Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , anemoni1989 είπε:

@Dimitr@17 σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!! Είμαι σίγουρη πως πολύ σύντομα θα μας έχεις και εσύ ευχάριστα νέα...μόλις ξεκινήσετε τις νέες προσπάθειες με τον αντρούλη σου!!!!

@ada32 σε ευχαριστώ!!!! και στα δικά σου!!!! και στα δικά σας κορίτσια που προσπαθείτε!!! να βγάλουμε όλες καλοκαιρινά μωρα!!!!

Σε ευχαριστω πολυ να σαι καλα..μακαρι να ξεμπερδεψω συντομα απο αυτο το ατυχες συμβαν και μετα να εχω να σκεφτομαι μονο θετικα κ ευχαριστα πραγματα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 7 λεπτά , anemoni1989 είπε:

χαχα όντως!!! Ευχαριστώ, λοιπόν, επίσημα!!!! Και σε σενα όλα καλα να πάνε με το σποράκι σου!!! Αν και νομίζω πως η συνειδητοποίηση έρχεται με το άκουσμα της καρδούλας...μέχρι τότε όλο και καποια αμφιβολία θα υπάρχει (για εμενα μιλαω παντα)...

Εγώ θ κανω τη Δευτερα, μαζι με tsh για να μιλήσω κ με ενδοκρινολόγο...να ναι κ λίγο αυξημενη η χοριακή, μπας κ κλεισω σύντομα ραντεβού και με γυναικολόγο...Πιο μετά θα σας γράψω όλα τα περίεργα που παρατηρησα τις τελευταίες 10 μερες...γτ είναι και κάποια που δεν σας είχα πει, μη με περνάγατε για τρελή!!!!

Ακόμα, όμως, φοβάμαι πως θα δω αίμα στο μπάνιο...κορίτσια φεύγει ποτε αυτος ο φόβος??? (και ο πόνος της κοιλιάς μέχρι πότε να παραμείνει άραγε???)

@Vana87 ευχαριστωωωωωωωω!!!!!!!!!!! Ξέχασα να το γράψω!!!!

εγω πονους εχω ακομα που κ που.. επισης φοβο για το αιμα..γι αυτο καθε μερα εκανα τεστ και οσοο εβλεπα οτι ειχα χοριακη ηξερα οτι δεν θα δω αιμα.να κανεις κ εξεταση προγεστερονης να δεις που βρισκεσαι..


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ να σαι καλα..μακαρι να ξεμπερδεψω συντομα απο αυτο το ατυχες συμβαν και μετα να εχω να σκεφτομαι μονο θετικα κ ευχαριστα πραγματα...

Θα ξεμπερδέψεις πολύ σύντομα! Είμαι σίγουρη και θα δεις...γρήγορα θα γίνει η επιθυμία σου πραγματικότητα... Πολλές κοπέλες είχαν ανάλογες εμπειρίες και έκαναν παιδάκια μετα χωρίς καμία δυσκολία... Σε όλες μας μπορεί να συμβεί!!!!

Θετική σκέψη και αισιοδοξία κοπέλα μου!!!


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Θα ξεμπερδέψεις πολύ σύντομα! Είμαι σίγουρη και θα δεις...γρήγορα θα γίνει η επιθυμία σου πραγματικότητα... Πολλές κοπέλες είχαν ανάλογες εμπειρίες και έκαναν παιδάκια μετα χωρίς καμία δυσκολία... Σε όλες μας μπορεί να συμβεί!!!!

Θετική σκέψη και αισιοδοξία κοπέλα μου!!!

Ειμαι αισιοδοξη πολυ γενικα...ο γιατρος ειπε οταν ξεμπερδεψω με αυτο να αφησω εναν κυκλο κ μετα θα ειμαι ετοιμη να αρχισω τις προσπαθειες παλι...που θα παει... θα το πετυχω υπ μπεμπε γτ τωρα πετυχα μονο σακο

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ευχαριστω!!!! Λες να είσαι η 2η? Νομίζω εδώ οι γκαστρωμένες βγαίνουν 2-2!!! σαν τους Χιωτες ένα πράγμα!!! αχαχαχχαχχαχα

χαχαχαχαχαχαχα!!!!!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@orianna διάβασα ότι οι πόνοι είναι φυσιολογικοί καθώς προετοιμάζονται οι σύνδεσμοι της μήτρας... Εμένα με παραξένεψε το ότι ήταν διαφορετικός ο πόνος! Καμία σχέση με όταν περίμενα περίοδο... Θα μιλήσω τη Δευτέρα με το γυναικολόγο και είμαι σίγουρη θα με κατευθύνει... @Ani ani θα έχουμε τον ίδιο γυναικολόγο!!! αχαχαχχαχχαχα

@noni90 και @ada32 λέτε να κάνουμε τριπλέτα?????

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπών καλα λεει η  @anemoni1989 για.να μη χαλάσει το σερί και το γουρι ειπε 2/2 παμε εδω!

Αλλη μια παρακαλω! Χαχαχαχαχαχα!

Ανεμονη το οτι ειμασταν ολες σιγουρες και.μονο εσυ ειχες αμφιβολίες.με ξεπερνα! Αχαχχαα το θεμα τωρα ειναι οτι οπως ειπα και πριν η παρασκευη έγινε ακομα πιο ωραια!

Και τωρα ακουμε τι ειχες ολα τα συμπτώματα λεγε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

@anemoni1989 καλέ αφού σου λέω έκανα τέστ... Έχω εναποθέσει τις ελπίδες μου στην @ada32.... 

σε ποια μερα του κυκλου σου ησουν χθες που το εκανες ? κ επισης τι τεστ εκανες, μαρκα???

γτ μπορει να μην ανιχνευεται ακομα η ορμονη ..αν και εγω δεν νιωθω οτι ειμαι .. οποως και εσυ !


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , noni90 είπε:

@anemoni1989 καλέ αφού σου λέω έκανα τέστ... Έχω εναποθέσει τις ελπίδες μου στην @ada32.... 

εκανες τεστ 2 μερες νωρίτερα...εμενα με 2 μερες καθυστερηση και εδειξε πολύ πολύ πολύ αχνη γραμμη (το κοιταω συνεχεια μην τυχον και εκανα λαθος φαντασου)!!! και είναι και αυτό που υποτίθεται δειχνει 4 μερες πριν την περιοδο (αν τ ειχα κανει χθες πχ ισως και να μην εδειχνε)

Να είναι και η @ada32 και εσυ και ολες!!!! αχαχαχχχαχαχχαχχα

@caramel_83 βάλε με στο πινακάκι, μπας και το χωνέψω, γιατι μου φαινεται θα γεννησω και ακομα αμφιβολίες θα εχω!!!! αχαχαχχαχχαχχαχα

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

σε ποια μερα του κυκλου σου ησουν χθες που το εκανες ? κ επισης τι τεστ εκανες, μαρκα???

γτ μπορει να μην ανιχνευεται ακομα η ορμονη ..αν και εγω δεν νιωθω οτι ειμαι .. οποως και εσυ !

Ημουν 27η σε κύκλο 29 ημερών και το έκανα με βραδυνά ούρα. Hometest εκανα ανιχνεύει την ορμόνη από 25mlu. Αν δεν είσαι θα είμαστε το ζευγάρι του Νοεμβρίου!

Just now, anemoni1989 είπε:

εκανες τεστ 2 μερες νωρίτερα...εμενα με 2 μερες καθυστερηση και εδειξε πολύ πολύ πολύ αχνη γραμμη (το κοιταω συνεχεια μην τυχον και εκανα λαθος φαντασου)!!! και είναι και αυτό που υποτίθεται δειχνει 4 μερες πριν την περιοδο (αν τ ειχα κανει χθες πχ ισως και να μην εδειχνε)

Να είναι και η @ada32 και εσυ και ολες!!!! αχαχαχχχαχαχχαχχα

@caramel_83 βάλε με στο πινακάκι, μπας και το χωνέψω, γιατι μου φαινεται θα γεννησω και ακομα αμφιβολίες θα εχω!!!! αχαχαχχαχχαχχαχα

το predictor early εκανες? 10 mlu δεν ανιχνεύει αυτό? το είχα δεί στη σελίδα τους νομίζω. Εγω δεν έχω συμπτώματα καθολου μονο τις περιόδου μου κ αυτό με το γάλα που έγραψα πιο πάνω. Που ειναι κουλό κιολας. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

Ημουν 27η σε κύκλο 29 ημερών και το έκανα με βραδυνά ούρα. Hometest εκανα ανιχνεύει την ορμόνη από 25mlu. Αν δεν είσαι θα είμαστε το ζευγάρι του Νοεμβρίου!

εγω τον προηγουμενο μηνα ειχα κανει της hometest , βραδυ 30η μερα του κυκλου κ ειχε δειξει πολυ αχνο θετικο κ το πηρα σαν αρνητικο , ισα ισα που φαινοταν κατω απο λαμπα.. εχω κυκλο 28-30 .  γι αυατο θα σ ελεγα οτι ηταν λιγο νωρις που το εκανες .. ΑΛΛΑ θα κανω ενα το απογευμα κατα τισς 7. 30  που θα γυρισω σπιτι  κ θα σας πω το αποτελεσμα αν φανει κατι αχνο η οχι  ! 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , noni90 είπε:

Ημουν 27η σε κύκλο 29 ημερών και το έκανα με βραδυνά ούρα. Hometest εκανα ανιχνεύει την ορμόνη από 25mlu. Αν δεν είσαι θα είμαστε το ζευγάρι του Νοεμβρίου!

το predictor early εκανες? 10 mlu δεν ανιχνεύει αυτό? το είχα δεί στη σελίδα τους νομίζω. Εγω δεν έχω συμπτώματα καθολου μονο τις περιόδου μου κ αυτό με το γάλα που έγραψα πιο πάνω. Που ειναι κουλό κιολας. 

της hometest δεν ειναι πολυ ευαισθητα...επρεπε να το βαλω κατω απο το φως για να δω τη γραμμη!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

εγω τον προηγουμενο μηνα ειχα κανει της hometest , βραδυ 30η μερα του κυκλου κ ειχε δειξει πολυ αχνο θετικο κ το πηρα σαν αρνητικο , ισα ισα που φαινοταν κατω απο λαμπα.. εχω κυκλο 28-30 .  γι αυατο θα σ ελεγα οτι ηταν λιγο νωρις που το εκανες .. ΑΛΛΑ θα κανω ενα το απογευμα κατα τισς 7. 30  που θα γυρισω σπιτι  κ θα σας πω το αποτελεσμα αν φανει κατι αχνο η οχι  ! 

Αυριο περιμενεις? Ευχομαι +++++++++ να γίνεις η δευτερη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...