Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , marillia είπε:

χαχχαχ ναι έτσι θέλει!!!!Που να ξέρω η χριαστιανή πότε θα γίνει!!!!Θέλει και την ώρα!!!Μου χει κολλήσει ότι θα μείνω μετά το Πάσχα!!!Εσύ Αννούλα πως πας απο συμπτώματα?

Λίγο έμεινε!!!!Λογικά σημέρα το πολύ αύριο!!!!!Σκέφτεσαι για τεστάκι ή μπα?

Χαχαχαχαχα καλα μη το λες μπορεί να ειναι και πριν το πασχα!! Έχετε μπει δυναμικά στο μηνα αυτο!!! Εγω δεν εχω τιποτα απο συμπτώματα και ανησυχώ αχχχα!! Μονο το στηθος μου ποναει και ελάχιστα πια η κοιλια μου πιο πολυ σαν τσιμπήματα!! Δεν θα επρςπς να εχω αναγουλες εμετους??? Τι στο καλο???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , marillia είπε:

Μελινάκι πότε είχες παλίνδρομη?Εγώ τώρα πάω για 13 μήνες!!!Καλά το σκέφτεσαι!!!!

Μμμμμμμ!!!!!Μ αρέσειιιιι!!!Εγώ θα κάνω μοσχαράκι με μανέστρα!!!!!

Τον αυγουστο! Ειμαι εξι μηνες μετα!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Nati85 είπε:

Να με και εγώ!!!έφτιαξα κοκκινιστό με μακαρόνια σήμερα φάγαμε έκανα κάτι δουλειές πήγαμε λίγο λαϊκή κοιμηθηκε ο μικρός και τώρα έφτιαξα καφεδάκι και απολαμβάνω την ηρεμία!!

Πω πω σταματα κι ειναι το αγαπημένο μου!!!!! Εγω μια ομελέτα στα μπαμ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

Χαχαχαχαχα καλα μη το λες μπορεί να ειναι και πριν το πασχα!! Έχετε μπει δυναμικά στο μηνα αυτο!!! Εγω δεν εχω τιποτα απο συμπτώματα και ανησυχώ αχχχα!! Μονο το στηθος μου ποναει και ελάχιστα πια η κοιλια μου πιο πολυ σαν τσιμπήματα!! Δεν θα επρςπς να εχω αναγουλες εμετους??? Τι στο καλο???

Μια χαρά!!!!Καλύτερα!!!!Μπορεί να ρθούν μετά αλλά εύχομαι να μην έχεις!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

Χαχαχαχαχα καλα μη το λες μπορεί να ειναι και πριν το πασχα!! Έχετε μπει δυναμικά στο μηνα αυτο!!! Εγω δεν εχω τιποτα απο συμπτώματα και ανησυχώ αχχχα!! Μονο το στηθος μου ποναει και ελάχιστα πια η κοιλια μου πιο πολυ σαν τσιμπήματα!! Δεν θα επρςπς να εχω αναγουλες εμετους??? Τι στο καλο???

Κατσε καλε τρεχεις! Ποσες μερες καθυστερησης εχεις? 3?


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

Μια χαρά!!!!Καλύτερα!!!!Μπορεί να ρθούν μετά αλλά εύχομαι να μην έχεις!!!!

Χχααχα βρε καλύτερα αλλα θελω να ειμαι ήσυχη πως ολα πανε καλα!! Χαχαχα!! Αυριο θα ξανα παω για χοριακη και μετα θα παρω να κλησω ραντεβού στο γιατρο!!!

Just now, MelinaFo είπε:

Κατσε καλε τρεχεις! Ποσες μερες καθυστερησης εχεις? 3?

4 μέρες σήμερα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

Χχααχα βρε καλύτερα αλλα θελω να ειμαι ήσυχη πως ολα πανε καλα!! Χαχαχα!! Αυριο θα ξανα παω για χοριακη και μετα θα παρω να κλησω ραντεβού στο γιατρο!!!

Δεν φαίνεται απο κει,μύθος είναι!!!Παθούσα!!!!Τέλειααα!!!Βρήκες γιατρό?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , marillia είπε:

Πολύ φρέσκο σαν ψυχολογία!!!!Ολά καλά!!!Θα ρθουν τα σποράκια μας!!!Πιστεύω μπήκε πολύ δυναμικά η χρονιά!!!!

Ειχαμε προσπαθειες απο τον πρωτο κυκλο. Η γιατρος ειπε σε κανα εξαμηνο θα το πετυχω. Δυστυχως ειμαι λιγο μεγαλη και ο χρονος με κυνηγα

Οντως μπηκε δυναμικα ελπιζω ολες να εχουμε την επιτυχια μας!

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

Χχααχα βρε καλύτερα αλλα θελω να ειμαι ήσυχη πως ολα πανε καλα!! Χαχαχα!! Αυριο θα ξανα παω για χοριακη και μετα θα παρω να κλησω ραντεβού στο γιατρο!!!

4 μέρες σήμερα!!

Μικρακι μ ακομα ειναι χαμηλα οι ορμονες ειναι νωρις αυτα θα αρχισουν αν αρχισουν οταν στον υπερηχο δειτε σακκο κτλ! Μην αγχωνεσαι αδικα

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , MelinaFo είπε:

Ειχαμε προσπαθειες απο τον πρωτο κυκλο. Η γιατρος ειπε σε κανα εξαμηνο θα το πετυχω. Δυστυχως ειμαι λιγο μεγαλη και ο χρονος με κυνηγα

Μικρακι μ ακομα ειναι χαμηλα οι ορμονες ειναι νωρις αυτα θα αρχισουν αν αρχισουν οταν στον υπερηχο δειτε σακκο κτλ! Μην αγχωνεσαι αδικα

Νταξ δε ξερω κι ολας απλα γενικά αυτη τη φορά δεν ειχα τιποτα απο συμπτώματα χαχαχα την πατησα!!!!'καθε μηνα κατι ειχα χεχεχε!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Καλημέρααααααααααααααααααα!!!!!

Τι κανουμε???? Εχω μια ψιλο κουλι Ερώτηση οι πρώτοι υπέρηχοι γίνονται κολπικα??

Ναι

πρίν από 11 λεπτά , Ungry girl είπε:

Χαχαχαχαχα καλα μη το λες μπορεί να ειναι και πριν το πασχα!! Έχετε μπει δυναμικά στο μηνα αυτο!!! Εγω δεν εχω τιποτα απο συμπτώματα και ανησυχώ αχχχα!! Μονο το στηθος μου ποναει και ελάχιστα πια η κοιλια μου πιο πολυ σαν τσιμπήματα!! Δεν θα επρςπς να εχω αναγουλες εμετους??? Τι στο καλο???

Μην το ματιαξεις!! Άσε τους εμε Τους Στην ησυχία τους... Είναι πολύ δύσκολο πραγμα..να εύχεσαι νά έχεις μια εγκυμοσύνη καλή χωρίς τέτοια.. Εγώ υποφερω. Σήμερα ειμαι σπίτι ,χθες έφαγα 2 πατάτες βραστές όλη μέρα..

Άσε..

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ ξυπνησα 2 Σήμερα,πριν από λίγο.Αύριο έχω γιατρό να δω τι θα δούμε.. Σημερα πηρα priperan κ μπορεσα κ έφαγα.. 

Εύχομαι να έχετε μια καλή μερα. Όταν θα είμαι καλά Θα ξανά  μπω. Φιλάκια

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Ποιες εχουμε σε αναμονή??? Ξερω @MelinaFo kai @Dimitr@17 σιγουρα αλλη??? @kido και εσυ εισαι τωρα??

Καλα εγω ημουνστην δουλεια κ.ειχα ενα πρηξιμο οσο δεν παει..και αισθανομαι σε καποια φαση κατι να πεφτει..λεω ωχ αδιαθετησα..παω τουαλετα κ τπτ μονο κιτρινα πηχτα υγρα...μαλλον ερχεται...

3 ώρες πρίν, kido είπε:

Κορίτσια 28/2 με 1/3 το πολύ ειμαι εγώ! Λέω να πάω για τις αιματολογικές του θυροειδή ή να το καθυστερήσω λιγάκι να κάνω και καμία χοριακή μαζί αν τυχόν έχω καθυστέρηση.. Ας ξεκινήσουν το χορό η μελίνα και η δήμητρα και ακολουθώ!

@MelinaFo @Dimitr@17 τι νέα από το μέτωπο; είμαστε καθαρές ακομα ε;

Καθαρη ακομα εγω...αυριο ερχεται υποτιθεται..εκτος αν μου κανει τς νερα του προηγ μηνα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Καλα εγω ημουνστην δουλεια κ.ειχα ενα πρηξιμο οσο δεν παει..και αισθανομαι σε καποια φαση κατι να πεφτει..λεω ωχ αδιαθετησα..παω τουαλετα κ τπτ μονο κιτρινα πηχτα υγρα...μαλλον ερχεται...

Καθαρη ακομα εγω...αυριο ερχεται υποτιθεται..εκτος αν μου κανει τς νερα του προηγ μηνα..

Η εκτός κι αν δεν έρθει καθόλου και έχεις μπεμπε!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...