Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπάρχει κ η επίκτητη θρομβοφιλια εκτός της κληρονομικής που είναι γονιδιακή. Εμένα η αιματολογος μου μου είπε ότι πέρα από αυτό που έχω που είναι γονιδιακό, πρέπει αν μείνω έγγυος ν κάνω εξετάσεις για επίκτητη θρομβοφιλια. Υπάρχει κ το αυτοάνοσο αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που προκαλεί θρομβωσεις.

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 50 λεπτά , marillia είπε:

Γλυκές μου τρέχω απ το πρωί για εξωτερικές δουλειές και πάλι δεν τέλειωσα!!Με πόνεσε το κεφάλι!!Πήρα σουβλακάκι και τρώω τώρα!!!Εν τω μεταξύ με ρωτούσε ο άντρα μου χτες πότε θα σκάσει το ωάριο?Και πότε να ξαναέχουμε επαφή?Ρωτούσε μη τυχόν το χάσουμε χαχαχχχα!!!!

@MelinaFoΜελινάκι πως είσαι σήμερα?

@Dimitr@17Δημητρούλα καθαρή?

Ναι προς το παρον καθαρη..αλλα με ενα πρηξιμο στην κοιλια οσο δεν.παει..

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Η εκτός κι αν δεν έρθει καθόλου και έχεις μπεμπε!!

Μπα που να μου κανει τετοια ευχαριστη εκπληξη...απο το σαββατο.ετσι με παει..νιωθω οτι θα αδιαθετησω οπου να ναι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι προς το παρον καθαρη..αλλα με ενα πρηξιμο στην κοιλια οσο δεν.παει..

Μπα που να μου κανει τετοια ευχαριστη εκπληξη...απο το σαββατο.ετσι με παει..νιωθω οτι θα αδιαθετησω οπου να ναι...

Πότε δεν ξέρεις! Όλες οι εγκυες τα ίδια λένε! Τεστακι αλλο θα κάνεις η θα περιμένεις; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Πότε δεν ξέρεις! Όλες οι εγκυες τα ίδια λένε! Τεστακι αλλο θα κάνεις η θα περιμένεις; 

Ε αυριο αν ειναι τωρα...αν.δεν ερθει μεχρι να σχολασω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Καλημέρα κόρες!

@Μαρθα Κ μου πως είσαι; Πήγες οδοντίατρο; 

Πήγα έχει χαλάσει δόντι κάτω από την γέφυρα όπου δεν μπορώ να κάνω τίποτα τουλάχιστον τους πρώτους 3 μήνες απαγορεύεται η πανοραμική... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Πήγα έχει χαλάσει δόντι κάτω από την γέφυρα όπου δεν μπορώ να κάνω τίποτα τουλάχιστον τους πρώτους 3 μήνες απαγορεύεται η πανοραμική... 

Αμαν βρε παιδι μ ευχομαι να μην σε ταλαιπωρησει παρα πολυ!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 50 λεπτά , MelinaFo είπε:

Τον αυγουστο! Ειμαι εξι μηνες μετα!

Εγω ειχα τον οκτωβριο.

πρίν από 2 λεπτά , MelinaFo είπε:

Αμαν βρε παιδι μ ευχομαι να μην σε ταλαιπωρησει παρα πολυ!

Αυτα τα δοντια ατιμο πραγμα...

πρίν από 3 λεπτά , MelinaFo είπε:

Αμαν βρε παιδι μ ευχομαι να μην σε ταλαιπωρησει παρα πολυ!

Αυτα τα δοντια ατιμο πραγμα...

Link to comment
Share on other sites

@ada32 μου υπομονή! Εύχομαι να περάσουν γρήγορα αυτά και μετά να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου τους υπόλοιπους μήνες!!

@Dimitr@17 εμένα αυτά που περιγράφει για συμπτώματα εγκυμοσύνης μου κάνουν πάντως!!!

@marillia χθες ο γιατρός με ρώτησε αν υπάρχει περίπτωση ο άντρας μου να κολλήσει αν του πω ότι είναι η κρίσιμες μέρες και του λέω μπααααα το αντίθετο! Κάθεται και προγραμματίζει επαφές καλύτερα και από εμένα! Συνήθισε το αγόρι μου πια! Όπως και ο δικός σου!

@MelinaFo  και @kido καθαρό το τοπίο!!ε??

@Μαρθα Κ ωχ βρε κορίτσι μου υπομονή.. τι θα γίνει τώρα?με παυσίπονα θα το αντιμετωπίσεις? 

 

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Vila είπε:

@ada32 μου υπομονή! Εύχομαι να περάσουν γρήγορα αυτά και μετά να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου τους υπόλοιπους μήνες!!

@Dimitr@17 εμένα αυτά που περιγράφει για συμπτώματα εγκυμοσύνης μου κάνουν πάντως!!!

@marillia χθες ο γιατρός με ρώτησε αν υπάρχει περίπτωση ο άντρας μου να κολλήσει αν του πω ότι είναι η κρίσιμες μέρες και του λέω μπααααα το αντίθετο! Κάθεται και προγραμματίζει επαφές καλύτερα και από εμένα! Συνήθισε το αγόρι μου πια! Όπως και ο δικός σου!

@MelinaFo  και @kido καθαρό το τοπίο!!ε??

@Μαρθα Κ ωχ βρε κορίτσι μου υπομονή.. τι θα γίνει τώρα?με παυσίπονα θα το αντιμετωπίσεις? 

 

Τι να πω κ εγω @Vila μου...αυριο θα ξερουμε καλυτερα...υπομονη τπτ αλλο...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Vila είπε:

@ada32 μου υπομονή! Εύχομαι να περάσουν γρήγορα αυτά και μετά να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου τους υπόλοιπους μήνες!!

@Dimitr@17 εμένα αυτά που περιγράφει για συμπτώματα εγκυμοσύνης μου κάνουν πάντως!!!

@marillia χθες ο γιατρός με ρώτησε αν υπάρχει περίπτωση ο άντρας μου να κολλήσει αν του πω ότι είναι η κρίσιμες μέρες και του λέω μπααααα το αντίθετο! Κάθεται και προγραμματίζει επαφές καλύτερα και από εμένα! Συνήθισε το αγόρι μου πια! Όπως και ο δικός σου!

@MelinaFo  και @kido καθαρό το τοπίο!!ε??

@Μαρθα Κ ωχ βρε κορίτσι μου υπομονή.. τι θα γίνει τώρα?με παυσίπονα θα το αντιμετωπίσεις? 

 

χαχαχχαχ ναι δε έχουμε παράπονο!!!!Γελούσαμε χτες γιατί μόλις του είπα ότι θα έχουμε επαφές για 3 μέρες ακόμα έλεγε πάει θα με ξεζουμίσεις!!!!Αλλά παλιά πριν την παλίνδρομη μου το κοπανούσε ότι θέλω μόνο στις γόνιμες!!!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Πήγα έχει χαλάσει δόντι κάτω από την γέφυρα όπου δεν μπορώ να κάνω τίποτα τουλάχιστον τους πρώτους 3 μήνες απαγορεύεται η πανοραμική... 

Αουτσ Μαρθουλα μου. Ας ελπίσουμε ότι μόλις υποχωρήσει η φλεγμονή τουλάχιστον δεν θα σε πονάει. 

Κόρες εγώ δουλεύω σαν τρελή και τίποτα δεν τελειώνει. Ούτε φαι έχω κάνει. Σκέφτομαι για νιοκι. Αλλά πώς; Με κρέμα που είναι πιο εύκολα ή με κόκκινη σάλτσα που είναι πιο νόστιμα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Αουτσ Μαρθουλα μου. Ας ελπίσουμε ότι μόλις υποχωρήσει η φλεγμονή τουλάχιστον δεν θα σε πονάει. 

Κόρες εγώ δουλεύω σαν τρελή και τίποτα δεν τελειώνει. Ούτε φαι έχω κάνει. Σκέφτομαι για νιοκι. Αλλά πώς; Με κρέμα που είναι πιο εύκολα ή με κόκκινη σάλτσα που είναι πιο νόστιμα;

Ψηφιζω νοστιμια κ ενα εντονο τυρακι μιαμ!

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Αουτσ Μαρθουλα μου. Ας ελπίσουμε ότι μόλις υποχωρήσει η φλεγμονή τουλάχιστον δεν θα σε πονάει. 

Κόρες εγώ δουλεύω σαν τρελή και τίποτα δεν τελειώνει. Ούτε φαι έχω κάνει. Σκέφτομαι για νιοκι. Αλλά πώς; Με κρέμα που είναι πιο εύκολα ή με κόκκινη σάλτσα που είναι πιο νόστιμα;

Εμενα το παλικαρι μου θελει σημερα σπανακορυζο...με σαλτσα να τα κανεις...μιαμ μιαμ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , marillia είπε:

χαχαχχαχ ναι δε έχουμε παράπονο!!!!Γελούσαμε χτες γιατί μόλις του είπα ότι θα έχουμε επαφές για 3 μέρες ακόμα έλεγε πάει θα με ξεζουμίσεις!!!!Αλλά παλιά πριν την παλίνδρομη μου το κοπανούσε ότι θέλω μόνο στις γόνιμες!!!!!

Εγώ με το αγόρι και το σεξ τα έχω πάρει. Προφανώς δεν θέλει να το κάνουμε με προφύλαξη και δεν το παραδέχεται κιόλας. Όποτε κι εγώ αποφάσισα ότι μετά την σαλπιγγογραφία θα του κάθομαι μόνο τις γόνιμες μέρες! Και αυτό γιατί θελω μωρό, αλλιώς... Λυσιστράτη θα το έπαιζα για πολύ καιρό!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Vila είπε:

@ada32 μου υπομονή! Εύχομαι να περάσουν γρήγορα αυτά και μετά να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου τους υπόλοιπους μήνες!!

@Dimitr@17 εμένα αυτά που περιγράφει για συμπτώματα εγκυμοσύνης μου κάνουν πάντως!!!

@marillia χθες ο γιατρός με ρώτησε αν υπάρχει περίπτωση ο άντρας μου να κολλήσει αν του πω ότι είναι η κρίσιμες μέρες και του λέω μπααααα το αντίθετο! Κάθεται και προγραμματίζει επαφές καλύτερα και από εμένα! Συνήθισε το αγόρι μου πια! Όπως και ο δικός σου!

@MelinaFo  και @kido καθαρό το τοπίο!!ε??

@Μαρθα Κ ωχ βρε κορίτσι μου υπομονή.. τι θα γίνει τώρα?με παυσίπονα θα το αντιμετωπίσεις? 

 

Τελεια αξιοποιηστε τις μερες και μετα θα εχουμε τα ευχαριστα! Καθαρο τοπιο θα δουμε την παρασκευη τι γινεται!

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Αουτσ Μαρθουλα μου. Ας ελπίσουμε ότι μόλις υποχωρήσει η φλεγμονή τουλάχιστον δεν θα σε πονάει. 

Κόρες εγώ δουλεύω σαν τρελή και τίποτα δεν τελειώνει. Ούτε φαι έχω κάνει. Σκέφτομαι για νιοκι. Αλλά πώς; Με κρέμα που είναι πιο εύκολα ή με κόκκινη σάλτσα που είναι πιο νόστιμα;

Αχχχ και γω ήθελα να κάνω νιοκι αλλά δεν ήξερα πως!!!!Μια συνταγή που είχαν κάνει πέρσυ στο μαστερ σεφ είχε κρέμα και ροκφόρ!!!!!!Τώρα που μου το θύμισες θα πάρω και γω!!!Πες μου πως θα τα κάνεις!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...