Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

      Δε θυμαμαι αν αναφέρει το άρθρο τι έλαβαν υπόψη τους στις ποιοτητες. Μη ξεχναμε οτι τα ποσοστα δεν ειναι ποτε κατι σταθερο γιατι ο καθε κυκλος εξωσωματικης ειναι διαφορετικος. Αρα τα ποσοστα τα λαμβανουμε υποψη με 5% πιο πανω ή πιο κατω. Σας παραθετω το αρθρο οποια κοπελα θελει να δει πιο πολλα. Λεει για τον προεμφυτευτικο ελεγχο:

      P-253 Clinical efficacy of PGT-A according to maternal age and embryo quality in blastocyst stage

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 38 λεπτά , elenakii22 είπε:

@Ani ani κ εγω πανω που ημουν καλυτερα γτ η 8η βδομαδα με ταρεξε λιγο παλι εμετο τωρα το πρωι...ασε...εφυγα κ απο τη δουλεια...

Μα τι κριμα βρε κοριτσι μου τι ταλαιπωρια..περαστικα σου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Ungry girl είπε:

Κοριτσια εκανα τιποτα ιχνος γραμμης!καλα οχι και ιχνος με λιγη φαντασια κατι αχνοφενεται αχαχχααχαχχα

συνέχισε τις προσπάθειες. τουλάχιστο μέχρι να φθάσεις 14-15 μέρα μην ανησυχείς

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Καλημερα.μαριλια μου και εγω ειχα υγρα απο τς 8 μεχρη τς 10η μερα 12 και σημερα τιποτα θα κανω σε κανα 2ωρο να δω και βλεπουμε επαφες εχω καθε 2η μερα ετσι και αλλιως απλως αν δω κοκκινη γραμμη θα κανω καθε μερα

Επειδή το εχω χάσει λίγο το θέμα,  είχες υγρά 8η με 10η. Τα τεστ όμως πότε τα ξεκίνησες; στη 12η;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Vana87 είπε:

Φιλολογικά. Δεν μπορουσα να βγαλω γαλα ποτε βαριομουν. Προτιμουσα να αφηνω κενο αναμεσα στα μαθηματα να θηλαζω.

εγώ δεν μπορούσα να αφήνω κενό γιατί ήμουν εκτός και μακριά στο συγκεκριμένο μάθημα έτσι έβγαζα αλλά μια φορά τη βδομάδα. γενικά όμως τα ιδιαίτερα με πεμπέ βοηθούν πολύ βολεύουν βασικά. και όταν ήταν άρρωστο ή όταν ήταν κάτι που δεν τη πάλευε ο άντρας μου μια χαρά μπορούσα να το βοηθήσω..αλλά δυστυχώς δεν τα έχω καταφέρει και φέτος θα είναι η τελευταία μου προσπαθεια σε αυτό το τομέα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οχι 9η τα ξεκινησα

πρίν από 12 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Επειδή το εχω χάσει λίγο το θέμα,  είχες υγρά 8η με 10η. Τα τεστ όμως πότε τα ξεκίνησες; στη 12η;

οχι 9η τα ξεκινησα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , rozoulini είπε:

εγώ δεν μπορούσα να αφήνω κενό γιατί ήμουν εκτός και μακριά στο συγκεκριμένο μάθημα έτσι έβγαζα αλλά μια φορά τη βδομάδα. γενικά όμως τα ιδιαίτερα με πεμπέ βοηθούν πολύ βολεύουν βασικά. και όταν ήταν άρρωστο ή όταν ήταν κάτι που δεν τη πάλευε ο άντρας μου μια χαρά μπορούσα να το βοηθήσω..αλλά δυστυχώς δεν τα έχω καταφέρει και φέτος θα είναι η τελευταία μου προσπαθεια σε αυτό το τομέα

Ναι οντως βολευει! Εγω διπλα τον εχω το μικρο. Κατα ταλλα ειναι δουλεια με παρα πολυ αγχος..

Just now, Vana87 είπε:

Ναι οντως βολευει! Εγω διπλα τον εχω το μικρο. Κατα ταλλα ειναι δουλεια με παρα πολυ αγχος..

Τι διδασκεις;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, elenakii22 είπε:

@Ani ani κ εγω πανω που ημουν καλυτερα γτ η 8η βδομαδα με ταρεξε λιγο παλι εμετο τωρα το πρωι...ασε...εφυγα κ απο τη δουλεια...

Υπομονή! Κ μακάρι να μην τα εχεις καθε μέρα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Vana87 είπε:

Ναι οντως βολευει! Εγω διπλα τον εχω το μικρο. Κατα ταλλα ειναι δουλεια με παρα πολυ αγχος..

Τι διδασκεις;

φιλολογικά και εγώ..τώρα που έχω πάρει τον αέρα δεν αγχώνομαι εγώ μόνο το υλικό. τα μικρά και οι γονέις τους τα έχουν όλα γραμμένα οπότε γιατί να αγχώνομαι εγω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , rozoulini είπε:

φιλολογικά και εγώ..τώρα που έχω πάρει τον αέρα δεν αγχώνομαι εγώ μόνο το υλικό. τα μικρά και οι γονέις τους τα έχουν όλα γραμμένα οπότε γιατί να αγχώνομαι εγω

Εχεις δίκαιο! Εγω παρολα τα χρονια που κανω αγχωνομαι καθε χρονια και περισσοτερο. Ειναι στο χαρακτηρα μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , Vana87 είπε:

Εχεις δίκαιο! Εγω παρολα τα χρονια που κανω αγχωνομαι καθε χρονια και περισσοτερο. Ειναι στο χαρακτηρα μου!

έχεις πολλά παιδιά;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Κοριτσια εκανα τιποτα ιχνος γραμμης!καλα οχι και ιχνος με λιγη φαντασια κατι αχνοφενεται αχαχχααχαχχα

Ti κύκλο έχεις συνήθως?Εγώ κάνω από 30 και πάνω.Μια φορά το χρόνο κάνω 27.Θετικό είδα την 15 μέρα άρα αν τα ξεκινούσα 8 μέρα θα έβλεπα αρνητικό επί μια βδομάδα.Αν ο κύκλος είναι κανονικός προς μικρός καλά τα ξεκίνησες!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , marillia είπε:

Ti κύκλο έχεις συνήθως?Εγώ κάνω από 30 και πάνω.Μια φορά το χρόνο κάνω 27.Θετικό είδα την 15 μέρα άρα αν τα ξεκινούσα 8 μέρα θα έβλεπα αρνητικό επί μια βδομάδα.Αν ο κύκλος είναι κανονικός προς μικρός καλά τα ξεκίνησες!!

Εγω 29 κυκλο δεν.ξερω αν τα ξεκινησα καλα αλλα σημερα 13η μερα.παλυ αρνητικό!!μπορει να ειναι αυριο μεθαυριο θετικο φοβαμαι μη δεν δω ποτε γραμμουλα χαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Ungry girl είπε:

Εγω 29 κυκλο δεν.ξερω αν τα ξεκινησα καλα αλλα σημερα 13η μερα.παλυ αρνητικό!!μπορει να ειναι αυριο μεθαυριο θετικο φοβαμαι μη δεν δω ποτε γραμμουλα χαχαχα!!

Θα δεις καλό μου γραμμούλα. Δεν έχει πολύ αρνητικό ή λίγο. Είναι η αρνητικό ή θετικό. Αύριο μεθαύριο (αν δεν κάνεις μεγαλύτερο κύκλο) θα το δεις το θετικό. Και εγώ θα τα αρχίσω αύριο τα τεστακια, και θα είναι αρνητικά. Λογικά πριν το σκ δεν θα δείξει θετικό. Απλώς θέλω να είμαι σίγουρη ότι αν κάνω μικρότερο κύκλο (όπως τον Ιούλιο που ήταν 25 ημερών) δεν θα χάσω τις γόνιμες. Για αυτό ξεκινάμε πιο νωρίς, για να καλύψουμε κάθε ενδεχόμενο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...