Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

3 ώρες πρίν, ntemiiiiii είπε:

Ωχχχ μωρέ κι αυτή! Εντάξει πάμε δυνατά τον επόμενο μήνα! Πόσο είναι το παιδάκι σου;

Το Ρεα στην Αθήνα δεν είναι;μας μπερδεψες...

Πόσο είναι; μωράκι;

Τι σου επιτρέπει για το λαιμό;

27 μηνων

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, ntemiiiiii είπε:

Δεν θαπρεπε;χαχαχ

Έτσι ήμουνα κι εγώ! Τώρα,όπως λες εσύ για τις βόλτες,εγώ πιστεύω ότι ξεχνιέμαι με τη δουλειά το πρωί! Επίσης τότε δεν έπαιρνα χαπακι για θυρεοειδή, τώρα πιστεύω με βοηθάει κι αυτό! Τρώω και κανονικά και βλέπω τα κιλά ναρχονται χαχαχ

Μακάρι να είσαι κορίτσι μου!

Καλά είμαστε! Σήμερα σε μας καίνε τον καρνάβαλο!Και θα πάει το σουβλάκι και το κρασί σύννεφο!Θα περιοριστω στα σουβλάκια!χαχαχα

Δεν πειράζει!!ας είσαι Εσύ καλά κ ας πάρεις κιλά. Εγώ θα προτιμούσα να τρώω πάρα να είναι έτσι το στομάχι μου.

7 ώρες πρίν, Vila είπε:

Καλημέρα όμορφες!❤

Να περάσετε μια υπέροχη Κυριακή με κέφι!!

@ada32 πιστεύω πως παχαινουν τα αναψυκτικά με ζάχαρη.. όλα τα υπόλοιπα όχι. Φαντασου ότι κάποια στιγμή που έκανα διατροφή ο διαιτολόγος μου είχε πει να πίνω άφοβα ανθρακούχο νερό,πχ σουρωτη, ξινό νερό Φλώρινας κτλ και σόδα όπως επίσης και green που είναι με στέβια.

 @andrianni καθαρή ακόμα έτσι??? 

@iwannar είσαι πολύ τυχερή αν το πιάσατε με την πρώτη!! Συγχαρητήρια!!! Την τρίτη το πρωί χοριακή!

Οι υπόλοιπες τι κάνετε?? Εμείς σήμερα εδώ έχουμε μεγάλη παρέλαση καρναβαλιού και θα πάμε βόλτα!

Συμφωνώ!!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Μάντη είπε:

Αχ κορίτσια μου ακόμα να πέσει ο πυρετός. Άμα ξέρετε κανένα γιατροσόφι ασφαλή πείτε το!

Τι επαθες?ντους χλιαρο κομπρεσες με νερο+ξυδι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 17/2/2018 at 5:52 ΜΜ, MelinaFo είπε:

Δεν ξερω τι να πω κοριτσακι μου. Μην απαντας σε κανενα. 

Οχι ρε @Smile89 λιγο ελειψα απο δω μεσα κ ηρθαν τα πανω κατω...οχι βρε γλυκουλι μου...τι να πω...μην σε παιρνει απο κατω...κ εγω ειχα παλινδρομη...προχωρα κ μην τα σκεφτεσαι...καλο κουραγιο κ εμεις ειμαστε εδω για οτι θελεις...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zina7777 είπε:

Τι επαθες?ντους χλιαρο κομπρεσες με νερο+ξυδι...

Αμυγδαλές! Amoxil μου δώσανε! Και ντους έκανα και κομπρεσες τίποτα...

@ada32 amoxil παίρνεις και εσύ?


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Ungry girl πως εισαι?εμεις φυγαμε σκ για το χωριο κ γυρισαμε γτ εγω δουλευω αυριο.. @andrianni κριμα βρε κοριτσι...δν πτοουμαστε ομως παμε τον επομενο μηνα.. @Nati85 τι κανεις?τον αφησες καθολου ησυχο τον νατο?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Μάντη είπε:

Αμυγδαλές! Amoxil μου δώσανε! Και ντους έκανα και κομπρεσες τίποτα...

@ada32 amoxil παίρνεις και εσύ?

Κοριτσι μου εχεις πανω απο 38;αν ναι παρε το γιατρο σου.λογικα θα σου δωσει δοσολογια κ συχνοτητα για αντιπυρετικα.επιτρεπονται

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου γυρίσαμε.ωραια περάσαμε.

@Smile89 λυπάμαι πολύ έκανες ότι καλύτερο μπορουσες.μαζι με τον αντρουλη σου θα το ξεπερασετε σιγά σιγά.εδω είμαστε ότι θέλεις να τα λέμε.

 


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , vikib είπε:

Κοριτσι μου εχεις πανω απο 38;αν ναι παρε το γιατρο σου.λογικα θα σου δωσει δοσολογια κ συχνοτητα για αντιπυρετικα.επιτρεπονται

Τώρα έχω 38.8 ναι τον πήρα μου έδωσε amoxil ανά 8ωρο και ντεπον 2 μαζί ανά 6 ώρες αν έχω πάνω από 38


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

@Ungry girl πως εισαι?εμεις φυγαμε σκ για το χωριο κ γυρισαμε γτ εγω δουλευω αυριο.. @andrianni κριμα βρε κοριτσι...δν πτοουμαστε ομως παμε τον επομενο μηνα.. @Nati85 τι κανεις?τον αφησες καθολου ησυχο τον νατο?

Δεν είχαμε στο τέλος τις επαφές που θα θέλαμε οπότε δεν νομίζω τελικά να κάναμε κάτι!δεν πειράζει τον επόμενο μήνα!εσύ πως είσαι?


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

@Ungry girl πως εισαι?εμεις φυγαμε σκ για το χωριο κ γυρισαμε γτ εγω δουλευω αυριο.. @andrianni κριμα βρε κοριτσι...δν πτοουμαστε ομως παμε τον επομενο μηνα.. @Nati85 τι κανεις?τον αφησες καθολου ησυχο τον νατο?

Καλα ειμαι καλύτερα πονάνε η κοιλια μου απο το πρωι αλλα τωρα ειμαι καλύτερα!!! Εσυ νιώθεις τιποτα καλο???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

Δεν είχαμε στο τέλος τις επαφές που θα θέλαμε οπότε δεν νομίζω τελικά να κάναμε κάτι!δεν πειράζει τον επόμενο μήνα!εσύ πως είσαι?

Εγω μια χαρα...τωρα απο συνπτωματα δεν ξερω...μονο το στηθος μ εχει πρηστει πολυ...κ εγω δεν ειχα τον αριθμο επαφων π θα ηθελα αλλα θα δειξει...

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καλα ειμαι καλύτερα πονάνε η κοιλια μου απο το πρωι αλλα τωρα ειμαι καλύτερα!!! Εσυ νιώθεις τιποτα καλο???

Γτ γλυκουλι σε πονουσε η κοιλιτσα?εγω δν μπορω να πω οτι νιωθω κατι περιεργο...δεν το σκεφτομαι κ πολυ γτ νομιζω οτι δεν ειχα κ πολλες επαφες...το μονο ετσι λιγο περιεργο ειναι οτι το σαββατο που ξυπνησα να παω για δουλεια με πονουσε η κοιλια μου λες κ ηταν να αδιαθετησω το επομενο λεπτο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...