Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Κορίτσια απαντάω σε όλες. 

Αυτό που νομίζω ότι βλέπω άρχισα να το βλέπω στα 7-8 λεπτά από την ώρα που έκανα το τεστ. Οι οδηγίες λένε διαβάστε το τεστ σε 10 λεπτά, μη δίνεται σημασία σε οτιδήποτε μετά από μισή ώρα. 

Κάτι βλέπω -ειδικα δίπλα στο παράθυρο. Μία μου φαίνεται ότι έχει χρώμα μια ότι δεν έχει. Το πιθανότερο είναι να μην είναι τίποτα. Λέω να κάνω άλλο ένα αύριο το πρωί. Και βλέπουμε. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , Nati85 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι!!!

Καλημέρα όλη μέραααα!! Γιατί έπρεπε να κατουριεσαι γλυκιά μου?

Σήμερα τον ερωτευμένων σε θέλω μαχητική!!!

αχχαχχαχ ναι!!!Δεν έχω πολλά υγρά γόνιμων!!!Εσύ νάτι μου θα κάνεις και σήμερα τεστάκι?Πριν κάτι χρόνια που πήγαινα για υπέρηχο έπρεπε να είχα γεμάτη κύστη με ούρα γιατί μου έκανε εξωτερικό υπέρηχο!!!Εν τω μεταξύ την είχα κοντά μου την γιατρό και έπινα νερό από το σπίτι για να πάω έτοιμη!!!Αλλά έτσι και σκάλωνε κάποιο ραντεβού μαρτύριοοοοο!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Ναι το ξερω αλλα εγω ειμαι νωρίς ακομα για περιοδο

Μαναρι σου ειπαι η @Nati85 alla λέει να μη τα κοιτάμε μετα γιατι μπορει να ειναι γραμμη εξέτασης αλλα η γραμμη εξετμησης φευγει δεν μένει εμενα απο το χθεσηνο φενεται ακομα

@Smile89 Ναι εγώ είχα δει γραμμή εξάτμισης αλλά μετά έφυγε δεν έμεινε όπως στην ungry.της εμφανίστηκε αμέσως η γραμμουλα ας είναι έτσι αχνή.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Κορίτσια απαντάω σε όλες. 

Αυτό που νομίζω ότι βλέπω άρχισα να το βλέπω στα 7-8 λεπτά από την ώρα που έκανα το τεστ. Οι οδηγίες λένε διαβάστε το τεστ σε 10 λεπτά, μη δίνεται σημασία σε οτιδήποτε μετά από μισή ώρα. 

Κάτι βλέπω -ειδικα δίπλα στο παράθυρο. Μία μου φαίνεται ότι έχει χρώμα μια ότι δεν έχει. Το πιθανότερο είναι να μην είναι τίποτα. Λέω να κάνω άλλο ένα αύριο το πρωί. Και βλέπουμε. 

Αυτό να κάνεις @alina80! Εύχομαι αύριο να είναι πιο ξεκάθαρο το αποτέλεσμα. Άλλες φορές σου είχε βγει έτσι τεστ εγκυμοσύνης της hometest?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , marillia είπε:

αχχαχχαχ ναι!!!Δεν έχω πολλά υγρά γόνιμων!!!Εσύ νάτι μου θα κάνεις και σήμερα τεστάκι?Πριν κάτι χρόνια που πήγαινα για υπέρηχο έπρεπε να είχα γεμάτη κύστη με ούρα γιατί μου έκανε εξωτερικό υπέρηχο!!!Εν τω μεταξύ την είχα κοντά μου την γιατρό και έπινα νερό από το σπίτι για να πάω έτοιμη!!!Αλλά έτσι και σκάλωνε κάποιο ραντεβού μαρτύριοοοοο!!!!!

 

Καλημέρα ουτε εγώ έχω πολλά και είμαι 15η μέρα σήμερα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Αυτό να κάνεις @alina80! Εύχομαι αύριο να είναι πιο ξεκάθαρο το αποτέλεσμα. Άλλες φορές σου είχε βγει έτσι τεστ εγκυμοσύνης της hometest?

Αλιναααααα αυριοοο χοριακη παιδι μουυυυυυ!!!!υα ερθω εκει κανόνισε

Link to comment
Share on other sites

@Nati85 εγώ απλα ρώτησα γιατί δεν τα ξέρω αυτα οχι γιατί αμφισβητώ τα τεστ προς θεού, δεν λεω για την @Ungry girl. Ξέρω ότι βγήκε αμέσως. Απλα καπου μπερδεύτηκα που λέγαμε η για της @Ungry girl η για της @alina80 οτι όσο Περναει η ώρα φαίνεται καλύτερα και αναρωτήθηκα Καλα πόση ώρα μετα? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , marillia είπε:

αχχαχχαχ ναι!!!Δεν έχω πολλά υγρά γόνιμων!!!Εσύ νάτι μου θα κάνεις και σήμερα τεστάκι?Πριν κάτι χρόνια που πήγαινα για υπέρηχο έπρεπε να είχα γεμάτη κύστη με ούρα γιατί μου έκανε εξωτερικό υπέρηχο!!!Εν τω μεταξύ την είχα κοντά μου την γιατρό και έπινα νερό από το σπίτι για να πάω έτοιμη!!!Αλλά έτσι και σκάλωνε κάποιο ραντεβού μαρτύριοοοοο!!!!!

 

Ααααα τώρα κατάλαβα δεν έπρεπε from downstairs!!! Χαχαχαχχαχα!!!μαρτύριο είναι αυτο. Την επόμενη φορά που θα κάνεις τέτοιο υπέρηχο χωρίς να πίνεις υγρά όμως θα είναι για να δεις το μωράκι σου!

Θα σου πει σήμερα σε ποια φάση είσαι πλησιάζεις λογικά 

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αλιναααααα αυριοοο χοριακη παιδι μουυυυυυ!!!!υα ερθω εκει κανόνισε

Αννούλα μου το θεωρώ αυτό το τεστ ως μη γενόμενο. Μπορεί να αφήσω να κάνω τις εξετάσεις την Παρασκευή. Θα κάνω ένα τεστ το πρωί τότε, και αν βγει κάτι θα ζητήσω και μια χοριακη μαζί με τις άλλες εξετάσεις. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορες! Τι κανετε? Εγω κρυωσα κ ειμαι με πυρετο μαλλον θα παω σπιτι σημερα δε θα κατσω στη δουλεια...

@alina80 & @Ungry girl τι καλα νεα ειναι αυτα που διαβαζουν τα τσακιρικα ματια μου πρωι πρωι? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni90 είπε:

Καλημέρα κορες! Τι κανετε? Εγω κρυωσα κ ειμαι με πυρετο μαλλον θα παω σπιτι σημερα δε θα κατσω στη δουλεια...

@alina80 & @Ungry girl τι καλα νεα ειναι αυτα που διαβαζουν τα τσακιρικα ματια μου πρωι πρωι? 

Νονι μου της Ungry είναι τα καλά νέα. Το δικό μου αποφάσισα δεν είναι τίποτα. Λέω δεν το έκανα καν. 

Συγγνώμη που σας αναστάτωσα κορίτσια. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , kido είπε:

Κορίτσια @Ungry girl @Μάντη μην ανησυχείτε επειδή το μάθατε νωρίς είναι τόσο κάτω. Όσο δεν έχετε περίδο αυτό το νουμεράκι μεγαλώνει!

Ελπίζω να μεγαλώνει σωστά! Σύμφωνα με τους υπολογισμούς μου πρέπει να έχω την Παρασκευή από 200 το λιγότερο μέχρι 1000! 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

@Nati85 εγώ απλα ρώτησα γιατί δεν τα ξέρω αυτα οχι γιατί αμφισβητώ τα τεστ προς θεού, δεν λεω για την @Ungry girl. Ξέρω ότι βγήκε αμέσως. Απλα καπου μπερδεύτηκα που λέγαμε η για της @Ungry girl η για της @alina80 οτι όσο Περναει η ώρα φαίνεται καλύτερα και αναρωτήθηκα Καλα πόση ώρα μετα? 

Ναι ρε το ξέρω γιατί το είπες είναι δυνατόν ούτε καν σκέφτηκα τέτοιο πραγμα!!!απλως είπα την διαφορά γιατί το έχω πάθει αν βγει θετικό τελειώσει έτσι μένει θετικό!

@alina80 άστο και ξανακάνεις άλλη μέρα σε μπέρδεψε!αλλά σου λέω εμένα βγήκε η  εξάτμισης μετά πολύ ώρα όχι αμέσως. Άστο και βλεπουμε


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , alina80 είπε:

Νονι μου της Ungry είναι τα καλά νέα. Το δικό μου αποφάσισα δεν είναι τίποτα. Λέω δεν το έκανα καν. 

Συγγνώμη που σας αναστάτωσα κορίτσια. 

Χαχα αγαπη μου δεν αποφασιζεις εσυ.... Το σπορι αποφασιζει... Τοσο αχνο ηταν που λες δεν ειναι τιποτα? Ηταν γκρι η ροζ η γραμμη? Δεν αναστατωνεις κανεναν, εδω ειμαστε για τις χαρες εδω κ για τις απογοητευσεις..... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...