Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Angot είπε:

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      1 hour ago, Alex@ είπε:

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 21 λεπτά , Papaki@ είπε:

μπα καραμελίτσα τίποτα ιδιαίτερο ακόμη, αλλά δεν ενθουσιάζομαι γιατι ειναι λίγο ότι ναναι ο κύκλος μου από τον Ιούλιο που μου ξαναήρθε

βρε κορίτσια παιρνει καμία glucophage? σόρρυ κι ολας αλλά πολύ αέρια μου φέρνει....

Δημητρούλα κοπέλα μου σε καταλαβαίνω απόλυτα... μη κρατάς τίποτα μέσα σου 

Ολα καλα...παμε για αλλα...τα καλυτερα ερχονται..το ειπα κ στην αδερφη μου κ την μητερα μου...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου...σε πολλα θεματα σα δεν παιρνω θεση διοτι απλα δεν εχω ιδεα..

@Irini123 καλωσηλθες και συμφωνω και εγω να κανεις ενα τεστακι αυριο!!

@ritaki13 καλωσηλθες και εσυ και σ ευχομαι να μεινεις πολυ γρηγορα εγκυουλα..αυτο το μπλογκ γερνει γουρι

@anemoni ποτε δεν ξερεις κ εγω λιγες επαφες ειχα τοτε..

@elenakii22 η βουλωμενη μυτη ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης και ειναι πολυ σπαστικο πες στον αντρα σου οπως λεω κ εγω στο δικο.μ καθε βραδυ που τον ξυπναω στις 5:00 το χαραμα απο τα φυσηματα..

Επιπλεον μαντεψτε!! Εχω ΚΡΥΩΣΕΙ τελικα και με ενοχλεο ο λαιμος μου και αισθανομαι επιπλεον κοπωση κ η μυτη τωρα απλα με ενοχλει ολη μερα.. και ναι εσεις θα μου πειτε πως ΣΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΨΕΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΛΟΥΣΤΕΙΣ..χαχαχ και ημουν ακομα στη σκεψη.... πηρα το γιατρουλη μ και εγκρινει ενα σιροπακι που ξεκινησα της APIVITA φυτικο και καραμελιτσες...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , orianna είπε:

αχαχαχαχαχχαχα ντροπη σου βρε να κοροιδευεις μια μικρη μονη και απροστατευτη γκαστρουλα....χαχαχχα

ποσο καιρο το παιρνεις?

Μόνη σου δεν είσαι και δεν θα είσαι για τους επόμενους μήνες. Κουβαλάς παρέα μαζί σου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@orianna εγώ αναγούλες έχω. Αηδιαζω με όλα. Δεν μπορώ να φιλήσω ούτε τον άντρα μου!!!!!! Που γενικά φροντίζει την ατομική του υγιεινή. Και πριν την εγκυμοσύνη ήμουν κολλημένη πάνω του για αγκαλιές.  Επίσης κούραση  και λίγα πονακια εχω.. 

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 35 λεπτά , Ani ani είπε:

Κοριτσια μου...σε πολλα θεματα σα δεν παιρνω θεση διοτι απλα δεν εχω ιδια..

@Irini123 καλωσηλθες και συμφωνω και εγω να κανεις ενα τεστακι αυριο!!

@ritaki13 καλωσηλθες και εσυ και σ ευχομαι να μεινεις πολυ γρηγορα εγκυουλα..αυτο το μπλογκ γερνει γουρι

@anemoni ποτε δεν ξερεις κ εγω λιγες επαφες ειχα τοτε..

@elenakii22 η βουλωμενη μυτη ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης και ειναι πολυ σπαστικο πες στον αντρα σου οπως λεω κ εγω στο δικο.μ καθε βραδυ που τον ξυπναω στις 5:00 το χαραμα απο τα φυσηματα..

Επιπλεον μαντεψτε!! Εχω ΚΡΥΩΣΕΙ τελικα και με ενοχλεο ο λαιμος μου και αισθανομαι επιπλεον κοπωση κ η μυτη τωρα απλα με ενοχλει ολη μερα.. και ναι εσεις θα μου πειτε πως ΣΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΨΕΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΛΟΥΣΤΕΙΣ..χαχαχ και ημουν ακομα στη σκεψη.... πηρα το γιατρουλη μ και εγκρινει ενα σιροπακι που ξεκινησα της APIVITA φυτικο και καραμελιτσες...

σ ευχαριστω πολύ!μακαρι αν κ αυτο το μηνα δεν το βλεπω πια..

περαστικα σου!εισαι εγκυουλα ε?με το καλο!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ritaki13 είπε:

σ ευχαριστω πολύ!μακαρι αν κ αυτο το μηνα δεν το βλεπω πια..

περαστικα σου!εισαι εγκυουλα ε?με το καλο!!!!! 

Σε ευχαριστω κοριτσι μου! Ναι ειμαι

Link to comment
Share on other sites

Εδω ειμαι σας διαβαζω μεσα απο το νοσοκομειο καθημερινα και ξερω ολα σας τα νεα....  Πριν σας πω τα δικα μου θελω να καλοσορισω τα καινουργια κοριτσια και τους ευχομαι γρηγορα να μεινουν εγκυουλες....  Χαρηκα παρα πολυ με τις καινούργιες μας εγκυουλες και σας εύχομαι μια τελειομηνη κυηση.... 

Θα σταθώ στη δημητρα μας....  Επειδη εχω περασεικαι αποξεση και παλλινδρομη θα σε συμβουλεψω να κλάψεις,  πίστεψε με θα νιώσεις πολυ καλυτερα... Και μετα κανε ενα καλο γέρο shopping therapy μονη σου και θα εισαι περδίκι....  Οσο για το γιατρο τονδευτερο που είπατε ηταν ωμός,  πιστευω καλύτερα 

  • Μου αρέσει 7

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Alekagala είπε:

Εδω ειμαι σας διαβαζω μεσα απο το νοσοκομειο καθημερινα και ξερω ολα σας τα νεα....  Πριν σας πω τα δικα μου θελω να καλοσορισω τα καινουργια κοριτσια και τους ευχομαι γρηγορα να μεινουν εγκυουλες....  Χαρηκα παρα πολυ με τις καινούργιες μας εγκυουλες και σας εύχομαι μια τελειομηνη κυηση.... 

Θα σταθώ στη δημητρα μας....  Επειδη εχω περασεικαι αποξεση και παλλινδρομη θα σε συμβουλεψω να κλάψεις,  πίστεψε με θα νιώσεις πολυ καλυτερα... Και μετα κανε ενα καλο γέρο shopping therapy μονη σου και θα εισαι περδίκι....  Οσο για το γιατρο τονδευτερο που είπατε ηταν ωμός,  πιστευω καλύτερα 

Κοριτσι να.σου ζησει.το μωρακι σου!

Πες μας.πως εισατε!!!??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κόλλησε το άτιμο!!! Λοιπόν ελεγα οτι εμενα στη αποξεση ο γιατρός με προετοίμασε και οταν ειδα αιμα και τον πηρα τηλεφωνο κλαίγοντας σε πληροφορώ έκλαψα μιση ωρα και πηγα με ψηλα το κεφαλι στο νοσοκομείο και εκανα την αποξεση

Τα δικα μου λοιπον νεα....  Αυριο βγαίνω!  Πηγα που λετε μια κουκλα στο νοσοκομειο,  κατα τις 1 παρα με κατέβασαν στο χειρουργειο,  στις 1:10 μπηκε η επισκληριδιος και στις 1


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ntemiiiiii είπε:

Βρε κορίτσια γιατί να μην μου πει να κάνω χοριακη;Να ανησυχήσω; Είναι χαμηλή η τιμή 18.1 λέτε;3 μέρες πριν την καθυστέρηση;

Όχι Ντεμη μου απλά συνήθως ζητάνε να κάνεις γύρω στις 3 χοριακες ανα 2 ή 3 ημέρες  για να δούμε αν διπλασιάζεται φυσιολογικά.  Πιστεύω επειδή εσενα είναι αρκετά χαμηλή έστω μια αύριο θα έπρεπε να κάνεις. Όμως για 3 μέρες πριν την καθυστέρηση,  είναι φυσιολογικά χαμηλή.  Εγώ είχα 36.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Alekagala είπε:

Κόλλησε το άτιμο!!! Λοιπόν ελεγα οτι εμενα στη αποξεση ο γιατρός με προετοίμασε και οταν ειδα αιμα και τον πηρα τηλεφωνο κλαίγοντας σε πληροφορώ έκλαψα μιση ωρα και πηγα με ψηλα το κεφαλι στο νοσοκομείο και εκανα την αποξεση

Τα δικα μου λοιπον νεα....  Αυριο βγαίνω!  Πηγα που λετε μια κουκλα στο νοσοκομειο,  κατα τις 1 παρα με κατέβασαν στο χειρουργειο,  στις 1:10 μπηκε η επισκληριδιος και στις 1

@Alekagala να σου ζησει το μωρακι σου να ειναι γερο κ καλοτυχο...!!!

Οσο για μενα ελπιζω να μην χρειαστει να κανω αποξεση...θα δω τι θα μου πει αυριο ο γιατρος...παντως σε μια βδομαδα η χοριακη ειχε ανεβει αντι να.πεσει πως γινεται αυτο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...