Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εγω μια χαρα...τωρα απο συνπτωματα δεν ξερω...μονο το στηθος μ εχει πρηστει πολυ...κ εγω δεν ειχα τον αριθμο επαφων π θα ηθελα αλλα θα δειξει...

Εντάξει και πάλι μπορεί να έχετε πετύχει!θα δείξει όπως λες!καλό που πρηστικε το στήθος σου


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 5 λεπτά , Nati85 είπε:

Δεν είχαμε στο τέλος τις επαφές που θα θέλαμε οπότε δεν νομίζω τελικά να κάναμε κάτι!δεν πειράζει τον επόμενο μήνα!εσύ πως είσαι?

Ειχες καλες επαφες! Μην το αποκλειεις! Περασατε ωραια? Ξεκουραστηκες? Εχεις καμμια προβλεψη? ... 

πρίν από 8 λεπτά , Μάντη είπε:

Τώρα έχω 38.8 ναι τον πήρα μου έδωσε amoxil ανά 8ωρο και ντεπον 2 μαζί ανά 6 ώρες αν έχω πάνω από 38

Περαστικα!

  • Ευχαριστώ 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εγω μια χαρα...τωρα απο συνπτωματα δεν ξερω...μονο το στηθος μ εχει πρηστει πολυ...κ εγω δεν ειχα τον αριθμο επαφων π θα ηθελα αλλα θα δειξει...

Γτ γλυκουλι σε πονουσε η κοιλιτσα?εγω δν μπορω να πω οτι νιωθω κατι περιεργο...δεν το σκεφτομαι κ πολυ γτ νομιζω οτι δεν ειχα κ πολλες επαφες...το μονο ετσι λιγο περιεργο ειναι οτι το σαββατο που ξυπνησα να παω για δουλεια με πονουσε η κοιλια μου λες κ ηταν να αδιαθετησω το επομενο λεπτο...

Αυτό με την κοιλιά ειναι καλο και εμενα με ποναγε μέρες πριν!! Το θεμα ειναι πως με πονάει και τωρα σαν να μου έρχεται και φοβάμαι μην έρθει αχχχα πρακτικα σημερα ειμαι 1μερα καθυστέρηση!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Εντάξει και πάλι μπορεί να έχετε πετύχει!θα δείξει όπως λες!καλό που πρηστικε το στήθος σου

Καλα το στηθος μου πρηστηκεπολυ νωρις αυτον τον μηνα...τον προηγουμενο παλι δεν ειχε πρηστει σχεδον καθολου...θα μου ερθουν κ τα τεστακια την τριτη...παρηγγειλα ωορηξιας κ εχει κ εγκυμοσυνης το. Πακετο..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , MelinaFo είπε:

Ειχες καλες επαφες! Μην το αποκλειεις! Περασατε ωραια? Ξεκουραστηκες? Εχεις καμμια προβλεψη? ... 

Περαστικα!

Ζου ζου πως εισαι εσυ????? Και εσυ μαζι με τη @Dimitr@17 δεν περιμένεις'?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Αυτό με την κοιλιά ειναι καλο και εμενα με ποναγε μέρες πριν!! Το θεμα ειναι πως με πονάει και τωρα σαν να μου έρχεται και φοβάμαι μην έρθει αχχχα πρακτικα σημερα ειμαι 1μερα καθυστέρηση!! 

Καλα βρε συ σημερα εχεις πρωτη μερα καθυστερηση?ποσο νωρις το καταβες καλε?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

Ζου ζου πως εισαι εσυ????? Και εσυ μαζι με τη @Dimitr@17 δεν περιμένεις'?

Ναι ναι! Μαζι δεν περιμενουμε! Δεν μπορω να πω οτι εχω κατι αξιοσημειωτο. Τι να πω θα δειξει λιγες μερες υπομονη


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, depyfr είπε:

27 μηνων

Ωχ μωρέ είναι μικρουλι.. σιγά σιγά όλα θα γίνουν

2 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Αχ κορίτσια μου ακόμα να πέσει ο πυρετός. Άμα ξέρετε κανένα γιατροσόφι ασφαλή πείτε το!

Τι άλλο να κάνεις;ντουζακια;

2 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Δεν πειράζει!!ας είσαι Εσύ καλά κ ας πάρεις κιλά. Εγώ θα προτιμούσα να τρώω πάρα να είναι έτσι το στομάχι μου.

Συμφωνώ!!

Καλά ναι απλά Ναμαστε καλά γεννάω τέλη Σεπτεμβρίου οπότε δε θέλω να ζοριζομαι πολύ το καλοκαίρι!

  • Μου αρέσει 2

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MelinaFo είπε:

Ναι ναι! Μαζι δεν περιμενουμε! Δεν μπορω να πω οτι εχω κατι αξιοσημειωτο. Τι να πω θα δειξει λιγες μερες υπομονη

@MelinaFo ετσι ακριβως ειμαι κ εγω...και απλα θα δειξει...μεχρι την παρασκευη θα ξερουμε..αν κ ηδη μην σας πω νιωθω κατι πονους στο κεντρο της κοιλιας

 

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: @Ungry girl πεντε μερες πριν το τεστ το εκανες πρωι? Θυμαμαι καλα?

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

@MelinaFo ετσι ακριβως ειμαι κ εγω...και απλα θα δειξει...μεχρι την παρασκευη θα ξερουμε..αν κ ηδη μην σας πω νιωθω κατι πονους στο κεντρο της κοιλιας

 

Τους εχεις αυτους τους πονους συνηθως πριν?


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ntemiiiiii είπε:

Ωχ μωρέ είναι μικρουλι.. σιγά σιγά όλα θα γίνουν

Τι άλλο να κάνεις;ντουζακια;

Καλά ναι απλά Ναμαστε καλά γεννάω τέλη Σεπτεμβρίου οπότε δε θέλω να ζοριζομαι πολύ το καλοκαίρι!

Και ντουζακια έκανα και κομπρεσες τίποτα δεν πέφτει.. αγχώθηκα... Τώρα αναγκάστηκα αντιβίωση και ντεπον πρέπει να πέσει κάτω από 38... Είναι χειρότερο να έχεις πυρετό μου είπαν από το να πάρω φάρμακα...  Ελπίζω να μην πάθει κάτι το σπορακι μου...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...