Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Αυτά είναι άριστης ποιότητας,αλλά έχει κ άλλες κατηγορίες εμβρύων τα οποία δεν είναι ΑΑ και δίνουν εγκυμοσύνες

      Για τα ποσοστα του άρθρου έλεγα που λέει καλής ποιότητας ,το ότι δίνουν εγκυμοσύνες δίνουν το θέμα είναι να προχωρήσουν …

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Καλημέρα κορίτσια ησυχία πολυ!!! Μάλλον περνάτε ομορφα#!!!εγω παω για δουλεια σε.λιγο εχω κατι ψιλο.πονακια περιόδου και φοβάμαι λιγο!!! Εύχομαι να μη δω αιμα θα σκασω!!!! Φιλια σε όλες να περνάτε ομορφα οτι κ αν κάνετε!!!! @andrianni καθαρο το τοποιο???

Καλημέρα! Δυστυχώς όχι! 

3 ώρες πρίν, iwannar είπε:

Κοριτσια καλημερα κ καλη σαρακοστή.....  99% ειμαι εγκυος... Εχω κανει δυο τκαληχθες το μεσημέρι κ σημερα το πρωι... Ειναι κ τα 2 αχνα ροζ αλλα το πρωινο ειναι λιγο πιο εντονο ροζ απο το αλλο....περιμενω την τεταρτη περιοδο αλλα λογω του οτι πρωτη φορα αυτον τον μηνα ξεκινησαμε προσπαθειες κ επειδη εχω καποια συμπτώματα ειπα να τα κανω γιατι κ η ωορηξια ειναι στην 12η μερα... Μαλλον γι'αυτο εδειξε... Τωρα την τριτη λεω να παω για χοριακη εσεις τι γνωμη εχετε?

Μπράβο! Τέλεια! Να κ ενα καλό! Τελικά όταν είσαι δειχνουν τα τεστ! Να πας την Τρίτη!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 52 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αυτος που σκέφτομαι να παψ ειναι στο ρεα!!

καλημερα!!εγω στο ρεα ειμαι!!!και εχω πολυ καλο γιατρο!!!τι να πρωτοπω!αν σε ενδιαφερει σου τον συστηνω!!:)

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Καλημέρα . συγχαρητήρια. Σε ποια μέρα είσαι;;

Καλημέρα. Εγώ ξύπνησα 8 κ ήθελα να κάνω καμία δουλειά Αλλά δεν έχω κουράγιο. Νερό με ανθρακικό πινω κ νερο Φλωρίνης πηρα. Γενικά μου είναι πολύ δύσκολο να ρευτωκ νιώθω μια μπάλα στο λαιμό μου. Λένε δεν κάνουν τα αναψυκτικά Γτ σε παχαίνουν.. Αλλά είπαμε δεν θα Κατσω να κάνω υπομονή κ να ειμαι χάλια. Γτ δν μπορώ να κάνω τιποτα.. Ουτε δουλειά δεν θα μπορέσω να παω.. Δοκιμάζω τα πάντα κ κάποιο θα μου κάτσει.. Είμαι κ νωρίς .. 5 +3 Μόνο ..:-(  αν φάω είμαι καλά. Το θέμα Είναι να φάω .. Μου έχει κοπεί η όρεξη.. Εντωμεταξύ παίρνω κ αντιβίωση κ επιβαρυνει την κατάσταση.χτες κ σήμερα έφαγα γιαούρτι με Την πέτσα κ φρυγανιές(βάζω στόχο να τρώω 4 φρυ) . ααα αν πάω βόλτα πάντως είμαι μια χαρά!!Μόνο μέσα στο σπίτι είμαι χάλια.αυτά ,σας ζαλισα πρωί πρωί. Πάω να διαβάσω τις προηγ. Σελίδες

Άσε ντεμι απο 5εβ ακριβως. Μονο οι βολτες με ηρεμούν..χαχαχα

Καλημέρα!αχ κορίτσι μου δεν πίνω μπουκάλι ,μη φανταστεις.. Γουλιές για να ρευτω. Δλδ ενα μπουκαλάκι 330 ml θα μου πάει 3 μέρες..κοιταξε Εγώ δεν θα κόψω τα πάντα γτ το ένα δεν κάνει κ το άλλο Όχι.Από το να είμαι καλά. Θα το πιω.κ να φανταστεις οτι δεν πίνω τέτοια ούτε Σουρωτή ούτε σοδα γτ τα σιχαίνομαι..

Κορίτσι μου τι να Σου πω κ εγώ . λυπάμαι παρα πολύ γτ Εκανες τα πάντα για το κρατήσεις. Θα βρεις την δύναμη να συνέλθεις. Εμείς είμαστε έδω . οπότε νιώσεις έτοιμη να μας γράψεις .

Καλημέρα !τι έγινε τελικά; έκανες άλλο τεστακι;

Δε χρειαστηκε! Ηρθε το πρωι. @ntemiiiiii εμένα με κουνησε η κουνια! Κ τωρα αρχισαν κ οι πόνοι. Υπομονή @ada32 ετσι θα πάει αφου εχεις κ τάση. Δοκίμασε κ τις φρυγανιές. Να ξερεις αυτη η φαση λίγο θα κρατησει κ μετα θα το απολαμβανεις

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , andrianni είπε:

Δε χρειαστηκε! Ηρθε το πρωι. @ntemiiiiii εμένα με κουνησε η κουνια! Κ τωρα αρχισαν κ οι πόνοι. Υπομονή @ada32 ετσι θα πάει αφου εχεις κ τάση. Δοκίμασε κ τις φρυγανιές. Να ξερεις αυτη η φαση λίγο θα κρατησει κ μετα θα το απολαμβανεις

μην στεναχωριεσαι κοριτσι μου.την επομενη φορα!!σου ευχομαι να ειναι παρα πολυ συντομα!

Link to comment
Share on other sites

@Vila πάει κ αυτή η φορά. Ας είναι για όλες η επόμενη η τυχερή! ! !

ειμαι με ελαχιστες ώρες ύπνου. Τώρα πάμε μια βόλτα κ γυρίζω για δουλειά! Πρεπει να στειλω ενα εγγραφο ως αύριο. Τουλάχιστον θα ξεχαστώ. Απο Τριτη πάω κ εγω γιατρό να δω τι θα μου πει. Μιλάμε! Φιλιά σε οοοοολες!

πρίν από 2 λεπτά , depyfr είπε:

μην στεναχωριεσαι κοριτσι μου.την επομενη φορα!!σου ευχομαι να ειναι παρα πολυ συντομα!

Σ ευχαριστώ! Καλή εγκυμοσύνη να έχεις! Μακάρι γιατι προς το παρόν είναι απιαστο ονειρο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , depyfr είπε:

καλημερα!!εγω στο ρεα ειμαι!!!και εχω πολυ καλο γιατρο!!!τι να πρωτοπω!αν σε ενδιαφερει σου τον συστηνω!!:)

Καλημερα οχι σε ευχαριστώ ειμαι εκτός Αθηνών και ελεγα να μη τρέχω καθε τρις και λιγο αθηνα αυτος εχει ιατριο εδω!! Νταξ το οικονομικό με προβληματίζει λιγο αλλα ειναι νωρις ακομα!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , andrianni είπε:

@Vila πάει κ αυτή η φορά. Ας είναι για όλες η επόμενη η τυχερή! ! !

ειμαι με ελαχιστες ώρες ύπνου. Τώρα πάμε μια βόλτα κ γυρίζω για δουλειά! Πρεπει να στειλω ενα εγγραφο ως αύριο. Τουλάχιστον θα ξεχαστώ. Απο Τριτη πάω κ εγω γιατρό να δω τι θα μου πει. Μιλάμε! Φιλιά σε οοοοολες!

Σ ευχαριστώ! Καλή εγκυμοσύνη να έχεις! Μακάρι γιατι προς το παρόν είναι απιαστο ονειρο!

ακου μερικες φορες ο θεος μας δοκιμαζει μεχρι εκει που ξερει οτι αντεχουμε.μην χανεις την πιστη σου!!για καποιο λογο γινονται ολα στην ζωη μας.μην απογοητευεσαι και προχωρησε παρακατω με περισσοτερη δυναμη.

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Καλημερα οχι σε ευχαριστώ ειμαι εκτός Αθηνών και ελεγα να μη τρέχω καθε τρις και λιγο αθηνα αυτος εχει ιατριο εδω!! Νταξ το οικονομικό με προβληματίζει λιγο αλλα ειναι νωρις ακομα!!

ενταξει κοπελα μου.νομιζα οτι εψαχνες αθηνα.συγνωμη.να μην σε προβληματιζει τιποτα.ολα θα γινουν.να σκεφτεσαι μονο το μωρακι σου.:)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , depyfr είπε:

ακου μερικες φορες ο θεος μας δοκιμαζει μεχρι εκει που ξερει οτι αντεχουμε.μην χανεις την πιστη σου!!για καποιο λογο γινονται ολα στην ζωη μας.μην απογοητευεσαι και προχωρησε παρακατω με περισσοτερη δυναμη.

ενταξει κοπελα μου.νομιζα οτι εψαχνες αθηνα.συγνωμη.να μην σε προβληματιζει τιποτα.ολα θα γινουν.να σκεφτεσαι μονο το μωρακι σου.:)

Ε ναι βασικά εψαχνα και για αθηνα αλλα πιο πολυ θα με ενδιέφερε στην αθηνα σε Δημόσιο!!! Θα παω να κανω μια πρωτη γνωριμία με αυτον και βλέπουμε!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

εγω βρε κοριτσια αισθανομαι λιγο παραξενα.αν και το δευτερο μου δεν το εχω συνηδητοποιησει ακομα.το ηθελα παρα πολυ.εχω και μια αγωνια για την χοριακη την πεμπτη...συν και αλλα που σκεφτομαι.πως θα μαθω τον γιο μου να κοιμαται στο δωματιο του...να του κοψω θηλασμους κλπ.να μην αισθανθει οταν γεννηθει παραμελημενος .μου φαινονται καποια βουνο.αλλα ενταξει θα τα αντιμετωπισω πιστευω!!δεν ειμαι η πρωτη!!!:)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , alina80 είπε:

Μαρθουλα μου περαστικά. Μην πάρεις τίποτα πριν ρωτήσεις το γιατρό σου. 

Καλημέρα κορίτσια

Αγαπη μου ρώτησα τον γιατρό και μου είπε να πάρω.... Φιλάκια πολλά κοριτσάκι μου!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 hours ago, Ungry girl said:

Καλημέρα κορίτσια ησυχία πολυ!!! Μάλλον περνάτε ομορφα#!!!εγω παω για δουλεια σε.λιγο εχω κατι ψιλο.πονακια περιόδου και φοβάμαι λιγο!!! Εύχομαι να μη δω αιμα θα σκασω!!!! Φιλια σε όλες να περνάτε ομορφα οτι κ αν κάνετε!!!! @andrianni καθαρο το τοποιο???

Καλημέρα κορίτσι μου καλά κυριακάτικα δουλεύεις; Πάρε μια αδειαρα να γουστάρεις :-D προσπάθησε να μην κουράζεσαι ! Εμείς ήρθαμε στους γονείς μου για φαγητό.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Efouko είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου καλά κυριακάτικα δουλεύεις; Πάρε μια αδειαρα να γουστάρεις :-D προσπάθησε να μην κουράζεσαι ! Εμείς ήρθαμε στους γονείς μου για φαγητό.

Καλημερα υπεροχα!! Αστα απο βδομαδα θα σταματησω μαλλον!!! Και μετα θα ειμαι ξαπλαααααααα χααχαχα!! Ωραιο το φαι τις μαμας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, andrianni είπε:

Δε χρειαστηκε! Ηρθε το πρωι. @ntemiiiiii εμένα με κουνησε η κουνια! Κ τωρα αρχισαν κ οι πόνοι. Υπομονή @ada32 ετσι θα πάει αφου εχεις κ τάση. Δοκίμασε κ τις φρυγανιές. Να ξερεις αυτη η φαση λίγο θα κρατησει κ μετα θα το απολαμβανεις

Ωχχχ μωρέ κι αυτή! Εντάξει πάμε δυνατά τον επόμενο μήνα! Πόσο είναι το παιδάκι σου;

1 hour ago, Ungry girl είπε:

Καλημερα οχι σε ευχαριστώ ειμαι εκτός Αθηνών και ελεγα να μη τρέχω καθε τρις και λιγο αθηνα αυτος εχει ιατριο εδω!! Νταξ το οικονομικό με προβληματίζει λιγο αλλα ειναι νωρις ακομα!!

Το Ρεα στην Αθήνα δεν είναι;μας μπερδεψες...

πρίν από 53 λεπτά , depyfr είπε:

εγω βρε κοριτσια αισθανομαι λιγο παραξενα.αν και το δευτερο μου δεν το εχω συνηδητοποιησει ακομα.το ηθελα παρα πολυ.εχω και μια αγωνια για την χοριακη την πεμπτη...συν και αλλα που σκεφτομαι.πως θα μαθω τον γιο μου να κοιμαται στο δωματιο του...να του κοψω θηλασμους κλπ.να μην αισθανθει οταν γεννηθει παραμελημενος .μου φαινονται καποια βουνο.αλλα ενταξει θα τα αντιμετωπισω πιστευω!!δεν ειμαι η πρωτη!!!:)

Πόσο είναι; μωράκι;

πρίν από 52 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Αγαπη μου ρώτησα τον γιατρό και μου είπε να πάρω.... Φιλάκια πολλά κοριτσάκι μου!!! 

Τι σου επιτρέπει για το λαιμό;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Ωχχχ μωρέ κι αυτή! Εντάξει πάμε δυνατά τον επόμενο μήνα! Πόσο είναι το παιδάκι σου;

Το Ρεα στην Αθήνα δεν είναι;μας μπερδεψες...

Πόσο είναι; μωράκι;

Τι σου επιτρέπει για το λαιμό;

Δεν εχω λαιμό κοριτσάκι μου αλλά δόντι.... Amoxil για το πρήξιμο και depon χάπι για τον πόνο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...