Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 21 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Δεν εχω λαιμό κοριτσάκι μου αλλά δόντι.... Amoxil για το πρήξιμο και depon χάπι για τον πόνο 

Περαστικα.Φρονημητης?

Εφαγα κοριτσια..οπως λεει και η @Ungry girl "πετρες"

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

αστα να πανε πετρες και χαλικια χαχαχα!

Πω πω ..οσο και να μικρυνω το πιατο η ιδια καταληξη.αυριο θα βαλω στου γλυκου.. Ειμαι να εκραγω...διψαω και πολυ..ηπια καπακι και 3 ποτηρια νερο και ειμαι τωρα να σκασω!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

Πω πω ..οσο και να μικρυνω το πιατο η ιδια καταληξη.αυριο θα βαλω στου γλυκου.. Ειμαι να εκραγω...διψαω και πολυ..ηπια καπακι και 3 ποτηρια νερο και ειμαι τωρα να σκασω!!!

Χαχαχαχαχα κατάλαβα εγω νερο δεν πίνω πολυ!! Αλλα όση ποσότητα και να φαω το ιδιο σκάσιμο νιώθω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Χαχαχαχαχα κατάλαβα εγω νερο δεν πίνω πολυ!! Αλλα όση ποσότητα και να φαω το ιδιο σκάσιμο νιώθω!

Μ αρεσει που λενε μονο 20% παραπανω  της βασικης τροφης.Εδω δε μπορω να φαω οτι ετρωγα σκαω..γραμμαριο γιατι δε χανω?υγρα ισως ε?

Δεν ειδα ολες τις σελιδες,μας εγραψε τιποτα η smile πως ξυπνησε κλπ?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

Μ αρεσει που λενε μονο 20% παραπανω  της βασικης τροφης.Εδω δε μπορω να φαω οτι ετρωγα σκαω..γραμμαριο γιατι δε χανω?υγρα ισως ε?

Δεν ειδα ολες τις σελιδες,μας εγραψε τιποτα η smile πως ξυπνησε κλπ?

 Χαχαχα αν αρχίσεις τους εμετούς θα χάσεις προτιμώ να πατω 20 κιλ; και να γλυτώσω τους εμετους χαχαα!! Όχι δεν εχει γράψει καλα κανει να ηρεμήσει λιγο γιατι δεν ειναι λιγο τωρα στα καλα καθουμενα!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

 Χαχαχα αν αρχίσεις τους εμετούς θα χάσεις προτιμώ να πατω 20 κιλ; και να γλυτώσω τους εμετους χαχαα!! Όχι δεν εχει γράψει καλα κανει να ηρεμήσει λιγο γιατι δεν ειναι λιγο τωρα στα καλα καθουμενα!!

Σιγουρα εχει αναγκη την ηρεμια.αλλα θα θελα να μαθω πως ειναι.Εκεινη ξερει.αρκει να βρει τη δυναμη της παλι συντομα!!.

Πολυ ησυχια σημερα...κι αυριο αετοι...καλη Τριτη θα μαζευτει το team.

Το γεγονος οτι βλεπω στον υπνο μου να κανω σεξ? Πως το εξηγεις? Και χτεε βραδυ τα ιδια..

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

Σιγουρα εχει αναγκη την ηρεμια.αλλα θα θελα να μαθω πως ειναι.Εκεινη ξερει.αρκει να βρει τη δυναμη της παλι συντομα!!.

Πολυ ησυχια σημερα...κι αυριο αετοι...καλη Τριτη θα μαζευτει το team.

Το γεγονος οτι βλεπω στον υπνο μου να κανω σεξ? Πως το εξηγεις? Και χτεε βραδυ τα ιδια..

Αχαχαα δε θελω να σε πλήγωσω αλλα ο νηστικός καρβελια ονειρεύεται χαχχααα εγω εχω πολυ ωραιξη!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

Αχαχαα δε θελω να σε πλήγωσω αλλα ο νηστικός καρβελια ονειρεύεται χαχχααα εγω εχω πολυ ωραιξη!!

Λενε οτι ζεις με αγχος αν ονειρευεσαι τετοια.Εγω ορεξη δεν εχω,ουτε ο αντρας μου.Σκεφομαστε και συζηταμε αλλα πραγματα σε σχεση με το μωρο και δε μας βγαινει.αλλα ειδα νομιζω και προχτες κατι παρομοιο.Υποσυνειδητο ισως ειναι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

Λενε οτι ζεις με αγχος αν ονειρευεσαι τετοια.Εγω ορεξη δεν εχω,ουτε ο αντρας μου.Σκεφομαστε και συζηταμε αλλα πραγματα σε σχεση με το μωρο και δε μας βγαινει.αλλα ειδα νομιζω και προχτες κατι παρομοιο.Υποσυνειδητο ισως ειναι...

σιγουρα ειναι υποσυνηδιτο! μη το λμβανεις  υποψην σου!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Καλημέρα . συγχαρητήρια. Σε ποια μέρα είσαι;;

Καλημέρα. Εγώ ξύπνησα 8 κ ήθελα να κάνω καμία δουλειά Αλλά δεν έχω κουράγιο. Νερό με ανθρακικό πινω κ νερο Φλωρίνης πηρα. Γενικά μου είναι πολύ δύσκολο να ρευτωκ νιώθω μια μπάλα στο λαιμό μου. Λένε δεν κάνουν τα αναψυκτικά Γτ σε παχαίνουν.. Αλλά είπαμε δεν θα Κατσω να κάνω υπομονή κ να ειμαι χάλια. Γτ δν μπορώ να κάνω τιποτα.. Ουτε δουλειά δεν θα μπορέσω να παω.. Δοκιμάζω τα πάντα κ κάποιο θα μου κάτσει.. Είμαι κ νωρίς .. 5 +3 Μόνο ..:-(  αν φάω είμαι καλά. Το θέμα Είναι να φάω .. Μου έχει κοπεί η όρεξη.. Εντωμεταξύ παίρνω κ αντιβίωση κ επιβαρυνει την κατάσταση.χτες κ σήμερα έφαγα γιαούρτι με Την πέτσα κ φρυγανιές(βάζω στόχο να τρώω 4 φρυ) . ααα αν πάω βόλτα πάντως είμαι μια χαρά!!Μόνο μέσα στο σπίτι είμαι χάλια.αυτά ,σας ζαλισα πρωί πρωί. Πάω να διαβάσω τις προηγ. Σελίδες

Άσε ντεμι απο 5εβ ακριβως. Μονο οι βολτες με ηρεμούν..χαχαχα

Καλημέρα!αχ κορίτσι μου δεν πίνω μπουκάλι ,μη φανταστεις.. Γουλιές για να ρευτω. Δλδ ενα μπουκαλάκι 330 ml θα μου πάει 3 μέρες..κοιταξε Εγώ δεν θα κόψω τα πάντα γτ το ένα δεν κάνει κ το άλλο Όχι.Από το να είμαι καλά. Θα το πιω.κ να φανταστεις οτι δεν πίνω τέτοια ούτε Σουρωτή ούτε σοδα γτ τα σιχαίνομαι..

Κορίτσι μου τι να Σου πω κ εγώ . λυπάμαι παρα πολύ γτ Εκανες τα πάντα για το κρατήσεις. Θα βρεις την δύναμη να συνέλθεις. Εμείς είμαστε έδω . οπότε νιώσεις έτοιμη να μας γράψεις .

Καλημέρα !τι έγινε τελικά; έκανες άλλο τεστακι;

Στην 23η του κυκλου...

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, zina7777 είπε:

Πω πω ..οσο και να μικρυνω το πιατο η ιδια καταληξη.αυριο θα βαλω στου γλυκου.. Ειμαι να εκραγω...διψαω και πολυ..ηπια καπακι και 3 ποτηρια νερο και ειμαι τωρα να σκασω!!!

Τι έφαγες;;;

1 ώρα πρίν, Ungry girl είπε:

Χαχαχαχαχα κατάλαβα εγω νερο δεν πίνω πολυ!! Αλλα όση ποσότητα και να φαω το ιδιο σκάσιμο νιώθω!

Να πίνεις νερό κάνει καλό

1 hour ago, zina7777 είπε:

Σιγουρα εχει αναγκη την ηρεμια.αλλα θα θελα να μαθω πως ειναι.Εκεινη ξερει.αρκει να βρει τη δυναμη της παλι συντομα!!.

Πολυ ησυχια σημερα...κι αυριο αετοι...καλη Τριτη θα μαζευτει το team.

Το γεγονος οτι βλεπω στον υπνο μου να κανω σεξ? Πως το εξηγεις? Και χτεε βραδυ τα ιδια..

Χαχαχα το πνεύμα πρόθυμο η σαρξ... Χαχαχα

 


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Τι έφαγες;;;

Να πίνεις νερό κάνει καλό

Χαχαχα το πνεύμα πρόθυμο η σαρξ... Χαχαχα

 

Ε λιγακι πίνω οχι ομως πολυ!! Κανονικά!!! Κατουριεμε απομονη μ αμα πινω κ νερο δε θα βγενω απο το μπάνιο χεχεχε!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια

 Βλεπω λετε τους προβληματισμους σας οι εγκυουλες! Να ειστε γερες

@andrianni αμαν ρε παιδι μ ειχα πονταρει σε σενα! Με το καλο τον επομενο μηνα!

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...