Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Konna! είπε:

έκανα την 6η εμρυομεταφορά την παρασκευή, 2 βλαστοκύστες 5 ημερών ΑΑ, αλλά δεν έχω κανένα μα κανένα σύμπτωμα. ζαλάδα, πρήξιμο κλπ..

και από προχτές νιώθω τα γουργουρητά που έχω πριν την περίοδο :(

σκέφτομαι να αλλάξω γιατρό, μήπως και τα πολλά φάρμακα που μου δίνει δεν λειτουργούν σε εμένα.. 

Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου!

Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν αρκετά με της εγκυμοσύνης. Προς το παρόν περίμενε τη χοριακή σου και βλέπουμε. Εδώ είμαστε να συζητήσουμε οτιδήποτε 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια..πως είστε;Εγώ λίγο πεσμένη...ενώ μέχρι χθες είχα φουλ θετική διάθεση κ αισιοδοξία, σήμερα έπεσα.. έχω ψιλοκρυωσει κιόλας,καταρροή κ πονοκέφαλο..πλησιαζει κ η Πέμπτη κ νομίζω ότι θα δω το απόλυτο μηδέν...έβγαλα μια άρνηση σήμερα ανεξήγητη..τι να πω..ελπίζω να φτάει ο βρωμονοτιας κ μ έχει επηρεάσει...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ευαγγελιαα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια..πως είστε;Εγώ λίγο πεσμένη...ενώ μέχρι χθες είχα φουλ θετική διάθεση κ αισιοδοξία, σήμερα έπεσα.. έχω ψιλοκρυωσει κιόλας,καταρροή κ πονοκέφαλο..πλησιαζει κ η Πέμπτη κ νομίζω ότι θα δω το απόλυτο μηδέν...έβγαλα μια άρνηση σήμερα ανεξήγητη..τι να πω..ελπίζω να φτάει ο βρωμονοτιας κ μ έχει επηρεάσει...

Καλά από διάθεση και αισιοδοξία άστο. Είναι και οι συνθήκες τέτοιες βλέπεις.

Περαστικα κιόλας. Κρύωμα ε; Και ο γιος μου 4 μέρες με ίωση. Φταίει ο καιρός , όντως.

Κανε λίγη υπομονή ακόμα. Ποτέ δεν ξέρεις .


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ευαγγελιαα said:

Καλησπέρα κορίτσια..πως είστε;Εγώ λίγο πεσμένη...ενώ μέχρι χθες είχα φουλ θετική διάθεση κ αισιοδοξία, σήμερα έπεσα.. έχω ψιλοκρυωσει κιόλας,καταρροή κ πονοκέφαλο..πλησιαζει κ η Πέμπτη κ νομίζω ότι θα δω το απόλυτο μηδέν...έβγαλα μια άρνηση σήμερα ανεξήγητη..τι να πω..ελπίζω να φτάει ο βρωμονοτιας κ μ έχει επηρεάσει...

είναι για να κάνουμε παρέα! και εγώ τα ίδια :( 

Να ξέρεις ότι μπορεί να είναι και ρινίτιδας της κύησης…. εγώ έχω πολύ καλό προαίσθημα για εσένα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Konna! είπε:

είναι για να κάνουμε παρέα! και εγώ τα ίδια :( 

Να ξέρεις ότι μπορεί να είναι και ρινίτιδας της κύησης…. εγώ έχω πολύ καλό προαίσθημα για εσένα!

Να σαι καλά κούκλα μου,σ ευχαριστώ πολύ!!Μακάρι Να πάνε όλα καλά...Μακάρι να κοιμόμουν κ να ξυπνούσα Πέμπτη πρωί...ενώ ήμουν πολύ καλά, ήρεμη με Καλή διάθεση, σήμερα μου βγήκε:-(

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Καλά από διάθεση και αισιοδοξία άστο. Είναι και οι συνθήκες τέτοιες βλέπεις.

Περαστικα κιόλας. Κρύωμα ε; Και ο γιος μου 4 μέρες με ίωση. Φταίει ο καιρός , όντως.

Κανε λίγη υπομονή ακόμα. Ποτέ δεν ξέρεις .

Δεν έχω επιλογή..θα περιμένω.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ευαγγελιαα said:

Να σαι καλά κούκλα μου,σ ευχαριστώ πολύ!!Μακάρι Να πάνε όλα καλά...Μακάρι να κοιμόμουν κ να ξυπνούσα Πέμπτη πρωί...ενώ ήμουν πολύ καλά, ήρεμη με Καλή διάθεση, σήμερα μου βγήκε:-(

εγώ το έχω πει αυτό! μία που μας βγάζουν από την εμβρυομεταφορά, μία που να μας κοιμίζουν μέχρι την ημέρα της χοριακής! 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Konna! είπε:

εγώ το έχω πει αυτό! μία που μας βγάζουν από την εμβρυομεταφορά, μία που να μας κοιμίζουν μέχρι την ημέρα της χοριακής! 

 

χαχαχαχ έτσι θα πρεπε η αλήθεια είναι..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Konna! είπε:

εγώ το έχω πει αυτό! μία που μας βγάζουν από την εμβρυομεταφορά, μία που να μας κοιμίζουν μέχρι την ημέρα της χοριακής! 

 

Συμφωνώ!

Just now, Ευαγγελιαα είπε:

χαχαχαχ έτσι θα πρεπε η αλήθεια είναι..

Δύο μέρες έμειναν, τίποτα δηλ.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Συμφωνώ!

Δύο μέρες έμειναν, τίποτα δηλ.

το πιστεύεις ότι τώρα μ έπιασε ο πανικός;;

12/9 ωοληψια, 17/9 εμβρυομεταφορα..Όλα κυλούσαν ομαλά.. Μέχρι σήμερα.. Από το πρωί μ έχει πιάσει πανικός!Δεν περνά η ώρα.. πνίγομαι..φοβάμαι..Όλα μαζί:-(

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ευαγγελιαα είπε:

το πιστεύεις ότι τώρα μ έπιασε ο πανικός;;

12/9 ωοληψια, 17/9 εμβρυομεταφορα..Όλα κυλούσαν ομαλά.. Μέχρι σήμερα.. Από το πρωί μ έχει πιάσει πανικός!Δεν περνά η ώρα.. πνίγομαι..φοβάμαι..Όλα μαζί:-(

Αχ σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! Κι εγώ έτσι ήμουν όταν περίμενα την χοριακη! Σου εύχομαι ολόψυχα να είναι έγκυος!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ευαγγελιαα είπε:

το πιστεύεις ότι τώρα μ έπιασε ο πανικός;;

12/9 ωοληψια, 17/9 εμβρυομεταφορα..Όλα κυλούσαν ομαλά.. Μέχρι σήμερα.. Από το πρωί μ έχει πιάσει πανικός!Δεν περνά η ώρα.. πνίγομαι..φοβάμαι..Όλα μαζί:-(

Ναι κ μένα έτσι προς το τέλος με έπιασε άγχος κ στενοχώρια κ γι'αυτό είπα την επόμενη φορά δεν θα μαι έτσι.

Λίγο υπομονή ακόμη.

  • Ευχαριστώ 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ευαγγελιαα said:

Θα το παλέψω..θα προσπαθήσω να μην μ επηρεάσει πολύ...

Σας ευχαριστώ κορίτσια!

Μπορεί να σου ακουστεί βλακεία αλλά εγώ σε κάτι τέτοιες φάσεις, βάζω στο youtube fertility meditation video, βάζω και τα πόδια ψηλά στον τοίχο και λίγο ηρεμώ. Μην κάτσεις όλη μέρα έτσι, 5-10 λεπτά. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Konna! είπε:

Μπορεί να σου ακουστεί βλακεία αλλά εγώ σε κάτι τέτοιες φάσεις, βάζω στο youtube fertility meditation video, βάζω και τα πόδια ψηλά στον τοίχο και λίγο ηρεμώ. Μην κάτσεις όλη μέρα έτσι, 5-10 λεπτά. 

Δεν μου φάνηκε βλακεία, γιατί τα πόδια στον τοίχο τα βάζω τακτικά χαχαχα 

Σ ευχαριστώ πολύ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ευαγγελιαα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια..πως είστε;Εγώ λίγο πεσμένη...ενώ μέχρι χθες είχα φουλ θετική διάθεση κ αισιοδοξία, σήμερα έπεσα.. έχω ψιλοκρυωσει κιόλας,καταρροή κ πονοκέφαλο..πλησιαζει κ η Πέμπτη κ νομίζω ότι θα δω το απόλυτο μηδέν...έβγαλα μια άρνηση σήμερα ανεξήγητη..τι να πω..ελπίζω να φτάει ο βρωμονοτιας κ μ έχει επηρεάσει...

Δυστυχως τις έχουμε όλες αυτές τις μεταπτώσεις στη ψυχολογία... Ψυχραιμία πάνω απ όλα και όλα θα γίνουν!! Πού θα πάει! Θα γυρίσει ο τροχός!

  • Μου αρέσει 1

4nDhp3.pngjeL6p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...