Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Μπορει.αλλα μπορεί και οχι!!!!!!!

Ποσες μερες εμειναν για.να.μετρήσουμε καθυστέρηση????

Ναι μπορεί να μην σημαίνουν τίποτα το πιο πιθανό αυτό είναι. Πιστεύω Πέμπτη Παρασκευή θα έρθει.δεν έκανα τεστ ωορρηξίας και δεν ξέρω δεν έχω και σταθερό κύκλο.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Ναι μπορεί να μην σημαίνουν τίποτα το πιο πιθανό αυτό είναι. Πιστεύω Πέμπτη Παρασκευή θα έρθει.δεν έκανα τεστ ωορρηξίας και δεν ξέρω δεν έχω και σταθερό κύκλο.

ελα μην απαισιοδοξεις!!!! περιμενουμε οι φλεβες στο στηθος παραμενουν???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ungry girl είπε:

ελα μην απαισιοδοξεις!!!! περιμενουμε οι φλεβες στο στηθος παραμενουν???

Το βράδυ είναι έντονες και το νιώθω πιο πρησμενο και ευαοσθητο αλλα το πρωί δεν είναι τόσο έντονες οι φλέβες.

Ρε κορίτσια με έχει ζαλίσει ο αντρας μου με ρωτάει συνέχεια τι νιωθω εχθές ήμουν όρθια και λίγο ζαλίστηκα με είδε και μου είπε να ζαλιστικες    σύμπτωμα  είναι αυτο και του λέω δεν ζαλιστικα λάθος κάνεις με έχει τρελάνει.εχθες ήμουν κάπως όλη την μέρα λιγο ζαβλακωμενη και κουρασμένη για αυτό και ένιωσα κάπως εκείνη την στιγμή.αλλα με κούρασε όλο αυτο του είπα άσε με ήσυχη μην με ρωτάς συνέχεια είμαι μια χαρά δεν είναι τα πάντα συμπτώματα τυχαίος γεγονός ήταν και του φωναξα μετά τον είδα στεναχωρήθηκε πολύ.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααααα σε όλη την παρέα!! Να σας πω, ότι είναι να αδιαθετήσω 29/1 και εδω και δύο μέρες έχω πονάκια κάπως έντονα αριστερά στην ωοθήκη νομίζω... Και αλλα πονάκια σαν αυτά της περιόδου στην μήτρα.. Αλλά το στήθος μου δεν πονάει κι ούτε έχει πριστεί όπως άλλες φορές συνήθως πριν την περίοδο.. Οι θηλές μου όταν τις ακουμπάω έχω μία μικρή ενόχληση.Να προσθέσω κιόλας ότι δεν έχω και πολλά υγρά εδω και δύο μέρες.... Σε 7 μέρες είναι μου έρθει η ακατανόμαστη... Τι έχετε να πείτε;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Nati85 είπε:

Το βράδυ είναι έντονες και το νιώθω πιο πρησμενο και ευαοσθητο αλλα το πρωί δεν είναι τόσο έντονες οι φλέβες.

Ρε κορίτσια με έχει ζαλίσει ο αντρας μου με ρωτάει συνέχεια τι νιωθω εχθές ήμουν όρθια και λίγο ζαλίστηκα με είδε και μου είπε να ζαλιστικες    σύμπτωμα  είναι αυτο και του λέω δεν ζαλιστικα λάθος κάνεις με έχει τρελάνει.εχθες ήμουν κάπως όλη την μέρα λιγο ζαβλακωμενη και κουρασμένη για αυτό και ένιωσα κάπως εκείνη την στιγμή.αλλα με κούρασε όλο αυτο του είπα άσε με ήσυχη μην με ρωτάς συνέχεια είμαι μια χαρά δεν είναι τα πάντα συμπτώματα τυχαίος γεγονός ήταν και του φωναξα μετά τον είδα στεναχωρήθηκε πολύ.

αχχααχαχα μηπως μαζι με ολα αυτα που λες εχεις και λιγα νευρακια παραπανω ? μηπως να το σιγουρεψουμε????

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Ungry girl είπε:

αχχααχαχα μηπως μαζι με ολα αυτα που λες εχεις και λιγα νευρακια παραπανω ? μηπως να το σιγουρεψουμε????

Μπα όχι απλως με έχει τρελάνει!! Τα νεύρα προ περιόδου είναι κλασσικά πάντα τα έχω!!

πρίν από 12 λεπτά , zina7777 είπε:

@Nati85 οι αντρες εχουν μεγαλυτερη αγωνια απο μας κρθμα ο καημενος...

 

Το ξέρω μωρε αλλά όλο μου το θυμίζει ε τι να κάνω κάθε πρωί η κλασική ερώτηση πώς είσαι τι νιώθεις???

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Κ εγω στην δουλεια μου εχω βαρη κ πολυ σκυψιμο...υπομονη μονο πρεπει ν κανουμε...που δουλευεις?

Μακαρι αντα μου να ειμαι...θα δειξει...θα περιμενω κ θα κανω την τριτη...

Δήμητρά μου έχεις καθόλου υγρά;; Καλημέρα!

Θα μου απαντήσει καμία; Έχω μεγάλη αγωνία βρε κορίτσια....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , melina92 είπε:

Καλημέρααααα σε όλη την παρέα!! Να σας πω, ότι είναι να αδιαθετήσω 29/1 και εδω και δύο μέρες έχω πονάκια κάπως έντονα αριστερά στην ωοθήκη νομίζω... Και αλλα πονάκια σαν αυτά της περιόδου στην μήτρα.. Αλλά το στήθος μου δεν πονάει κι ούτε έχει πριστεί όπως άλλες φορές συνήθως πριν την περίοδο.. Οι θηλές μου όταν τις ακουμπάω έχω μία μικρή ενόχληση.Να προσθέσω κιόλας ότι δεν έχω και πολλά υγρά εδω και δύο μέρες.... Σε 7 μέρες είναι μου έρθει η ακατανόμαστη... Τι έχετε να πείτε;;;

κοριτσακι μου ολα αυτα που λες ειναι πολυ καλα αλλα επιδη ειναι και πολυ κοινα με τις περιοδου περιμενε λιγες μερες ακομα! φυσικα και να εχεις ελπιδα για εμενα τα υγρα ειναι πολυ καλο!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 27 λεπτά , melina92 είπε:

Καλημέρααααα σε όλη την παρέα!! Να σας πω, ότι είναι να αδιαθετήσω 29/1 και εδω και δύο μέρες έχω πονάκια κάπως έντονα αριστερά στην ωοθήκη νομίζω... Και αλλα πονάκια σαν αυτά της περιόδου στην μήτρα.. Αλλά το στήθος μου δεν πονάει κι ούτε έχει πριστεί όπως άλλες φορές συνήθως πριν την περίοδο.. Οι θηλές μου όταν τις ακουμπάω έχω μία μικρή ενόχληση.Να προσθέσω κιόλας ότι δεν έχω και πολλά υγρά εδω και δύο μέρες.... Σε 7 μέρες είναι μου έρθει η ακατανόμαστη... Τι έχετε να πείτε;;;

Καλημέρα!!τα ειχες αυτά τα πονακια τις προηγούμενες φορές? Καλό σημάδι που έχεις από νωρίς πονακια και ευαίσθητες θηλές.εμενα μου συμβαίνει πολλές φορές να έχω από νωρίς πονακια και τσιμπιματακια για αυτό και δεν δίνω πλέον ιδιαίτερη σημασία αλλά κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός ειδικά αν δεν τα ενιώθες άλλη φορά είναι καλό τώρα που έχεις κάτι διαφορετικό.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Vila είπε:

Να σου πω την αλήθεια το σπερμοδιαγραμμα του άντρα μου είχε βγει σούπερ και ήταν στον τέταρτο μήνα που πήραμε τις βιταμίνες.. μπορεί εκεί να βοήθησαν.. αλλά σύλληψη δεν είχαμε. Πάντως βιταμινουλες είναι, μόνο καλό μπορούν να κάνουν όπως και να έχει!! Εύχομαι να σας βοηθήσουν πολύ!

@ada32 με 3d υπέρηχο με ειδε, μου είπε πως το ενδομήτριο δεν είναι όπως θα έπρεπε, ότι έχει την εικόνα λες και έχει περάσει τη φάση της ωορρηξίας ενώ το ωοθυλάκιο δεν έχει σπάσει ακόμα. Οπότε λέει είναι δύσκολο να γίνει εμφύτευση. Δε μου ανέφερε το πάχος όμως. Δηλαδή ότι τουλάχιστον σε αυτόν τον κύκλο δεν υπάρχει καλός συγχρονισμός και θα προσπαθήσουμε με τα χάπια να συγχρονιστούμε.. θα δείξει εγώ είχα τις επαφουλες μου και βλέπουμε. Από τον επόμενο κύκλο θα παρακολουθούμε με υπέρηχο την ωορρηξία.

Σε ευχαριστώ κοριτσι μου, εγώ πιο πολύ για το άντρα μου τα πήρα που έχει το θεματακι 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Vila εσύ είχες ρωτήσει για τα γκλουκοφαζ η κάνω λάθος?εγώ τα παίρνω εδώ και καιρό εντάξει θαύματα δεν έκαναν λένε ότι βοηθάει και στην ποιότητα των ωαριων.συνηθως κάνει δουλειά στον κύκλο όταν έχεις αντίσταση στην ινσουλίνη όταν είχα κάνει καμπύλη ζαχάρου είχε βγει η αρχική τιμή της ινσουλίνης λίγο παραπάνω και έτσι τα ξεκίνησα χωρίς όμως μου είπε η ενδοκρινολόγος να υπάρχει παθολογία απλως θα με βοηθουσαν λίγο παραπανω.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...