Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Elma86 είπε:

Εγώ έκανα υπέρηχο την τρίτη και είχε ήδη γίνει. Ένα τεστ που έμοιαζε θετικό είδα το Σάββατο. Οπότε υποθέτω πως έγινε ή την Κυριακή ή τη Δευτέρα ή Τρίτη πριν το απόγευμα που το είδαμε. Θα δείξει λοιπόν..Αρχίζουν οι 2 βδομάδες αναμονής.

κυριακη η δευτερα να υπολογιζεις...

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 7 λεπτά , anemoni1989 είπε:

θενξ!!!!!!!!!!!!!! μάλλον είμαι...ναι!!! αχαχαχχχαχχαχχαχαχα

(έχουν τελειώσει τα like, οποτε οσο είμαι μεσα θα απανταω!!!!)

Και είχα μια πολύ άσχημη μέρα σήμερα... Αλλά μόλις μου έφτιαξε! με το καλό όλα να πανε καλά! ήμουν τοσο σίγουρη για σενα!!!! Γιουπιιιιιιιιιι!

τι κάνετε κορίτσια οι υπόλοιπες? @ada32 κι εσύ δε περιμένεις τώρα?

Εγώ περιμένω αύριο αλλά αν έχω καθυστέρηση θα είναι απ το άγχος.. Έχω πιεστεί πολύ με τη δουλειά αυτό το μήνα. Περιμένω αύριο να τελειώσει το πανηγύρι να μπουμε πάλι στους ρυθμούς μας. Δε σας είπα, μου συνέβη κάτι πολύ κουλο. Εχω χρόνια να πιώ γάλα, ακόμη και σοκολατούχο. Γενικά το σιχαίνομαι το γάλα. Χτές και σήμερα έχω κατεβάσει 2 μίλκο. Παραξενο? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , noni90 είπε:

Και είχα μια πολύ άσχημη μέρα σήμερα... Αλλά μόλις μου έφτιαξε! με το καλό όλα να πανε καλά! ήμουν τοσο σίγουρη για σενα!!!! Γιουπιιιιιιιιιι!

τι κάνετε κορίτσια οι υπόλοιπες? @ada32 κι εσύ δε περιμένεις τώρα?

Εγώ περιμένω αύριο αλλά αν έχω καθυστέρηση θα είναι απ το άγχος.. Έχω πιεστεί πολύ με τη δουλειά αυτό το μήνα. Περιμένω αύριο να τελειώσει το πανηγύρι να μπουμε πάλι στους ρυθμούς μας. Δε σας είπα, μου συνέβη κάτι πολύ κουλο. Εχω χρόνια να πιώ γάλα, ακόμη και σοκολατούχο. Γενικά το σιχαίνομαι το γάλα. Χτές και σήμερα έχω κατεβάσει 2 μίλκο. Παραξενο? 

Ευχαριστω!!!! Λες να είσαι η 2η? Νομίζω εδώ οι γκαστρωμένες βγαίνουν 2-2!!! σαν τους Χιωτες ένα πράγμα!!! αχαχαχχαχχαχα

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

Ευχαριστω!!!! Λες να είσαι η 2η? Νομίζω εδώ οι γκαστρωμένες βγαίνουν 2-2!!! σαν τους Χιωτες ένα πράγμα!!! αχαχαχχαχχαχα

Χαχαχα κρίμα που δεν είμαι Χιώτισσα να έχω παραπάνω ελπίδες. όχι δεν είμαι έκανα τεστ χτες το βράδυ (κακό πράγμα να τα έχεις σπίτι σου) και είναι αρνητικο. Μάλλον χρειάζεται ασβέστιο ο οργανισμός μου τι να πω. Τα υπόλοιπα τεστ τα πέταξα κορίτσια. Δεν ήθελα να έχω σπίτι άλλα προτιμώ να έχω καθυστέρηση και να πάω να πάρω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , marillia είπε:

χαχαχα δεν το χεις καταλάβει ακόμα και λογικό!!Κάνε ένα ακόμα αύριο το πρωί!!Φαντάσου χωρίς πρωινά ούρα και βγήκε θετικό.Γιατί και το αχνό θετικό είναι!!Στα ωορρηξίας το αχνό δεν είναι θετικό!!!

Την Κυριακή θα κάνω το 2ο!!! Και πρωι για να ναι καραμπινάτη η γραμμή και να πειστώ!!!!Στις πόσες μονάδες πιάνει το clear blue @Farmakotriftena μου? Εσύ λογικά θα ξέρες....γιατί διαβάζω το χαρτί και δεν το βλέπω κάπου!!! Εκτός και αν στραβώθηκα από τη σαστιμάρα μου!!!


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , marillia είπε:

@anemoni1989Συγχαρητήριααα!!Είσαι εγκυούλα!!!!Μπράβοοοο:-D!!!

Και τα κορίτσια στο άλλο θέμα έχουν εγκυούλες!!!Ετσι να γεμίζουμεεεε!!!

Συγχαρητηρια @anemoni1989...ολα καλα ευχομαι να σου πανε και να εχεις μεγαλη χοριακη...μπραβο κοριτσι μου πολυ χαρηκα..

Link to comment
Share on other sites

@anemoni1989 συγχαρητηρια!!! Θετικοτατο !!! εγω ειμαι 28 μερα σημερα .. οποτε περιμενω αυριο η την Κυριακη.

Κυριακη πρωι θα κανω ενα τεστακι αν δν μου εχει ερθει εως τοτε...αν κ δνε εχω συμπτωματα για εγκυμοσυνη , μαλλον για περιοδου γτ ζεσταινομαι πολυ απλα κ με ποναει το στηθος κ η μεση ... τιποτα αλλο


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

Την Κυριακή θα κάνω το 2ο!!! Και πρωι για να ναι καραμπινάτη η γραμμή και να πειστώ!!!!Στις πόσες μονάδες πιάνει το clear blue @Farmakotriftena μου? Εσύ λογικά θα ξέρες....γιατί διαβάζω το χαρτί και δεν το βλέπω κάπου!!! Εκτός και αν στραβώθηκα από τη σαστιμάρα μου!!!

Ναι ναι πρωί!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

Χαχαχα κρίμα που δεν είμαι Χιώτισσα να έχω παραπάνω ελπίδες. όχι δεν είμαι έκανα τεστ χτες το βράδυ (κακό πράγμα να τα έχεις σπίτι σου) και είναι αρνητικο. Μάλλον χρειάζεται ασβέστιο ο οργανισμός μου τι να πω. Τα υπόλοιπα τεστ τα πέταξα κορίτσια. Δεν ήθελα να έχω σπίτι άλλα προτιμώ να έχω καθυστέρηση και να πάω να πάρω. 

καλέ γιατι τα πέταξες? μπορεί να ήταν νωρις...εγω φαντάσου στη 2η μέρα καθυστέρησης και είναι αχνό!!!


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ευχαριστω!!!! Λες να είσαι η 2η? Νομίζω εδώ οι γκαστρωμένες βγαίνουν 2-2!!! σαν τους Χιωτες ένα πράγμα!!! αχαχαχχαχχαχα

συγχαρητηρια αν και εγω στα ειπα και οταν ειπες οτι εμφανιστηκαν οι μπλε φλεβες...χαχαχαχα... με το καλο!!!

  • Μου αρέσει 2

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, anemoni1989 είπε:

καλέ γιατι τα πέταξες? μπορεί να ήταν νωρις...εγω φαντάσου στη 2η μέρα καθυστέρησης και είναι αχνό!!!

καλύτερα να δω καθυστέρηση κ να πάω να πάρω. Μπαίνω σε πειρασμό όταν τα έχω σπίτι. Δεν είχα ελπίδες για αυτό το μήνα γιατί νιώθω τα συμπτώματα τις περιόδου έκανα έτσι για να μου φύγει. και της ξαδέρφης μου αχνό είχε βγεί και τώρα είναι στον 6ο! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Όταν είναι κατι πάρα πάρα πάρα πολύ αχνό, είναι θετικό????

Υπάρχει περίπτωση η γραμμη εξάτμισης να εμφανιστεί τοσο γρήγορα? στα 3 λεπτά????????

Οταν ειναι αχνο ειναι θετικο.

Link to comment
Share on other sites

@Dimitr@17 σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!! Είμαι σίγουρη πως πολύ σύντομα θα μας έχεις και εσύ ευχάριστα νέα...μόλις ξεκινήσετε τις νέες προσπάθειες με τον αντρούλη σου!!!!

@ada32 σε ευχαριστώ!!!! και στα δικά σου!!!! και στα δικά σας κορίτσια που προσπαθείτε!!! να βγάλουμε όλες καλοκαιρινά μωρα!!!!

  • Μου αρέσει 4

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ναι το εκανα...αλλα είναι πολύ αχνο....υπάρχει, αλλά είναι αχνό... Θα επαναλάβω το 2ο την Κυριακή και τη Δευτερα σούμπητη για χοριακή και τηλέφωνο στο γιατρό... Αν υπάρχει κάτι και είναι "καλό", εκεί θα είναι...και καλύτερα να ναι μεγαλη η τιμή, για να προχωρήσουν πιο γρήγορα οι διαδικασίες!!!! Έτρεμε και άλλη? Ή μόνο εγώ????????????????????????????????

Ολες τρεμαμε. Εγω ομως λογο δευτερης εγκυμοσυνης ημουν εντελως σιγουρη μολις ειδα να αχνοφαινεται η γραμμη. Χοριακη μετα απο μια εβδομαδα εκανα! Συγχαρητηρια εντομεταξυ!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , orianna είπε:

συγχαρητηρια αν και εγω στα ειπα και οταν ειπες οτι εμφανιστηκαν οι μπλε φλεβες...χαχαχαχα... με το καλο!!!

χαχα όντως!!! Ευχαριστώ, λοιπόν, επίσημα!!!! Και σε σενα όλα καλα να πάνε με το σποράκι σου!!! Αν και νομίζω πως η συνειδητοποίηση έρχεται με το άκουσμα της καρδούλας...μέχρι τότε όλο και καποια αμφιβολία θα υπάρχει (για εμενα μιλαω παντα)...

Just now, Vana87 είπε:

Ολες τρεμαμε. Εγω ομως λογο δευτερης εγκυμοσυνης ημουν εντελως σιγουρη μολις ειδα να αχνοφαινεται η γραμμη. Χοριακη μετα απο μια εβδομαδα εκανα!

Εγώ θ κανω τη Δευτερα, μαζι με tsh για να μιλήσω κ με ενδοκρινολόγο...να ναι κ λίγο αυξημενη η χοριακή, μπας κ κλεισω σύντομα ραντεβού και με γυναικολόγο...Πιο μετά θα σας γράψω όλα τα περίεργα που παρατηρησα τις τελευταίες 10 μερες...γτ είναι και κάποια που δεν σας είχα πει, μη με περνάγατε για τρελή!!!!

Ακόμα, όμως, φοβάμαι πως θα δω αίμα στο μπάνιο...κορίτσια φεύγει ποτε αυτος ο φόβος??? (και ο πόνος της κοιλιάς μέχρι πότε να παραμείνει άραγε???)

@Vana87 ευχαριστωωωωωωωω!!!!!!!!!!! Ξέχασα να το γράψω!!!!

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...