Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , MelinaFo είπε:

Ερωτηση: @Ungry girl πεντε μερες πριν το τεστ το εκανες πρωι? Θυμαμαι καλα?

Τους εχεις αυτους τους πονους συνηθως πριν?

Ναι το ειζα.κανει πρωι αλλα οχι με πρωινα ουρα γυρο στις 11 εχεις τεστακια τις home test??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Ναι το ειζα.κανει πρωι αλλα οχι με πρωινα ουρα γυρο στις 11 εχεις τεστακια τις home test??

Ναι μπραβο αρα εδειξε φαντασου πεντε μερες πριν και οχι με πρωινα ουρα! Εγω εχω one step ειμαι ετοιμη. Για να δουμε 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , MelinaFo είπε:

Ερωτηση: @Ungry girl πεντε μερες πριν το τεστ το εκανες πρωι? Θυμαμαι καλα?

Τους εχεις αυτους τους πονους συνηθως πριν?

Οχι την μερα που ειναι να αδιαθετησω λιγο πριν.ερθει δλδ με ποναει λιγο κ μετα μου ερχεται...θα δειξει...μπορει κ να μην ειναι τπτ..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Ναι μπραβο αρα εδειξε φαντασου πεντε μερες πριν και οχι με πρωινα ουρα! Εγω εχω one step ειμαι ετοιμη. Για να δουμε 

axaxa για ποτε λες να το κανεις??? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Οχι την μερα που ειναι να αδιαθετησω λιγο πριν.ερθει δλδ με ποναει λιγο κ μετα μου ερχεται...θα δειξει...μπορει κ να μην ειναι τπτ..

Ναι μωρε εξαλλου τα συμπτωματα αν υπαρχουν ειναι κ λιγο παρομοια

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

axaxa για ποτε λες να το κανεις??? 

Α δεν ξερω ετσι ρωτησα. Εχω πολλα τεστ για ξοδεμα. Και τωρα μπορω να κανω αλλα δεν θα εχει κανενα νοημα μονο απογοητευση μαλλον


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , MelinaFo είπε:

Ναι μωρε εξαλλου τα συμπτωματα αν υπαρχουν ειναι κ λιγο παρομοια

Α δεν ξερω ετσι ρωτησα. Εχω πολλα τεστ για ξοδεμα. Και τωρα μπορω να κανω αλλα δεν θα εχει κανενα νοημα μονο απογοητευση μαλλον

Σε ποσες μερες περιμενεις??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , MelinaFo είπε:

Ναι μωρε εξαλλου τα συμπτωματα αν υπαρχουν ειναι κ λιγο παρομοια

Α δεν ξερω ετσι ρωτησα. Εχω πολλα τεστ για ξοδεμα. Και τωρα μπορω να κανω αλλα δεν θα εχει κανενα νοημα μονο απογοητευση μαλλον

Ααχχ αυτο κάνουν οταν εχεις τεστ στι σπιτι δεν θα έπρεπε! Ειναι πειρασμός τα ατημα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

Ααχχ αυτο κάνουν οταν εχεις τεστ στι σπιτι δεν θα έπρεπε! Ειναι πειρασμός τα ατημα

Ειναι ευχη κ καταρα που η γυναικα εχει τα εργαλεια να μπορει να διαπιστωσει εγκυμοσυνη τοσο νωρις. Εσυ ομως ειχες προαισθημα γι αυτο το εκανες τοσο νωρις! 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, iwannar είπε:

@vila μην με ματιαξεις

Γιατί να σε ματιαξω καλέ??? Ούτε συγχαρητήρια δεν μπορούμε να πούμε? Χαχαχα πλάκα έχεις!

8 ώρες πρίν, andrianni είπε:

@Vila πάει κ αυτή η φορά. Ας είναι για όλες η επόμενη η τυχερή! ! !

ειμαι με ελαχιστες ώρες ύπνου. Τώρα πάμε μια βόλτα κ γυρίζω για δουλειά! Πρεπει να στειλω ενα εγγραφο ως αύριο. Τουλάχιστον θα ξεχαστώ. Απο Τριτη πάω κ εγω γιατρό να δω τι θα μου πει. Μιλάμε! Φιλιά σε οοοοολες!

 @andrianni μου κρίμα που ήρθε..πιστεύω ομως πως είσαι πολύ κοντά..! Όταν μιλήσεις με τον γιατρό πες μας νέα.

@MelinaFo και @Ungry girlείστε οι επόμενες???? Άντε μακάρι να έχουμε ομορφιά νέα!!!❤

@Dimitr@17 ήθελα να γράψω.. και έχει κολλήσει η σελίδα από το κινητό και δεν με αφήνει να το σβήσω!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Ungry girl είπε:

@MelinaFo kai @Dimitr@17 ετοιμαστείτε νωρίς για τεστακι?? Δήμητρα ειχα ένστικτο και εγω και τα τεστακια καθος φενεται χαχαχα

Ε μα ναι...κ πολυ καλα γτ επεσες μεσα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 21 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Καλα το στηθος μου πρηστηκεπολυ νωρις αυτον τον μηνα...τον προηγουμενο παλι δεν ειχε πρηστει σχεδον καθολου...θα μου ερθουν κ τα τεστακια την τριτη...παρηγγειλα ωορηξιας κ εχει κ εγκυμοσυνης το. Πακετο..

Εύχομαι να χρησιμοποιήσεις ένα μόνο τεστ εγκυμοσύνης και να είναι θετικό 

@MelinaFo ναι χαλάρωσαμε και περάσαμε καλά ούτε μαγειρέματα ούτε πλυσίματα ούτε δουλειες μια χαρουλα.περιμενα να άκουσω καλά νέα και στεναχωρήθηκα μόλις μπήκα και διάβασα. Εσύ πως νιώθεις?θα έχουμε καλά νέα τι λες?

@Μάντη η αντιβίωση μετά απο μια με 2 μερουλες θα δρασει.πινε τα αντιπυρετικα σου κανενα κανένα χλιαρό μπανάκι αν μπορείς  και αν δεις ότι δεν πέφτει πάρε τον γιατρό ένα τηλέφωνο να σε κατευθύνει 

 


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Vila είπε:

Γιατί να σε ματιαξω καλέ??? Ούτε συγχαρητήρια δεν μπορούμε να πούμε? Χαχαχα πλάκα έχεις!

 @andrianni μου κρίμα που ήρθε..πιστεύω ομως πως είσαι πολύ κοντά..! Όταν μιλήσεις με τον γιατρό πες μας νέα.

@MelinaFo και @Ungry girlείστε οι επόμενες???? Άντε μακάρι να έχουμε ομορφιά νέα!!!❤

@Dimitr@17 ήθελα να γράψω.. και έχει κολλήσει η σελίδα από το κινητό και δεν με αφήνει να το σβήσω!

Καλησπερα @Vila η κα @Ungry girl ειναι ηδη εγκυος! Την τυχη της να εχουμε! Με τοσες εγκυμοσυνες μπερδευτηκες! Εγω εχω μερες ακομα και περιμενω μαζι με την @Dimitr@17. Εσυ τι κανεις?


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Vila είπε:

Γιατί να σε ματιαξω καλέ??? Ούτε συγχαρητήρια δεν μπορούμε να πούμε? Χαχαχα πλάκα έχεις!

 @andrianni μου κρίμα που ήρθε..πιστεύω ομως πως είσαι πολύ κοντά..! Όταν μιλήσεις με τον γιατρό πες μας νέα.

@MelinaFo και @Ungry girlείστε οι επόμενες???? Άντε μακάρι να έχουμε ομορφιά νέα!!!❤

@Dimitr@17 ήθελα να γράψω.. και έχει κολλήσει η σελίδα από το κινητό και δεν με αφήνει να το σβήσω!

Ε εγω μεχρι την πεμπτη θα ξερω...οτι κ να ειναι να ερθει ας ερθει...τι αλλο να κανω?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , MelinaFo είπε:

Ειναι ευχη κ καταρα που η γυναικα εχει τα εργαλεια να μπορει να διαπιστωσει εγκυμοσυνη τοσο νωρις. Εσυ ομως ειχες προαισθημα γι αυτο το εκανες τοσο νωρις! 

Χαχαχαχα πραγματικά εγω ειχα ένστικτο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ναι το ειζα.κανει πρωι αλλα οχι με πρωινα ουρα γυρο στις 11 εχεις τεστακια τις home test??

Εγω τα παρηγγειλα παντως @Ungry girl και με πηραν τηλ επειδη επεφτε αργια ηταν ευγενεστατοι κ.πολυ εξυπηρετικοι για να μου πουν οτι θα ερθει την τριτη..λογω αργιας..και αν.τα βιαζομαι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...