Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Χα αaxaxa ναι ναι ασε που βαζει μια συσκευασια μεικ απ την φορα

Πω πω ναι λες και είναι ψεύτικη!και τι φρύδι βαμμένο φουλ!πω πω αν την δεις αβαφτη αυτή θα σκιαχτεις


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

@Nati85 μολις είπε η Μουτιδου σε live video στο Facebook ενα ωραίο: "Για χρόνια έκανα τη δίαιτα από Δευτέρα". Αυτήν κάνω κι εγώ!

Χαχαχαχα :-D είναι χρόνια δίαιτα αυτή!!

  • Χαχα 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , ada32 είπε:

αχ κοριτσι μου σε ευχαριστω.αντε να δω.δυσκολο πραγμα  γκυμοσυνη.π.χ τωρα πειναω πολυ.... ενω πριν ξερνουσα ..εσυ ποτε θα εχειϛ ωορηξια? 

@alina80 κ ο δικοϛ μου δν θελει με τιποτα... εω μαλωσει πολυ αλλα ακρη δεν εβγαλα.κανε την σαλπ. και υπομονη μτα. λογικα θα παριϛ vibramicin. γρφω απο την τηλεοραση κ μου ξεφευγουν γραμματα!!!!!!

Εμείς γενικά δεν έχουμε θέμα. Τώρα που θέλει προφύλαξη ενόψει σαλπιγγογραφίας τσίνισε. Από το Σάββατο που θα κάνει σεξ μόνο για τεκνοποίηση να δούμε θα του αρέσει; 

Πολλά νεύρα έχω δεν ξέρω, φαίνεται; 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

Σου λέω πάω τζάμπα γυμναστήριο τίποτα δεν κάνω.βαρεθηκα!!έλεγα να χάσω πριν μείνω έγκυος έχασα στην αρχή λίγα πήρα πάλι τώρα γιατί χάλασε η ψυχολογία μου.

Παμε βα βαλουμε τρεσσες να φτιαξει η ψυχολιγια μας χαχαζα μαλλια ως τον ποπο ραπουνζελ!

  • Χαχα 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , MelinaFo είπε:

Παμε βα βαλουμε τρεσσες να φτιαξει η ψυχολιγια μας χαχαζα μαλλια ως τον ποπο ραπουνζελ!

Λες ε?κάτσε πάω τωρα να αδειάσω ολο το μεικαπ πάνω στο πρόσωπο μου και να βάλω 5κιλα μάσκαρα μπας και ισιωσω!

  • Χαχα 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Nati85 είπε:

Σου λέω πάω τζάμπα γυμναστήριο τίποτα δεν κάνω.βαρεθηκα!!έλεγα να χάσω πριν μείνω έγκυος έχασα στην αρχή λίγα πήρα πάλι τώρα γιατί χάλασε η ψυχολογία μου.

Δεν έγινε και τίποτα. Και στο γυμναστήριο να πηγαίνεις αν σου αρέσει. Ασχέτως δίαιτας.  

@MelinaFo εγώ δεν βάζω τρεσες. Θα ζυγίζω περισσότερο

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Nati85 είπε:

Λες ε?κάτσε πάω τωρα να αδειάσω ολο το μεικαπ πάνω στο πρόσωπο μου και να βάλω 5κιλα μάσκαρα μπας και ισιωσω!

Πασαλειψου!

πρίν από 4 λεπτά , alina80 είπε:

Δεν έγινε και τίποτα. Και στο γυμναστήριο να πηγαίνεις αν σου αρέσει. Ασχέτως δίαιτας.  

@MelinaFo εγώ δεν βάζω τρεσες. Θα ζυγίζω περισσότερο

Θα τις βγαλουμε βρε αν ειναι να ανεβουμε ζυγαρια

  • Χαχα 2

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , alina80 είπε:

Δεν έγινε και τίποτα. Και στο γυμναστήριο να πηγαίνεις αν σου αρέσει. Ασχέτως δίαιτας.  

@MelinaFo εγώ δεν βάζω τρεσες. Θα ζυγίζω περισσότερο

Βαριέμαι να πηγαίνω να σου πω την αλήθεια.κανει καλό η άσκηση γενικά στα θέματα που έχω.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Πασαλειψου!

Θα τις βγαλουμε βρε αν ειναι να ανεβουμε ζυγαρια

Ρε αυτά στο Σκάι τα έψαξαν με προϋπόθεση να είναι βλαμμένα. Ένας έχει και παιδιά. Κι εμείς δεν έχουμε. Είναι δίκαιο αυτό τώρα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Ρε αυτά στο Σκάι τα έψαξαν με προϋπόθεση να είναι βλαμμένα. Ένας έχει και παιδιά. Κι εμείς δεν έχουμε. Είναι δίκαιο αυτό τώρα;

Χαχαχαχα νομιζω οτι αυτος εχει 4 κιολας!!!χαχαχα εννοειται μωρε ποιος σοβαρος ανθρωπος θα παει σε αυτες τις αηδιες


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ada32 είπε:

αχ κοριτσι μου σε ευχαριστω.αντε να δω.δυσκολο πραγμα  γκυμοσυνη.π.χ τωρα πειναω πολυ.... ενω πριν ξερνουσα ..εσυ ποτε θα εχειϛ ωορηξια? 

@alina80 κ ο δικοϛ μου δν θελει με τιποτα... εω μαλωσει πολυ αλλα ακρη δεν εβγαλα.κανε την σαλπ. και υπομονη μτα. λογικα θα παριϛ vibramicin. γρφω απο την τηλεοραση κ μου ξεφευγουν γραμματα!!!!!!

Εμένα σήμερα είναι η μέρα μου!! Ο γιατρός μου είπε αποψε το βράδυ και το πρωί που έκανα τεστακι βγήκε κατακόκκινο! Άλλαξα σεντονακια έκανα ατμόσφαιρα και είμαι έτοιμη για όλα! Χαχαχαχα ο δικός μου ήρθε το μεσημέρι με όρεξη και τον έκοψα! Το βράδυ του λέω είμαι όλη δική σου!.. να προλάβει να ανανεωθεί και το σπέρμα!

πρίν από 55 λεπτά , Nati85 είπε:

Σου λέω πάω τζάμπα γυμναστήριο τίποτα δεν κάνω.βαρεθηκα!!έλεγα να χάσω πριν μείνω έγκυος έχασα στην αρχή λίγα πήρα πάλι τώρα γιατί χάλασε η ψυχολογία μου.

Κι εγώ έχω αρκετο καιρό που όλο υποτίθεται προσπαθώ να χάσω 5 κιλακια και με τα ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα όλο το χαλάω! Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Όσο για το γυμναστήριο νομίζω πως αν ανοίξει λιγάκι και ο καιρός θα έχουμε περισσότερη όρεξη.

Κορίτσια δεν την πρόλαβα την εκπομπή.... Έχασα σόου ε???? 

  • Χαχα 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...