Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Κορίτσια Καλησπέρα! Έκανε χθες την πρώτη χοριακη κ βγήκε 205 .Σήμερα όμως ξεπρηστηκε τελείως το στηθος μου σαν να μην τρέχει τίποτα. Ρώτησα τον γιατρό κ μου είπε είναι κακό σημάδι...Σας έχει τύχει? Τι πιστεύετε λέτε για παλλιδρομη? Έχω στεναχωρηθεί πολύ....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Μανία Μου είπε:

Κορίτσια Καλησπέρα! Έκανε χθες την πρώτη χοριακη κ βγήκε 205 .Σήμερα όμως ξεπρηστηκε τελείως το στηθος μου σαν να μην τρέχει τίποτα. Ρώτησα τον γιατρό κ μου είπε είναι κακό σημάδι...Σας έχει τύχει? Τι πιστεύετε λέτε για παλλιδρομη? Έχω στεναχωρηθεί πολύ....

Καλησπέρα! Εγώ είχα ξεπρηστει τελείως (στήθος, κοιλιά) τρεις μέρες πριν την χοριακη που ήταν 396. Όλα πήγαν καλά και γέννησα πριν 6 μήνες. Ο γιατρός μου είπε ότι δεν σημαίνει κάτι αυτό, ειδικά το στήθος στην αρχή πρήζεται και ξεπρηζεται συνέχεια! Θα έλεγα να μην ανησυχείς..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μανία Μου είπε:

Κορίτσια Καλησπέρα! Έκανε χθες την πρώτη χοριακη κ βγήκε 205 .Σήμερα όμως ξεπρηστηκε τελείως το στηθος μου σαν να μην τρέχει τίποτα. Ρώτησα τον γιατρό κ μου είπε είναι κακό σημάδι...Σας έχει τύχει? Τι πιστεύετε λέτε για παλλιδρομη? Έχω στεναχωρηθεί πολύ....

Καλησπέρα και συγχαρητηρια!!κακως σου είπε κάτι τέτοιο!!τα συμπτώματα πάνε κ έρχονται!!!εαν είναι δυνατόν!!!με το καλό οι διπλασιασμοί!!

  • Μου αρέσει 2

xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nadiaki165 είπε:

Καλησπέρα και συγχαρητηρια!!κακως σου είπε κάτι τέτοιο!!τα συμπτώματα πάνε κ έρχονται!!!εαν είναι δυνατόν!!!με το καλό οι διπλασιασμοί!!

Με κατατρομαξε δεν τι να πω..

Just now, teta2 είπε:

Καλησπέρα! Εγώ είχα ξεπρηστει τελείως (στήθος, κοιλιά) τρεις μέρες πριν την χοριακη που ήταν 396. Όλα πήγαν καλά και γέννησα πριν 6 μήνες. Ο γιατρός μου είπε ότι δεν σημαίνει κάτι αυτό, ειδικά το στήθος στην αρχή πρήζεται και ξεπρηζεται συνέχεια! Θα έλεγα να μην ανησυχείς..

Μακάρι να είναι έτσι τι να πω έχω φοβηθεί πολύ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Μανία Μου είπε:

Κορίτσια Καλησπέρα! Έκανε χθες την πρώτη χοριακη κ βγήκε 205 .Σήμερα όμως ξεπρηστηκε τελείως το στηθος μου σαν να μην τρέχει τίποτα. Ρώτησα τον γιατρό κ μου είπε είναι κακό σημάδι...Σας έχει τύχει? Τι πιστεύετε λέτε για παλλιδρομη? Έχω στεναχωρηθεί πολύ....

θα πάνε όλα τέλεια!!!Σας έχω όλα τα κορίτσια στην προσευχή μου να ξέρετε...Να σκέφτεσαι θετικά κ να πιστέψεις στο εμβρυακι σου για να διαψεύσεις τον "απαράδεκτο " κατ' εμέ γιατρό.. συγγνώμη, αλλά δεν το λες έτσι...

Σου στέλνω οοοολη τη θετική μου ενέργεια να σου πάνε όλα όπως τα ονειρεύεσαι κούκλα μου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ευαγγελιαα είπε:

θα πάνε όλα τέλεια!!!Σας έχω όλα τα κορίτσια στην προσευχή μου να ξέρετε...Να σκέφτεσαι θετικά κ να πιστέψεις στο εμβρυακι σου για να διαψεύσεις τον "απαράδεκτο " κατ' εμέ γιατρό.. συγγνώμη, αλλά δεν το λες έτσι...

Σου στέλνω οοοολη τη θετική μου ενέργεια να σου πάνε όλα όπως τα ονειρεύεσαι κούκλα μου!!

Σ'ευχαριστώ πολύ καλή μου για το κουράγιο !Με βοηθάνε πολύ αυτές οι γλυκές κουβέντες πραγματικά! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μανία Μου είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ καλή μου για το κουράγιο !Με βοηθάνε πολύ αυτές οι γλυκές κουβέντες πραγματικά! 

Δεν το λέω απλά για να το πω,το εννοώ.. όλες περνάμε τα ίδια εδώ.. ίδιες αγωνίες.. ίδια προσπάθεια..Ίσως να διαφέρει ο τρόπος, αλλά ο σκοπός και ο στόχος ίδιος πάλι.. να κρατήσουμε τα μωράκια μας αγκαλιά!!

Μην αφήνεις τίποτα να σε ρίχνει ψυχολογικά..πίστεψε σ αυτό το μικροσκοπικουλι που υπάρχει μέσα σου..δώσε του από τη δύναμη σου και θα τα καταφέρει.. θα το δεις!:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μανία Μου είπε:

Κορίτσια Καλησπέρα! Έκανε χθες την πρώτη χοριακη κ βγήκε 205 .Σήμερα όμως ξεπρηστηκε τελείως το στηθος μου σαν να μην τρέχει τίποτα. Ρώτησα τον γιατρό κ μου είπε είναι κακό σημάδι...Σας έχει τύχει? Τι πιστεύετε λέτε για παλλιδρομη? Έχω στεναχωρηθεί πολύ....

Αντε βρε κοπελιά περίμενα χθες τα νέα σου... Καλή και τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!! Με τέτοια πρώτη χοριακη και χωρίς αίμα ή κάτι τέτοιο είναι δυνατόν να σκέφτεσαι παλλινδρομη; σε παρακαλώ ηρέμησε και άσε τον γιατρό να νομίζει. Αύριο έχουμε επανάληψη; να του τριψεις τον υπερδιπλασιασμο σου στη μούρη του γιατρού που σε αγχωσε

  • Μου αρέσει 3

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρία1430 είπε:

Αντε βρε κοπελιά περίμενα χθες τα νέα σου... Καλή και τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!! Με τέτοια πρώτη χοριακη και χωρίς αίμα ή κάτι τέτοιο είναι δυνατόν να σκέφτεσαι παλλινδρομη; σε παρακαλώ ηρέμησε και άσε τον γιατρό να νομίζει. Αύριο έχουμε επανάληψη; να του τριψεις τον υπερδιπλασιασμο σου στη μούρη του γιατρού που σε αγχωσε

Έχω πλανταξει στο κλάμα έχω καταγχωθει μακάρι να πάνε όλα καλά.. Σ'ευχαριστώ πολύ κούκλα μου !

Just now, Μαρία1430 είπε:

Αντε βρε κοπελιά περίμενα χθες τα νέα σου... Καλή και τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!! Με τέτοια πρώτη χοριακη και χωρίς αίμα ή κάτι τέτοιο είναι δυνατόν να σκέφτεσαι παλλινδρομη; σε παρακαλώ ηρέμησε και άσε τον γιατρό να νομίζει. Αύριο έχουμε επανάληψη; να του τριψεις τον υπερδιπλασιασμο σου στη μούρη του γιατρού που σε αγχωσε

Ναι αύριο έχω χοριακη πάλι κ εντωμεταξύ μου είχε πει να πάω την Πέμπτη κ του το αρνήθηκα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Μανία Μου είπε:

Κορίτσια Καλησπέρα! Έκανε χθες την πρώτη χοριακη κ βγήκε 205 .Σήμερα όμως ξεπρηστηκε τελείως το στηθος μου σαν να μην τρέχει τίποτα. Ρώτησα τον γιατρό κ μου είπε είναι κακό σημάδι...Σας έχει τύχει? Τι πιστεύετε λέτε για παλλιδρομη? Έχω στεναχωρηθεί πολύ....

Πρώτον δεν το λες αυτό ακόμα και έτσι να είναι αφήνεις τη χοριακή να το πει.

Δεύτερον εγώ πριν τη  μέρα της χοριακής ξεπρηστηκαν όλα κοιλιές ,στήθος.είχα έντονους πόνος περιόδου και αίμα και παρόλα αυτά ο γιατρός μου μου είπε αν δεν δω χοριακή 0 όλα πάνε καλά.

μην αγχώνεσαι όλα πάνε καλά .αύριο που θα δεις το διπλασιασμό θα δεις ότι τσάμπα αγχωνόσουν και άδικα σε στεναχώρησε.

Καλούς διπλασιασμους και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μανία Μου είπε:

Έχω πλανταξει στο κλάμα έχω καταγχωθει μακάρι να πάνε όλα καλά.. Σ'ευχαριστώ πολύ κούκλα μου !

Ναι αύριο έχω χοριακη πάλι κ εντωμεταξύ μου είχε πει να πάω την Πέμπτη κ του το αρνήθηκα. 

Εννοείς να κάνεις χοριακη και την Πέμπτη; Κοίτα η χοριακη σου είναι υψηλή, δεν έχεις αιμα. Δεν υπάρχει πιθανότητα να πάει κάτι στραβά. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μανία Μου είπε:

Έχω πλανταξει στο κλάμα έχω καταγχωθει μακάρι να πάνε όλα καλά.. Σ'ευχαριστώ πολύ κούκλα μου !

Ναι αύριο έχω χοριακη πάλι κ εντωμεταξύ μου είχε πει να πάω την Πέμπτη κ του το αρνήθηκα. 

Αυριο μαζί θα περιμένουμε... Δλδ βρε αγάπη εγώ που έχω χοριακή κάτω από 100 τι πρέπει να κάνω; τι ώρα παίρνεις αποτέλεσμα; 

Χαιδεψε λίγο κοιλίτσα μίλα στα εμβρυακια σου και να δεις που θα σε ακούσουν 

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρία1430 είπε:

Αυριο μαζί θα περιμένουμε... Δλδ βρε αγάπη εγώ που έχω χοριακή κάτω από 100 τι πρέπει να κάνω; τι ώρα παίρνεις αποτέλεσμα; 

Χαιδεψε λίγο κοιλίτσα μίλα στα εμβρυακια σου και να δεις που θα σε ακούσουν 

Αύριο κατα τις 2 ...έσύ κορίτσι μου? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μανία Μου είπε:

Κορίτσια Καλησπέρα! Έκανε χθες την πρώτη χοριακη κ βγήκε 205 .Σήμερα όμως ξεπρηστηκε τελείως το στηθος μου σαν να μην τρέχει τίποτα. Ρώτησα τον γιατρό κ μου είπε είναι κακό σημάδι...Σας έχει τύχει? Τι πιστεύετε λέτε για παλλιδρομη? Έχω στεναχωρηθεί πολύ....

Παμε καλα ;;;; Σου ειπε τέτοιο πράγμα;;;

 Τι γιατρος ειναι αυτός απαισιόδοξος καταστροφολογος;


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...