Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Την Κυριακή ξανά και μου είπε ο γιατρός ότι είναι λίγο χαμηλό το νούμερο,όμως αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να ανέβει αρκετά 

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Mighty είπε:

@agg83 έχω ραντεβού την παρασκευη μαζί του. Ε ναι δεν μου κόβει τα φαρμακα μέχρι τότε αλλά ναι δεν υπάρχει πιθανότητα .τώρα λογικά θα αρχίσει να πέφτει. Κ να σου πω, ας είναι γιατί αρκετά τραβηξε

Εύχομαι το καλύτερο 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια γραφω αργα αλλα ελπίζω αύριο μα εχω την απάντηση σας.. ειμαι 15 ημέρα μετα την εμβρυομεταφορα κ Δυστυχώς 0 χοριακη... εχω ενα έμβρυο που το πιστεύω πολυ στην κατάψυξη, σκεφτόμουν να ξεκινήσω ενδομήτριο με το που θα αδιαθετησω αφου δεν χρειάζομαι διέγερση, διαφορετικά θα παω απο καινούργια χρονιά, τι μου προτείνετε εσεις;;;;; ειναι νωρίς πρέπει να περιμένω η να ξεκινήσω κ σε 15 με 20 ημέρες να κάνω εμβρυομεταφορα;;

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Koukou17 είπε:

Κορίτσια γραφω αργα αλλα ελπίζω αύριο μα εχω την απάντηση σας.. ειμαι 15 ημέρα μετα την εμβρυομεταφορα κ Δυστυχώς 0 χοριακη... εχω ενα έμβρυο που το πιστεύω πολυ στην κατάψυξη, σκεφτόμουν να ξεκινήσω ενδομήτριο με το που θα αδιαθετησω αφου δεν χρειάζομαι διέγερση, διαφορετικά θα παω απο καινούργια χρονιά, τι μου προτείνετε εσεις;;;;; ειναι νωρίς πρέπει να περιμένω η να ξεκινήσω κ σε 15 με 20 ημέρες να κάνω εμβρυομεταφορα;;

Συνήθως οι γιατροί αφήνουν 2 κύκλους να περάσουν. Δεν αποφασίζουμε μόνες. Καλή τύχη κ καλά αποτελέσματα να έχεις!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Koukou17 είπε:

Κορίτσια γραφω αργα αλλα ελπίζω αύριο μα εχω την απάντηση σας.. ειμαι 15 ημέρα μετα την εμβρυομεταφορα κ Δυστυχώς 0 χοριακη... εχω ενα έμβρυο που το πιστεύω πολυ στην κατάψυξη, σκεφτόμουν να ξεκινήσω ενδομήτριο με το που θα αδιαθετησω αφου δεν χρειάζομαι διέγερση, διαφορετικά θα παω απο καινούργια χρονιά, τι μου προτείνετε εσεις;;;;; ειναι νωρίς πρέπει να περιμένω η να ξεκινήσω κ σε 15 με 20 ημέρες να κάνω εμβρυομεταφορα;;

και γω θα λεγα να αφηνες ενα μηνα. να ηρεμησει το σωμα και η ψυχολογια σου! καλη επιτυχια!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια..... αυτο θα κανω θα αφησω να ξεκουραστώ κ μετα μίλησα και με τον γιατρό....Ειχα αγχωθεί οτι θα με παει πολύ πισω αλλα Καλύτερα να ηρεμήσω κ μετα..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Koukou17 είπε:

Κορίτσια γραφω αργα αλλα ελπίζω αύριο μα εχω την απάντηση σας.. ειμαι 15 ημέρα μετα την εμβρυομεταφορα κ Δυστυχώς 0 χοριακη... εχω ενα έμβρυο που το πιστεύω πολυ στην κατάψυξη, σκεφτόμουν να ξεκινήσω ενδομήτριο με το που θα αδιαθετησω αφου δεν χρειάζομαι διέγερση, διαφορετικά θα παω απο καινούργια χρονιά, τι μου προτείνετε εσεις;;;;; ειναι νωρίς πρέπει να περιμένω η να ξεκινήσω κ σε 15 με 20 ημέρες να κάνω εμβρυομεταφορα;;

καλημερα κουκου!!εγω εκανα εμρυομεταφορα οκτωβριο αλλα δεν πηγε καλα...ο γιατρος μου προτεινε να περιμενω σιγουρα εναν κυκλο για να ηρεμησει ο οργανισμος μου αλλα εγω αποφασισα να παω απ την καινουργια χρονια....

Link to comment
Share on other sites

Just now, vals είπε:

καλημερα κουκου!!εγω εκανα εμρυομεταφορα οκτωβριο αλλα δεν πηγε καλα...ο γιατρος μου προτεινε να περιμενω σιγουρα εναν κυκλο για να ηρεμησει ο οργανισμος μου αλλα εγω αποφασισα να παω απ την καινουργια χρονια....

Κ εγω τώρα απο καινούργια χρονιά θα παω.....Καλή επιτυχία σου εύχομαι κ ελπίζω το 20 να μας παει καλα

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!! Νέα και εγώ εδώ!!! έκανα την πρώτη μου εξοσωματικη,2εμβρυακια 8 κυττάρων. Με ενδομήτριο 9,2.Αυριο είναι η 11η μέρα και η πρώτη χοριακη.. συμπτώματα τίποτα, μόνο σαν κάψιμο χαμηλά στην κοιλιά από χθες(δεν ξέρω τι είναι) και η θερμοκρασία στο 37,5 που και αυτή δεν ξέρω αν είναι από την προγεστερόνη.. όλες τίς μέρες ήμουν μια χαρά και σήμερα μόνο απαισιοδοξία!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Σερενάτα ρενα είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! Νέα και εγώ εδώ!!! έκανα την πρώτη μου εξοσωματικη,2εμβρυακια 8 κυττάρων. Με ενδομήτριο 9,2.Αυριο είναι η 11η μέρα και η πρώτη χοριακη.. συμπτώματα τίποτα, μόνο σαν κάψιμο χαμηλά στην κοιλιά από χθες(δεν ξέρω τι είναι) και η θερμοκρασία στο 37,5 που και αυτή δεν ξέρω αν είναι από την προγεστερόνη.. όλες τίς μέρες ήμουν μια χαρά και σήμερα μόνο απαισιοδοξία!!!

γεια σου κ εσενα κοριτσι!!!!απαισιοδοξια γιατι???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ξέρω ότι η θερμοκρασία ανεβαίνει από τις ορμόνες, αλλά διάβασα ότι αν δεν πετύχει εμφύτευση πέφτε πάλιι λίγο

Just now, vals είπε:

γεια σου κ εσενα κοριτσι!!!!απαισιοδοξια γιατι???

Νιώθω ότι δεν τα καταφέραμε

Link to comment
Share on other sites

Just now, Σερενάτα ρενα είπε:

Ξέρω ότι η θερμοκρασία ανεβαίνει από τις ορμόνες, αλλά διάβασα ότι αν δεν πετύχει εμφύτευση πέφτε πάλιι λίγο

Νιώθω ότι δεν τα καταφέραμε

δεεν ξερω για θερμοκρασιες..στην πρωτη μου εγκυμοσυνη δεν κοιτουσα και δεν μετρουσα τπτ...ουτε συμπτωματα ειχα τιποτα... κατσε να ερθει το αυριο.....ευχομαι να ακουσεις υπεροχα νεα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, vals είπε:

δεεν ξερω για θερμοκρασιες..στην πρωτη μου εγκυμοσυνη δεν κοιτουσα και δεν μετρουσα τπτ...ουτε συμπτωματα ειχα τιποτα... κατσε να ερθει το αυριο.....ευχομαι να ακουσεις υπεροχα νεα!!!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ καλή μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...