Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Απτήν στιγμή που διπλασιάστηκε υπάρχουν ελπίδες.  

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 40 λεπτά , Vana87 είπε:

Εγώ είμαι 30 ναι για το δεύτερο. Πρωτος μηνας προσπαθειων. Το πρωτο το πιασαμε με τη μια. Βασικα δεν με πειραζει που δεν επιασε αμεσως βολευει και καλυτερα με τη δουλεια μου. Τον επομενο μηνα δεν θα κανκυμε καθολου προσπαθειες. Απλα αγχωνομαι που δεν εχει ερθει ακομα η περιοδος και για το γαλα στο στηθος. Φυσικα μιλησα με τη γιατρο και μου ειπε να παω να κανω προλακτινη.

Μην ανχωνεσε προλακτινη ειναι βρε σιγουρα πως να σου ερθει περιοδος με προλακτινη γιαυτο καθυστερει. Μην ανχωνεσε ενα χαπακι θα σου δωσει συνηθως μια φορα την εβδομαδα κ πεφτει αμεσως η προλακτινη συνηθως τρεις τεσσερις εβδομαδες ειναι η θεραπεια δηλαδη 4 χαπακια. Κ περιοδος θα σε δει με υπερηχο καν ολα οκ παλι ενα χαπι για μια εβδομαδα σου δινει κ ερχετε αμεσως κ η περιοδος

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

5 ώρες πρίν, orianna είπε:

κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες για τα λογια σας...ειμαι πολυ πεσμενη αλλα οχι επειδη αδιαθετησα...αυτο το περιμενα..το σκυλακι μου εχει προβλημα και μου ειπαν οτι μαλλον θα χρειαστει χειρουργειο αθηνα η θεσσαλονικη γτ εδω δεν γινεται.το κοστος ειναι μεγαλο και σπαω το κεφαλι μου για το τι θα κανω...δεν μπορω να το αφησω αβοηθητο αλλα τι να κανω δεν ξερω..:-(

Αυτο ειναι πολυ στεναχωρο.. Μηπως μπορει καποιος γιατρος φιλοζωικης να βοηθησει? Σε καταλαβαινω γιατι εχω κ εγω σκυλακι και δεν ξερω τι θα κανα αν μ παθαινε κατι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Garifalia1 είπε:

Kalispera koritsis.  Pos iste ? Oriana m min stenaxoriese euxome na vris lisi gia to skilaki sou. @Vana87 poso kero prospathite ?

Τωρα αυτον τον μηνα προσπαθήσαμε και δεν μπορω να πω και παρα πολυ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! 

λοιπων η θα τρελαθω η θα αρχισω να ανχωνωμαι...

10η μερα κυκλου αχνη δετερη γραμμη το τεστ οωρριξιας 11η μερα το ιδιο αχνη σημερα 12η μερα καθολου δευτερη γραμμη!!!!

Γιατι?????:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καλημερα κοριτσια! 

λοιπων η θα τρελαθω η θα αρχισω να ανχωνωμαι...

10η μερα κυκλου αχνη δετερη γραμμη το τεστ οωρριξιας 11η μερα το ιδιο αχνη σημερα 12η μερα καθολου δευτερη γραμμη!!!!

Γιατι?????:confused:

δεν σημαινει τιποτα αυτο ειπαμε...και επισης κανεις  τα τεστ νωρις...το πρωτο της ημερας θα το κανεις κατα τις 2 το μεσημερι.το αλλο στις 8 το βραδυ.τι ωρα ξυπνησες σημερα?και τι ωρα εκανες το τεστ.


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , orianna είπε:

δεν σημαινει τιποτα αυτο ειπαμε...και επισης κανεις  τα τεστ νωρις...το πρωτο της ημερας θα το κανεις κατα τις 2 το μεσημερι.το αλλο στις 8 το βραδυ.τι ωρα ξυπνησες σημερα?και τι ωρα εκανες το τεστ.

το εκανα 11 εχω σηκωθει 7΄30 και ειχα ειδη παει 2 φορες τουαλετα ηταν η 3!θα κανω αλλο ενα κατα τς 3-4?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , rozoulini είπε:

Κοπέλα μου πόσες μέρες συνήθως είναι ο.κυκλος.σου;η 12η μετά ίσως θεωρείται ακόμα.και πολύ νωρίς και οπως είπαν και οι κοπέλες μη συγκρίνεις τα τεστ

29 ημερες ειναι δεν συγκρινω τιποτα και οπως εδειξε δεν ειναι καθε μηνα η ιδια μερα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Ungry girl είπε:

29 ημερες ειναι δεν συγκρινω τιποτα και οπως εδειξε δεν ειναι καθε μηνα η ιδια μερα

 μπορει να μην υπαρχει λογος.συνεχισε να κανεις τα τεστ παρολαυτα. θα την βρεις καποια στιγμη που θα παει! Σημερα που εκανες ηδη ενα λεω να κανεις αλλο ενα κατα τις 4 και στειλε να μας πει τι εγινε.

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Ungry girl είπε:

Καλημερα κοριτσια! 

λοιπων η θα τρελαθω η θα αρχισω να ανχωνωμαι...

10η μερα κυκλου αχνη δετερη γραμμη το τεστ οωρριξιας 11η μερα το ιδιο αχνη σημερα 12η μερα καθολου δευτερη γραμμη!!!!

Γιατι?????:confused:

Κορίτσι μην.ανησυχεις. Δεν σημαίνει τίποτα. Είναι νωρίς ακόμα. Με 29 μέρες κύκλο δύσκολα.θα δεις θετικό πριν τη 14 ή και 15η μέρα. Άχνη γραμμή και καθόλου γραμμή είναι αρνητικά. Το τεστ - τουλάχιστον σε εμενα- δεν σκουραίνει σταδιακά. Μπορεί τη μία φορά να μην σου βγάλει καθόλου γραμμή, και την επόμενη μέρα κατευθείαν σκούρο, δηλαδή θετικό. Αγχώνεσαι χωρίς λόγο. 

Εγώ έκανα 28μερες κύκλο αυτό το μήνα και το τεστ έδειξε θετικό την 14η μέρα. Νομίζω είναι νωρίς ακόμα για αυτό σου βγαίνουν αρνητικά. 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Garifalia1 είπε:

Kalispera koritsis.  Pos iste ? Oriana m min stenaxoriese euxome na vris lisi gia to skilaki sou. @Vana87 poso kero prospathite ?

Τωρα αυτον τον μηνα προσπαθήσαμε και δεν μπορω να πω και παρα πολυ! 

Καλημέρα!! Ηρθε και η περίοδος ευτυχως! Αυτό το αγχος τι μας κάνει!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Nati85 είπε:

 μπορει να μην υπαρχει λογος.συνεχισε να κανεις τα τεστ παρολαυτα. θα την βρεις καποια στιγμη που θα παει! Σημερα που εκανες ηδη ενα λεω να κανεις αλλο ενα κατα τις 4 και στειλε να μας πει τι εγινε.

Ναι θα κανω κατα τς 4 αν και φοβαμαι πως δεν θα το πετύχω! Θα σας πω οταν το κανω

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ungry girl είπε:

Καλημερα κοριτσια! 

λοιπων η θα τρελαθω η θα αρχισω να ανχωνωμαι...

10η μερα κυκλου αχνη δετερη γραμμη το τεστ οωρριξιας 11η μερα το ιδιο αχνη σημερα 12η μερα καθολου δευτερη γραμμη!!!!

Γιατι?????:confused:

Κορίτσι κι εγώ αυτό έπαθα ... μια φορά τα χρησιμοποίησα  μόνο, γιατί όταν έβλεπα πως δε βγαίνει θετικό, γέμισα με αγχος. Και τελικσ μου βγηκε κάπου στην 21η αν θυμάμαι καλά.   Τι κυκλο έχεις όμως;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , alina80 είπε:

Κορίτσι μην.ανησυχεις. Δεν σημαίνει τίποτα. Είναι νωρίς ακόμα. Με 29 μέρες κύκλο δύσκολα.θα δεις θετικό πριν τη 14 ή και 15η μέρα. Άχνη γραμμή και καθόλου γραμμή είναι αρνητικά. Το τεστ - τουλάχιστον σε εμενα- δεν σκουραίνει σταδιακά. Μπορεί τη μία φορά να μην σου βγάλει καθόλου γραμμή, και την επόμενη μέρα κατευθείαν σκούρο, δηλαδή θετικό. Αγχώνεσαι χωρίς λόγο. 

Εγώ έκανα 28μερες κύκλο αυτό το μήνα και το τεστ έδειξε θετικό την 14η μέρα. Νομίζω είναι νωρίς ακόμα για αυτό σου βγαίνουν αρνητικά. 

Ναι αλλα.τς πρωιγουμενες μερες.δεν εβγενε καθολου ουτε αχνη και στο ελενακι αποτι λες δεν σκουρινε ποτε να γινει σαν τη γραμμη ελενχου εκανε.ωορρηξία με αχνη γραμμή!!

Just now, Farmakotriftena είπε:

Κορίτσι κι εγώ αυτό έπαθα ... μια φορά τα χρησιμοποίησα  μόνο, γιατί όταν έβλεπα πως δε βγαίνει θετικό, γέμισα με αγχος. Και τελικσ μου βγηκε κάπου στην 21η αν θυμάμαι καλά.   Τι κυκλο έχεις όμως;

Εχω 29 εσυ δεν βρικες καθολου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...