Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , caramel_83 είπε:

ναι αλλα η περιοδος ερχεται 14 μερες μετα την ωορηξια και εσυ με την γιατρο ειδατε ωορηξια 10 μερα αρα εισαι με 5 μερες καθυστερηση ;)

Αααα θα τρελαθώ!!!!  Δλδ αν εκανα ωορρηξία 10η-11η μερα ο κύκλος θα έπρεπε να ειναι 24-25ημερών? Με μπερδεύουν πολυ αυτά κορίτσια γι αυτο ρωτάω σόρρυ 

πρίν από 1 λεπτό , elenakii22 είπε:

καλα αποτελεσματα!!!ελπιζω να αντεξεις μεχρι παρασκευη χαχα!!! :)

Ετσι οπως μου τα λέτε , ειδικά η καραμελ θα δείξει αν θ αντέξω χααχχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Irini123 είπε:

Αααα θα τρελαθώ!!!!  Δλδ αν εκανα ωορρηξία 10η-11η μερα ο κύκλος θα έπρεπε να ειναι 24-25ημερών? Με μπερδεύουν πολυ αυτά κορίτσια γι αυτο ρωτάω σόρρυ 

ακριβως ετσι ;) δεν πας να παρεις ενα τεστ.....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , caramel_83 είπε:

ακριβως ετσι ;) δεν πας να παρεις ενα τεστ.....

Χμ... Ετσι οπως μου τα λες η αλήθεια ειναι οτι μπαίνω στη πρίζα πιο πολύ.. Αλλα και πάλι ουτε ανακατοσουρες εχω ουτε τπτ.. Μονο αραιά και που πονακια χαμηλά, πόνο στις θηλές και λίγες ζαλάδες.. Α!!  Δε ξερω αν πιάνει για σύμπτωμα αυτο αλλα εχω λιγάκι αστιγματισμό τοσο λίγο που βλέπω και χωρίς γυαλιά αλλα τελευταίες μέρες μεχρι και τα γράμματα στο κινητό κολλάνε μεταξυ τους και θολώνουν :P επίσης κατι που παρατήρησα χθες αλλα δε ξερω αν παίζει ρόλο ειναι οτι στα μάτια μου στο πάνω βλέφαρο σα να μπλεδιζει λες και μελανιαζουν τα μάτια μου, οπως όταν κλαίμε ενα πραγμα.. Δε ξέρω αν ειναι μπλε παντως εναν χρωματισμό τον βλέπω!!  Λετε να πάω οφθαλμίατρο?  Ασχετο!! 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, caramel_83 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε? εγω περιμενω την ενδοκρινολογο να με παρει τηλ , που δεν θα με παρει βεβαια αλλα θα την παρω εγω την Παρασκευη να δω τι θα μου πει.

@Dimitr@17 μου λυπαμαι κοριτσι μου, παντως κι εγω συμφωνω μηπως να εκανες ακομα μια να εβλεπες?

Δεν.μπορω αλλο με τις χοριακες..εχω κανει ποσες κ τελικα αποτελεσμα δςν ειδα...δεν εχω για τιποτα ορεξη και μονο κ μονο που σκεφτομαι οτι θα γυρισω στην δουλεια κ θα τους πω οτι δεν ειμαι πια δεν μπορω να το διαχειριστω...η δουλεια μ.εχει να κανει κ με πολυ κοσμον.ολοι οι πελατες θα ρωτανε..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Irini123 είπε:

Χμ... Ετσι οπως μου τα λες η αλήθεια ειναι οτι μπαίνω στη πρίζα πιο πολύ.. Αλλα και πάλι ουτε ανακατοσουρες εχω ουτε τπτ.. Μονο αραιά και που πονακια χαμηλά, πόνο στις θηλές και λίγες ζαλάδες.. Α!!  Δε ξερω αν πιάνει για σύμπτωμα αυτο αλλα εχω λιγάκι αστιγματισμό τοσο λίγο που βλέπω και χωρίς γυαλιά αλλα τελευταίες μέρες μεχρι και τα γράμματα στο κινητό κολλάνε μεταξυ τους και θολώνουν :P επίσης κατι που παρατήρησα χθες αλλα δε ξερω αν παίζει ρόλο ειναι οτι στα μάτια μου στο πάνω βλέφαρο σα να μπλεδιζει λες και μελανιαζουν τα μάτια μου, οπως όταν κλαίμε ενα πραγμα.. Δε ξέρω αν ειναι μπλε παντως εναν χρωματισμό τον βλέπω!!  Λετε να πάω οφθαλμίατρο?  Ασχετο!! 

κοιτα εγω προσωπικα θα εκανα τεστ, βεβαια εσυ οτι θες, οσο για οφθαλμιατρο δες πρωτα αν εισαι και μετα πας και σε οφθαλμιατρο ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, caramel_83 είπε:

κοιτα εγω προσωπικα θα εκανα τεστ, βεβαια εσυ οτι θες, οσο για οφθαλμιατρο δες πρωτα αν εισαι και μετα πας και σε οφθαλμιατρο ;)

Εχεις δίκιο!!!  Αν οχι σήμερα αυριο το πρωί θα παώ να παρω ενα τεστακι!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Vana87 είπε:

Και εγω το εχω. Μολις μπω καπου που εχει κλιματιστικο ξεκιναω φτερισμα. Μολις ξεσκεπασω τη μυτη μου το πρωι μολις ξυπνησω αρχιζω παλι.. το ειχα και πριν αλλα τωρα ειναι πιο εντονο

Λέτε ότι φτερνιζεστε συνεχεια;;; κορίτσια κι εγώ!!!! Όλο φτερνιζομαι από τότε που έμεινα έγκυος!

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια θελω να σας πω κατι το οποιο με εχει προβληματισει, σας ειχα πει αν θυμαστε οτι αυτο τον μηνα δεν θα καναμε τιποτα για να ειμαστε σιγουροι οτι οτι νιωθω δεν εχει καμια σχεση με εγκυμοσυνη, για να δω αν η περιοδος εστρωσε η ροη της, την προηγουμενη Πεμπτη το βραδυ υπολογιζω οτι ηταν η ωορηξια, ηρθαμε σε επαφη και οταν τελειωνε εφυγε η πρωτη σταγονα μεσα μαλλον. Εγω απο το Σαββατο εχω πονους στο στηθος μου και απο προχθες εχω υγρα λευκα, οπως ειναι της ωορηξιας αλλα λευκα, χθες το βραδυ στην δουλεια ενιωθα τετοια υγρασια λες και ηρθε η περιοδος, συν οτι εχει μερες που ποναει η μεση μου αρκετα. Δεν πιστευω οτι εχει γινει κατι με μια φορα και 1 μονο σταγονα (καλα θα μου πεις δεν θελει και 1 κιλο σπερμα αλλα λεμε τωρα). Γαμωτο ετσι οπως το υπολογιζω η εχω κανει λαθος την ωοριξια και ερχεται τωρα, με προβλιματιζουν τα υγρα, ομως δεν εχω κατι τσουξιμο η φαγουρα για να πω οτι ειναι καποια μολυνση και ειναι και αοσμα. Εχω και ενοχλησεις στην κοιλια :?

Δεν ηθελα να σας πω κατι γιατι πραγματικα δεν πιστευω οτι ειναι κατι μεχρι χθες σκεφτομουν οτι οι ορμονες μου αλλα πηρα τις εξετασεις και ειδα την tsh καλη και εχω προβληματιστει μηπως πρεπει να κοιταξω και κατι αλλο εκτος τον θυρεοειδη :?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Δεν.μπορω αλλο με τις χοριακες..εχω κανει ποσες κ τελικα αποτελεσμα δςν ειδα...δεν εχω για τιποτα ορεξη και μονο κ μονο που σκεφτομαι οτι θα γυρισω στην δουλεια κ θα τους πω οτι δεν ειμαι πια δεν μπορω να το διαχειριστω...η δουλεια μ.εχει να κανει κ με πολυ κοσμον.ολοι οι πελατες θα ρωτανε..

μη σκεφτεσαι τι θα πει ο κοσμος..αυτο μπορει να συμβει στον καθενα!κοιτα να δεις τι θα κανεις τωρα κ ασε τους αλλους!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 48 λεπτά , Irini123 είπε:

Κι εγω ετσι λεω να κάνω!!  Δε ξερω γιατί αλλα νιώθω κατα 90% οτι είμαι!  Μη ρωτήσεις πως και τι δε ξερω απλα ετσι νιώθω! Αφήνω και ενα 10% για παρηγοριά σε περίπτωση που δεν :P

Kαλημερα κοριτσι! Αν οντως ειχες 10-11η μερα ωορηξια , μεχρι την 28η μερα θα επρεπε να σου εχει ερθει ... κανε ενα τεστ ,αν εισαι θα δειξει μια αχνη γραμμη.. Εγω ειχα τον προηγουμενο μηνα βιοχημικη και θυμαμαι οτι ειχα διαφορες κραμπες στην κοιλια αλλα δενεδωσα σημασια γτ νομιζα οτι ειναι απο την στενοχωρια που ειχα  + τοι με ετσουζαν οι θηλες πολυ .. και εκανα τεστ 29η μερα κ εδειξε αχνο αλλα θετικο (ωορηξια ειχα 15η μερα).. Βέβαια τωρα ,απο Σαββατο  που ειχα ωορηξια(επιβεβαιωμενο με υπερηχο) , παλι εχω κατι σουβλιες δεξια κ αριστερα , αλλα πιστευω οτι μαλλον ειναι επειδη κρυωνω πολυ αυτες τις μερες , λογω αλλαγης καιρου ..  


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenakii22 είπε:

μη σκεφτεσαι τι θα πει ο κοσμος..αυτο μπορει να συμβει στον καθενα!κοιτα να δεις τι θα κανεις τωρα κ ασε τους αλλους!

Αυτο που θελω πρωτα απο ολα ειναι να τελειωσουν ολα ανωδυνα...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Δεν.μπορω αλλο με τις χοριακες..εχω κανει ποσες κ τελικα αποτελεσμα δςν ειδα...δεν εχω για τιποτα ορεξη και μονο κ μονο που σκεφτομαι οτι θα γυρισω στην δουλεια κ θα τους πω οτι δεν ειμαι πια δεν μπορω να το διαχειριστω...η δουλεια μ.εχει να κανει κ με πολυ κοσμον.ολοι οι πελατες θα ρωτανε..

αγαπη μου μην σκεφτεσαι τον κοσμο και εκτος αυτο το ειπες και σε αλλους εκτος τα αφεντικα?

Link to comment
Share on other sites

@caramel_83  ειναι λιγο νωρις για να βγαλουμε καποιο συμπερασμα!θα πρεπει να περιμενεις κ θα δουμε τ ειναιι!

 

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αυτο που θελω πρωτα απο ολα ειναι να τελειωσουν ολα ανωδυνα...

αυτο σου λεω κ εγω..κοιτα πρωτα εσενα κ ασε τους αλλους!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...