Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

2 ώρες πρίν, marillia είπε:

Koρίτσια μου μια χαρά οι εξετάσεις μου!!Και η ΑΜΗ τέλια και η καμπύλη!!!Ωορρηξία θα γίνει σήμερα ή αύριο!!!Το ωάριο μου είναι 20χιλ!!!!Εν τω μεταξύ αν δεν είχα κάνει υπέρηχο μυρωδιά δεν θα είχα!!!Νόμιζα έγινε!!!Μου είπε ο γιατρός επαφές σήμερα,αύριο,μεθαύριο!!!Και λέω μα είχα και 3 μέρες πριν κάθε μέρα!!!Λεει δεν με πειράζει χαχχα πάρτε το σαν πρόβα!!!!Και φεύγοντας ρωτάω να ρθω και τον άλλο μήνα για παρακολούθηση ωορρηξίας?Και μου λεει ελπίζω να μείνεις έγκυος αυτό το μήνα!!Βλέπουμε τον άλλο!!!!!

Ναι Μαράκι  Όπωσδηποτε επαφές!!εγω το έχω πει απον υγρά ΔΕν βγαζω άκρη.καλη επιτυχία

5 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Θα κανω αν ειναι την πεμπτη γτ δεν πιστευω οτι εχει γινει τπτ παλι αυτον τον μηνα...

Κορίτσι μου μπορεί να μην δείξει σε σένα τόσο νωρίς Όπως σε μας.σίγουρα δεν είχε καμία πολύ άχνη γραμμουλα; Κάνε ένα την Πέμπτη που σίγουρα θα δείξει

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, zina7777 είπε:

Καποιες θα περασουν καλα αποψεεεεεεεεεεεε... Αντε με το καλο!!

Για οσες θυμουνται.Εγω οφειλω την εγκυμοσύνη μου πρωτα στο Θεο και μετα στην Οσια Σοφια της κλεισουρας Καστοριας.Αυριο θα επισκευτω το μοναστηρι να την ευχαριστήσω.Αγορασα δυο λαμπαδες ψηλες.Και θελω να σταυρωθω παλι με το τσεμπερι της,για ευκολη γεννα.Αυτη τη φορα.

 

Καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι!! Δεν ξέρω την ιστορία σου, είχες κάνει τάμα, αν επιτρέπεται?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Ασία είπε:

Καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι!! Δεν ξέρω την ιστορία σου, είχες κάνει τάμα, αν επιτρέπεται?

Καλησπερα.Εμαθα για τη συγκεκριμενη αγια,στο συγκεκριμενο μοναστηρι οτι βοηθαει τις κοπελες να μεινουν εγκυες.Βεβαια υποπτευομαι οτι οταν πηγα ημουν ηδη εγκυος ή εμεινα την επομενη μερα ή την παρακατω.Δεν κατεληξε καλα...ομως δυστυχως.πηγαινουν πολλα ζευγαρια που θελουν να τεκνοποιησουν ή ηδη εγκυες για να γεννησουν ευκολα.Μετρησαμε 40 κερια με τον αντρα μου,που θα αναβανε ενα καθε μερα για ευλογια μας κι αμεσως με τα θα μαθαιναμε εγκυμοσυνη.τα κερια τελειωσαν 22-23/12 και ειναι φλεβαρης και ειμαι ηδη 7 εβδομαδων.Της χρωσταω πολλα...γι αυτο οαω για ν ανταποδωσω το καλο νεο που μου φερε στο σπιτι μου.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, iwannar είπε:

Κοριτσια 37 η χοριακη.. Δεν μπορω να το πιστεψω... 

Κοριτσάκι μου να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και να κρατήσεις ένα γερό μωράκι!!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 41 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καλημέρααααααααααααααααααα!!!!!

Τι κανουμε???? Εχω μια ψιλο κουλι Ερώτηση οι πρώτοι υπέρηχοι γίνονται κολπικα??

Καλημερα.. Κ εγω θα το ρωτουσα.Με πρόλαβες ..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , iwannar είπε:

Καλημερα.. Κ εγω θα το ρωτουσα.Με πρόλαβες ..

Οι πρώτοι υπερηχο γίνονται μόνο κολπικά. Από την 12η βδομάδα της κύησης που θα κάνετε αυχενικη θα γίνει με τζελ από την κοιλια κ θα συνεχίσετε έτσι μέχρι το τέλος της εγκυμοσυνης.

  • Ευχαριστώ 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...