Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, Τονι@ είπε:

Καλεεεεε! !!!! Τι να περιμένεις? ?? Τι τεστ? ??? Ότι τεστ έκανες έκανες! !! Αντε για χοριακη! !!!!!! Γιουπιιιιιι!!!!!!!!!!♡♡♡♡♡♡

τονακι με την αδερφη σου τι εγινε????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 16 λεπτά , Smile89 είπε:

Εδώ ξαπλα καναπέ μόνιμα. Αν αλλαξω γωνία που καθομαι στον καναπέ θα σας ενημέρωσω..... φφφφφφφ Χαχαχα Χαχαχα 

Βραστό με αλατακι κ λαδολεμονο απο πανώ ειναι τέλειο. 

Γιατί μπερδεμένη @Ungry girl?? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, melina92 είπε:

Να σου πω την αλήθεια πάντα πριν την περίοδο είχα λευκά παχυρευστα υγρά... Τωρα δεν έχω υγρά... Απειροελάχιστα.... Στις 18 και στις 20/1 είχα πολύ διαφανή βλέννα και από εκει και πέρα τιποτα....

δεν ξερω ρε γαμοτι ειναι μπερδεμα εγω οταν ειμουν ειχα μετα τις μερες τις ψορριξιας υγρα αλλα οχι διαφανα! λευκα σκεψου οτι στο μαυρο το εσωρουχο εκαναν μπαμ τωρα ειχα λιγα διαφανα και δυστυχος δεν!!! ευχομαι να ειναι θετικα!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

τονακι με την αδερφη σου τι εγινε????

Δυστυχώς αρνητικό. .... κι ακόμα πιο δυστυχώς η καθυστέρηση συνεχίζεται και βγάζει και λίγο υγρό απ το στήθος..  της έχω κλείσει ραντεβού στη γυναικολόγο μου για μεθαύριο. .. μου είπε ότι ίσως είναι η προλακτινη. .. τι να πω. .. μακάρι να λυθεί εύκολα το θέμα. .ανησυχώ πολύ. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Γιατί μπερδεμένη @Ungry girl?? 

χαχαχααχαχα γιατι ρε κοριτσια δεεν ειναι δυνατον να σας αρεσει το μπροκολο οσο εμενα τα παιδακια αχαχχαχαχχα!!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

πλακα κανεις??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

μπραβο κοριτσακι μου ημουν σιγουρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τρεχα για χοριακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλε σ λεω δεν ξερω αν βλεπω καλα η βλεπω αυτο π θα ηθελα να δω...θα παω την πενπτη αν ειναι ..δεν ξερω με 3μερες καυστερηση θα επρεπε να δειξει...μηπως δεν ειμαι κ το φανταζομαι...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Τι κανετε?εγω δεν.κρατηθηκα κ εκανα κ το αλλο τεστ τωρα ο γυρισα απο την δουλεια..δεν.ξερω αν βλεπω καλα η αν κανουν πουλακια τα ματια μου αλλα νομιζω οτθ βλεπω ελαχιστα να ξεπροβαλει μια γραμμη κ να κανει σταυρο δλδ ειναι θετικο...μπορει να κανω κ λαθος...θα περιμενω λιγες μερες κ αν ειναι θα παω να παρω αλλο...γτ κ αργοτερα να εκανα ωορηξια π λεει ο λογος εχουμε συνεχεια επαφες

Κορίτσι μου!!!???? Λεεες!? Θες να μας στειλεις φωτο?? Κι εμένα αχνό πολυ ηταν. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονι@ είπε:

Δυστυχώς αρνητικό. .... κι ακόμα πιο δυστυχώς η καθυστέρηση συνεχίζεται και βγάζει και λίγο υγρό απ το στήθος..  της έχω κλείσει ραντεβού στη γυναικολόγο μου για μεθαύριο. .. μου είπε ότι ίσως είναι η προλακτινη. .. τι να πω. .. μακάρι να λυθεί εύκολα το θέμα. .ανησυχώ πολύ. 

αα κριμα!!!! ευχομαι να μην ειναι τιποτα και την επομενη καθυστερισ να τηνχαρει για 9 μηνακια!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

χαχαχααχαχα γιατι ρε κοριτσια δεεν ειναι δυνατον να σας αρεσει το μπροκολο οσο εμενα τα παιδακια αχαχχαχαχχα!!!!

 

Εεεεε καλα αυτα δεν παίζονται..... 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Τι κανετε?εγω δεν.κρατηθηκα κ εκανα κ το αλλο τεστ τωρα ο γυρισα απο την δουλεια..δεν.ξερω αν βλεπω καλα η αν κανουν πουλακια τα ματια μου αλλα νομιζω οτθ βλεπω ελαχιστα να ξεπροβαλει μια γραμμη κ να κανει σταυρο δλδ ειναι θετικο...μπορει να κανω κ λαθος...θα περιμενω λιγες μερες κ αν ειναι θα παω να παρω αλλο...γτ κ αργοτερα να εκανα ωορηξια π λεει ο λογος εχουμε συνεχεια επαφες

Τέλεια κοριτσάκι μου!!!!! Είσαι έγκυος και είμαι σίγουρη.. Τα τεστ όταν βγαίνουν θετικά σημαίνει οτι αναγνώρισε την ορμόνη της γοναδοτροπίνης αν την λέω σωστά... Οπότε δεν παίζει να κάνει λάθος...  Ίσως έχεις καθυστερημένη σύλληψη!!! Γιουυυυυυυπιιιιιιιι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Dimitr@17 είπε:

Καλε σ λεω δεν ξερω αν βλεπω καλα η βλεπω αυτο π θα ηθελα να δω...θα παω την πενπτη αν ειναι ..δεν ξερω με 3μερες καυστερηση θα επρεπε να δειξει...μηπως δεν ειμαι κ το φανταζομαι...

 

Just now, Dimitr@17 είπε:

Καλε σ λεω δεν ξερω αν βλεπω καλα η βλεπω αυτο π θα ηθελα να δω...θα παω την πενπτη αν ειναι ..δεν ξερω με 3μερες καυστερηση θα επρεπε να δειξει...μηπως δεν ειμαι κ το φανταζομαι...

δεν ειναι δυνατον και εγω την αλλη φορα με το αχνο ετσι νομιζα ολες δεν ειμαστε σιγουρες εγω ειμαι δεν πας να κανεις μια χοριακουλα βρε αυριο το πρωι!!!!!!!!!!????????

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Καλε σ λεω δεν ξερω αν βλεπω καλα η βλεπω αυτο π θα ηθελα να δω...θα παω την πενπτη αν ειναι ..δεν ξερω με 3μερες καυστερηση θα επρεπε να δειξει...μηπως δεν ειμαι κ το φανταζομαι...

Κι εγώ οτι το φανταζομαι νομίζαμε Χαχαχα Χαχαχα 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ungry girl είπε:

δεν ξερω ρε γαμοτι ειναι μπερδεμα εγω οταν ειμουν ειχα μετα τις μερες τις ψορριξιας υγρα αλλα οχι διαφανα! λευκα σκεψου οτι στο μαυρο το εσωρουχο εκαναν μπαμ τωρα ειχα λιγα διαφανα και δυστυχος δεν!!! ευχομαι να ειναι θετικα!!!

Μακάρι να είναι κάτι θετικό και όχι πάλι η ακατανόμαστη!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

αα κριμα!!!! ευχομαι να μην ειναι τιποτα και την επομενη καθυστερισ να τηνχαρει για 9 μηνακια!!

Μακάρι. . Ας βγάλουμε πρώτα άκρη με όλο αυτό.  Φαντάζομαι θα πρέπει να κάνει και ορμονικες κλπ...


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...