Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , zina7777 είπε:

@Ungry girl το οτι εμπιστευομαι το πειραμα κι οχι το 9€ τεστ?!πως το βλεπεις?! Καλημερα και σ εσενα...

Συνεχιζω να πιστευω πως ειμαι,απλα το τεστ ισως το εκανα νωρις.το γυρισα γυρω γυρω δε βρηκα πουθενα ποσο πρεπει να ναι η χοριακη για να δειξει..τι μλκς ειν ο κοσμος..

Τεταρτη περιμενω ναι.

Βρε ναι γιατί σε πολλες δεν δείχνει 2,μέρες πριν 

πρίν από 8 λεπτά , zina7777 είπε:

12.

Να παω για χοριακη ή ν αφησω να δω την καθυστερηση πρωτα.

Εχω πονους κοπελες κατι δεν παει καλα αν δεν ειναι εγκυνοσυνη φοβαμαι για την υγεια μου

Καλημερα αλινα μου

Τι πόνους βρε? Μήπως είναι εντερο!? Πανε αμα θες θα μάθεις σίγουρα κ δε θα σε τρώει η αγωνία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , alina80 είπε:

Εγώ θα σου έλεγα να περιμένεις μέχρι τη 15η μέρα μετά στην ωορρηξία. Και μετά τεστ η χοριακή κατευθείαν. Οι πόνοι γιατί σε ανησυχούν; Δεν έχει τύχει ποτέ να πονάς πριν την περιοδο; 12η μέρα θα μπορούσε ακόμα και εμφύτευση να είναι...

Δεν ποναω ποτε.ουτε πριζομαι.εχω σταθερο κυκλο ετσι καταλαβαινω οτι ειναι περιοδος και βαζω σερβιετα.

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Βρε ναι γιατί σε πολλες δεν δείχνει 2,μέρες πριν 

Τι πόνους βρε? Μήπως είναι εντερο!? Πανε αμα θες θα μάθεις σίγουρα κ δε θα σε τρώει η αγωνία

Πονους στην κοιλια σαν στη μητρα.και μεση..

Link to comment
Share on other sites

Ε Εντάξει βρε @zina7777 μου.  Αυτοί οι πόνοι είναι κλασσικοί από τις κράμπες της μήτρας.  Είναι  ή συμπτώματα εγκυμοσύνης ή περιόδου.  Δεν έχεις λόγο να φοβάσαι για την υγεία σου. Σε 3 μέρες θα ξέρεις. .υπομονή. ..


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , zina7777 είπε:

Δεν ποναω ποτε.ουτε πριζομαι.εχω σταθερο κυκλο ετσι καταλαβαινω οτι ειναι περιοδος και βαζω σερβιετα.

Πονους στην κοιλια σαν στη μητρα.και μεση..

Βρε λες να.εχουμε.μπεμπε!!!?? Τι θα κανεις τωρα θα.πας για.χοριακη.η θα.περιμενεις μέχρι την πεμπτη?.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Πολύζος... Πολύ καλός.

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!!!Πως μου είστε?Χαρά μου μήπως λέγεται Παναγιώτης στο μικρό?

10 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ναι τον ξέρεις?

αχαχαχ τώρα είδα και τα παρακάτω μυνήματα!!!Έχεί ιατρείο και στην πόλη μου!!!Είναι καλός γιατρός αλλά λίγο κρύος και απόμακρος!!!!Αλλά έχει εμπειρία!!!

2 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου..πως ειστε?εγω παω για δουλεια..ακομα καθαρη ειμαι θα δειξει..αν κ σκεφτομαι οτι μπορει να μην ειμαι κ να ειναι συμπτωση η καθυστερηση...να εχετε μια ομορφη μερα ...

Δημητρούλα εγώ λέω να κάνεις αύριο ή μεθαύριο ένα τεστάκι ακόμα αλλιώς να μιλήσεις με τον γιατρό σου!!!Ειδικά αν είσαι σίγουρη για την μέρα ωορρηξίας!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 25 λεπτά , Ungry girl είπε:

Βρε λες να.εχουμε.μπεμπε!!!?? Τι θα κανεις τωρα θα.πας για.χοριακη.η θα.περιμενεις μέχρι την πεμπτη?.

Εκανα χοριακη..αναμενω αποτελεσματα

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Ungry girl είπε:

Μπραβο κοριτσακι μου αντε εύχομαι ενα τελειο νουμερο!! Τι ωρα περιμενουμε??

Ευχαριστω κοριτσι μου.Μεσημεραξι θα ξερω 10€ μου ζητησε..οποτε ειπα οκ.ειπε οτι αν δεν ειναι αυτο μηπως ειναι κυστη ή εντερο εντωμεταξυ δεν εχω κυστες και τι εντερι λειτουργει.2 φορες πηγα απ το πρωι σε φυσιολογικη μορφη ολα..

ανησυχω..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου.Μεσημεραξι θα ξερω 10€ μου ζητησε..οποτε ειπα οκ.ειπε οτι αν δεν ειναι αυτο μηπως ειναι κυστη ή εντερο εντωμεταξυ δεν εχω κυστες και τι εντερι λειτουργει.2 φορες πηγα απ το πρωι σε φυσιολογικη μορφη ολα..

ανησυχω..

Βρε να μην ανησυχείς δεν μπορει.να ειναι κάτι!!! Περίμενε να δουμε τιμη!! Ολα καλα !! Μακαρι να ειναι το σπορακι αυτο που σε ενοχλεί μακαρι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


 3 τεστ εγκυνισυνης εχω κανει στο πρωτο ημουν δεν εδειξε και τωρα που παλι ισως ειμαι παλι αρνητικο.

Τι μλκιες πληρωμουμε..κοριτσια..μη κανετε πλουσια τα φαρμακεια.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , zina7777 είπε:

Εκανα χοριακη..αναμενω αποτελεσματα

Μπράβο το καλύτερο είναι η χοριακη!Άντε περιμένουμε μεγάλο νούμερο!!!

Τόσο λίγα σου ζήτησε; Χωρίς παραπεμπτικό;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας.μακαρι να ναι αυτο.φοβαμαι για την υγεια μου...

Θετικη χοριακη σ ολες ευχομαι.

Μου ζητησε λιγα λεφτα ισως γιατι σου λεει αν παει στον αντρα μου για παραπεμτικο θα τα παρει εκεινος τα ευρω γιατι να μη τα παρω εγω..

Γυναικες..

Χαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! 

@zina7777 καλή επιτυχία!

@marillia τι κάνεις τρελοκόριτσο?ο Αντρουλης?

@Ungry girl δεν ξέρω νιώθω κάποια πράγματα αλλά θα δούμε.αυτο τον μήνα το στήθος άρχισε από νωρίς να με ενοχλεί και το βράδυ έχω κρυαδες όπως είχα την πρώτη φορά αλλά και πάλι μπορεί να είναι τυχαίο.

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

@zina7777 καλή επιτυχία!

@marillia τι κάνεις τρελοκόριτσο?ο Αντρουλης?

@Ungry girl δεν ξέρω νιώθω κάποια πράγματα αλλά θα δούμε.αυτο τον μήνα το στήθος άρχισε από νωρίς να με ενοχλεί και το βράδυ έχω κρυαδες όπως είχα την πρώτη φορά αλλά και πάλι μπορεί να είναι τυχαίο.

Μπορει.αλλα μπορεί και οχι!!!!!!!

Ποσες μερες εμειναν για.να.μετρήσουμε καθυστέρηση????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...