Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 6 λεπτά , Μάντη είπε:

Κορίτσια μου τι θα γίνει με το πινακακι...;;;; Εγώ τώρα κατάλαβα ότι η καραμελιτσα δεν έχει ξανά μπει...

Όντως. @caramel_83 Καραμελίτσα μας λείπεις! Και όχι για το πινακάκι! Πού είσαι;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γλυκουλες!! ❤

@caramel_83 μας έλειψες πολύ όπως είπε και η αλινα όχι για το πινακακι αλλά για την παρεούλα! Ένα χρόνο γνωριζόμαστε και έχουμε περάσει πολλά μαζί! Έστω και κάπου κάπου να μαθαίνουμε τα νέα σου και να επικοινωνούμε! Που είσαι?? Σε θέλουμε εδώ!!

@marillia εγώ από αριστερά το περιμένω να σκάσει!

  • Μου αρέσει 2

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γλυκές μου τρέχω απ το πρωί για εξωτερικές δουλειές και πάλι δεν τέλειωσα!!Με πόνεσε το κεφάλι!!Πήρα σουβλακάκι και τρώω τώρα!!!Εν τω μεταξύ με ρωτούσε ο άντρα μου χτες πότε θα σκάσει το ωάριο?Και πότε να ξαναέχουμε επαφή?Ρωτούσε μη τυχόν το χάσουμε χαχαχχχα!!!!

@MelinaFoΜελινάκι πως είσαι σήμερα?

@Dimitr@17Δημητρούλα καθαρή?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , marillia είπε:

Γλυκές μου τρέχω απ το πρωί για εξωτερικές δουλειές και πάλι δεν τέλειωσα!!Με πόνεσε το κεφάλι!!Πήρα σουβλακάκι και τρώω τώρα!!!Εν τω μεταξύ με ρωτούσε ο άντρα μου χτες πότε θα σκάσει το ωάριο?Και πότε να ξαναέχουμε επαφή?Ρωτούσε μη τυχόν το χάσουμε χαχαχχχα!!!!

@MelinaFoΜελινάκι πως είσαι σήμερα?

@Dimitr@17Δημητρούλα καθαρή?

Χαχαχαχαχα μη τού λες κρατησετον σε αγωνια χαχα!!!! Κάτι μου λεει πως αυτο το μηνα τα δυχτια θ είναι γεμάτα!!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , marillia είπε:

Γλυκές μου τρέχω απ το πρωί για εξωτερικές δουλειές και πάλι δεν τέλειωσα!!Με πόνεσε το κεφάλι!!Πήρα σουβλακάκι και τρώω τώρα!!!Εν τω μεταξύ με ρωτούσε ο άντρα μου χτες πότε θα σκάσει το ωάριο?Και πότε να ξαναέχουμε επαφή?Ρωτούσε μη τυχόν το χάσουμε χαχαχχχα!!!!

@MelinaFoΜελινάκι πως είσαι σήμερα?

@Dimitr@17Δημητρούλα καθαρή?

Καλησπερα κοριτσια!

Ακομα δεν εχω κανενα συμπτωμα! Μονο κατι σποραδικα πονακια σαν της ωορρηξια απο δεξια.

Καλα κανει ο αντρας σου και παραμονευει χαχαχα για να γινει η δουλιτσα!!!!

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ungry girl είπε:

Χαχαχαχαχα μη τού λες κρατησετον σε αγωνια χαχα!!!! Κάτι μου λεει πως αυτο το μηνα τα δυχτια θ είναι γεμάτα!!!!

χαχχαχ ναι έτσι θέλει!!!!Που να ξέρω η χριαστιανή πότε θα γίνει!!!!Θέλει και την ώρα!!!Μου χει κολλήσει ότι θα μείνω μετά το Πάσχα!!!Εσύ Αννούλα πως πας απο συμπτώματα?

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Καλησπερα κοριτσια!

Ακομα δεν εχω κανενα συμπτωμα! Μονο κατι σποραδικα πονακια σαν της ωορρηξια απο δεξια.

Καλα κανει ο αντρας σου και παραμονευει χαχαχα για να γινει η δουλιτσα!!!!

Λίγο έμεινε!!!!Λογικά σημέρα το πολύ αύριο!!!!!Σκέφτεσαι για τεστάκι ή μπα?

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, iwannar είπε:

Κοριτσια 37 η χοριακη.. Δεν μπορω να το πιστεψω... 

Που εισαι εσυ κοριτσι δωσε μας πληροφορηση!

Ειχες καποια συμπτωματα δεν θυμαμαι αν τα ειχαμε πει! Προσπαθεις καιρο? Πως αισθανεσαι?


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να με και εγώ!!!έφτιαξα κοκκινιστό με μακαρόνια σήμερα φάγαμε έκανα κάτι δουλειές πήγαμε λίγο λαϊκή κοιμηθηκε ο μικρός και τώρα έφτιαξα καφεδάκι και απολαμβάνω την ηρεμία!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , marillia είπε:

χαχχαχ ναι έτσι θέλει!!!!Που να ξέρω η χριαστιανή πότε θα γίνει!!!!Θέλει και την ώρα!!!Μου χει κολλήσει ότι θα μείνω μετά το Πάσχα!!!Εσύ Αννούλα πως πας απο συμπτώματα?

Λίγο έμεινε!!!!Λογικά σημέρα το πολύ αύριο!!!!!Σκέφτεσαι για τεστάκι ή μπα?

Λιγο εμεινε οντως αλλα δεν εχω καλο προαισθημα! Αν δεν αδιαθετησω παρασκευη θα το πατησω το τεστακι μ! Τι ειναι δυο μερες ακομα...

Just now, Nati85 είπε:

Να με και εγώ!!!έφτιαξα κοκκινηστο με μακαρόνια σήμερα φάγαμε έκανα κάτι δουλειές πήγαμε λίγο λαϊκή κοιμηθηκε ο μικρός και τώρα έφτιαξα καφεδάκι και απολαμβάνω την ηρεμία!!

Καλωστην!

Αχ και γω λαικη ημουν αλλα φαγητο δεν εκανα!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MelinaFo είπε:

Λιγο εμεινε οντως αλλα δεν εχω καλο προαισθημα! Αν δεν αδιαθετησω παρασκευη θα το πατησω το τεστακι μ! Τι ειναι δυο μερες ακομα...

Μελινάκι πότε είχες παλίνδρομη?Εγώ τώρα πάω για 13 μήνες!!!Καλά το σκέφτεσαι!!!!

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

Να με και εγώ!!!έφτιαξα κοκκινηστο με μακαρόνια σήμερα φάγαμε έκανα κάτι δουλειές πήγαμε λίγο λαϊκή κοιμηθηκε ο μικρός και τώρα έφτιαξα καφεδάκι και απολαμβάνω την ηρεμία!!

Μμμμμμμ!!!!!Μ αρέσειιιιι!!!Εγώ θα κάνω μοσχαράκι με μανέστρα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...