Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , marillia είπε:

ναιιιιι!!!!Εεεε το λίγο δηλάδη πόσο?Σίγουρα με τον υπέρηχο θα ηρεμήσεις!!!!Αν δεν σου τηλ ο doc ξαναπάρε!!!!

ε αμα ηταν 1000 θα ημουν φουλ χαλαρη!!!! ελπιζω να μη με ξεχασει δεν εχω ξανα παει ποτε σε αυτον! και μαλλον μια φορα θα παω μετα δεν ξερω ελεγα να μην παω σε ιδιωτη θα δουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

μακαριιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!! αμα παω θα ισυχασω το ξερω ειναι μεχρι να μου πει ο γιατρος το οκ! περιμενω ν με παρει τηλ!

πβωωωωωωωωωωωωωωωωωωω πλακα κανεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τοσο μακρια???:confused: θα σκασω αμα μου πει τοσο κατω!

xaxaxa!! εισαι πολυ πιο ανυπομονη απο μενα εσυ! εγω να φανταστεις ειδα σακο την προηγουμενη εβδομαδα αλλα ειχα κλεισει κ στον γιατρο τονιδιωτη σημερα .. σκεφτομουν να το ακυρωσω κ να το αφηω την αλλη βδομαδα που θα ειμαι 7 εβδ αλλα ντραπηκα να πω την αληθεια γτ τον εχω ζαλισει στα τηλ. κ θα παμε σημερα . που κ παλι δεν ξερω αν θα ακουσουμε καρδουλα γτ ειναι νωρις ακομα


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

μακαριιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!! αμα παω θα ισυχασω το ξερω ειναι μεχρι να μου πει ο γιατρος το οκ! περιμενω ν με παρει τηλ!

πβωωωωωωωωωωωωωωωωωωω πλακα κανεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τοσο μακρια???:confused: θα σκασω αμα μου πει τοσο κατω!

μακαρι μπας και ηρεμισω! μετα δεν θα ξανα μηλησω μουγκα!!!!!!!!!!

Και εγώ αυτό είπα αλλά και ο δικός μου γυναικολόγος και η γυναικολόγος που πήρα να κλείσω το ραντεβού εδω μου είπαν να πάω μια και καλή για καρδιά ότι δεν υπάρχει λόγος αφού δεν έχω κάποιο άσχημο σύμπτωμα να πάω ποιο νωρίς...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

xaxaxa!! εισαι πολυ πιο ανυπομονη απο μενα εσυ! εγω να φανταστεις ειδα σακο την προηγουμενη εβδομαδα αλλα ειχα κλεισει κ στον γιατρο τονιδιωτη σημερα .. σκεφτομουν να το ακυρωσω κ να το αφηω την αλλη βδομαδα που θα ειμαι 7 εβδ αλλα ντραπηκα να πω την αληθεια γτ τον εχω ζαλισει στα τηλ. κ θα παμε σημερα . που κ παλι δεν ξερω αν θα ακουσουμε καρδουλα γτ ειναι νωρις ακομα

αχαχαα καλα θα κανεις να πας οταν πηγατε και ειδατε σακο ποσο ισουν? αν απο την αρχη τον ειχα παρει τηλ δεν θα εκανασημερα αλλη χοριακη αλλα ακομα ειμαι σε δηλλημα με τους γιατρους σε ποιον να παω ποτε και αυτα το αφησα! 

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Και εγώ αυτό είπα αλλά και ο δικός μου γυναικολόγος και η γυναικολόγος που πήρα να κλείσω το ραντεβού εδω μου είπαν να πάω μια και καλή για καρδιά ότι δεν υπάρχει λόγος αφού δεν έχω κάποιο άσχημο σύμπτωμα να πάω ποιο νωρίς...

ναι αλλα δεν παυει να εχουμε αγωνι πωωω πωω τι πραγμα κι αυτο! θα ερεθεις αθηνα η εκει θα πας?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Ungry girl είπε:

μακαριιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!! αμα παω θα ισυχασω το ξερω ειναι μεχρι να μου πει ο γιατρος το οκ! περιμενω ν με παρει τηλ!

πβωωωωωωωωωωωωωωωωωωω πλακα κανεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τοσο μακρια???:confused: θα σκασω αμα μου πει τοσο κατω!

Ειναι αναλογα τον γιατρο! Υπαρχουν γιατροι που θελουν να εισαι 6βδομαδα για αν εχει καθαρο υπερηχο και να ακουσουν καρδια! Αλλοι μπορει να σε δουν και νωριτερα! Εγω εκανα πρωτο υπερηχο στην 5η βδομαδα και κατι ειδαμε ενα μαυρο πραγμα σακκος δηλαδη διαμετρου 6 χιλιοστων και μετα στον επομενο ηταν 10 χιλιοστα με μια κουκιδα γκρι 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Αχ κούκλα μ έχω αναγουλες σχεδόν κάθε μέρα σαν να θέλω να ρευτω και δεν μπορώ... Απ' το πρωί μέχρι το βράδυ το μόνο που βοηθάει έστω και με το ζόρι είναι οι φρυγανιές... Όχι θα πάω εδώ στο νησί σε μια γυναικολόγο σχετικά καινούργια που έχει το ποιο καλό υπέρηχο και θα στείλω τα αποτελέσματα στο γιατρό μου στην Αθήνα!

ωχ καταλαβα .. εσυ εισαι στα βηματα μου .. αυτο ειχα κ εγω στην αρχη .. παρε ανθρακουχο νερο η ξινο φλωρινης  και πιες γουλιτσες . θα εισαι λιγο καλυτερα . εγω θα παω να παρω κ κοκα κολα να δοκιμασω .. ( κ εννοειται οτι τα αναψυκτικα δεν βλαπτουν το μωρο απλα παχαινουνκ θελει με μετρο) .  αν eisai χαλια , παρε primperan , ειναι χαπακια για την ναυτια, θα σε ανακουφισουν αρκετα . εγω με αυτα μπορεσα κ εφαγα χθες κ ημουν καλα για 12 ωρες. (γιατρος μου ειπε μεχρι 3 την μερα)


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

αχαχαα καλα θα κανεις να πας οταν πηγατε και ειδατε σακο ποσο ισουν? αν απο την αρχη τον ειχα παρει τηλ δεν θα εκανασημερα αλλη χοριακη αλλα ακομα ειμαι σε δηλλημα με τους γιατρους σε ποιον να παω ποτε και αυτα το αφησα! 

ναι αλλα δεν παυει να εχουμε αγωνι πωωω πωω τι πραγμα κι αυτο! θα ερεθεις αθηνα η εκει θα πας?

Όχι για τον πρώτο υπέρηχο μου είπε ο γιατρός μου να μην κάνω άδικα έξοδα με τα εισιτήρια και να τον κάνω εδώ και να στείλω τα αποτελέσματα! Και εγώ έχω πολύ αγωνία αλλά θα κάνω αυτό που μου είπε!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ungry girl είπε:

ε αμα ηταν 1000 θα ημουν φουλ χαλαρη!!!! ελπιζω να μη με ξεχασει δεν εχω ξανα παει ποτε σε αυτον! και μαλλον μια φορα θα παω μετα δεν ξερω ελεγα να μην παω σε ιδιωτη θα δουμε!

Να δω τι θα μου λες όταν μείνω έγκυος και θα φοβάμαι στον πρώτο υπέρηχο χαχχαχ!!!!Ωραία,κάνεις τον ρώτο υπερηχούλη και βλέπεις μετά!!!Χρόνο έχεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, MelinaFo είπε:

Ειναι αναλογα τον γιατρο! Υπαρχουν γιατροι που θελουν να εισαι 6βδομαδα για αν εχει καθαρο υπερηχο! Αλλοι μπορει να σε δουν και νωριτερα! Εγω εκανα πρωτο υπερηχο στην 5η βδομαδα και κατι ειδαμε ενα μαυρο πραγμα σακκος δηλαδη διαμετρου 6 χιλιοστων και μετα στον επομενο ηταν 10 χιλιοστα με μια κουκιδα γκρι 

αα οποτε μπορει να μου πει να παω απο δευτερα να εχω μπει στην πεμπτη εβδομαδα εκτος αν θελει να παω κατευθειαν στην 6η!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

αχαχαα καλα θα κανεις να πας οταν πηγατε και ειδατε σακο ποσο ισουν? αν απο την αρχη τον ειχα παρει τηλ δεν θα εκανασημερα αλλη χοριακη αλλα ακομα ειμαι σε δηλλημα με τους γιατρους σε ποιον να παω ποτε και αυτα το αφησα! 

ναι αλλα δεν παυει να εχουμε αγωνι πωωω πωω τι πραγμα κι αυτο! θα ερεθεις αθηνα η εκει θα πας?

ημουν 4 + 6 οταν ειδα σακο.  δεν θα πηγαινα τοσο νωρις απλα ειχα κλεισμενο ραντεβου στο νοσοκομειο κ ετσι πηγα. 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, marillia είπε:

Να δω τι θα μου λες όταν μείνω έγκυος και θα φοβάμαι στον πρώτο υπέρηχο χαχχαχ!!!!Ωραία,κάνεις τον ρώτο υπερηχούλη και βλέπεις μετά!!!Χρόνο έχεις!!!!

ααχααχα τα ιδια θα σου λεωωωω! και συντομα καθως το βλεπω! θα σου λεω να μη φοβασαι και να μην κανεις σαν εμενα την κλαψιαρα χχαχαχα! εχω παθει και με αυτους τους γιατρους τα μιρια οσα! ολοι οι κουλοι σε εμενα !!

Just now, ada32 είπε:

ημουν 4 + 6 οταν ειδα σακο.  δεν θα πηγαινα τοσο νωρις απλα ειχα κλεισμενο ραντεβου στο νοσοκομειο κ ετσι πηγα. 

αα τελεια τοτε ειμαι 4+ 4 οποτε κατι θα δω αμα παω εκτος αν αυτος θεωρησει πως ειναι ακομα νωρις!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

ωχ καταλαβα .. εσυ εισαι στα βηματα μου .. αυτο ειχα κ εγω στην αρχη .. παρε ανθρακουχο νερο η ξινο φλωρινης  και πιες γουλιτσες . θα εισαι λιγο καλυτερα . εγω θα παω να παρω κ κοκα κολα να δοκιμασω .. ( κ εννοειται οτι τα αναψυκτικα δεν βλαπτουν το μωρο απλα παχαινουνκ θελει με μετρο) .  αν eisai χαλια , παρε primperan , ειναι χαπακια για την ναυτια, θα σε ανακουφισουν αρκετα . εγω με αυτα μπορεσα κ εφαγα χθες κ ημουν καλα για 12 ωρες. (γιατρος μου ειπε μεχρι 3 την μερα)

Ναι θα πάρω ανθρακούχο αν δω ότι συνεχίζει δεν θα την παλέψω...  Θα δω και για τα χαπακια γτ νερό πίνω και γίνομαι χάλια είναι και αυτή η αντιβίωση ακόμα χειρότερα!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μάντη είπε:

Όχι για τον πρώτο υπέρηχο μου είπε ο γιατρός μου να μην κάνω άδικα έξοδα με τα εισιτήρια και να τον κάνω εδώ και να στείλω τα αποτελέσματα! Και εγώ έχω πολύ αγωνία αλλά θα κάνω αυτό που μου είπε!

ε νταξ μια χαρα τοτε ! απλα ειναι πολυ μακρια ειναιπολλες οι μερεες και η αγωνια μεγαλη!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

ααχααχα τα ιδια θα σου λεωωωω! και συντομα καθως το βλεπω! θα σου λεω να μη φοβασαι και να μην κανεις σαν εμενα την κλαψιαρα χχαχαχα! εχω παθει και με αυτους τους γιατρους τα μιρια οσα! ολοι οι κουλοι σε εμενα !!

Εγώ είμαι σίγουρη στον πρώτο υπέρηχο θα έχω κλειστά τα μάτια!!!Αγωνία να έχεις!!!!Αγχος μην έχεις!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

ε νταξ μια χαρα τοτε ! απλα ειναι πολυ μακρια ειναιπολλες οι μερεες και η αγωνια μεγαλη!

Μια μια τις μετράω!!! Αλλά από μέσα μου λέω ποιο καλά... Γτ άμα πήγαινα και ποιο νωρίς και δεν βλέπαμε κάτι θα είχα ποιο πολύ άγχος!!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...