Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Εγώ με το αγόρι και το σεξ τα έχω πάρει. Προφανώς δεν θέλει να το κάνουμε με προφύλαξη και δεν το παραδέχεται κιόλας. Όποτε κι εγώ αποφάσισα ότι μετά την σαλπιγγογραφία θα του κάθομαι μόνο τις γόνιμες μέρες! Και αυτό γιατί θελω μωρό, αλλιώς... Λυσιστράτη θα το έπαιζα για πολύ καιρό!

Χαχαχαχα καλα κ γω αν του πω να το κανουμε με προφυλακτικο ουτε που θα συγκινηθει το εργαλειο χαχαχαχα Λυσιστρατη κανονικα

Just now, Dimitr@17 είπε:

Και εγω για παρασκευη λεω...

Δυο μερουλες ακομα! 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , alina80 είπε:

Εγώ με το αγόρι και το σεξ τα έχω πάρει. Προφανώς δεν θέλει να το κάνουμε με προφύλαξη και δεν το παραδέχεται κιόλας. Όποτε κι εγώ αποφάσισα ότι μετά την σαλπιγγογραφία θα του κάθομαι μόνο τις γόνιμες μέρες! Και αυτό γιατί θελω μωρό, αλλιώς... Λυσιστράτη θα το έπαιζα για πολύ καιρό!

Εεεε ναι δεν την θέλουν την προφύλαξη!!!!Οχι ας τον εκμεταλλευτείς χαχαχχαχ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , marillia είπε:

Αχχχ και γω ήθελα να κάνω νιοκι αλλά δεν ήξερα πως!!!!Μια συνταγή που είχαν κάνει πέρσυ στο μαστερ σεφ είχε κρέμα και ροκφόρ!!!!!!Τώρα που μου το θύμισες θα πάρω και γω!!!Πες μου πως θα τα κάνεις!!!

Μάλλον με σκόρδο και διάφορα τυριά να καθαρίσει και το ψυγείο...χαχαχα

πρίν από 2 λεπτά , MelinaFo είπε:

Χαχαχαχα καλα κ γω αν του πω να το κανουμε με προφυλακτικο ουτε που θα συγκινηθει το εργαλειο χαχαχαχα Λυσιστρατη κανονικα

Δυο μερουλες ακομα! 

Μου τη δίνει που δεν το παραδέχεται. Και όλο ξεχνάει να πάρει προφυλακτικά και καλά! Τα νεύρα μου! Ας οψεται ο στόχος του μωρού, αλλιώς με το κυαλι θα το εβλεπε

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Μάλλον με σκόρδο και διάφορα τυριά να καθαρίσει και το ψυγείο...χαχαχα

Τυρι και ζυμαρικο μπορω να φαω απειρες ποσοτητες πεθαινω!!!!

Ειχα παρει και γω δυο φορες νιοκι αλλα και δεν μ φανηκαν πετυχημενα και εχω καιρο να ξαναπαρω


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , MelinaFo είπε:

Χαχαχαχα καλα κ γω αν του πω να το κανουμε με προφυλακτικο ουτε που θα συγκινηθει το εργαλειο χαχαχαχα Λυσιστρατη κανονικα

Δυο μερουλες ακομα! 

Ναι για να δουμε?θα προλαβουμε να κανουμε το τεστ η θα μας προλαβει?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Ναι για να δουμε?θα προλαβουμε να κανουμε το τεστ η θα μας προλαβει?

Δημητρουλα οτι ειναι να γινει θα γινει! Τι αλλο μπορουμε να κανουμε?


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , alina80 είπε:

Μάλλον με σκόρδο και διάφορα τυριά να καθαρίσει και το ψυγείο...χαχαχα

Μου τη δίνει που δεν το παραδέχεται. Και όλο ξεχνάει να πάρει προφυλακτικά και καλά! Τα νεύρα μου! Ας οψεται ο στόχος του μωρού, αλλιώς με το κυαλι θα το εβλεπε

Αλίνε μαυρο φιδι που σε εφαγε χαψαχα


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , alina80 είπε:

Μάλλον με σκόρδο και διάφορα τυριά να καθαρίσει και το ψυγείο...χαχαχα

Μου τη δίνει που δεν το παραδέχεται. Και όλο ξεχνάει να πάρει προφυλακτικά και καλά! Τα νεύρα μου! Ας οψεται ο στόχος του μωρού, αλλιώς με το κυαλι θα το εβλεπε

Τι εχω χασει ρε παιδια??? Γιατι προφύλαξη????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμενα παλι συνεχιζει με ρυθμους τρελους αφου κουραστηκα! Αντε να ερθει η παρασκευη να δουμε αν θα κανουμε μικρο διαλειμμα ή μεγαλο!

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Τι εχω χασει ρε παιδια??? Γιατι προφύλαξη????

Εχει σαλπιγγογραφια βρε 

Κοριτσια βλεπω power of love χαχαχαχα τι μλκιαρα!!!!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , MelinaFo είπε:

Εμενα παλι συνεχιζει με ρυθμους τρελους αφου κουραστηκα! Αντε να ερθει η παρασκευη να δουμε αν θα κανουμε μικρο διαλειμμα ή μεγαλο!

Εχει σαλπιγγογραφια βρε 

Κοριτσια βλεπω power of love χαχαχαχα τι μλκιαρα!!!!

Γιατι κάνει να εχεις επαφη με προφύλαξη?? Καθόλου δεν θελει??

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, MelinaFo είπε:

Λιγο εμεινε οντως αλλα δεν εχω καλο προαισθημα! Αν δεν αδιαθετησω παρασκευη θα το πατησω το τεστακι μ! Τι ειναι δυο μερες ακομα...

Καλωστην!

Αχ και γω λαικη ημουν αλλα φαγητο δεν εκανα!

Αν πηγαινει ο άντρας σου το μεσημέρι για δουλειά λογικό είναι να μην μαγειρεύεις.

 


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Γιατι κάνει να εχεις επαφη με προφύλαξη?? Καθόλου δεν θελει??

Δεν ξερω νομιζω απαγορευονται οι ελευθερες επαφες για την περιπτωση εγκυμοσυνης! Εσεις δεν κανατε καθολου?

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Αν πηγαινει ο άντρας σου το μεσημέρι για δουλειά λογικό είναι να μην μαγειρεύεις.

 

Ναι μωρε εφυγε μια θα ερθει το βραδυ νωρις! Το βραδυ δεν τρωει φαγητο τρωει σαλατα με κανα κοτοπουλακι οποτε αραζω και τσιμπολογαω μεχρι να ερθει το βραδυ!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Ungry girl οι ελεύθερες επαφές απαγορεύονται για να μην υπάρξει εγκυμοσύνη πριν τη σαλπιγγογραφία. Μετά είναι οκ. 

@MelinaFo ουτε εγώ τρελαίνομαι για τα έτοιμα νιοκι (χειροποίητα έχω χρόνια να φτιάξω) αλλά γίνονται γρήγορα. Να τώρα έτοιμο είναι κιόλας το φαγητό (τώρα αν θα τρώγεται, άλλο θέμα). 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...