Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, anemoni1989 είπε:

@Farmakotriftena αν είναι πολύ χνο...παρα πολύ αχνο, είναι θετικο???

Ναιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Συγχαρητήρια!!Δεν έχει σημασία πόσο αχνό είναι αρκεί να υπάρχει δεύτερη γραμμή

  • Μου αρέσει 1

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

@Farmakotriftena αν είναι πολύ χνο...παρα πολύ αχνο, είναι θετικο???

Μαναρι οσο αχνο και αν.ειναι ειναι θετικο!

Και δεν γινεται λαθος να λεει οτι εισαι και να.μην εισαι.μονο το αντιθετο να ειναι αρνητικο και να ειναι θετικο!

Αν ειναι αχνο οσο και αχνο εισαι!

Το εκανες?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Μαναρι οσο αχνο και αν.ειναι ειναι θετικο!

Και δεν γινεται λαθος να λεει οτι εισαι και να.μην εισαι.μονο το αντιθετο να ειναι αρνητικο και να ειναι θετικο!

Αν ειναι αχνο οσο και αχνο εισαι!

Το εκανες?

Ναι το εκανα...αλλα είναι πολύ αχνο....υπάρχει, αλλά είναι αχνό... Θα επαναλάβω το 2ο την Κυριακή και τη Δευτερα σούμπητη για χοριακή και τηλέφωνο στο γιατρό... Αν υπάρχει κάτι και είναι "καλό", εκεί θα είναι...και καλύτερα να ναι μεγαλη η τιμή, για να προχωρήσουν πιο γρήγορα οι διαδικασίες!!!! Έτρεμε και άλλη? Ή μόνο εγώ????????????????????????????????

  • Μου αρέσει 5

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 17/10/2017 at 2:46 ΜΜ, orianna είπε:

αντε καλε τι να εχεις?εγω τον ειχα ανακαλυψει το 2009 σε ελεγχο τυχαιο...ειχα tsh 9.5!!!απο τοτε παιρνω χαπακι για να τον εχω στα φυσιολογικα,και τωρα που ηθελα να μεινω εγκυος τον εριξα στο 1.14

μην ανησυχεις θα το φτιαξετε ευκολα..

λες ε? εχω κλεισει ραντεβου σε λιγες μερες εχω μεγαλη αγωνια! ελπιζω να μπορεσω να κατεβασω την τιμη συντομα! η αληθεια ειναι πως νιωθω ασχημα τον τελευταιο καιρο κ εχει πεσει η ψυχολογια μου, προσπαθω ομως να μη σκεφτομαι αρνητικα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ναι το εκανα...αλλα είναι πολύ αχνο....υπάρχει, αλλά είναι αχνό... Θα επαναλάβω το 2ο την Κυριακή και τη Δευτερα σούμπητη για χοριακή και τηλέφωνο στο γιατρό... Αν υπάρχει κάτι και είναι "καλό", εκεί θα είναι...και καλύτερα να ναι μεγαλη η τιμή, για να προχωρήσουν πιο γρήγορα οι διαδικασίες!!!! Έτρεμε και άλλη? Ή μόνο εγώ????????????????????????????????

Κοριτσακι μου!!!!!

Μπραβο συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!

Αποστευτοοοο ειδες ειδες μπραβο!!!!

Τι υπεροχα νεαααα!!!

Κοριτσιααα κατι καναμε τελεικα την πισαμε! Χαχαχαχααχα!

Εγω ήμουν σιγουρη βγηκα.να.παω να κοψω μια σαλατα και δεν κρατιωμουν ημουν σίγουρη!!!!!χαρηκα.παρα πολυ να το χαρεις οσο μπορεις!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 17/10/2017 at 5:16 ΜΜ, Δήμητρα1988 είπε:

καλησπερα κοριτσια!!  μολις εγινα μελος του φορουμ  :-D  πηραμε και εμεις με τον αντρα μου την αποφαση να κανουμε παιδακι! βεβαια οι εξετασεις μου δεν ειναι τελειες αλλα ευχομαι να πανε ολα καλα!

Kαλως ηρθες!! πόσο χρονων ειστε? τι εχουν δλδ οι εξετασεις σου?μην αγχωνεσαι για τπτ, ολα θα γινουν!

κ εγω αεχω αγχωθει με τον θυροειδη μου αλλα οπως λενε κ τα κοριτσια ολα φτιαχνουν!με το καλο ευχομαι!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ritaki13 είπε:

Kαλως ηρθες!! πόσο χρονων ειστε? τι εχουν δλδ οι εξετασεις σου?μην αγχωνεσαι για τπτ, ολα θα γινουν!

κ εγω αεχω αγχωθει με τον θυροειδη μου αλλα οπως λενε κ τα κοριτσια ολα φτιαχνουν!με το καλο ευχομαι!

@ritaki13 μην αγχώνεσαι αγάπη μου....εγώ, αν όντως είμαι έγκυος (αδυνατώ να το πιστέψω ακόμα), έμεινα με tsh 5,11!!! Τη Δευτέρα θα κάνω χοριακή και επαναληπτική tsh και θα μιλήσω με ενδοκρινολόγο για να τη ρυθμίσουμε!!!!

@Alekagala @Ungry girl σας ευχαριστώ πολύ!!!!!

Νομίζω δεν το έχω πιστέψει ακόμα!!!! Αμα δεν δω επαλήθευση την Κυριακή και χοριακή τη Δευτέρα, νομίζω ακόμα με την αμφιβολία θα είμαι!!! Απίστευτο!!!!

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marillia είπε:

@anemoni1989Συγχαρητήριααα!!Είσαι εγκυούλα!!!!Μπράβοοοο:-D!!!

Και τα κορίτσια στο άλλο θέμα έχουν εγκυούλες!!!Ετσι να γεμίζουμεεεε!!!

θενξ!!!!!!!!!!!!!! μάλλον είμαι...ναι!!! αχαχαχχχαχχαχχαχαχα

(έχουν τελειώσει τα like, οποτε οσο είμαι μεσα θα απανταω!!!!)

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

θενξ!!!!!!!!!!!!!! μάλλον είμαι...ναι!!! αχαχαχχχαχχαχχαχαχα

(έχουν τελειώσει τα like, οποτε οσο είμαι μεσα θα απανταω!!!!)

χαχαχα δεν το χεις καταλάβει ακόμα και λογικό!!Κάνε ένα ακόμα αύριο το πρωί!!Φαντάσου χωρίς πρωινά ούρα και βγήκε θετικό.Γιατί και το αχνό θετικό είναι!!Στα ωορρηξίας το αχνό δεν είναι θετικό!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...