Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , Vila είπε:

Εμένα σήμερα είναι η μέρα μου!! Ο γιατρός μου είπε αποψε το βράδυ και το πρωί που έκανα τεστακι βγήκε κατακόκκινο! Άλλαξα σεντονακια έκανα ατμόσφαιρα και είμαι έτοιμη για όλα! Χαχαχαχα ο δικός μου ήρθε το μεσημέρι με όρεξη και τον έκοψα! Το βράδυ του λέω είμαι όλη δική σου!.. να προλάβει να ανανεωθεί και το σπέρμα!

Κι εγώ έχω αρκετο καιρό που όλο υποτίθεται προσπαθώ να χάσω 5 κιλακια και με τα ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα όλο το χαλάω! Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Όσο για το γυμναστήριο νομίζω πως αν ανοίξει λιγάκι και ο καιρός θα έχουμε περισσότερη όρεξη.

Κορίτσια δεν την πρόλαβα την εκπομπή.... Έχασα σόου ε???? 

Ωραίααααα και ατμόσφαιρα!!!!Χτες το βράδυ είχατε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

2 ώρες πρίν, Vila είπε:

@ada32 μου υπομονή! Εύχομαι να περάσουν γρήγορα αυτά και μετά να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου τους υπόλοιπους μήνες!!

@Dimitr@17 εμένα αυτά που περιγράφει για συμπτώματα εγκυμοσύνης μου κάνουν πάντως!!!

@marillia χθες ο γιατρός με ρώτησε αν υπάρχει περίπτωση ο άντρας μου να κολλήσει αν του πω ότι είναι η κρίσιμες μέρες και του λέω μπααααα το αντίθετο! Κάθεται και προγραμματίζει επαφές καλύτερα και από εμένα! Συνήθισε το αγόρι μου πια! Όπως και ο δικός σου!

@MelinaFo  και @kido καθαρό το τοπίο!!ε??

@Μαρθα Κ ωχ βρε κορίτσι μου υπομονή.. τι θα γίνει τώρα?με παυσίπονα θα το αντιμετωπίσεις? 

 

Καθαρό αλλά είναι νωρίς. Έχω μια βδομάδα κοντά ακόμα αναμονή.... έχω ορισμένο στήθος και πολλά αέρια πάντως...δεν ξέρω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alina80 είπε:

Εμείς γενικά δεν έχουμε θέμα. Τώρα που θέλει προφύλαξη ενόψει σαλπιγγογραφίας τσίνισε. Από το Σάββατο που θα κάνει σεξ μόνο για τεκνοποίηση να δούμε θα του αρέσει; 

Πολλά νεύρα έχω δεν ξέρω, φαίνεται; 

 Όχι παιδί μου....


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , marillia είπε:

Ωραίααααα και ατμόσφαιρα!!!!Χτες το βράδυ είχατε?

Ναι!! Και θα προσπαθήσω και αύριο! Ιδανικά θα ήταν το πρωί αλλά δυσκολακι.. αύριο μεσημέρι μαλλον

πρίν από 17 λεπτά , kido είπε:

Καθαρό αλλά είναι νωρίς. Έχω μια βδομάδα κοντά ακόμα αναμονή.... έχω ορισμένο στήθος και πολλά αέρια πάντως...δεν ξέρω!

Υπομονή και θα περάσουν οι μέρες! 

Κορίτσια μέχρι να ξανάρθει το καραμελακι θέλει κάποια που μπαίνει από υπολογιστή να κάνει μια ανανέωση το πινακακι να δούμε που βρισκόμαστε? Θα το έκανα εγώ αλλά μόνο από κινητό έχω πρόσβαση και είναι δύσκολο..


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

Ναι!! Και θα προσπαθήσω και αύριο! Ιδανικά θα ήταν το πρωί αλλά δυσκολακι.. αύριο μεσημέρι μαλλον

Υπομονή και θα περάσουν οι μέρες! 

Κορίτσια μέχρι να ξανάρθει το καραμελακι θέλει κάποια που μπαίνει από υπολογιστή να κάνει μια ανανέωση το πινακακι να δούμε που βρισκόμαστε? Θα το έκανα εγώ αλλά μόνο από κινητό έχω πρόσβαση και είναι δύσκολο..

Μια χαρούλα!!!!!!Εμείς είχαμε σήμερα το πρωί και λέω να γίνει και αύριο το πρωί για να κλείσει 24ωρο χαχχαχ!!!Πάντως αυτό το μήνα μπερδεύτηκα πολύ και αν δεν είχα κάνει υπέρηχο θα είχα σταματήσει τις επαφές!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , Vila είπε:

Ναι!! Και θα προσπαθήσω και αύριο! Ιδανικά θα ήταν το πρωί αλλά δυσκολακι.. αύριο μεσημέρι μαλλον

Υπομονή και θα περάσουν οι μέρες! 

Κορίτσια μέχρι να ξανάρθει το καραμελακι θέλει κάποια που μπαίνει από υπολογιστή να κάνει μια ανανέωση το πινακακι να δούμε που βρισκόμαστε? Θα το έκανα εγώ αλλά μόνο από κινητό έχω πρόσβαση και είναι δύσκολο..

Δώσε πόνο τώρα που βρήκες ωορρηξία στα σίγουρα!!! Μην τον αφήσεις σε χλωρό κλαδι! @marillia κι συ το ίδιο!!! Κορίτσια τα έχετε πάει καλά από επαφές στοχευμένες, μη σταματάτε να έχουμε ευχάριστα!!!

Το βρήκα το πινακακι από το προφίλ της καραμελενιας αλλά θέλω να μπαίνει η ίδια να το ανεβάζει και να μας λέει νέα και εγώ, δεν το αναλαμβανω! @caramel_83 Γυρνά πίσω!!!!

 

Βάζω μόνο τις κοπέλες σε αναμονή γιατί δεν με αφήνει μου λέει οτι βρίσκεται σε απόκρυψη! Τι φταίει?

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. Ασία  22/1/2018!!!

2. Δήμητρα1988 26-28/1/2017!!!

3. alina80 13-16/2/2018!!!

4. andrianni  14/2/2018!!!

5. Elma86  20-22/2/2018!!!

6. Dimitr@17  22/2/2018!!!

7. MelinaFo  23/2/2018!!!

8. kido  1/3/2018!!!

9. Vila  8/3/2018!!!

10. kouzouni15 12/3/2018!!!

 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά έκανες και είχες πρωί @marillia έχω διαβάσει ότι είναι πολύ δυνατό το σπέρμα! Εμένα σηκώνεται να ετοιμαστεί για δουλειά και σε 10 λεπτά έχει φύγει ήδη.. μόνο σκ βολευει πρωινά. 

@kido μου μακάρι να το πετύχουμε!!


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Nati85 είπε:

Σου λέω πάω τζάμπα γυμναστήριο τίποτα δεν κάνω.βαρεθηκα!!έλεγα να χάσω πριν μείνω έγκυος έχασα στην αρχή λίγα πήρα πάλι τώρα γιατί χάλασε η ψυχολογία μου.

Τωρα που ειπες γυμναστηριο που εφερες την.διαθεση για διαδρομο...θα μαγειρεψω κ θα κανω λοιπον...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

Καλά έκανες και είχες πρωί @marillia έχω διαβάσει ότι είναι πολύ δυνατό το σπέρμα! Εμένα σηκώνεται να ετοιμαστεί για δουλειά και σε 10 λεπτά έχει φύγει ήδη.. μόνο σκ βολευει πρωινά. 

@kido μου μακάρι να το πετύχουμε!!

Κι εμεις πρωινές ώρες είχαμε 3 φορές στις γόνιμες 2 φορές πριν το θετικό ωορρηξίας και μια φορά μετά, και άλλη μια βραδινή επαφή την επόμενη του θετικού, άντε να δούμε. Ελπίζω! Κάναμε δυνατό μήνα γιατί για μας αυτές οι 4 φορές εντός γόνιμων είναι άθλος! Συνήθως έχουμε και πριν και μετά και 2 εντός γόνιμων! 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Εμείς γενικά δεν έχουμε θέμα. Τώρα που θέλει προφύλαξη ενόψει σαλπιγγογραφίας τσίνισε. Από το Σάββατο που θα κάνει σεξ μόνο για τεκνοποίηση να δούμε θα του αρέσει; 

Πολλά νεύρα έχω δεν ξέρω, φαίνεται; 

εμειϛ με το προφυλακτικο ειχαμε μεγαλο θεμα.δν το ηθελε με τιποτα. αστο θα περασει.μη χαλιεσαι.υπομονη 3 μερουλεϛ

 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμεις ολο τον μηνα απο τις γονιμες εως και τωρα κανουμε σεξ μονο μεσημερι μερα παρα μερα χαχαχα 

Ειναι η πιο βολικη στιγμη για τα προγραμματα του μελινου σαν γλυκακι μετα το φαγητο!

  • Μου αρέσει 2

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vila είπε:

Εμένα σήμερα είναι η μέρα μου!! Ο γιατρός μου είπε αποψε το βράδυ και το πρωί που έκανα τεστακι βγήκε κατακόκκινο! Άλλαξα σεντονακια έκανα ατμόσφαιρα και είμαι έτοιμη για όλα! Χαχαχαχα ο δικός μου ήρθε το μεσημέρι με όρεξη και τον έκοψα! Το βράδυ του λέω είμαι όλη δική σου!.. να προλάβει να ανανεωθεί και το σπέρμα!

Κι εγώ έχω αρκετο καιρό που όλο υποτίθεται προσπαθώ να χάσω 5 κιλακια και με τα ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα όλο το χαλάω! Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Όσο για το γυμναστήριο νομίζω πως αν ανοίξει λιγάκι και ο καιρός θα έχουμε περισσότερη όρεξη.

Κορίτσια δεν την πρόλαβα την εκπομπή.... Έχασα σόου ε???? 

οοο πολυ ωραια!!! και σημερα κ αυριο. καλη επιυχια κ πολυ σεξ

 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μελίνα μια χαρά γλυκάκι του προσφέρεις!!! Χαχαχαχα! καλά είναι και το μεσημέρι γιατί μπορείς να ξαπλώσεις ή να κοιμηθείς κιόλας καμία ωρίτσα!

@ada32 ευχαριστω!! Μου τελείωσαν τα like πάλι!

Αγαπημένες σας αφήνω να πάω να κάνω το μπανάκι μου και να χαλαρώσω μέχρι να έρθει ο vilos μου!! 

Σας φιλώ!❤


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Vila είπε:

Μελίνα μια χαρά γλυκάκι του προσφέρεις!!! Χαχαχαχα! καλά είναι και το μεσημέρι γιατί μπορείς να ξαπλώσεις ή να κοιμηθείς κιόλας καμία ωρίτσα!

@ada32 ευχαριστω!! Μου τελείωσαν τα like πάλι!

Αγαπημένες σας αφήνω να πάω να κάνω το μπανάκι μου και να χαλαρώσω μέχρι να έρθει ο vilos μου!! 

Σας φιλώ!❤

Να περασετε υπεροχα και συντομα πολλα vilakia!!!!!!

  • Μου αρέσει 3

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...