Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπάρχει κ η επίκτητη θρομβοφιλια εκτός της κληρονομικής που είναι γονιδιακή. Εμένα η αιματολογος μου μου είπε ότι πέρα από αυτό που έχω που είναι γονιδιακό, πρέπει αν μείνω έγγυος ν κάνω εξετάσεις για επίκτητη θρομβοφιλια. Υπάρχει κ το αυτοάνοσο αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που προκαλεί θρομβωσεις.

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , marillia είπε:

Εγώ είμαι σίγουρη στον πρώτο υπέρηχο θα έχω κλειστά τα μάτια!!!Αγωνία να έχεις!!!!Αγχος μην έχεις!!!

γιατι κλειστα ματια???? δεν μπορω αυτα τα δυο πανε μαζι!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 hour ago, MelinaFo είπε:

Ναι μικρακι μ αυτο λεω οτι εχω αντιθετο προαισθημα! Σημερα δεν περιμενουμε την @Dimitr@17!!!!

Αυριο ειμαι εγω

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε?ακομα καθαρο το τοπιο...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Μια μια τις μετράω!!! Αλλά από μέσα μου λέω ποιο καλά... Γτ άμα πήγαινα και ποιο νωρίς και δεν βλέπαμε κάτι θα είχα ποιο πολύ άγχος!!!!

καλα ετσι ναι δε το συζηταμε!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

αα οποτε μπορει να μου πει να παω απο δευτερα να εχω μπει στην πεμπτη εβδομαδα εκτος αν θελει να παω κατευθειαν στην 6η!

Εμενα η δικια μ που ηταν καρχαριας γιατρος αχχαχαχα ηταν ικανη να μ λεει ελα μερα παρα μερα να το παρακολουθουμε! Ημουν ολο με το μαρκουτσι στο αυτο μ χαχαχαχα 

  • Χαχα 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ungry girl είπε:

γιατι κλειστα ματια???? δεν μπορω αυτα τα δυο πανε μαζι!!!!!

Η αλήθεια είναι ότι όπως είναι ο χαρακτήρας δεν αλλάζει!!!Ισως αν μιλούσες με τον γιατρό να σε χαλάρωνε!!!Επειδή δεν είχα δει σποράκι μου έχει μείνει ψυχολογικό!!Θα τα έχω κλειστά και όταν μου που το βλέπω θα τα ανοίξω!!!Γενικά όταν κάνω υπέρηχο κοιτάω τις ωοθήκες μου,την μήτρα,ρωτάω χιλιοστά χαχχαχχ!!!

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Εμενα η δικια μ που ηταν καρχαριας γιατρος αχχαχαχα ηταν ικανη να μ λεει ελα μερα παρα μερα να το παρακολουθουμε! Ημουν ολο με το μαρκουτσι στο αυτο μ χαχαχαχα 

χαχχαχαχ μα τι μακρκούτσι!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Οπότε κάνω υπομονή το σταυρό μου να μην υπάρξει κάποιο πρόβλημα και περιμένω!!!!!! Με τεράστια αγωνία!!!

αυτο κανω κι εγωωωω

πρίν από 2 λεπτά , MelinaFo είπε:

Εμενα η δικια μ που ηταν καρχαριας γιατρος αχχαχαχα ηταν ικανη να μ λεει ελα μερα παρα μερα να το παρακολουθουμε! Ημουν ολο με το μαρκουτσι στο αυτο μ χαχαχαχα 

χαχαχχχαχαχαχ αυτο ειναι προβλημα δεν ειναι και οτι πιο χαλαρωτικο χαχαχα

πρίν από 2 λεπτά , marillia είπε:

Η αλήθεια είναι ότι όπως είναι ο χαρακτήρας δεν αλλάζει!!!Ισως αν μιλούσες με τον γιατρό να σε χαλάρωνε!!!Επειδή δεν είχα δει σποράκι μου έχει μείνει ψυχολογικό!!Θα τα έχω κλειστά και όταν μου που το βλέπω θα τα ανοίξω!!!Γενικά όταν κάνω υπέρηχο κοιτάω τις ωοθήκες μου,την μήτρα,ρωτάω χιλιοστά χαχχαχχ!!!

χαχχαχαχ μα τι μακρκούτσι!!!!

ναι ειναι λογικο απολυταααα!  δεν ξερω ρε γαμοτο πιστευω το αγχος ειναι εμφητο 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

αυτο κανω κι εγωωωω

χαχαχχχαχαχαχ αυτο ειναι προβλημα δεν ειναι και οτι πιο χαλαρωτικο χαχαχα

Θα χαλαρωσεις γτ θα δεις αυτη την μπαλιτσα την μαυρη και μια κουκιδα και τοτε θα ξεχασεις το μαρκουτσι! Ολα με το καλο!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Θα χαλαρωσεις γτ θα δεις αυτη την μπαλιτσα την μαυρη και μια κουκιδα και τοτε θα ξεχασεις το μαρκουτσι! Ολα με το καλο!

αχχχαχα σε ευχαριτω! αντε να δουμε!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

αυτο κανω κι εγωωωω

χαχαχχχαχαχαχ αυτο ειναι προβλημα δεν ειναι και οτι πιο χαλαρωτικο χαχαχα

ναι ειναι λογικο απολυταααα!  δεν ξερω ρε γαμοτο πιστευω το αγχος ειναι εμφητο 

Γι αυτό τα συζητάμε να σου φεύγει λίγο!!!Με την Παναγίτσα δίπλα σου μη φοβάσαι τίποτα!!!Οταν συμβαίνει η ατυχία τα ποσοστά μειώνονται για δεύτερη φορά!!!Εγώ νομίζω όταν μείνω έγκυος θα πλακώσω τις χοριακές και θα πρέπει κάποιος να με μαζεύει!!!!!Γι αυτό θέλω γιατρό δυναμικό!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 49 λεπτά , depyfr είπε:

με το καλο!!καλη εγκυμοσυνη να εχεις!!αφου πανω απο 5 η χοριακη ειναι θετικη καλε.απλα ηταν πολυ νωρις.:)

Πανω απο 10 ειναι θετικο εμενα ετσι λεει..  Πειτε μου ομως ειναι καλο το 37.? Κ σημερα που εκανα θα ειναι γυρω στα 75? Ποσο ημερων ειμαι???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , iwannar είπε:

Πανω απο 10 ειναι θετικο εμενα ετσι λεει..  Πειτε μου ομως ειναι καλο το 37.? Κ σημερα που εκανα θα ειναι γυρω στα 75? Ποσο ημερων ειμαι???

Ποτε ειχε την τελευταια σου περιοδο?


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Ungry girl είπε:

ααχααχα τα ιδια θα σου λεωωωω! και συντομα καθως το βλεπω! θα σου λεω να μη φοβασαι και να μην κανεις σαν εμενα την κλαψιαρα χχαχαχα! εχω παθει και με αυτους τους γιατρους τα μιρια οσα! ολοι οι κουλοι σε εμενα !!

αα τελεια τοτε ειμαι 4+ 4 οποτε κατι θα δω αμα παω εκτος αν αυτος θεωρησει πως ειναι ακομα νωρις!

αν πας απο βδομαδα θα δεις σακο . γτ φαινεται απο 1500 τιμη χοριακης. ! 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...