Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍 μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά και υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 ώρα πρίν, Smile89 είπε:

Λοιπόν κορίτσια το παιδί το εχασα. Παλινδρομησε η καρδουλα του. Εχω ήδη κανει απόξεση ειμαι νοσοκομείο. Θα βρω όμως τη δύναμη να απαντήσω σε αυτό που καποιες με κατηγορησαν. Τωρα με το ζόρι γραφω.. σας ευχαριστώ όλες ❤️

αχ βρε κοριτσάκι λυπαμαι πολυ...παρε τον χρονο σου κ όταν νιωσεις καλυτερα μπες να μας πεις τα νεα σου...μην ξεχνας οτι αυτο που εγινε τωρα δεν αλλαζει οποτε στασου στα ποδια σου κ ξεκινηστε καινουργια προσπαθεια..

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Efouko είπε:

Πρέπει να βάλω πρόγραμμα να τον ξεζουμισω τον δικό  μου ανά δυο μέρες μου φαίνεται κορίτσι μου οπως μου ειπε η γιατρος μου.Γιατι αλλιώς δε βλέπω φως στο τούνελ

Αχ;χαχαχαχαχαχα ανα δυο μια χαρα ειναι εγω 3 επαφές ολο το μηνα ειχα!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ungry girl said:

Αχ;χαχαχαχαχαχα ανα δυο μια χαρα ειναι εγω 3 επαφές ολο το μηνα ειχα!!!

Ε μα και γω έτσι χαλαρά το πήγαινα μέχρι στιγμής αλλά δε με θελει και πολύ. Χαχαχαχα . Πρέπει να γινει ένας οικογενειακός προϋπολογισμός αυτό το μήνα μου φαίνεται 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Efouko είπε:

Ε μα και γω έτσι χαλαρά το πήγαινα μέχρι στιγμής αλλά δε με θελει και πολύ. Χαχαχαχα . Πρέπει να γινει ένας οικογενειακός προϋπολογισμός αυτό το μήνα μου φαίνεται 

Σωστά στα ειπε ο γιατρός σου αλλά να υπάρχει και η όρεξη! Καλή επιτυχία! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 20 λεπτά , Efouko είπε:

Ε μα και γω έτσι χαλαρά το πήγαινα μέχρι στιγμής αλλά δε με θελει και πολύ. Χαχαχαχα . Πρέπει να γινει ένας οικογενειακός προϋπολογισμός αυτό το μήνα μου φαίνεται 

Χαχαχα και εμενα τι χαλαρο δεν με παει αυτο το μηνα έτυχαν λιγες επαφές και έγινε στο σπιτι 3ος παγκόσμιος γιατι δεν ήρθαμε σε επαφη τη μερα τις ωορρηξίας και τελευταία επαφη ήταν 2 μέρες πριν αλλα τσουπ ήρθε κανεις δε το περίμενε!!!! Όποτε δεν ξερω χαλαρα η οχι αλλα ανα δεύτερη μερα επιβάλλεται πες στο αγορι σου!!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Λοιπόν κορίτσια το παιδί το εχασα. Παλινδρομησε η καρδουλα του. Εχω ήδη κανει απόξεση ειμαι νοσοκομείο. Θα βρω όμως τη δύναμη να απαντήσω σε αυτό που καποιες με κατηγορησαν. Τωρα με το ζόρι γραφω.. σας ευχαριστώ όλες ❤️

Κοριτσαρα μου πραγματικά λυπάμαι πολυ.. Εσυ έδινες δύναμη σε όλες... Τωρα νομίζω οτι και να πουμε εμείς δεν απαλύνει αυτο που νιώθεις.. Πραγματικά λυπάμαι :unsure:


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, kido said:

Σωστά στα ειπε ο γιατρός σου αλλά να υπάρχει και η όρεξη! Καλή επιτυχία! 

Σ ευχαριστώ πολύ !! Τα λέμε λίγο έτσι και για να γελάμε και όχι να κλαίμε :)

32 minutes ago, Ungry girl said:

Χαχαχα και εμενα τι χαλαρο δεν με παει αυτο το μηνα έτυχαν λιγες επαφές και έγινε στο σπιτι 3ος παγκόσμιος γιατι δεν ήρθαμε σε επαφη τη μερα τις ωορρηξίας και τελευταία επαφη ήταν 2 μέρες πριν αλλα τσουπ ήρθε κανεις δε το περίμενε!!!! Όποτε δεν ξερω χαλαρα η οχι αλλα ανα δεύτερη μερα επιβάλλεται πες στο αγορι σου!!!

Χαχαχαχαχααχ κλαίω με το τρίτο παγκόσμιο! Και εγώ τα ίδια κάνω χαχαχαχαχα για αυτό σου λέω πρέπει να τους βαζεις σε πρόγραμμα αλλιώς δε γίνεται η δουλίτσα. Χαχαχαχα. Εκανες τεστ για να καταλάβεις πότε είχες ωορηξια; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Efouko είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ !! Τα λέμε λίγο έτσι και για να γελάμε και όχι να κλαίμε :)

Χαχαχαχαχααχ κλαίω με το τρίτο παγκόσμιο! Και εγώ τα ίδια κάνω χαχαχαχαχα για αυτό σου λέω πρέπει να τους βαζεις σε πρόγραμμα αλλιώς δε γίνεται η δουλίτσα. Χαχαχαχα. Εκανες τεστ για να καταλάβεις πότε είχες ωορηξια; 

axxxaaa χαμος σου λεω ναι ξεκινησα να κανω τεστακια και ενω ειχαμε επαφες πριν μολις ειδα θετικο τεστ την ιδια και την επομεη μου εκανε τον κοιμησμενο και δεν καναμε τιποτα! χααχα χαμος σου λεω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Efouko είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ !! Τα λέμε λίγο έτσι και για να γελάμε και όχι να κλαίμε :)

Χαχαχαχαχααχ κλαίω με το τρίτο παγκόσμιο! Και εγώ τα ίδια κάνω χαχαχαχαχα για αυτό σου λέω πρέπει να τους βαζεις σε πρόγραμμα αλλιώς δε γίνεται η δουλίτσα. Χαχαχαχα. Εκανες τεστ για να καταλάβεις πότε είχες ωορηξια; 

Καλά λες! Αμα δεν το ριξουμε και λίγο στην πλακα δεν γίνεται.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ungry girl said:

axxxaaa χαμος σου λεω ναι ξεκινησα να κανω τεστακια και ενω ειχαμε επαφες πριν μολις ειδα θετικο τεστ την ιδια και την επομεη μου εκανε τον κοιμησμενο και δεν καναμε τιποτα! χααχα χαμος σου λεω!

Χαχαχαχαχα δε τη γλύτωσε όμως του την εσκασες :) να πάνε όλα κατά ευχήν σου εύχομαι. Εγώ δεν έχω δοκιμάσει ακόμα με τεστακια αλλά νομίζω ότι θα αγχωθω περισσότερο για αυτό το αφήνω ακόμα.

Just now, Efouko said:

Χαχαχαχαχα δε τη γλύτωσε όμως του την εσκασες :) να πάνε όλα κατά ευχήν σου εύχομαι. Εγώ δεν έχω δοκιμάσει ακόμα με τεστακια αλλά νομίζω ότι θα αγχωθω περισσότερο για αυτό το αφήνω ακόμα.

Ps εμενα με πονάει η κοιλιά οπότε ούτε αυτό το μήνα μας έκατσε 

7 minutes ago, kido said:

Καλά λες! Αμα δεν το ριξουμε και λίγο στην πλακα δεν γίνεται.

Νομίζω ότι με το γέλιο και τη θετική διάθεση όλα γίνονται @kido μου. Τις περισσότερες φορές τουλάχιστον :) άμα είσαι μουντρουχος και κλαιγεσαι όλη την ώρα τίποτα δε καταφερνεις . Ότι πιστεύεις ότι σου αξίζει αυτό θα πάρεις :-D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Efouko είπε:

Χαχαχαχαχα δε τη γλύτωσε όμως του την εσκασες :) να πάνε όλα κατά ευχήν σου εύχομαι. Εγώ δεν έχω δοκιμάσει ακόμα με τεστακια αλλά νομίζω ότι θα αγχωθω περισσότερο για αυτό το αφήνω ακόμα.

Ps εμενα με πονάει η κοιλιά οπότε ούτε αυτό το μήνα μας έκατσε 

αμεεε εκει που δε το περιμενε μακαρι να πανε ολα καλα γιατι δεν θα το αντεξω δευτερη φορα!!! εγω πιστευω πως τα τεστακια βοηθανε προσπαθησε λιγο ακομα ετσι και βλεπεις αν ειναι να τα παρεις αν και ευχωμαι να μη σου χριαστουνε αι να ειναι ο τυχερος σας τωρα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl said:

αμεεε εκει που δε το περιμενε μακαρι να πανε ολα καλα γιατι δεν θα το αντεξω δευτερη φορα!!! εγω πιστευω πως τα τεστακια βοηθανε προσπαθησε λιγο ακομα ετσι και βλεπεις αν ειναι να τα παρεις αν και ευχωμαι να μη σου χριαστουνε αι να ειναι ο τυχερος σας τωρα!

Να μη φοβάσαι και να σκεφτεσαι θετικά όπως προείπα βεβαίως βεβαίως χαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πλακώθηκα στις δουλειές και μου έμεινε ένα μπανάκι το οποιό ομολογώ βαριέμαι αλλά είπα να μπω λίγο εδώ και μετά!!!!

@caramel_83Kαραμελίτσα μου ευχαριστώ για την ευχούλα και εννοείτε θα τα ξαναπούμε!!!!!

@Smile89Γλυκιά μου λυπάμαι και πραγματικά στεναχωρέθηκα!!!Οταν ακούω παλίνδρομη νιώθω ένα καρφί μέσα μου!!!Είμαστε όλες εδώ για ότι χρειαστείς!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...