Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 53 λεπτά , ada32 είπε:

Ευχαριστω κορίτσι μου!σήμερα έκανα Στις 7 τεστ ωορηξιας κ μου βγήκε θετικό Οπότε ελπίζω να μην είμαστε κουρασμένοι κ να Έχουμε επαφές αυριο κ μεθαύριο. 

Οσο για το ωοθηλακιο η θα σπασει σήμερα η αύριο η θα γίνει κυστη που θα φύγει μόνο της με την περίοδο.το έπαθα σε έναν κύκλο. 

Αν μπορείτε να έχετε σήμερα επαφή θα είναι καλό.Για τα γλουκοφαζ έχω Άκουσει ότι  βοηθάνε πολύ Αλλά δεν έχω εμπειρία.μακαρι να τα καταφέρετε τώρα κ να μην χρειαστούν  τα χάπια..

Κι εμένα σήμερα το μεσημέρι που έκανα τεστακι βγήκε σχεδόν θετικό, αρκετά έντονο ήταν! Το πρωί είχαμε επαφή κι εμείς και θα προσπαθήσω και απόψε και αύριο αν μπορέσουμε αν και από αυτά που μου είπε ο γιατρός θεωρώ λίγο χαμένο αυτό τον κύκλο.

Οπότε πάμε μαζί και στην αναμονή εμείς!

Όσο για τις ξαδέρφες άσε... Το μισό σόι μου είχε εγκυμοσύνες αυτή τη χρονιά. 3 φίλες μου από την ίδια παρέα μαζί μείνανε τον ίδιο μήνα και τώρα ετοιμάζονται να γεννήσουν! Υπομονή και θα έρθει και η σειρά μας!

πρίν από 41 λεπτά , BettySt είπε:

Κορίτσια ξέρετε κάτι για τα pregnacare και τα wellman

Κορίτσι μου τα παίρναμε μαζί με τον άντρα μου για 5 μήνες τα pregnacare conseption his&her πολύβιταμίνες είναι.. τουλάχιστον σε εμάς δεν είχαν αποτέλεσμα.

@elenakii22 πόσο καιρό τα πήρες τα γκλουκοφαζ??

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 22 λεπτά , Vila είπε:

Κι εμένα σήμερα το μεσημέρι που έκανα τεστακι βγήκε σχεδόν θετικό, αρκετά έντονο ήταν! Το πρωί είχαμε επαφή κι εμείς και θα προσπαθήσω και απόψε και αύριο αν μπορέσουμε αν και από αυτά που μου είπε ο γιατρός θεωρώ λίγο χαμένο αυτό τον κύκλο.

Οπότε πάμε μαζί και στην αναμονή εμείς!

Όσο για τις ξαδέρφες άσε... Το μισό σόι μου είχε εγκυμοσύνες αυτή τη χρονιά. 3 φίλες μου από την ίδια παρέα μαζί μείνανε τον ίδιο μήνα και τώρα ετοιμάζονται να γεννήσουν! Υπομονή και θα έρθει και η σειρά μας!

Κορίτσι μου τα παίρναμε μαζί με τον άντρα μου για 5 μήνες τα pregnacare conseption his&her πολύβιταμίνες είναι.. τουλάχιστον σε εμάς δεν είχαν αποτέλεσμα.

@elenakii22 πόσο καιρό τα πήρες τα γκλουκοφαζ??

Τι πάχος ενδομητρίου σου είπε; το ειδε τρυζωνικο;


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Vila είπε:

Κι εμένα σήμερα το μεσημέρι που έκανα τεστακι βγήκε σχεδόν θετικό, αρκετά έντονο ήταν! Το πρωί είχαμε επαφή κι εμείς και θα προσπαθήσω και απόψε και αύριο αν μπορέσουμε αν και από αυτά που μου είπε ο γιατρός θεωρώ λίγο χαμένο αυτό τον κύκλο.

Οπότε πάμε μαζί και στην αναμονή εμείς!

Όσο για τις ξαδέρφες άσε... Το μισό σόι μου είχε εγκυμοσύνες αυτή τη χρονιά. 3 φίλες μου από την ίδια παρέα μαζί μείνανε τον ίδιο μήνα και τώρα ετοιμάζονται να γεννήσουν! Υπομονή και θα έρθει και η σειρά μας!

Κορίτσι μου τα παίρναμε μαζί με τον άντρα μου για 5 μήνες τα pregnacare conseption his&her πολύβιταμίνες είναι.. τουλάχιστον σε εμάς δεν είχαν αποτέλεσμα.

@elenakii22 πόσο καιρό τα πήρες τα γκλουκοφαζ??

Ναι αυτά είναι,  τα παράγγειλα τώρα γιατί είδα ότι έχουν περίπου τα ίδια συστατικά με τα profertil πού έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλά αλλά είναι πολύ ακριβά. Θα δούμε αν κάνουν κάτι αλλιώς θα πάρω τα profertil τα αντρικά 

πρίν από 19 λεπτά , Smile89 είπε:

Μουαχαχαχα 

Δεν πάμε καλάααα :P


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vila είπε:

 

@elenakii22 πόσο καιρό τα πήρες τα γκλουκοφαζ??

δεν το πηρα πολυ...νομιζω 3-4 μηνες πριν μεινω εγκυος κ το συνεχισα κ στην εγκυμοσυνη για 1-2 μηνες ακομα...

  • Ευχαριστώ 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Ναι αυτά είναι,  τα παράγγειλα τώρα γιατί είδα ότι έχουν περίπου τα ίδια συστατικά με τα profertil πού έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλά αλλά είναι πολύ ακριβά. Θα δούμε αν κάνουν κάτι αλλιώς θα πάρω τα profertil τα αντρικά 

Να σου πω την αλήθεια το σπερμοδιαγραμμα του άντρα μου είχε βγει σούπερ και ήταν στον τέταρτο μήνα που πήραμε τις βιταμίνες.. μπορεί εκεί να βοήθησαν.. αλλά σύλληψη δεν είχαμε. Πάντως βιταμινουλες είναι, μόνο καλό μπορούν να κάνουν όπως και να έχει!! Εύχομαι να σας βοηθήσουν πολύ!

@ada32 με 3d υπέρηχο με ειδε, μου είπε πως το ενδομήτριο δεν είναι όπως θα έπρεπε, ότι έχει την εικόνα λες και έχει περάσει τη φάση της ωορρηξίας ενώ το ωοθυλάκιο δεν έχει σπάσει ακόμα. Οπότε λέει είναι δύσκολο να γίνει εμφύτευση. Δε μου ανέφερε το πάχος όμως. Δηλαδή ότι τουλάχιστον σε αυτόν τον κύκλο δεν υπάρχει καλός συγχρονισμός και θα προσπαθήσουμε με τα χάπια να συγχρονιστούμε.. θα δείξει εγώ είχα τις επαφουλες μου και βλέπουμε. Από τον επόμενο κύκλο θα παρακολουθούμε με υπέρηχο την ωορρηξία.

2 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Τι πάχος ενδομητρίου σου είπε; το ειδε τρυζωνικο;

 


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Κορίτσια σήμερα έμαθα ότι 2 ξαδερφες μου είμαι έγκυες... Κ έπεσα πολυ.. Αμαν βρε παιδί μου,Εμείς θα μπορέσουμε να το πετύχουμε ποτέ;;;;;; :-(:-(

@Dimitr@17  Καλά εγώ είμαι σίγουρη ότι είσαι!!!

Καλημερα κοριτσια μου..πως ειστε?εγω παω για δουλεια..ακομα καθαρη ειμαι θα δειξει..αν κ σκεφτομαι οτι μπορει να μην ειμαι κ να ειναι συμπτωση η καθυστερηση...να εχετε μια ομορφη μερα ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Καλή δουλειά Δήμητρα! Κ γω ετοιμαζομαι αλλά τα μυαλά στο γνωστό θέμα. Χθες αργά είχα πάλι ελάχιστα μπεζ καφέ στο σκούπισμα. Σήμερα το πρωί τίποτα. Καλή εβδομάδα, ας είναι και τυχερή

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορτσαρες ρεπο σήμερα και δεν το πιστεύω!!! Προς το παρον τεμπελιαζω! Εγω επιδη μου την έδωσε ακομα.μια φορά με την κολο περιοδο θα ξεκινήσω γυμναστική να.κεχασω.τον πονο μου χααχχα!! @Dimitr@17 τι θα κανεις με.το τεστ αυριο??? Δεν νομιζω να ειναι απλα καθυστέρηση!!! @zina7777 χαχαχα αχ αυτα τα πειραματα!! Ποτε περιμένεις θυμησε μου τεταρτη?? @Nati85  παιδί μου πως εισαι πως νιώθεις θα έχουμε τιποτα???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Ungry girl το οτι εμπιστευομαι το πειραμα κι οχι το 9€ τεστ?!πως το βλεπεις?! Καλημερα και σ εσενα...

Συνεχιζω να πιστευω πως ειμαι,απλα το τεστ ισως το εκανα νωρις.το γυρισα γυρω γυρω δε βρηκα πουθενα ποσο πρεπει να ναι η χοριακη για να δειξει..τι μλκς ειν ο κοσμος..

Τεταρτη περιμενω ναι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Καλή εβδομάδα με πολλά θετικά τεστ. Κι αν δεν είναι θετικά, θα είναι την επόμενη φορά. 

@zina7777 μπορεί απλώς να είναι νωρίς. Πόσες μέρες μετά την ωορρηξία είσαι; Κάνε υπομονή μέχρι την Πέμπτη. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , alina80 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Καλή εβδομάδα με πολλά θετικά τεστ. Κι αν δεν είναι θετικά, θα είναι την επόμενη φορά. 

@zina7777 μπορεί απλώς να είναι νωρίς. Πόσες μέρες μετά την ωορρηξία είσαι; Κάνε υπομονή μέχρι την Πέμπτη. 

12.

Να παω για χοριακη ή ν αφησω να δω την καθυστερηση πρωτα.

Εχω πονους κοπελες κατι δεν παει καλα αν δεν ειναι εγκυνοσυνη φοβαμαι για την υγεια μου

Καλημερα αλινα μου

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , zina7777 είπε:

12.

Να παω για χοριακη ή ν αφησω να δω την καθυστερηση πρωτα.

Εχω πονους κοπελες κατι δεν παει καλα αν δεν ειναι εγκυνοσυνη φοβαμαι για την υγεια μου

Καλημερα αλινα μου

Εγώ θα σου έλεγα να περιμένεις μέχρι τη 15η μέρα μετά στην ωορρηξία. Και μετά τεστ η χοριακή κατευθείαν. Οι πόνοι γιατί σε ανησυχούν; Δεν έχει τύχει ποτέ να πονάς πριν την περιοδο; 12η μέρα θα μπορούσε ακόμα και εμφύτευση να είναι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...