Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, lizard12 είπε:

Όχι Έχω κάνει 2 διεγερσεις Κ 8 φυσικους. Αυτή ήταν η 11η . Εμβρυομεταφορα έκανα 1 τρίτης μέρας στην πρώτη μου φορά κ από τότε ως τώρα δεν καταφέρναμε να κάνουμε ένα έμβρυο. Χάλια ωαρια.

Δηλαδη είναι η 2η εμβρυομεταφορα σου? Μα λέω 10 εμβρυομεταφορες(άρα υπερδιπλασιες διεγερσεις, φυσικοί) και να μην είσαι από τις παλιές..Και κάτω από 40 φαντάζομαι. Δεν έβγαινε. Είχες και εσύ  βέβαια το δικό  σου γολγοθά. Εύχομαι ολόψυχα να το χαρείς. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Όχι μόνο 2 διεγερσεις έκανα κ επειδή έβγαζα μόνο 1 ωαριο (Στη 2η κανένα ώριμο) συνέχισα με φυσικούς κ φυσ.τροποποιημενους ψάχνοντας 1 καλό ωαριο. Είμαι 35 με ΠΩΑ. 2η εμβρυομεταφορα αυτή. Σας μπέρδεψα.απλα οι προσπαθειες ήταν συνολικά 11. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Deppybach είπε:

Πόσο υπέροχα νέα είναι αυτά;;;;!!!! Σχηματίστηκε χαμόγελο στο πρόσωπο μου!!!! Μπράβο κοπέλα μου!!!! Καλούς υπερδιπλασιασμους εύχομαι!!!!!

Κορίτσια συγγνώμη που θα ρωτήσω, αλλά εσείς που κάνατε κ είχατε επιτυχία , σε ποια κλινική κάνατε την εξωσωματική κ σε ποια προσπάθεια πετύχατε; Ρωτάω γτ σκέφτομαι να αλλάξω κλινική. Θα αλλάξω βασικά αλλά θέλω κ άλλες γνώμες. Αν μπορείτε να μοιραστείτε αυτές τις πληροφορίες, θα σας ήμουν ευγνώμων!! Αθήνα μένω!!

Εγώ ειμαι στο εμβρυογεννεσις με το μαστρομηνα!πολύ ευχαριστημένη!

Όσο για το στήθος που λέγατε κι εμένα μαλακό είναι και δεν πονάει καθόλου. 


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

Κοριτσια μου εγω ποτε δεν ειχα πρησμενο στηθος, μεχρι που ξεκινησε οταν μπηκα στην 10 βδομαδα!! Τελη Φλεβαρη που περιμενα κι εγω τη χοριακη τα ιδια εγραφα σε αυτο το θεμα!!

Καλη επιτυχια κοριτσακια μου και μην ψαχνετε και πολυ συμπτωματα! Ξερω δε γινεται αλλα αληθεια με ή χωρις πρησμενο στηθος ολα ειναι πιθανα!!

Μα ουτε λιγο, έτσι να μας δώσει μια μικρη χαρα... χαχα ενα συμπτωματακι μικρό, τπτ απολύτως!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana said:

Μα ουτε λιγο, έτσι να μας δώσει μια μικρη χαρα... χαχα ενα συμπτωματακι μικρό, τπτ απολύτως!

Μοανακι μου θυμησου αυτο που λες τωρα γιατι οταν πρωτα ο Θεος πανε ολα καλα, θα δεις τί εστι εμετος και αναγουλα και βυζι που να μη μπαινει σε κανενα σουτιεν χαχαχαχαχα! Αργουν κοριτσακι μου ακομη αυτα! Σε μερικες το στηθος δεν παθαινει τιποτα μεχρι τελους της εγκυμοσυνης! Μανταρινι ηταν μανταρινι μενει χχαχαχαχα!

Εγω γι'αυτο γραφτηκα στο φορουμ, γιατι δεν ειχα τιποτα απο συμπτωματΑ!!!!! Ειδα και αιμα κατακοκκινο 2 μερες πριν τη χοριακη μου και κλαμα να δεις που νομιζα αδιαθετησα!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη said:

Μοανακι μου θυμησου αυτο που λες τωρα γιατι οταν πρωτα ο Θεος πανε ολα καλα, θα δεις τί εστι εμετος και αναγουλα και βυζι που να μη μπαινει σε κανενα σουτιεν χαχαχαχαχα! Αργουν κοριτσακι μου ακομη αυτα! Σε μερικες το στηθος δεν παθαινει τιποτα μεχρι τελους της εγκυμοσυνης! Μανταρινι ηταν μανταρινι μενει χχαχαχαχα!

Εγω γι'αυτο γραφτηκα στο φορουμ, γιατι δεν ειχα τιποτα απο συμπτωματΑ!!!!! Ειδα και αιμα κατακοκκινο 2 μερες πριν τη χοριακη μου και κλαμα να δεις που νομιζα αδιαθετησα!

Έτσι ακριβώς όπως τα λες ειναι αλλα επειδή είμαι βετεράνος κ εγω πλέον στις εξωσωματικές κ στις προηγούμενες δεν είχα κανένα σύμπτωμα κ έπαιρνα πάντα μηδέν, ηθελα λιγο να νιώσω κατι να αναθάρρησω, για ψυχολογικούς λόγους. Πρέπει να το παρω απόφαση, να σταματήσω να ψάχνομαι κ να κανω υπομονή 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana said:

Έτσι ακριβώς όπως τα λες ειναι αλλα επειδή είμαι βετεράνος κ εγω πλέον στις εξωσωματικές κ στις προηγούμενες δεν είχα κανένα σύμπτωμα κ έπαιρνα πάντα μηδέν, ηθελα λιγο να νιώσω κατι να αναθάρρησω, για ψυχολογικούς λόγους. Πρέπει να το παρω απόφαση, να σταματήσω να ψάχνομαι κ να κανω υπομονή 

Ναι κοριτσακι μου το ξερω...Αλλα καθε νεα προσπαθεια ειναι ενα τελειως νεο ταξιδι!!! Ευχομαι αυτη τη φορα να ειναι η τυχερη σου!!! Δεν εχω πολυ εμπειρια με τη διαδικασια, γι'αυτο δε γραφω τοσο στο θεμα εξωσωματικη, αλλα αυτη την αγωνια αναμονης τη θυμαμαι ακριβως. Παρε αγκαλιτσα τον αντρουλη σου, καντε ομορφα πραγματακια να ξεχαστεις οσο γινεται και θα περασουν οι μερες!!! Λιγο εμεινε!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

Ναι κοριτσακι μου το ξερω...Αλλα καθε νεα προσπαθεια ειναι ενα τελειως νεο ταξιδι!!! Ευχομαι αυτη τη φορα να ειναι η τυχερη σου!!! Δεν εχω πολυ εμπειρια με τη διαδικασια, γι'αυτο δε γραφω τοσο στο θεμα εξωσωματικη, αλλα αυτη την αγωνια αναμονης τη θυμαμαι ακριβως. Παρε αγκαλιτσα τον αντρουλη σου, καντε ομορφα πραγματακια να ξεχαστεις οσο γινεται και θα περασουν οι μερες!!! Λιγο εμεινε!!!

❤️

Link to comment
Share on other sites

Just now, Deppybach είπε:

Πόσο υπέροχα νέα είναι αυτά;;;;!!!! Σχηματίστηκε χαμόγελο στο πρόσωπο μου!!!! Μπράβο κοπέλα μου!!!! Καλούς υπερδιπλασιασμους εύχομαι!!!!!

Κορίτσια συγγνώμη που θα ρωτήσω, αλλά εσείς που κάνατε κ είχατε επιτυχία , σε ποια κλινική κάνατε την εξωσωματική κ σε ποια προσπάθεια πετύχατε; Ρωτάω γτ σκέφτομαι να αλλάξω κλινική. Θα αλλάξω βασικά αλλά θέλω κ άλλες γνώμες. Αν μπορείτε να μοιραστείτε αυτές τις πληροφορίες, θα σας ήμουν ευγνώμων!! Αθήνα μένω!!

Με την όγδοη φορα με τον Σφακ στο Γεννεσις. Εσυ με ποιον γιατρο εισαι;

Just now, Moana είπε:

❤️

Εμενα παντως το βυζι ηταν πρησμένο και στις αποτυχιες και φλέβες ειχε το ίδιο και τωρα, και δεν ειχα κανένα αλλο σύμπτωμα οπως δεν εχω ουτε και τωρα. Χάος !


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana είπε:

Έτσι ακριβώς όπως τα λες ειναι αλλα επειδή είμαι βετεράνος κ εγω πλέον στις εξωσωματικές κ στις προηγούμενες δεν είχα κανένα σύμπτωμα κ έπαιρνα πάντα μηδέν, ηθελα λιγο να νιώσω κατι να αναθάρρησω, για ψυχολογικούς λόγους. Πρέπει να το παρω απόφαση, να σταματήσω να ψάχνομαι κ να κανω υπομονή 

Να ρωτήσω στο Γεννεσις στην εμβρυομεταφορα ο σύζυγος ήταν μέσα ή έξω στο δρόμο? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Moana είπε:

το αλλάξανε τωρα! δε φοβούνται τοσο πια

Δεν εχει μπει ουτε σε εναν υπέρηχο μεσα! Τι σκατα δυο μέτρα και δυο σταθμά;;;;; Και στο ισόγειο αερίζεται απο παντού ο χώρος. Πάνω ειναι εντελώς κλειστά μονο τα παράθυρα των δωματίων υπάρχουν.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι said:

Δεν εχει μπει ουτε σε εναν υπέρηχο μεσα! Τι σκατα δυο μέτρα και δυο σταθμά;;;;; Και στο ισόγειο αερίζεται απο παντού ο χώρος. Πάνω ειναι εντελώς κλειστά μονο τα παράθυρα των δωματίων υπάρχουν.

Για ρωτά μηπως το αλλάξανε τωρα, μηπως ειναι πολυ φρέσκο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...