Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Εκμεταλλευσου το! Σήμερα και αύριο έχε ερωτικές, παθιαρικες επαφές!:mad:

Κοριτσι ξεκίνησες νωρίς! Λογικό είναι αλλά μην το αφήσεις τώρα το σπορ είσαι στο κρίσιμο timing!

Άσε...με παρέσυρε το έντονο τεστ της Τετάρτης σε συνδυασμό με το αρνητικό της Πέμπτης! Χαχαχα! Μεταξύ μας κορίτσια αυτό το "μη χάσω την ημέρα" μετά από λίγο δεν είναι και το πιο ξεσηκωτικο πράγμα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Άσε...με παρέσυρε το έντονο τεστ της Τετάρτης σε συνδυασμό με το αρνητικό της Πέμπτης! Χαχαχα! Μεταξύ μας κορίτσια αυτό το "μη χάσω την ημέρα" μετά από λίγο δεν είναι και το πιο ξεσηκωτικο πράγμα!

Μην σε πτοει η φιλοξενουμενη..κανε την δουλιτσα σου εσυ...ισα ισα που το κρυφο ειναι πιο ωραιο..χαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ntemiiiiii είπε:

Βρε κορίτσια πάλι υγρά σαν ασπράδι αυγού;;; πάλι ωορρηξία;;;

@alina80 άντε βρε τουφεξε πάλι του άντρα σου!!! Χαχαχαχα

Βρε ντεμι μ.ποτε ειναι να αδιαθετησεις?μηπως δν εινσι ωορηξια κ ειναι κατι αλλο?καλυτερο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Dimitr@17 είπε:

Κ εγω εχω ασπρα πηχτα υγρα και ειναι να αδιαθετησω 20

Εμένα δεν είναι πηχτα είναι σαν ασπράδι αυγού σαν μυξα και τα είδα πρώτη φορά το προηγούμενο Σάββατο που ήταν λογικά λόγω ωορρηξίας και είχαμε επαφή μετά την Κυριακή πάλι μετά τα ξαναδα Τρίτη και σήμερα πάλι! Σήμερα ειδικά δεν τα περίμενα!

Βρε λες να είμαστε;;;;;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , alina80 είπε:

Άσε...με παρέσυρε το έντονο τεστ της Τετάρτης σε συνδυασμό με το αρνητικό της Πέμπτης! Χαχαχα! Μεταξύ μας κορίτσια αυτό το "μη χάσω την ημέρα" μετά από λίγο δεν είναι και το πιο ξεσηκωτικο πράγμα!

Εντάξει ισχύει αλλά είναι πολλές οι πιθανότητες για να μην τις αξιοποιησεις στην ωορρηξιΑ! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Εντάξει ισχύει αλλά είναι πολλές οι πιθανότητες για να μην τις αξιοποιησεις στην ωορρηξιΑ! 

Θα έχω να λέω στο παιδί μου "να ξέρες τι θυσίες έκανε η μανούλα για να σε αποκτήσει!"

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Εμένα δεν είναι πηχτα είναι σαν ασπράδι αυγού σαν μυξα και τα είδα πρώτη φορά το προηγούμενο Σάββατο που ήταν λογικά λόγω ωορρηξίας και είχαμε επαφή μετά την Κυριακή πάλι μετά τα ξαναδα Τρίτη και σήμερα πάλι! Σήμερα ειδικά δεν τα περίμενα!

Βρε λες να είμαστε;;;;;

@ntemiiiiii @Dimitr@17 κορίτσια αν μείνατε μαζί τον ίδιο μήνα θα έχουμε διπλές χαρές στο forum!!! Άντε τέλεια θα είναι!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , kido είπε:

@ntemiiiiii @Dimitr@17 κορίτσια αν μείνατε μαζί τον ίδιο μήνα θα έχουμε διπλές χαρές στο forum!!! Άντε τέλεια θα είναι!!!!

μακάρι!είναι κι άλλα κορίτσια!!Ολα μαζι!!!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Εμένα δεν είναι πηχτα είναι σαν ασπράδι αυγού σαν μυξα και τα είδα πρώτη φορά το προηγούμενο Σάββατο που ήταν λογικά λόγω ωορρηξίας και είχαμε επαφή μετά την Κυριακή πάλι μετά τα ξαναδα Τρίτη και σήμερα πάλι! Σήμερα ειδικά δεν τα περίμενα!

Βρε λες να είμαστε;;;;;

Τι να σου πω εγω την προηγ φορα που ειχα παρατηρησει οτι εχω απρα πηχτα υγρα για πολλες μερες...οχι πολλα αλλα ειχα ημουν εγκυος...και θυμαμαο το στηθος μου ειχε πρηστει πολυ πριν την περιοδο οπως τωρα

πρίν από 15 λεπτά , kido είπε:

@ntemiiiiii @Dimitr@17 κορίτσια αν μείνατε μαζί τον ίδιο μήνα θα έχουμε διπλές χαρές στο forum!!! Άντε τέλεια θα είναι!!!!

Ε βεβαια το εις διπλουν ειναι ακομα.καλυτερο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Τι να σου πω εγω την προηγ φορα που ειχα παρατηρησει οτι εχω απρα πηχτα υγρα για πολλες μερες...οχι πολλα αλλα ειχα ημουν εγκυος...και θυμαμαο το στηθος μου ειχε πρηστει πολυ πριν την περιοδο οπως τωρα

Ε βεβαια το εις διπλουν ειναι ακομα.καλυτερο

α ναι βρε το ξέχασα!οπότε είσαι σίγουρα !!!πότε λες για τεστ;

 


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

α ναι βρε το ξέχασα!οπότε είσαι σίγουρα !!!πότε λες για τεστ;

 

Καλα σιγουρα δεν ειμαι...ποτε δεν ξερεις αν δεν ερθει εστω η πρωτη μετα καθυστερησης...δεν θελω να ξεσηκωνομαι...σημερα ας πουμε. Δεν εχω δει τετοια υγρα αλλα θυμαμαι κ τοτε δεν ειχα καθε μερα...μμμμ τεστ σιγουρα μετα τις 20...

Just now, Dimitr@17 είπε:

Καλα σιγουρα δεν ειμαι...ποτε δεν ξερεις αν δεν ερθει εστω η πρωτη μετα καθυστερησης...δεν θελω να ξεσηκωνομαι...σημερα ας πουμε. Δεν εχω δει τετοια υγρα αλλα θυμαμαι κ τοτε δεν ειχα καθε μερα...μμμμ τεστ σιγουρα μετα τις 20...

Εσυ ντεμι ποτε λες?αυτη η βδομαδα ειναι να περασει κ την αλλη θα ξερουμε αν το πετυχαμε το σπορακι...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Καλα σιγουρα δεν ειμαι...ποτε δεν ξερεις αν δεν ερθει εστω η πρωτη μετα καθυστερησης...δεν θελω να ξεσηκωνομαι...σημερα ας πουμε. Δεν εχω δει τετοια υγρα αλλα θυμαμαι κ τοτε δεν ειχα καθε μερα...μμμμ τεστ σιγουρα μετα τις 20...

ούτε κι εγώ τα βλέπω κάθε μέρα...τι να πω μακάρι..ναι κι εγώ στις 22 σκέφτομαι δεν έχει ερθει να πάω τουλαχιστον μη μείνω και με την απορία χρονιάρες μέρες!χαχααχ


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...