Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , marillia είπε:

Που είσαι κορίτσιιιιιιι!!!!Τα νέα σου?

Μια χαρα ολα καλα! Ηρθε περιοδος σημερα ωχρινικη φαση 14 ημερες πρωτη φορα στα χρονικα για μενα! Θα κανω παρτυ χαχαχα! 

Ο αντρουλης πηγε για σπερμοδιαγραμμα κ ορμονολογικες σημερα αποτελεσματα μεθαυριο. Μεθαυριο θα κανω κ εγω τις εξετασεις μου κ βλεποντας κ κανοντας!

Τι εγινε με τις δικες σου εξετασεις? Ολα καλα? η αμη βγηκε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, noni90 είπε:

Μια χαρα ολα καλα! Ηρθε περιοδος σημερα ωχρινικη φαση 14 ημερες πρωτη φορα στα χρονικα για μενα! Θα κανω παρτυ χαχαχα! 

Ο αντρουλης πηγε για σπερμοδιαγραμμα κ ορμονολογικες σημερα αποτελεσματα μεθαυριο. Μεθαυριο θα κανω κ εγω τις εξετασεις μου κ βλεποντας κ κανοντας!

Τι εγινε με τις δικες σου εξετασεις? Ολα καλα? η αμη βγηκε?

Τέλειααααα!!!Πιστεύω και γω να δω με τα ινοφερτ καλύτερους κύκλους!!!!Ναι μια χαρά η αμη και η καμπύλες!!!Πήγα Τρίτη για υπέρηχο!!!20χιλ το αυγουλάκι!!!Χτες ή σήμερα έγινε η ωορρηξία!!!!Καλά αποτελέσματα εύχομαι!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Μάντη είπε:

Ναι θα πάρω ανθρακούχο αν δω ότι συνεχίζει δεν θα την παλέψω...  Θα δω και για τα χαπακια γτ νερό πίνω και γίνομαι χάλια είναι και αυτή η αντιβίωση ακόμα χειρότερα!

αχ ασε η αντιβιωση εμενα νομιζω οτι με εκανε χειροτερα.. αφου εγω την εκοψα στις 4 μερες . δεν μπορουσα . οσο για νερο μην νομιζεις κ εγω με το ζορι πινω γτ διψαω παρα πολυ. αlla δεν μπορω να πιω ποσοτητα γτ θα κανω εμετο. παρε ενα χαπακι το πρωι , κατσε λιγο ξαπλωμενη κ μετα θα εισαι καλυτερα

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , marillia είπε:

Τέλειααααα!!!Πιστεύω και γω να δω με τα ινοφερτ καλύτερους κύκλους!!!!Ναι μια χαρά η αμη και η καμπύλες!!!Πήγα Τρίτη για υπέρηχο!!!20χιλ το αυγουλάκι!!!Χτες ή σήμερα έγινε η ωορρηξία!!!!Καλά αποτελέσματα εύχομαι!!!! 

Ελπιζω να το εκμεταλλευτηκες δεοντως ε?? Εγω 3 βδομαδες τα πηρα, εκανα μεγαλο κυκλο βεβαια γτ δε τα πηρα απ την αρχη του κυκλου αλλα μου διορθώθηκε αμεσως η ωχρινικη.... τα παραδεχομαι!!! 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

Ελπιζω να το εκμεταλλευτηκες δεοντως ε?? Εγω 3 βδομαδες τα πηρα, εκανα μεγαλο κυκλο βεβαια γτ δε τα πηρα απ την αρχη του κυκλου αλλα μου διορθώθηκε αμεσως η ωχρινικη.... τα παραδεχομαι!!! 

 

Μια χαρά!!!Εγώ αύριο τα ξεκινάω που θα μου έρθει η παραγγελία!!!Ναι είχαμε επαφούλες καλές!!!Πιστεύω αν δεν είχα κάνει υπέρηχο θα τις είχα σταματήσει νομίζωντας ότι έγινε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , ada32 είπε:

αχ ασε η αντιβιωση εμενα νομιζω οτι με εκανε χειροτερα.. αφου εγω την εκοψα στις 4 μερες . δεν μπορουσα . οσο για νερο μην νομιζεις κ εγω με το ζορι πινω γτ διψαω παρα πολυ. αlla δεν μπορω να πιω ποσοτητα γτ θα κανω εμετο. παρε ενα χαπακι το πρωι , κατσε λιγο ξαπλωμενη κ μετα θα εισαι καλυτερα

Άρχισες καμια βιταμινουλα;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , marillia είπε:

Μια χαρά!!!Εγώ αύριο τα ξεκινάω που θα μου έρθει η παραγγελία!!!Ναι είχαμε επαφούλες καλές!!!Πιστεύω αν δεν είχα κάνει υπέρηχο θα τις είχα σταματήσει νομίζωντας ότι έγινε!!!

Πολλες κοπελες την πατανε ετσι απο οτι διαβαζω.. Ολα καλα λοιπον! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , noni90 είπε:

Μια χαρα ολα καλα! Ηρθε περιοδος σημερα ωχρινικη φαση 14 ημερες πρωτη φορα στα χρονικα για μενα! Θα κανω παρτυ χαχαχα! 

Ο αντρουλης πηγε για σπερμοδιαγραμμα κ ορμονολογικες σημερα αποτελεσματα μεθαυριο. Μεθαυριο θα κανω κ εγω τις εξετασεις μου κ βλεποντας κ κανοντας!

Τι εγινε με τις δικες σου εξετασεις? Ολα καλα? η αμη βγηκε?

ante ωραια ! καλα αποτελεσματα κοριτσι!

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Άρχισες καμια βιταμινουλα;

οχι ακομα . σημερα θα τονρωτησω αν θα μου δωσει θα σου πω. μονο φυλλικο κ σιδηρο . κ βιταμινη D  θελω να παρω αλλα ειναι χαπι κ μου ειπαν οτι πρεπει μετα το φαγητο αλλα εγω δνε τρωω τοσο για να την παρω κ το εχω αφησει γιa μετα..

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ungry girl είπε:

διπλασιαστηκε μονο ομως δεν βγηκε παρα πανωω πφφφ τι αγωνια ειναι αυτη! τι θα κανω σε ποιο γιατρο θα παω τιποτα δεν ξερω! πηρα εναν εδω και μου ειπε η γραμματεας του θα με παρει τηλ ο γιατρος για να με βλει σε ραντεβου αναλογα με την ιμη τις χοριακης!

Εγώ λέω για αρχή να πας σε αυτόν που είναι κοντά σου για να έχεις άμεση πρόσβαση και μετά βλέπεις αν σου κάνει.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zina7777 είπε:

Καλημερα σας κι απο μενα.

@Ungry girl εσυ νομιζω οτι δεν πρεπει να ξανακανεις χοριακη,σε αγχωνει αδικα.

@Μάντη @ada32 ευχομαι τα καλυτερα για τους υπερηχους.

 

οι υπολοιπες...καντε σεξξξξξξξξ οσο προλαβαινετε ακομα!!

ευχαριστω κοριτσι!  εσυ εχετε πλεον επαφες??


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Tι να της πω βρε Μελινάκι @MelinaFo πια. Τόσες της λέτε ότι είναι μία χαρά.

@Ungry girl πιστεύω ότι οποιο και να ήταν το νούμερο, η ίδια τρέλα θα σε έπιανε. Θα σου μιλήσω αυστηρά (και ξέρεις ότι μόνο από έννοια είναι): οι φόβοι και οι αγωνίες είναι κατανοητά και ως ένα σημείο το καταλαβαίνω. Ωστόσο, δεν το διαχειρίζεσαι σωστά. Σου συμβαίνει κάτι υπέροχο, που το ήθελες πολύ και που πέρασες φάσεις που πίστευες ότι δεν θα σου συμβεί. Και κορίτσι μου "το χάνεις". Χάνεις εξαιτίας αβάσιμου φόβου την πιο ωραία στιγμή. Πιθανότητες να πάει κάτι στραβά υπάρχουν πάντα. Ξέρει κανείς ότι θα πέσει το βράδυ για ύπνο και σίγουρα θα ξυπνήσει το άλλο πρωί; Ή ότι θα φύγει από το σπίτι του και θα γυρίσει σίγουρα πίσω; Όχι. Και τι σημαίνει αυτό; Ότι θα ζούμε την κάθε μέρα με αυτό τον φόβο; Στην τελική η εξέλιξη τις περισσότερες φορές δεν είναι καν στο χέρι μας. Δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα αν κάτι είναι να πάει στραβά. Σύνελθε σε παρακαλώ! Χάνεις μία όμορφη στιγμή. Το όραμα ευτυχίας σου γίνεται πια πραγματικότητα και εσύ πού βρίσκεσαι; Να τρελαίνεσαι από ανησυχία; Και όταν θα έχεις πια το παιδάκι σου κάθε στιγμή θα τρέμεις -μην χτυπήσει, μην πέσει... Τι θα κάνεις; Θα το δέσεις στο κρεβάτι; Όχι βέβαια, θα διαχειριστείς την ανησυχία σου και θα χαίρεσαι που θα το βλέπεις να τρέχει (και ναι, θα παρακαλάς μέσα σου μην πέσει). Το ίδιο να κάνεις και τώρα. Βλέπεις τη χοριακή να ανεβαίνει όπως πρέπει. Απόλαυσέ το!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , alina80 είπε:

Tι να της πω βρε Μελινάκι @MelinaFo πια. Τόσες της λέτε ότι είναι μία χαρά.

@Ungry girl πιστεύω ότι οποιο και να ήταν το νούμερο, η ίδια τρέλα θα σε έπιανε. Θα σου μιλήσω αυστηρά (και ξέρεις ότι μόνο από έννοια είναι): οι φόβοι και οι αγωνίες είναι κατανοητά και ως ένα σημείο το καταλαβαίνω. Ωστόσο, δεν το διαχειρίζεσαι σωστά. Σου συμβαίνει κάτι υπέροχο, που το ήθελες πολύ και που πέρασες φάσεις που πίστευες ότι δεν θα σου συμβεί. Και κορίτσι μου "το χάνεις". Χάνεις εξαιτίας αβάσιμου φόβου την πιο ωραία στιγμή. Πιθανότητες να πάει κάτι στραβά υπάρχουν πάντα. Ξέρει κανείς ότι θα πέσει το βράδυ για ύπνο και σίγουρα θα ξυπνήσει το άλλο πρωί; Ή ότι θα φύγει από το σπίτι του και θα γυρίσει σίγουρα πίσω; Όχι. Και τι σημαίνει αυτό; Ότι θα ζούμε την κάθε μέρα με αυτό τον φόβο; Στην τελική η εξέλιξη τις περισσότερες φορές δεν είναι καν στο χέρι μας. Δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα αν κάτι είναι να πάει στραβά. Σύνελθε σε παρακαλώ! Χάνεις μία όμορφη στιγμή. Το όραμα ευτυχίας σου γίνεται πια πραγματικότητα και εσύ πού βρίσκεσαι; Να τρελαίνεσαι από ανησυχία; Και όταν θα έχεις πια το παιδάκι σου κάθε στιγμή θα τρέμεις -μην χτυπήσει, μην πέσει... Τι θα κάνεις; Θα το δέσεις στο κρεβάτι; Όχι βέβαια, θα διαχειριστείς την ανησυχία σου και θα χαίρεσαι που θα το βλέπεις να τρέχει (και ναι, θα παρακαλάς μέσα σου μην πέσει). Το ίδιο να κάνεις και τώρα. Βλέπεις τη χοριακή να ανεβαίνει όπως πρέπει. Απόλαυσέ το!

Ε να γι αυτο σε θελω!

  • Ευχαριστώ 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...