ειμαι τόσο βουρλισμενη...που μπορώ να κάνω τα πάντα για να έρθει ένα μωράκι στην αγκαλιά μου!  Κ αν όμως αυτός ο παπάς μάντεψε τίποτα κακο; θα το πει;;;

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Rena87 είπε:

Μακαρι πουλάκι μου γλυκό!! ❤ φιλακι στην φουσκωτη κοιλιτσα σου..

Σιτακι μου γλυκό...κ ελπιζω τώρα που ανοίγει κ ο καιρός..αλλάζει κ η διάθεση... αν ηρεμουσαμε κ λιγο...Να γίνει τι θαύμα μας!! Τελείωσες περιοδο; πότε ωορρηξια;

Μου σηκώθηκε η τριχα χαρούμενη μανούλα μου!!! Πολύ συγκινητικό... πράγματι μέσα από όλες αυτές τις δυσκολίες....καταλαβαίνω τελικά πως αντεχω περισσότερο από όσο καν πίστευα...  δε μου λες; αυτός ο παπάς ζει;; μπορεί να κάνει κανένα ταξιδάκι προς τα εδώ μπας κ με διαβάσει κ γίνει το θαυμα;;; αλήθεια λέω...ειμαι τόσο βουρλισμενη...που μπορώ να κάνω τα πάντα για να έρθει ένα μωράκι στην αγκαλιά μου!  Κ αν όμως αυτός ο παπάς μάντεψε τίποτα κακο; θα το πει;;;

ειναι μεγαλος σε ηλικια πρεπει να ειναι γυρω στα 80.. μπορεις να κανεις ομως ενα ταξιδακι εσυι απο εδω...... αποτι εχω καταλαβει ο συγκεκριμενος παπας σου λεει λιγα πραγματα και καλα........απλα εσυ πρεπει να καταλαβεις μεσα απο τα λογια του τι εννοει (σε οτιδηπωτε σε απασχολει..) και σε διαβαζει για να πανε καλα τα πραγματα στη ζωη σου σε αυτο που σε απασχολει...

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σιτακι μου!!! Μμμμ μπορει να χρειαστει μετα την επεμβαση να γινει διακοπη περιοδου απο εναν μεχρι εξι μηνες για να βοηθησει να μην δημιουργηθει παλι γρηγορα η ενδομητριωση και να ηρεμησουν οι ωοθηκες. Αλλα μπορει να μην γινει και καθολου διακοπη. Αυτο θα μου το πει ο γιατρος μετα την εγχειρηση. Εγω θελω να γινει ο,τι χρειαζεται και θα κανω υπομονη οσο κι αν χρειαστει!!!παντως ναι μπηκαμε σε εναν καλο δρομο!!!

Σαμμερακι μου καλο!!! Σε πεθυμησα... Ειμαι καλα, πολυ ηρεμη και αποφασισμενη. Το ξεπερασα το αρχικο σοκ και τωρα θα κανω υπομονη οσο χρειαστει. Εσεις βγαινετε για βολτουλες ε;;; Επιτελους ηρθε η ανοιξη!!! Καλή επιτυχια και σενα ευχομαι. Βαρα πολυ!!!!

Χαρουμενη μανουλα πολυ συγκινητικη η ιστορια που μας εγραψες!!! Η πιστη ειναι πολυ σημαντικη για μενα!!! Δινει στον ανθρωπο δυναμη να συνεχισει!!!

Βουρλισμενο Ρενακι μου!!! Σε φιλω γλυκα!!! Θα ερθει!!!!!μην απογοητευεσαι!!!!

Τονακι μου ποσο ωραιο που της διαβασες παραμυθι!!! Ενα χαδακι κι απο μενα συην κοιλιτσα!!!!

Θελω κι εγω viber!!! Μιλατε μεχρι πολυ αργα το βραδυ;;; Γιατι ο αντρουλης μου κοιμαται νωρις και ξυπναει με το παραμικρο και ειναι ενας απο τους λογους που δεν ηρθα κι εκει. 

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι κάνετε κορίτσια μου??? Εγώ πήγα με τον αντρουλη μου μια βόλτα στα μαγαζιά.  Πήραμε ένα ωραίο σετακι σαλοπετα με μπλουζάκι και καλτσακια για το ανηψακι που έρχεται.  Πόσο πράγμα έχουν τα μαγαζιά για μωρά? ? Εσείς τι κάνετε? ? Βολταρετε? 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Τόνια μου!!! Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ ξεχνιέμαι με τα μωρουδιακά  όταν τα βλεπω στα μαγαζια. ΜΠορώ να χαζεύω με τις ώρες.

Εγώ σπιτάκι είμαι...Κάνω λίγες δουλίτσες και τώρα μόλις είχα μπει να δω αν είχαμε κανένα μήνυμα από τα κορίτσια. Μετά θα σιδερώσω...

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Τονι@ είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου??? Εγώ πήγα με τον αντρουλη μου μια βόλτα στα μαγαζιά.  Πήραμε ένα ωραίο σετακι σαλοπετα με μπλουζάκι και καλτσακια για το ανηψακι που έρχεται.  Πόσο πράγμα έχουν τα μαγαζιά για μωρά? ? Εσείς τι κάνετε? ? Βολταρετε? 

γεια σου τονια ξεκουραστικες;;;; πολυ ωραια ακουγοντε αυτα που πηρατε για το ανοιψακι...ειδες πραγμα που εχουν τα μαγαζια με παιδικα δε χωρτενεις να τα βλεπεις....!!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nini84 είπε:

Γεια σου Τόνια μου!!! Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ ξεχνιέμαι με τα μωρουδιακά  όταν τα βλεπω στα μαγαζια. ΜΠορώ να χαζεύω με τις ώρες.

Εγώ σπιτάκι είμαι...Κάνω λίγες δουλίτσες και τώρα μόλις είχα μπει να δω αν είχαμε κανένα μήνυμα από τα κορίτσια. Μετά θα σιδερώσω...

Και πότε θα ξεκουραστείς νινι μου??:?


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 minute ago, nini84 είπε:

Γεια σου Τόνια μου!!! Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ ξεχνιέμαι με τα μωρουδιακά  όταν τα βλεπω στα μαγαζια. ΜΠορώ να χαζεύω με τις ώρες.

Εγώ σπιτάκι είμαι...Κάνω λίγες δουλίτσες και τώρα μόλις είχα μπει να δω αν είχαμε κανένα μήνυμα από τα κορίτσια. Μετά θα σιδερώσω...

πω πω εχεις δυναμη να σιδερωσεις;;; μπραβο!!!! εγω το βραδυ ριχνω ασφαλειες δε μπορω να κανω τιποταα.....

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

@nini84 το ήξερες για την ενδομητριωση...Η ξεκίνησες πρώτα τις προσπάθειές για μωράκι κ το έμαθες μετά; Γιατί Δύο φίλες μου που είχαν τις το είχε πει ο γιατρός όταν κάνανε τεστ παπ και επειδή δεν ήθελαν μωράκι τους είχε δώσεις αντισυλληπτικά ελαφρά για να μην προχωρήσει η ενδομητριωση  (δεν ξέρω αν το λέω σωστά) και όταν θα θέλανε για μωράκι θα σταματουσανε . Ειδικά η μία παντρεύτηκε τις είπε ο γιατρός θα κάνεις κανονικά προσπάθειές κ αν μέσα στο χρόνο δεν τα καταφέρει θα το δουν αλλιώς...Τελικά έμεινε η κοπέλα...Και αυτή τη στιγμή περιμένει το δεύτερο παιδάκι της...

  • Μου αρέσει 1

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, nini84 είπε:

Σιτακι μου!!! Μμμμ μπορει να χρειαστει μετα την επεμβαση να γινει διακοπη περιοδου απο εναν μεχρι εξι μηνες για να βοηθησει να μην δημιουργηθει παλι γρηγορα η ενδομητριωση και να ηρεμησουν οι ωοθηκες. Αλλα μπορει να μην γινει και καθολου διακοπη. Αυτο θα μου το πει ο γιατρος μετα την εγχειρηση. Εγω θελω να γινει ο,τι χρειαζεται και θα κανω υπομονη οσο κι αν χρειαστει!!!παντως ναι μπηκαμε σε εναν καλο δρομο!!!

Σαμμερακι μου καλο!!! Σε πεθυμησα... Ειμαι καλα, πολυ ηρεμη και αποφασισμενη. Το ξεπερασα το αρχικο σοκ και τωρα θα κανω υπομονη οσο χρειαστει. Εσεις βγαινετε για βολτουλες ε;;; Επιτελους ηρθε η ανοιξη!!! Καλή επιτυχια και σενα ευχομαι. Βαρα πολυ!!!!

Χαρουμενη μανουλα πολυ συγκινητικη η ιστορια που μας εγραψες!!! Η πιστη ειναι πολυ σημαντικη για μενα!!! Δινει στον ανθρωπο δυναμη να συνεχισει!!!

Βουρλισμενο Ρενακι μου!!! Σε φιλω γλυκα!!! Θα ερθει!!!!!μην απογοητευεσαι!!!!

Τονακι μου ποσο ωραιο που της διαβασες παραμυθι!!! Ενα χαδακι κι απο μενα συην κοιλιτσα!!!!

Θελω κι εγω viber!!! Μιλατε μεχρι πολυ αργα το βραδυ;;; Γιατι ο αντρουλης μου κοιμαται νωρις και ξυπναει με το παραμικρο και ειναι ενας απο τους λογους που δεν ηρθα κι εκει. 

Αγαπούλα μου εεεελα βαιμπερ...Σε θέλουμε πολύ! Δε φαντάζεσαι τη δύναμη έχει αυτό το παρεακι κ πόση στήριξη!  Μιλάμε όσο θέλει η καθεμία... αν θες να κοιμηθείς λες καληνύχτα κ φεύγεις όπως λέει κ το βικακι.. με ότι χρόνο έχει η καθεμία μπαίνει.. οποτε προλαβαινει διαβάζει γιατί είμαστε κ πολυλογουδες..χαχα...αλλά δεν σε πιέζει κάτι..ίσα ίσα.. είναι μαγικό να έχεις άτομα που σου λένε κάθε μέρα καλημέρα κ νοιάζεται για εσένα! Επίσης μπορείς να το βάλεις αθόρυβο αν θες να μην ακούγεται από τα μνμτα που έρχονται το βράδυ!  Λοιπόν...αν το θες..στείλε μου το κινητό σου σε πμ κ αμέσως θα μπεις στο παρεακι... η στη βικη..η στη μαρτη..η σαγκρε..η μανούλιτσα..η μουτζουρακι η Σαμμερακι..η ζαμιακι..η ειρηνακι... αυτές είμαστε! 

2 hours ago, Τονι@ είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου??? Εγώ πήγα με τον αντρουλη μου μια βόλτα στα μαγαζιά.  Πήραμε ένα ωραίο σετακι σαλοπετα με μπλουζάκι και καλτσακια για το ανηψακι που έρχεται.  Πόσο πράγμα έχουν τα μαγαζιά για μωρά? ? Εσείς τι κάνετε? ? Βολταρετε? 

Αγάπη μου κ εγώ μπορώ να καθομαι ώρες κ να τα χαζευω κ να λαχτάρα να έρθει η στιγμή να τα αγοράσω!  Πολύ ωραίο αύτα που του πήρατε!! ❤

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, citty said:

@nini84 το ήξερες για την ενδομητριωση...Η ξεκίνησες πρώτα τις προσπάθειές για μωράκι κ το έμαθες μετά; Γιατί Δύο φίλες μου που είχαν τις το είχε πει ο γιατρός όταν κάνανε τεστ παπ και επειδή δεν ήθελαν μωράκι τους είχε δώσεις αντισυλληπτικά ελαφρά για να μην προχωρήσει η ενδομητριωση  (δεν ξέρω αν το λέω σωστά) και όταν θα θέλανε για μωράκι θα σταματουσανε . Ειδικά η μία παντρεύτηκε τις είπε ο γιατρός θα κάνεις κανονικά προσπάθειές κ αν μέσα στο χρόνο δεν τα καταφέρει θα το δουν αλλιώς...Τελικά έμεινε η κοπέλα...Και αυτή τη στιγμή περιμένει το δεύτερο παιδάκι της...

Σιτακι μου οχι δεν το ηξερα οτι ειχα. Τον νοεμβριο το διαπιστωσε η γιατρος γιατι εμφανισυηκαν δυο κυστεις ενδομητριωσης στην δεξια ωοθηκη. 


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...