Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Σερενάτα ρενα είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! Νέα και εγώ εδώ!!! έκανα την πρώτη μου εξοσωματικη,2εμβρυακια 8 κυττάρων. Με ενδομήτριο 9,2.Αυριο είναι η 11η μέρα και η πρώτη χοριακη.. συμπτώματα τίποτα, μόνο σαν κάψιμο χαμηλά στην κοιλιά από χθες(δεν ξέρω τι είναι) και η θερμοκρασία στο 37,5 που και αυτή δεν ξέρω αν είναι από την προγεστερόνη.. όλες τίς μέρες ήμουν μια χαρά και σήμερα μόνο απαισιοδοξία!!!

Μια χαρά συμπτώματα μου φαίνεται ότι έχεις. Ριξε ύπνο ,φαε πολλά βραστά αυγά κ κρέας κ εύχομαι αύριο μια μεγάλη χοριακη

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Σερενάτα ρενα είπε:

Καλησπέρα...ναι έριξα έναν υπνακο!!!! Δεν ξέρω αν είναι συμπτωματα αλλά λίγες ώρες έμειναν, αύριο πρωί πρωί θα πάω!!!!:):):)

Έτσι κι εγώ! Αύριο πρωί πρωί! Καλά αποτελέσματα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, agg83 είπε:

Μην στεναχωριέσαι,με την εξοσωματικη σε πολλές κοπέλες τα τεστ δείχνουν μετά την χοριακη

 

 

Μα τον Θεό δεν ξέρω τι πατάω και τα γράφω αλλού για αλλού

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια η χορική μου θα βγεί στης 11...που και που έχω τσιμπήματα τραβήγματα δεν ξέρω πως να το περιγράψω μέσα στον κόλπο..το έχει πάθει καμία;; Και τι έγινε??? Δεν περνάει η ωραααα

12 ώρες πρίν, agg83 είπε:

Έκανα το τεστ που είχε ξεμείνει από παλιά.. αρνητικό δυστυχώς

 agg83Έκανες χοριακη κοπέλα μου??

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Σερενάτα ρενα είπε:

Κορίτσια η χορική μου θα βγεί στης 11...που και που έχω τσιμπήματα τραβήγματα δεν ξέρω πως να το περιγράψω μέσα στον κόλπο..το έχει πάθει καμία;; Και τι έγινε??? Δεν περνάει η ωραααα

 agg83Έκανες χοριακη κοπέλα μου??

Καλή επιτυχία κορίτσια να έχετε καλα αποτελέσματα.....

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Σερενάτα ρενα επιτέλους κάποια με ευχάριστα νέα. είχα ξεγράψει προς στιγμήν τον Νοέμβριο κ άρχισα να απογοητεύομαι κ με τις εξωσωματικές! εύχομαι τα καλύτερα να το δείτε σύντομα σε υπέρηχο κ μετά να το φέρεται γερό κ δυνατό στον κόσμο.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...