Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Maroxmarox said:

      Coq πόσο έπαιρνες; Τα άλλα τα παίρνω 

      Το coq10 πόσο καιρό τα έπαιρνες ;είδες διάφορα ότι σου έκαναν δουλειά πχ στις γονιμοποιήσεις; Παίρνω fertilfix ναι είναι ακριβές αλλά λόγο χασιμοτο δε κάνει να παίρνω ιώδιο μου είπε η ενδοκρινολογος...αλλά διαβάζω ότι το coq10 βοηθάει στα ωάρια και θέλω σα συμπληρωματικό για τα ωάρια .gluco παίρνω έχω αντίσταση στην ινσουλιινη

      Το coq10 πόσο καιρό τα έπαιρνες ;είδες διάφορα ότι σου έκαναν δουλειά πχ στις γονιμοποιήσεις; Παίρνω fertilfix ναι είναι ακριβές αλλά λόγο χασιμοτο δε κάνει να παίρνω ιώδιο μου είπε η ενδοκρινολογος...αλλά διαβάζω ότι το coq10 βοηθάει στα ωάρια και θέλω σα συμπληρωματικό για τα ωάρια .gluco παίρνω έχω αντίσταση στην ινσουλιινη

      Εγώ έπαιρνα τρία χάπια coq10 των 200 άρα 600 ημερησίως … μου τα εοχε συστήσει η εξωσωματικός .. τα έπαιρνα πολύ καιρό ακόμα κ την περίοδο των ενέσεων μέχρι την ωοληψια .. μετά την ωοληψια τα σταμάτησα .

      8 hours ago, Nima21 said:

      Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και την ευχή!!!

      Να φανταστείς στον πρωτο υπερηχο έβλεπε μονο 6-7.. και είχα στεναχωρηθεί.. μόλις μου ειπε 10 και οτι θα αυξήσουμε τις μονάδες για να ωριμάσουν ενώ χάρηκα, αγχωθηκα κιόλας! Ενω δεν εχω σημάδια, ουτε ιστορικό.. απλώς ψαχνω να βρω τη στραβή.. είναι και η πρωτη μου διέγερση και καταλαβαίνεις! Θα χαλαρώσω! 

      Εσύ σε τι στάδιο βρίσκεσαι τώρα;;;  Εκανες εμβρυομεταφορά;;

      Εμένα έβλεπε 8 καταφέραμε να φτάσουμε στα 13 και πήραμε τελικά 14 αλλά τα 10 προχώρησαν τώρα ποσά θα μείνουν δεν ξέρω θα μάθω  σύντομα ..σου εύχομαι πολύ καλή  επιτυχία ! 

      18 minutes ago, Nima21 said:

      Πήρα και τον γιατρό και του ειπα πως νιωθω και μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικά όλα, φουσκωμα,βαρος κλπ και να τρωω πολυ πρωτεΐνη.. μου απέκλεισε κ εκεινος την υπερδιεγερση. Ευτυχώς αύριο θα μάθω τη μέρα της ωοληψίας!

      Εύχομαι και σε σένα να επανέλθει ο οργανισμός σου στα φυσιολογικά του πολυ πολυ συντομα και με το καλο να κανεις την εμβρυομεταφορα σου!! Στελνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς για την καταπολέμηση του άγχους!!! Αχχ🙆😝

      Μην σκέφτεσαι την υπερδιέγερση … εγώ να δεις πως ήμουν … μια κοιλιά τριών μηνών … άστο … στο κέντρο στην αναμονή της ωοληψιας όλες ήταν οκ εγώ σαν μπόγος … μετά συνήλθα λίγο αλλά κ πάλι έχω πρήξιμο …. Όλα καλα Θα πάνε . Κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός αλλά παρτο χαλαρά …0

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, phal είπε:

Κορίτσια είχα κ εγώ διπλασιασμό 968 το αποτέλεσμα. Να σας ρωτήσω αν ξέρει κάποια: μου είπε ο γιατρός χοριακη πάλι την άλλη Τετάρτη κ την παρ-αλλη Τετάρτη υπέρηχο. Λίγο αργά δεν είναι...;; Δεν έχω ξαναφτασει μέχρι τον υπέρηχο κ βιάζομαι;;

Μπράβο!!!πολλά συγχαρητήρια!!!!οοολα να πάνε κατ' ευχήν κούκλα μου!!!:wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 ώρες πρίν, Simonaki είπε:

We did it!! 186,1 η χοριακή!! γιουπι!! :grin:

Σας ευχαριστώ που με σκέφτεσαι βρε κορίτσια, είναι συγκινητικό αλήθεια... 

Δεν ενθουσιάζομαι πολύ όμως αυτή τη φορά (την πρωτη φορά έκλαιγα από τη χαρά μου) τώρα πιο χαλαρά, βήμα βήμα ... γιατί φοβάμαι, δεν το κρύβω, ναι με έχω καταχαρεί αλλά φοβάμαι την συνέχεια... 

 

 

Συγχαρητήρια!! 

Και στα υπόλοιπα κορίτσια αν μου ξέφυγε κάποια!!

Και με το καλό να ακούσετε υπέροχα νέα και οι υπόλοιπες!! Εχουμε απότι έχω καταλάβει, μερα με τη μέρα αναμονές για πρωτες χοριακές

Καλημέρα!!! Μπράβο κορίτσι μου συγχαρητήρια τέλειο πρώτο νούμερο... Χαμογελα πάρε βαθιά ανάσα και να χαρείς την εγκυμοσύνη σου 

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, phal είπε:

Κορίτσια είχα κ εγώ διπλασιασμό 968 το αποτέλεσμα. Να σας ρωτήσω αν ξέρει κάποια: μου είπε ο γιατρός χοριακη πάλι την άλλη Τετάρτη κ την παρ-αλλη Τετάρτη υπέρηχο. Λίγο αργά δεν είναι...;; Δεν έχω ξαναφτασει μέχρι τον υπέρηχο κ βιάζομαι;;

Τελειαααααα αντε με το καλό ο υπερηχος. Σε έβαλε λίγο αργά αλλά λογικά το έκανε για να ακούσετε και καρδιά /καρδιές στα σίγουρα 


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *Vasoula είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!καλό μήνα!!!!!!να έχετε τεράστιες χοριακες όσα κοριτσια περιμένετε!!!!!

@Ευαγγελιαα μου???πήγες????την έκανες??

Καλημέρα κορίτσια..καλό μήνα!!

Δυστυχώς δεν έχω ευχάριστα νέα.. το μικρακι μου δεν τα κατάφερε...4.9.:( κατά τις 2 θα μιλήσω με το γιατρό κ βλέπουμε...

Καλή συνέχεια και οοοολα να πάνε καλά σε όλες!!!:wub:

  • Λυπημένη/-ος 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ευαγγελιαα είπε:

Καλημέρα κορίτσια..καλό μήνα!!

Δυστυχώς δεν έχω ευχάριστα νέα.. το μικρακι μου δεν τα κατάφερε...4.9.:( κατά τις 2 θα μιλήσω με το γιατρό κ βλέπουμε...

Καλή συνέχεια και οοοολα να πάνε καλά σε όλες!!!:wub:

Μη σε παίρνει από κάτω. Είμαστε πολλές στον αγώνα αυτό και θα τα καταφέρουμε.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Μη σε παίρνει από κάτω. Είμαστε πολλές στον αγώνα αυτό και θα τα καταφέρουμε.

Το ξέρω κούκλα μου,δυστυχώς είμαστε πάρα πολλές..

Τώρα δεν μπορώ να δω τίποτα αισιόδοξα δυστυχώς.. ελπίζω να το ξεπεράσω σύντομα.. 

ευχόμαι ολόψυχα να τελειώσει το συντομότερο ο αγώνας αυτός για όλες τις γυναίκες και να κρατήσουμε τα μωράκια μας...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ευαγγελιαα είπε:

Το ξέρω κούκλα μου,δυστυχώς είμαστε πάρα πολλές..

Τώρα δεν μπορώ να δω τίποτα αισιόδοξα δυστυχώς.. ελπίζω να το ξεπεράσω σύντομα.. 

ευχόμαι ολόψυχα να τελειώσει το συντομότερο ο αγώνας αυτός για όλες τις γυναίκες και να κρατήσουμε τα μωράκια μας...

Καλημέρα, καλό μήνα....κρίμα κ ήσουν τόσο αισιόδοξη......οι πρώτες μέρες είναι κάπως,το ξέρω, κάνε κουράγιο κ να λες θέλω να γίνω μάνα κ θα τα καταφέρω.

  • Ευχαριστώ 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ευαγγελιαα είπε:

Το ξέρω κούκλα μου,δυστυχώς είμαστε πάρα πολλές..

Τώρα δεν μπορώ να δω τίποτα αισιόδοξα δυστυχώς.. ελπίζω να το ξεπεράσω σύντομα.. 

ευχόμαι ολόψυχα να τελειώσει το συντομότερο ο αγώνας αυτός για όλες τις γυναίκες και να κρατήσουμε τα μωράκια μας...

Εννοείται ότι θα το ξεπεράσεις. Σε λίγες μέρες θα είσαι καλύτερα και θα βάλεις μπρος για την επόμενη προσπάθεια.

  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

Καλημέρα κορίτσια..καλό μήνα!!

Δυστυχώς δεν έχω ευχάριστα νέα.. το μικρακι μου δεν τα κατάφερε...4.9.:( κατά τις 2 θα μιλήσω με το γιατρό κ βλέπουμε...

Καλή συνέχεια και οοοολα να πάνε καλά σε όλες!!!:wub:

Λυπάμαι πολύ πιστεύαμε όλες στη βλαστοκυστουλα σου... 

Σηκωνομαστε και προχωράμε στον ανήφορο και εδώ είμαστε όλες. Ο γιατρος σου τι είπε; 

  • Ευχαριστώ 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου,

πηγα στην Παναγία και προσευχήθηκα για όλες μας και ειδικά για την @Ευαγγελιαα που στεναχωρήθηκε πολύ σήμερα και για την @nadiaki165 που εύχομαι να είναι η τυχερή της προσπάθεια! 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Konna! είπε:

Κορίτσια μου,

πηγα στην Παναγία και προσευχήθηκα για όλες μας και ειδικά για την @Ευαγγελιαα που στεναχωρήθηκε πολύ σήμερα και για την @nadiaki165 που εύχομαι να είναι η τυχερή της προσπάθεια! 

Αχ κορίτσι μου σε ευχαριστώ παρά πολύ που με σκέφτηκες κ προσευχήθηκες για μένα!!να σαι καλά!!!με συγκίνησες!!


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 29/6/2020 at 9:52 ΜΜ, Katzei1982 είπε:

Κορίτσια μου αχχχχχ κορίτσια μου.... Όλα τέλεια. Το μωράκι μας μεγαλώνει μια χαρά ακούσαμε και καρδουλα και τα κάναμε πάνω μας.... Το πιο όμορφο συναίσθημα Παναγία μου... Σε δύο βδομάδες πάλι υπέρηχο και κλείσαμε για αυχενική(πιστευω να το γράφω σωστά γιατι από την ταραχή μου ούτε θυμάμαι πια εξέταση μου πε χαχχα) για 1/8.... ❤️❤️❤️

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...