Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, marillia είπε:

Μελινάκι πότε είχες παλίνδρομη?Εγώ τώρα πάω για 13 μήνες!!!Καλά το σκέφτεσαι!!!!

Μμμμμμμ!!!!!Μ αρέσειιιιι!!!Εγώ θα κάνω μοσχαράκι με μανέστρα!!!!!

Α πολύ ωραίο το γιουβέτσι!!τελικά εχθές δεν κάναμε το μάθημα ακυρώθηκε τελευταία στιγμή!σνιφ σνιφ!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , MelinaFo είπε:

Δεν ξερω νομιζω απαγορευονται οι ελευθερες επαφες για την περιπτωση εγκυμοσυνης! Εσεις δεν κανατε καθολου?

Οχι εμεις βασικά με το που τελειωσε η περίοδο που κράταγε 6 μέρες δεν καναμε τιποτα πηγα 11η νομιζω για σαλπιγγογραφια και εγκυμοσύνη τον ίδιο μηνα ετσι για να τα ακουει η @alina80 μετα την επομενη ακριβός απο τη σαλπιγγογραφια ειχαμε επαφη δεν θυμαμαι αν και την ιδια μερα!!

πρίν από 2 λεπτά , alina80 είπε:

@Ungry girl οι ελεύθερες επαφές απαγορεύονται για να μην υπάρξει εγκυμοσύνη πριν τη σαλπιγγογραφία. Μετά είναι οκ. 

@MelinaFo ουτε εγώ τρελαίνομαι για τα έτοιμα νιοκι (χειροποίητα έχω χρόνια να φτιάξω) αλλά γίνονται γρήγορα. Να τώρα έτοιμο είναι κιόλας το φαγητό (τώρα αν θα τρώγεται, άλλο θέμα). 

Νομιζα δεν κανει καθολου επαφες οχι πως επιτρέπεται με προφύλαξη δεν το ξερα!! Ποτε πας??? Σαββατο??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

Α πολύ ωραίο το γιουβέτσι!!τελικά εχθές δεν κάναμε το μάθημα ακυρώθηκε τελευταία στιγμή!σνιφ σνιφ!!

Γτ βρε μικρε μ πικασο????


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Οχι εμεις βασικά με το που τελειωσε η περίοδο που κράταγε 6 μέρες δεν καναμε τιποτα πηγα 11η νομιζω για σαλπιγγογραφια και εγκυμοσύνη τον ίδιο μηνα ετσι για να τα ακουει η @alina80 μετα την επομενη ακριβός απο τη σαλπιγγογραφια ειχαμε επαφη δεν θυμαμαι αν και την ιδια μερα!!

Το ίδιο λέμε. Μετά θα έχω κι εγώ. 10η μέρα θα είμαι όταν θα την κάνω. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Nati85 είπε:

Α πολύ ωραίο το γιουβέτσι!!τελικά εχθές δεν κάναμε το μάθημα ακυρώθηκε τελευταία στιγμή!σνιφ σνιφ!!

Aaaa κρίμα!!!Λογικά θα το πάτε άλλη μέρα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Γτ βρε μικρε μ πικασο????

Ο δάσκαλος δεν μπορούσε και έτσι δεν πήγαμε αλλά πήγα γυμναστήριο και το έκανα ποδαρατο πήγαινε έλα και έλιωσα το βράδυ δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου!!πάω γυμναστήριο αλλά πλέον δεν χάνω κιλά τρώω και πιο πολύ μωρέ!!τζάμπα πηγαίνω!!

πρίν από 3 λεπτά , marillia είπε:

Aaaa κρίμα!!!Λογικά θα το πάτε άλλη μέρα?

Όχι την άλλη βδομάδα τώρα θα πάμε!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Ο δάσκαλος δεν μπορούσε και έτσι δεν πήγαμε αλλά πήγα γυμναστήριο και το έκανα ποδαρατο πήγαινε έλα και έλιωσα το βράδυ δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου!!πάω γυμναστήριο αλλά πλέον δεν χάνω κιλά τρώω και πιο πολύ μωρέ!!τζάμπα πηγαίνω!!

Όχι την άλλη βδομάδα τώρα θα πάμε!

Δεν ξερω μαλλον ειναι μια κακη εποχη για διαιτα και γω τρωω πολλα και διαφορα!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

@MelinaFo εβαλα αυτό που λες (τρώω μπροστά στην τηλεόραση ναι) τι υποτίθεται ότι βλέπουμε; Αυτές γιατί είναι ντυμένες λες και θα βγουν στην πίστα; 

Εισαι πολυ ευγενικη! Εγω θα τις ελεγα βιζιτες χαχαχα τι να καταλαβεις προσπαθουν να γινουν ζευγαρια κ καλα


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , MelinaFo είπε:

Εισαι πολυ ευγενικη! Εγω θα τις ελεγα βιζιτες χαχαχα τι να καταλαβεις προσπαθουν να γινουν ζευγαρια κ καλα

Ααα... Αυτό εννοούσα. Στα μπουζούκια να βρουν πελάτη.

Άλλαξα. Έβαλα shopping star! Κουλτούρα όχι αστεία.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 είπε:

@MelinaFo @alina80 και εγώ το έβαλα τώρα!η ξανθιά μοιάζει σαν άντρας που έγινε γυναίκα και έχει βάλει φακούς επαφής χάλια είναι!! μπήκαν για να βρουν το ταίρι τους!

Χα αaxaxa ναι ναι ασε που βαζει μια συσκευασια μεικ απ την φορα

  • Χαχα 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Vila είπε:

@ada32 μου υπομονή! Εύχομαι να περάσουν γρήγορα αυτά και μετά να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου τους υπόλοιπους μήνες!!

@Dimitr@17 εμένα αυτά που περιγράφει για συμπτώματα εγκυμοσύνης μου κάνουν πάντως!!!

@marillia χθες ο γιατρός με ρώτησε αν υπάρχει περίπτωση ο άντρας μου να κολλήσει αν του πω ότι είναι η κρίσιμες μέρες και του λέω μπααααα το αντίθετο! Κάθεται και προγραμματίζει επαφές καλύτερα και από εμένα! Συνήθισε το αγόρι μου πια! Όπως και ο δικός σου!

@MelinaFo  και @kido καθαρό το τοπίο!!ε??

@Μαρθα Κ ωχ βρε κορίτσι μου υπομονή.. τι θα γίνει τώρα?με παυσίπονα θα το αντιμετωπίσεις? 

 

αχ κοριτσι μου σε ευχαριστω.αντε να δω.δυσκολο πραγμα  γκυμοσυνη.π.χ τωρα πειναω πολυ.... ενω πριν ξερνουσα ..εσυ ποτε θα εχειϛ ωορηξια? 

@alina80 κ ο δικοϛ μου δν θελει με τιποτα... εω μαλωσει πολυ αλλα ακρη δεν εβγαλα.κανε την σαλπ. και υπομονη μτα. λογικα θα παριϛ vibramicin. γρφω απο την τηλεοραση κ μου ξεφευγουν γραμματα!!!!!!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Ααα... Αυτό εννοούσα. Στα μπουζούκια να βρουν πελάτη.

Άλλαξα. Έβαλα shopping star! Κουλτούρα όχι αστεία.

Κ αυτο το βλεπω χαχαχα αλλα σημερα εχει πιο συντηρητικα πραγματα


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...