Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Καλημέρα δεν θα έπρεπε να ειναι λιγο παρα πανω??? Εσένα ηταν καλη!!!

Χαχαχαχαχα!!! Οχι σε προκαλώ ελα χχαα!

Αννούλα μου θύμισε μου η προηγούμενη ήταν 300 και κάτι;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, depyfr είπε:

τελευταια φορα ποτε εκανες??και ποσο ειχες θυμησε μου

Εκανα προχθες και ηταν 374

Just now, Μάντη είπε:

Αννούλα μου θύμισε μου η προηγούμενη ήταν 300 και κάτι;;;

Ναι ηταν 374

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Εκανα προχθες και ηταν 374

Ναι ηταν 374

Αγάπη μ καταλαβαίνω το φόβο σου από την προηγούμενη φορά! Αλλά έχει διπλασιαστεί και είναι τέλεια! Δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας... Μην το κάνεις αυτό στον εαυτό σου. Απόλαυσε το και λίγο!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , ada32 είπε:

κοριτσι καλημερα! που εισαι εσυ? τελικα εκανες αλλο τεστακι?

αχ εγω πηρα σε χαπια αλλα δεν τα εχω παρει ακομα  γτ λενε οτι πρεπει να την παρεις μετα το φαγητο κ εγω δνε μπορω να αφαω ακομα .

μια χαρα οι επαφες σας . εγω πιστευω οτι θ αμας εχεις ευχαριστα εσυ!

Καλημέρα ! Εμενα ηταν πολυ περιεργη φαση,  εκανα ενα τεστ 31η μερα και βγηκε αχνο θετικο,  τρεχω για χοριακη και παιρνω αποτελεσμα 6... Κλαμα,  κακο οπως καταλαβαινεις,  λςω θα αδιαθετησω αφού προφανως δεν προχωρησε και για αυτο και χαθηκα.. Ψυχολογικα ημουν ρακος.. Με τα πολλα,  επειδη η περιοδος ηταν απουσα,  ρπανελαβα χθες,  6μερες μετα και ηταν 287!!!Απο την κολαση στον παραδεισο!!

  • Μου αρέσει 5

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καλημέρα δεν θα έπρεπε να ειναι λιγο παρα πανω??? Εσένα ηταν καλη!!!

Χαχαχαχαχα!!! Οχι σε προκαλώ ελα χχαα!

Κλαινε οι χηρες κλαινε και οι παντρεμενες 

  • Χαχα 2

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας κι απο μενα.

@Ungry girl εσυ νομιζω οτι δεν πρεπει να ξανακανεις χοριακη,σε αγχωνει αδικα.

@Μάντη @ada32 ευχομαι τα καλυτερα για τους υπερηχους.

 

οι υπολοιπες...καντε σεξξξξξξξξ οσο προλαβαινετε ακομα!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλημέρα ! Εμενα ηταν πολυ περιεργη φαση,  εκανα ενα τεστ 31η μερα και βγηκε αχνο θετικο,  τρεχω για χοριακη και παιρνω αποτελεσμα 6... Κλαμα,  κακο οπως καταλαβαινεις,  λςω θα αδιαθετησω αφού προφανως δεν προχωρησε και για αυτο και χαθηκα.. Ψυχολογικα ημουν ρακος.. Με τα πολλα,  επειδη η περιοδος ηταν απουσα,  ρπανελαβα χθες,  6μερες μετα και ηταν 287!!!Απο την κολαση στον παραδεισο!!

Συγχαρητήρια μπραβοοοοο! Έτσι ρε κορίτσια!!!!! Άντε θετικά νεακιαααα


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλημέρα ! Εμενα ηταν πολυ περιεργη φαση,  εκανα ενα τεστ 31η μερα και βγηκε αχνο θετικο,  τρεχω για χοριακη και παιρνω αποτελεσμα 6... Κλαμα,  κακο οπως καταλαβαινεις,  λςω θα αδιαθετησω αφού προφανως δεν προχωρησε και για αυτο και χαθηκα.. Ψυχολογικα ημουν ρακος.. Με τα πολλα,  επειδη η περιοδος ηταν απουσα,  ρπανελαβα χθες,  6μερες μετα και ηταν 287!!!Απο την κολαση στον παραδεισο!!

Συγχαρητήρια!!!Ευχομαι ολόψυχα αυτή τη φορά να έχεις μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Συγχαρητήρια μπραβοοοοο! Έτσι ρε κορίτσια!!!!! Άντε θετικά νεακιαααα

Ευχαριστώωωωωωω!! Μακάρι ολα να πανε καλα αυτη τη φορα!! Σκεφτομαστε θετικα!!! :)

πρίν από 1 λεπτό , Elma86 είπε:

Συγχαρητήρια!!!Ευχομαι ολόψυχα αυτή τη φορά να έχεις μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Να σαι καλα κοριτσι μου!!! Μακάρι να πανε ολα καλα για ολες μας!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Α ωραία μια χαρά!!γιατι αγχώθηκα μην χάσετε  ευκαιρίες!!χαχα!!είμαι τρελή!!

 Δεν είμαι πολύ καλά κοριτσάκι μου ψυχολογικά.δδν ξέρω έχω πέσει πολύ.εχω πολλά στο μυαλό μου που με προβληματίζουν όχι μόνο για μωρό και νιώθω αγχωμενη και πεσμένη.τωρα θα βγούμε μια βολτιτσα που έχει καλό καιρό.

Αυτό είναι έχουμε και άλλες σκασίλες!!!Και μας μας πέσανε πολλά αυτό τον καιρό!!!Ελπίζω να ξεμπερδέψαμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλημέρα ! Εμενα ηταν πολυ περιεργη φαση,  εκανα ενα τεστ 31η μερα και βγηκε αχνο θετικο,  τρεχω για χοριακη και παιρνω αποτελεσμα 6... Κλαμα,  κακο οπως καταλαβαινεις,  λςω θα αδιαθετησω αφού προφανως δεν προχωρησε και για αυτο και χαθηκα.. Ψυχολογικα ημουν ρακος.. Με τα πολλα,  επειδη η περιοδος ηταν απουσα,  ρπανελαβα χθες,  6μερες μετα και ηταν 287!!!Απο την κολαση στον παραδεισο!!

Εεεελα ρε κοριτσι!!εκανες την ανατροπη!Μπραβο σου συγχαρητηρια να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...