Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, playbunny είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!

Εχω μια ερωτηση λιγο περιεργη.... μετα την εμβρυομεταφορα ειχε καμια θεμα με τουαλετα? Κι αν ναι, τι κανατε? :oops:

Υποθετα γλυκερινης

  • Ευχαριστώ 1

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλες χοριακες σε όλες τις κοπελες. 

Δεν είμαι σε φαση αναμονής χοριακης ( αλλα εγκυμοσύνης εδω και 3 μηνες) ομως μπορω να σας καταλάβω απολυτα.

Κατα την αναμονή ειχα απιστευτη συχνοουρια και μου μεγάλωσαν οι θηλες. 

Ειχα μπει στον πειρασμό και εκανα τεστ την προηγούμενη μερα το οποιο και βγηκε θετικό.

Στις 8 μερες απο την ετ 30 μοναδες και στις 12μερες 65 (εφαγα κρυαδα λεμε) την 14η μερα ετυχε εκανα σε αλλο χημείο επειδη ήμουνα σε αλλη πόλη. Χαζομάρα μου. Βγήκε 30... 

Στις 16 μερες παω στο δικό μου 165... Ηταν μπαλάκι του πινγκ πονγκ η ολη κατάσταση κι όμως να... αυριο παω για την αυχενική ♡

 

 

  • Μου αρέσει 7

uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αντεεεεεεεεε βρεεεεεεεεεε ακόμη αυτή η Δευτέρα;;;;;;  :)

Just now, Ginpuam είπε:

Καλες χοριακες σε όλες τις κοπελες. 

Δεν είμαι σε φαση αναμονής χοριακης ( αλλα εγκυμοσύνης εδω και 3 μηνες) ομως μπορω να σας καταλάβω απολυτα.

Κατα την αναμονή ειχα απιστευτη συχνοουρια και μου μεγάλωσαν οι θηλες. 

Ειχα μπει στον πειρασμό και εκανα τεστ την προηγούμενη μερα το οποιο και βγηκε θετικό.

Στις 8 μερες απο την ετ 30 μοναδες και στις 12μερες 65 (εφαγα κρυαδα λεμε) την 14η μερα ετυχε εκανα σε αλλο χημείο επειδη ήμουνα σε αλλη πόλη. Χαζομάρα μου. Βγήκε 30... 

Στις 16 μερες παω στο δικό μου 165... Ηταν μπαλάκι του πινγκ πονγκ η ολη κατάσταση κι όμως να... αυριο παω για την αυχενική ♡

 

 

Μια γλυκιά καλοστερεωμένη και ανέφελη εγκυμοσύνη από καρδιάς..♡

Στείλε μας μπεμπεδόσκονη :)

Πρώτη φορά στην ζωή μου που περιμένω με ανυπομονησία να ξημερώσει Δευτέρα χαχαχα

  • Μου αρέσει 4

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Μπεμπεδοσκονη μπόλικη χωρις πολλούς εμετούς διοτι εγω σ' αυτη τη φάση ειμαι ολο ρουκέτες. Ελπίζω να τελειώσουν σύντομα... 

Άλλοτε παρακαλάμε να μην έρθει η αυριανή την παρακαλάμε να 'ρθει οσο πιο σύντομα γίνεται :D

  • Μου αρέσει 2

uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Για να συντονιστούμε κόρες..πρώτα ο θεός να είμαστε καλά ποιες περιμένουν αποτελέσματα  χοριακης αυτή την εβδομαδα;

Δευτέρα:  φούφη♡Agaph

Τρίτη: Nansy29 

Τετάρτη:

Πέμπτη:

Παρασκευή:

Σάββατο:

4 ώρες πρίν, playbunny είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!

Εχω μια ερωτηση λιγο περιεργη.... μετα την εμβρυομεταφορα ειχε καμια θεμα με τουαλετα? Κι αν ναι, τι κανατε? :oops:

Εγώ κοριτσάκι πριν πήγαινα μια φορά την ημέρα με το σταθμό δλδ από την ετ και μετά με το που φάω τρεχω τουαλέτα δλδ τουλάχιστον 4 φορές την μέρα..Όσο για πιπι κάθε 5 λεπτά.

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...