Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Soho24 είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Ναι είναι μια χαρά για 1η χοριακή 🤗 Εύχομαι καλό διπλασιασμό. Πότε θα επαναλάβεις? 

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Την Κυριακή ξανά και μου είπε ο γιατρός ότι είναι λίγο χαμηλό το νούμερο,όμως αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να ανέβει αρκετά 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Μαρία1430 είπε:

Εγώ το πήρα το αποτέλεσμα... Από 92,9 πήγε 189,69.

Έγινε ο διπλασιασμός οκ αλλά μου φαίνεται ότι πάει με το στανιο

Συγχαρητήρια Μαρία μου!!μπράβο!!!!!πόσο πολύ χάρηκα...!!!οοολα θα πάνε καλά!!!θετική σκέψη ειπαμεεεεε...

λέτε βρε κορίτσια όντως να είναι η βδομάδα μας;;:wub:

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ευαγγελιαα είπε:

Συγχαρητήρια Μαρία μου!!μπράβο!!!!!πόσο πολύ χάρηκα...!!!οοολα θα πάνε καλά!!!θετική σκέψη ειπαμεεεεε...

λέτε βρε κορίτσια όντως να είναι η βδομάδα μας;;:wub:

Αυριο είναι η μεγάλη μέρα για εσενα ε???είσαι καλύτερα σήμερα??????θα δεις πως θα είναι η εβδομάδα σου και εσένα!!!:wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Αυριο είναι η μεγάλη μέρα για εσενα ε???είσαι καλύτερα σήμερα??????θα δεις πως θα είναι η εβδομάδα σου και εσένα!!!:wub:

Ναιιι..αυριοοο:grin::grin: είμαι πολύ καλύτερα ψυχολογικά, αλλά πονάει η κοιλίτσα μου χαμηλά.. προσπαθώ να μην το αφήσω να μ επηρεάσει όμως...

Ένθερμος υποστηρικτής του "Καλή διάθεση κοριτσια",μην το χαλάσω σε μενα:tongue:

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ @vasoula μου...μακάρι :wub:

@Μανία Μου κανένα νεο;;θα σκασωωω:ph34r::sad:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Εγώ το πήρα το αποτέλεσμα... Από 92,9 πήγε 189,69.

Έγινε ο διπλασιασμός οκ αλλά μου φαίνεται ότι πάει με το στανιο

Πολύ καλά μπράβο! Μην ξενερώνεις γιατί δεν έχει σημασία το νούμερο,  οι διπλασιασμοι έχουν σημασία!! Άντε με το καλό ο επόμενος! Εγώ κορίτσια περιμένω τη δεύτερη χοριακη ακόμα. Ψυχοβγαλτες


4nDhp3.pngjeL6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρία1430 είπε:

@Simonaki βγήκε η χοριακη; κάνεις πάρτυ και μας ξέχασες; αγωνιουμε μαζί σου...

@Μανία Μου ούτε εσύ; 

We did it!! 186,1 η χοριακή!! γιουπι!! :grin:

Σας ευχαριστώ που με σκέφτεσαι βρε κορίτσια, είναι συγκινητικό αλήθεια... 

Δεν ενθουσιάζομαι πολύ όμως αυτή τη φορά (την πρωτη φορά έκλαιγα από τη χαρά μου) τώρα πιο χαλαρά, βήμα βήμα ... γιατί φοβάμαι, δεν το κρύβω, ναι με έχω καταχαρεί αλλά φοβάμαι την συνέχεια... 

 

 

2 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Εγώ το πήρα το αποτέλεσμα... Από 92,9 πήγε 189,69.

Έγινε ο διπλασιασμός οκ αλλά μου φαίνεται ότι πάει με το στανιο

Συγχαρητήρια!! 

Και στα υπόλοιπα κορίτσια αν μου ξέφυγε κάποια!!

Και με το καλό να ακούσετε υπέροχα νέα και οι υπόλοιπες!! Εχουμε απότι έχω καταλάβει, μερα με τη μέρα αναμονές για πρωτες χοριακές

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Simonaki είπε:

We did it!! 186,1 η χοριακή!! γιουπι!! :grin:

Σας ευχαριστώ που με σκέφτεσαι βρε κορίτσια, είναι συγκινητικό αλήθεια... 

Δεν ενθουσιάζομαι πολύ όμως αυτή τη φορά (την πρωτη φορά έκλαιγα από τη χαρά μου) τώρα πιο χαλαρά, βήμα βήμα ... γιατί φοβάμαι, δεν το κρύβω, ναι με έχω καταχαρεί αλλά φοβάμαι την συνέχεια... 

 

 

Well done!! Μας πάει αυτή η εβδομάδα μέχρι στιγμής!! Άντε με το καλό κ η επόμενη!

  • Μου αρέσει 2

4nDhp3.pngjeL6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Simonaki είπε:

We did it!! 186,1 η χοριακή!! γιουπι!! :grin:

Σας ευχαριστώ που με σκέφτεσαι βρε κορίτσια, είναι συγκινητικό αλήθεια... 

Δεν ενθουσιάζομαι πολύ όμως αυτή τη φορά (την πρωτη φορά έκλαιγα από τη χαρά μου) τώρα πιο χαλαρά, βήμα βήμα ... γιατί φοβάμαι, δεν το κρύβω, ναι με έχω καταχαρεί αλλά φοβάμαι την συνέχεια... 

 

 

μπραβοοο !!!!!Συγχαρητήρια!!!!!!ποοοσο χάρηκα!!!!μπράβο κούκλα μου!!!!όλα θα πάνε τέλεια!!!!!:wub:

το είπα...τυχερή εβδομάδα!!!!εύχομαι ολόψυχα σε οοοοολα τα κορίτσια να είναι το ίδιο!!!:wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας ευχαριστώ πολύ πολύ!! :wub:

Μακάρι να πάνε όλα τέλεια για όλες μας! :wub::wub:

Τι να πω, δεν τραβάμε και λίγα .. Μακάρι να μας ανταμείψει το αποτέλεσμα, αυτό μόνο, δεν μπορούμε να κάνουμε και πολλά εξάλλου!!

Εγω που ειμαι και πολύ αγχωδης άνθρωπος, αγχωνομαι με το παραμικρό, προσπαθώ να ξαπλώνω περισσότερο, να κοιμάμαι - κάνω και ωραία όνειρα αυτές τις μέρες χεχε .

Δεν το έχω πει σε πολλούς απο το περιβάλλον μου, μόνο στον αδερφό μου και στα αφεντικά μου που τυχαίνει να είναι και κολλητοί μου, γιατί την προηγούμενη φορά που το είχα πει σε όλο τον κόσμο, έπρεπε να το εξηγώ και σε όλους όταν δεν πήγε καλά και απο αγάπη και μόνο δεν λέω κάτι αντίθετο, ένιωθα ότι με έπνιγαν.  

Για αυτό και ήθελα να έρθω στην παρέα σας, να έχω κάποιον να μιλήσω κάπου να μοιραστώ τις σκέψεις μου, πέραν του συζύγου φυσικά. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Simonaki είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ!! :wub:

Μακάρι να πάνε όλα τέλεια για όλες μας! :wub::wub:

Τι να πω, δεν τραβάμε και λίγα .. Μακάρι να μας ανταμείψει το αποτέλεσμα, αυτό μόνο, δεν μπορούμε να κάνουμε και πολλά εξάλλου!!

Εγω που ειμαι και πολύ αγχωδης άνθρωπος, αγχωνομαι με το παραμικρό, προσπαθώ να ξαπλώνω περισσότερο, να κοιμάμαι - κάνω και ωραία όνειρα αυτές τις μέρες χεχε .

Δεν το έχω πει σε πολλούς απο το περιβάλλον μου, μόνο στον αδερφό μου και στα αφεντικά μου που τυχαίνει να είναι και κολλητοί μου, γιατί την προηγούμενη φορά που το είχα πει σε όλο τον κόσμο, έπρεπε να το εξηγώ και σε όλους όταν δεν πήγε καλά και απο αγάπη και μόνο δεν λέω κάτι αντίθετο, ένιωθα ότι με έπνιγαν.  

Για αυτό και ήθελα να έρθω στην παρέα σας, να έχω κάποιον να μιλήσω κάπου να μοιραστώ τις σκέψεις μου, πέραν του συζύγου φυσικά. 

Ακριβώς το ίδιο κ γω..μόνο η αδερφή μου κ ένα φιλικό μας ζευγάρι...δεν θέλω να βάλω τους γονείς μας στη διαδικασία να χαρούν κ αν κάτι δεν πάει καλά να στεναχωρηθουν..

Έχει ο Θεός για όλους μας!Σήμερα κοιτούσα την κοιλίτσα μου,γεμάτη μελανιές..κ σκεφτόμουν ας μας χαρίσει ο Θεούλης ένα πλασματάκι..πόσο πολύ το θέλουμε..

είπαμε όμως...θετική διάθεση, αισιοδοξία κ πίστη!!οοολα θα πάνε καλα:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Simonaki είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ!! :wub:

Μακάρι να πάνε όλα τέλεια για όλες μας! :wub::wub:

Τι να πω, δεν τραβάμε και λίγα .. Μακάρι να μας ανταμείψει το αποτέλεσμα, αυτό μόνο, δεν μπορούμε να κάνουμε και πολλά εξάλλου!!

Εγω που ειμαι και πολύ αγχωδης άνθρωπος, αγχωνομαι με το παραμικρό, προσπαθώ να ξαπλώνω περισσότερο, να κοιμάμαι - κάνω και ωραία όνειρα αυτές τις μέρες χεχε .

Δεν το έχω πει σε πολλούς απο το περιβάλλον μου, μόνο στον αδερφό μου και στα αφεντικά μου που τυχαίνει να είναι και κολλητοί μου, γιατί την προηγούμενη φορά που το είχα πει σε όλο τον κόσμο, έπρεπε να το εξηγώ και σε όλους όταν δεν πήγε καλά και απο αγάπη και μόνο δεν λέω κάτι αντίθετο, ένιωθα ότι με έπνιγαν.  

Για αυτό και ήθελα να έρθω στην παρέα σας, να έχω κάποιον να μιλήσω κάπου να μοιραστώ τις σκέψεις μου, πέραν του συζύγου φυσικά. 

Συγχαρητήρια, να σκέφτεσαι θετικά, να είσαι ήρεμη και καλούς διπλασιασμους!

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είχα κ εγώ διπλασιασμό 968 το αποτέλεσμα. Να σας ρωτήσω αν ξέρει κάποια: μου είπε ο γιατρός χοριακη πάλι την άλλη Τετάρτη κ την παρ-αλλη Τετάρτη υπέρηχο. Λίγο αργά δεν είναι...;; Δεν έχω ξαναφτασει μέχρι τον υπέρηχο κ βιάζομαι;;

  • Μου αρέσει 8

4nDhp3.pngjeL6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, phal είπε:

Κορίτσια είχα κ εγώ διπλασιασμό 968 το αποτέλεσμα. Να σας ρωτήσω αν ξέρει κάποια μου είπε ο γιατρός χοριακη πάλι την άλλη Τετάρτη κ την παρ-αλλη Τετάρτη υπέρηχο. Λίγο αργά δεν είναι...;; Δεν έχω ξαναφτασει μέχρι τον υπέρηχο κ βιάζομαι;;

με το καλο συνχαρητηρια! ειναι λιγο αργα αλλα θα δειτε περισσοτερα πραγματα. θα μπορουσε να σε δει την αλλη τεταρτη αλλα θα βλεπατε μονο αν ειναι ενδομητριο τιποτα αλλο.ενω την παραλλη θα δειτε κ εμβρυικα στοιχεια. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...