Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Toxotaki είπε:

Ναι μάλλον εδώ δεν σκέφτονται τόσο το ψυχολογικό...αλλά οκ εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες μας...απλά βλέπω αρκετές διαφορές και εμπαινα στην διαδικασια πολλές φορές να σκέφτομαι οτί μηπως φταίει αυτό ή φταιει το αλλο..

Η φίλη μου κατουριόταν τόσο πολύ που με το που βγήκε το σωληνάκι έτρεξε κατευθείαν στην τουαλέτα (κατευθείαν όμως). Κι έπιασε. Οπότε..ίσως να μη παίζει και τόσο ρόλο τελικά.


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Balloo said:

Η φίλη μου κατουριόταν τόσο πολύ που με το που βγήκε το σωληνάκι έτρεξε κατευθείαν στην τουαλέτα (κατευθείαν όμως). Κι έπιασε. Οπότε..ίσως μη παίζει και τόσο ρόλο τελικά.

Like! ειμαι διαρκώς χωρίς like 

 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana είπε:

3 με 4 όπως σου εγραψα βάσει στατιστικής. Αλλα εμεις ειμαστε εδω να καταρρίπτουμε τις στατιστικές. Θα κανεις προεμφυτευτικο;

Οχι...θα κανω πρωτη εμβρυομεταφορα με 4 εμβρυα 3ης ημερας   ...και μετα αν δεν πετυχει αυτή  θελει βλαστοκυστες  ο Σφακ..αρα θα εχω 6  εμβρυα μετα....

Προτρεχω το ξερω....

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα!!εμενα στο Ιασώ με στέλνανε κ για κατούρημα κ με αφήνανε κανα 10λεπτο.ο τότε μου γιατρός!γτ νομίζω παίζει ρόλο κ ο γιατρός. Στο μητέρα έμεινα ξαπλωμένη κανα 20λεπτο μου βάλανε κ τηλεόραση αφήσανε κ τον αντρουλη μου μέσα να κάτσει μαζί μου κ ηρέμησα παρά πολύ!! Μακαρι να μην υπάρχουν τα μέτρα κ να ξαναγίνει πάλι έτσι με το καλό.

@Moana καλη επιτυχία κορίτσι μου!!

  • Μου αρέσει 1

xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Κορίτσια καλημέρα και από εμένα, 

 

Σας παρακολουθώ πάρα πολύ καιρό αλλά έχω γράψει ελάχιστες φορές...πόσες φορές έχω συγκινηθεί με τις ιστορίες σας και πόσες φορές αγωνιώ κι εγώ για τα αποτελέσματα σας! 

Χθες έκανα κι εγώ ετ 2 "άριστων" όπως μου είπαν κατεψυγμένων βλαστοκύστεων (ΑΑ και ΒΒ). Είναι η τρίτη ετ που κάνω από τον Σεπτέμβριο. 

Πάντα με "άριστες" βλαστοκύστες και πάντα 0 χοριακή... 

Έτσι για την αλλαγή της τύχης είπα να μπω στην παρέα σας.

Καλά αποτελέσματα σε όλες!! ;-)

Καλημέρα κ απο μένα!! Εύχομαι όλα να μας πάνε καλά αυτή τη φορά!!! Είναι δύσκολο κ ψυχοφθόρο αλλά να κοιτάς μπροστά, στο στόχο σου!!! Να μην σε απογοητευει τπτ! Όλα θα γίνουν κ κάποια στιγμή κ μεις θα γίνουμε μανουλες!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Moana είπε:

 

 

Ο,τι ειναι να να γινει θα γινει, αυτο ειναι σίγουρο, αλλα ξέρετε πως ειναι αυτα, θες να ξερεις οτι τα έκανες ολα σωστά απο τη μεριά σου.

Island δε θυμάμαι. Μας σήκωνε στο 10λεπτο;

Ξέρω πως ειναι κορίτσι μου. Μια χαρα τα εχεις κανει ολα και μια χαρα θα πάνε, θετικες σκέψεις! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Καλημέρα  αγάπημενη...Καλημέρα και στην γλυκια σου πριγκίπισσα!!!!

Καλημερα γλυκο Νατασσακι και απο τις 2 μας φιλακια❤️Φιλησε μου το αντρακι σου❤️

Just now, eleni17 είπε:

Οχι...θα κανω πρωτη εμβρυομεταφορα με 4 εμβρυα 3ης ημερας   ...και μετα αν δεν πετυχει αυτή  θελει βλαστοκυστες  ο Σφακ..αρα θα εχω 6  εμβρυα μετα....

Προτρεχω το ξερω....

Ελενακι, καλη επιτυχια κοριτσι μου! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana said:

Καλη επιτυχία! Μακάρι να ειναι η τυχερή σου αυτη

Σε ευχαριστώ πολύ! 
Το ίδιο εύχομαι και για εσένα .. αν θυμάμαι καλά κι εσύ χθες έκανες αλλά με 3ων ημερών σωστά?

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Εξαρτάται από το κέντρο & το γιατρό νομίζω
ξέρω γνωστή μου που έμεινε 2 ώρες ξαπλωμένη μετά την εμβρυομεταφορά

Εμένα με αφήνει 20 λεπτά

Κ μένα με άφησαν 30 λεπτά ξαπλωμένη. Την πρώτη κ την δεύτερη φορά, μετά την εμβρυομεταφορά κάθησα 10 λεπτά , πήγα τουαλέτα(ένας Θεός ξέρει πως κρατιομουν αυτά τα 10 λεπτά!!)και έπειτα στο κρεβάτι που με πήγαν κάθησα αλλά 30. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Balloo είπε:

Η φίλη μου κατουριόταν τόσο πολύ που με το που βγήκε το σωληνάκι έτρεξε κατευθείαν στην τουαλέτα (κατευθείαν όμως). Κι έπιασε. Οπότε..ίσως να μη παίζει και τόσο ρόλο τελικά.

Το ευχομαι γιατι αυτη την φορα ήπια σχεδον 1.5 λίτρο νερο πριν την ετ,γιατι δεν ενιωθα πρησμενη και δεν το καταλαβαινα..Να σκεφτεις οτι δεν μπορουσα να σηκωσω τα ποδια μου για την ετ απο τον πονο που ενιωθα...και οταν εκανε υπέρηχο ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι υπερβολικα γεματη η κύστη και με το που τελιωσαμε τον ρωτησα αν μπορω να παω τουαλετα και μου ειπε αμεσως,δεν παιθαινουνε τιποτα τα εμβρυα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo said:

Το πήρε το μάτι μου σαν σχόλιο κάνα δυο φορές και πραγματικά δεν κατάλαβα..τελειώνουν τα like???? ΤΙ ΦΑΣΗ???!! Χαχαχαχα

κ εγω το έβλεπα μέχρι που το διαπίστωσα μονη μου. λες κ τους κοστίζουν κ τα εχουν μετρημένα 

  • Χαχα 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Deppybach said:

Καλημέρα κ απο μένα!! Εύχομαι όλα να μας πάνε καλά αυτή τη φορά!!! Είναι δύσκολο κ ψυχοφθόρο αλλά να κοιτάς μπροστά, στο στόχο σου!!! Να μην σε απογοητευει τπτ! Όλα θα γίνουν κ κάποια στιγμή κ μεις θα γίνουμε μανουλες!!! 

Μακάρι ... όλες όσες είναι εδώ καταλαβαίνουν απόλυτα ...

Τη μία μέρα ξυπνάς και είσαι αισιόδοξη , την άλλη σε παίρνει από κάτω και πάλι από την αρχή 

Θέλει δύναμη και επιμονή και όλα θα γίνουν! 

Εγώ είμαι ήδη μανούλα.. έχω ένα γιο 6 χρονών και προσπαθώ 5 χρόνια για το δεύτερο... αυτή είναι η προτελευταία προσπάθεια

Μετά έχω άλλες 2 κατεψυγμένες βλαστοκύστες 6 ημερών και τέλος... κοντεύω τα 41... και αφού έχω ήδη ένα παιδάκι δε θέλω να μπω ξανά στη διαδικασία της διέγερσης.

Αλλά όπως είπε και ο άντρας μου χθες "δε θα χρειαστούν οι άλλες 2 βλαστοκύστες... θα τις χαρίσουμε για έρευνα!" ... 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! 
Το ίδιο εύχομαι και για εσένα .. αν θυμάμαι καλά κι εσύ χθες έκανες αλλά με 3ων ημερών σωστά?

 

Κοριτσια  κ στις δυο σας στέλνω  τις ευχές μου κ θετική ενέργειά!! Καλη επιτυχία!!!

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...